Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2009., 11:34   #2001
mi smo evo 2 mjeseca na pampersicama i potrošili onaj paket babylove iz rodilišta
pampersice su nam do sada bile dobre,al u zadnjih nekoliko navrata curi na sve strane,ispadaju oni kristalići i smrde katastrofalno nekako su mi preplastične i mislim da ćemo se prebaciti na babylove,pampersice su previše razvikane da ih se kupi negdje van hrvatske možda bi na nešto to i sličilo,ali ovako šipak
babylove
__________________
09.05.2009. stigla nasa Ema
trešnjica.14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 11:58   #2002
Quote:
Lukasica kaže: Pogledaj post
Mame, je li itko od vas probao Pampersice premium care? Ne znam, vidjela sam ih jucer u dm-u prvi puta i kupila jedan paket ali nisam jos probala jer imam vec dva otvorena, pa da to potrosim.
jesi ih isprobala?

kakve su impresije?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 13:39   #2003
Evo i ja dobila onaj manji paket Violeta pelena, velicina 4...Na oko su skroz okej, bolje izgledaju od Pampersica, onako, u rangu s Liberom su jer imaju onu rastezljivu trakicu na ledjima...Ali nisam uopce zadovoljna, skoro svaka je procurila nakon samo 2-3 sata nosenja...
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:50   #2004
Mi koristimo baby love od početka i super su nam, nijednom nisu propustile i uopće ne smrde...
__________________
Vatra,voda,kralj,žena,glupan i zmija kobni su po čovjeka ako ih izazove.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
Čovjek je jedina greška prirode.
pikica mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 15:15   #2005
Pampersice premium care - ja kupila svidjelo mi se pakiranje

Uglavnom, ne sviđaju mi se. Sada smo na 5-ici.
U odnosu na active baby, dosta su veće, nemaju onaj balzam ( što mi je super, ali...) između nogica (kako se puno kreće) se "stisnu" - neznam kako objasniti... dobiju oblik pješčanog sata. Tako da ostane samo ona mrežica sa strana i u sredini nakupina tog materijala.
Ono što je pozitivna strana - nijednom mi se nije pojavio onaj kristalić, niti zarezivanje oko nogica.
E da ! I čini mi se da ne smrde toliko.
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 14:41   #2006
Quote:
bABY_M kaže: Pogledaj post
Baš sam htjela pitat za te nove pelene od Pampersa. Nisam ih probala, ali imam u planu. Pa javi kako si zadovoljna.
Mi smo sada na trojci, koja je do 9 kila.
A te nove su trojka do 7 kila i zato nisam uzela jer nisam bila sigurna za broj.
Hm, možda ipak četvorka?
Evo otvorila sam ih sinoc.
Mi isto inace koristimo trojku, od 4-9kg, a ove su trojka do 6kg, pa sam uzela cetvorku koja ide od 7 pa do ne znam ni sama koliko kila. Uglavnom, malo su nam velike jer maleni ima bas 7kg.
Inace...mislim da su iste kao i active fit?? Isti dezen (sezam), rastezljiva trakica, ma sve...
Danas sam bila u poreckom dm-u (na odmoru sam) kupiti ipak manji broj, kad nema vise active fit-a...
Mozda su zamijenjene ovim novim? Inace su mi active fit bile najbolje.
Ali otkad Patrik gimnasticira od jutra do sutra i baca se po kindacu, kaucu, podu, sjedalici, svugdje...često propuste i fit i baby i to neovisno o tome koliko je piskio ni koliko je dugo u istoj peleni. No problema s kristalicima i urezivanjem nemamo. I ne propustaju kakicu.
Lukasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 16:18   #2007
Kupili libero made in sweden i zasad ali nismo još kakali u njih
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 16:29   #2008
Quote:
pugollina kaže: Pogledaj post
tako je. mini i midi - skroz su drugačije,kao da se ne radi o istoj marki
Mini su super,mekane i prirodnije djeluju,kolko je to moguće.
Mi smo sad na midi već dugo. Dobro drže al i ostavljaju taj neki "sjaj".

Mm je nesto pametno zakljucio, buduci da je baby love vjerojatno robna marka kao i k plus te pelene najvjerojatnije zbilja nisu iste!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 16:31   #2009
ja sam isto jučer bila u zd dm-u i isto tako nema active fit...sto posto su ih zaminili...ja sam mislila da ove nove premium care ima samo od 2-5 kg ili 3-6 kg
nadia7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 20:21   #2010
Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
Kupili libero made in sweden i zasad ali nismo još kakali u njih
Gdje ste ih našli u Rijeci?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 16:29   #2011
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
što se pillo pelena tiče fraze sam dobila dok sam našla paket četvorku.
naime krenuli iz zagreba uvjerena kako ću usputu prema moru u plodinama kod arene uzeti još jedan paket rezerve i naravno nije ih više bilo.
onda rekoh, idemo kroz zadar, tamo ćemo stati, ipak su plodine zadarske i time bolje opskrbljenije nego u zagrebu pa SIGURNO imaju pillo četvorku.
aha! od toga dana svaki dan hodočastim u plodine tamo u zadru i tek treći dan uhvatila dva paketa četvorke....
ne kužim, šta ima baš tooooliko beba 10 kilaša ili šta se dešava da se odmah razgrabe...
Nema pomoći,tako mi je i samoj i mnogima koji koriste pillo 4.Isto kupujem na laništu u plodinama i lutrija je kad ih nađem al eto sad me tješi taj pretty baby od ipercoop-a,identične su pelene pa ako nema u plodinama ima valjda ovih u Coop-u
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 10:18   #2012
Quote:
nadia7 kaže: Pogledaj post
ja sam isto jučer bila u zd dm-u i isto tako nema active fit...sto posto su ih zaminili...ja sam mislila da ove nove premium care ima samo od 2-5 kg ili 3-6 kg
Ima i većih, samo je nama sad zeznuto s veličinom jer ima graničnih 7 kg, pa su mu jedne male, a druge prevelike
Uopće ne znam zašto su mijenjali veličine.
Lukasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 11:00   #2013
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Gdje ste ih našli u Rijeci?
Plodine na Škurinju
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 12:06   #2014
+ za pretty baby iz interspara. zadovoljna sam,malo jesu krute,ali sve zadrže,fino stoje na mjestu iako se moj mali stalno vrti,mlati nogicama i ne urezuju se
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 12:14   #2015
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
+ za pretty baby iz interspara. zadovoljna sam,malo jesu krute,ali sve zadrže,fino stoje na mjestu iako se moj mali stalno vrti,mlati nogicama i ne urezuju se
ja nikako da naletim na veličinu koju M nosi.valjda ćemo ih jednog dana uspjeti isprobati

ali sam zato jako zadovoljna njihovim vlažnim maramicama, 4 komada-37 kn
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 12:41   #2016
Sad sluzbeno mrzim pampersice.
Na pocetku su mi se cinile bolje od baby love ali u zadnja tri dana su nam koma.
Danes ujutro ju gledam, ono gumica oko nogica se skroz opustila preko noci! Dobro da nije kakala, plivali bi u govnima.
Presvucem ja nju i ona se fino pokaka u cistu pelenu koja bi trebala super upijati a ona procuri na ledjima! I to jje vec drugi put, prekjucer je na trbuhu procurila.
Babylove propuste oko nogica i to mi je lakse sanirati, nekad ne pokaka bodic a i ak ga pokaka lakse mi je skinuti ga da ju na zaserem cijelu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 12:51   #2017
Ček, zar bi pelena trebala upiti drek? Il sam ja nesto krivo skuzila?

...gle cak se i rimuje...
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 12:56   #2018
Quote:
zaskia kaže: Pogledaj post
Ček, zar bi pelena trebala upiti drek? Il sam ja nesto krivo skuzila?

...gle cak se i rimuje...
Pa nego sta? Zakaj inace stavljam pelenu? Baby love je dobar dokle god mala ispuca jedan ili dva rafala za redom, na trecem popusta oko nogica.
Pampersice su danas popustile na prvom.
I to na ledjima, ne kuzim, lezala je na ledjima!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 14:30   #2019
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Pa nego sta? Zakaj inace stavljam pelenu? Baby love je dobar dokle god mala ispuca jedan ili dva rafala za redom, na trecem popusta oko nogica.
Pampersice su danas popustile na prvom.
I to na ledjima, ne kuzim, lezala je na ledjima!
Propuste jer su tak krojene. Mi smo imali jedan paket onih 3-6kg ili tak nekaj kaj smo dobili i poludila sam, kad god se usrala to je išlo direkt na leđa. I bile su one s nekim plavim "mirišljavim" gelom pa je mala smrdila ko tvor kad se upišala. Uopće nisu bile ekonomične jer sam ju svako pišanje presvlačila koliko je to smrdilo. Sad koristim Libero. Dobro, kaka jednom tjedno i onda je kaos, propuste oko nogica jer to ne bi ni tri pelene izdržale,al kad se popiški izdrže od 21:30-8-9 ujutro. Kad je redovno kakala isto nisu propuštale. Čitala sam ovdje da ima neka razlika između švedskih i francuskih, ja nikad ne uspijem naći ko ih proizvodi a nemamo ni mrvica pa se i ne pitam više.
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 14:37   #2020
Quote:
lehaha kaže: Pogledaj post
Propuste jer su tak krojene. Mi smo imali jedan paket onih 3-6kg ili tak nekaj kaj smo dobili i poludila sam, kad god se usrala to je išlo direkt na leđa. I bile su one s nekim plavim "mirišljavim" gelom pa je mala smrdila ko tvor kad se upišala. Uopće nisu bile ekonomične jer sam ju svako pišanje presvlačila koliko je to smrdilo. Sad koristim Libero. Dobro, kaka jednom tjedno i onda je kaos, propuste oko nogica jer to ne bi ni tri pelene izdržale,al kad se popiški izdrže od 21:30-8-9 ujutro. Kad je redovno kakala isto nisu propuštale. Čitala sam ovdje da ima neka razlika između švedskih i francuskih, ja nikad ne uspijem naći ko ih proizvodi a nemamo ni mrvica pa se i ne pitam više.
A jel libero ima onako kao usi tamo gdje su ljepljive trakice kao pampers i babylove ili je ravan kao beauty baby?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.