Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2015., 19:27   #1401
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Da, istina, moze se zagrijavati, ali nije nuzno jer djeluje i bez zagrijavanja. U doticaju s kozom/vlasistem se zagrije
kako zagrijavate ulje?

Quote:
White Shadows kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Naručila sam si maxi-hair tablete za kosu i biotin, a mislim se da naručim i poljsku preslicu. E sad, s obzirom da ove prve treba uzimati dva puta dnevno, druge jednom, a treće tri puta, zanima me je li to previše tableta za jedan dan (pretpostavljam da jest haha) i kako je najbolje da onda sve to kombiniram?
mislim da ti je bolje ne pretjerivati. bolje se odluči za jedne kapsule i redovito ih pij.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 14:47   #1402
Moze li mi neko dati savjet koje kapsule za kosu kupiti. Imam seboreicni dermatitis, uzasno mi je masno vlasiste i kosa opada. Sta onda uzeti od silnih koje se preproucuju, KAL, INNEOV, FITOVAL, VICHY, koje su najbolje za ovaj problem???
SkeptikBH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 20:22   #1403
ja sam kupile neke iz dm-a za dvadeset kuna. valja to sta?

https://www.google.hr/search?q=haar+...7LBIe6aqWAvrAF
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 23:36   #1404
Quote:
SkeptikBH kaže: Pogledaj post
Moze li mi neko dati savjet koje kapsule za kosu kupiti. Imam seboreicni dermatitis, uzasno mi je masno vlasiste i kosa opada. Sta onda uzeti od silnih koje se preproucuju, KAL, INNEOV, FITOVAL, VICHY, koje su najbolje za ovaj problem???
Možda da kupiš prvo odgovarajući šampon i da se posavjetuješ sa dermatologom već kad je riječ od sebor. dermatitisu.
Svakako od kapsula uzeti preslicu jer ujedno i čisti organizam , dobar je i solgar i neki drugi vitam.mineralni pripravci. Ne treba biti ništa preskupo od nekih razvikanih marki .
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 23:43   #1405
Quote:
White Shadows kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Naručila sam si maxi-hair tablete za kosu i biotin, a mislim se da naručim i poljsku preslicu. E sad, s obzirom da ove prve treba uzimati dva puta dnevno, druge jednom, a treće tri puta, zanima me je li to previše tableta za jedan dan (pretpostavljam da jest haha) i kako je najbolje da onda sve to kombiniram?
Ja za kosu (i nokte) npr -uzimam tri stvari i super mi se upotpunjuju
Minerals & traces elements 2 odjednom
Preslica između obroka jedna ili dvije. Ima ih u boljim biljnim ljekarnama i mislil da su mi najbolje do sada.
Vitamini plus 1 dnevno

Zadnje uređivanje Acid_2 : 01.11.2015. at 11:48.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 23:47   #1406
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
kako zagrijavate ulje?


.
stavi željenu količinu ulja u staklenu čašu koju stavi u drugu posudu s vrućom vodom
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 23:48   #1407
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Mogu li piti dvije kapsule dnevno gesunde haar vitala, iako na kutiji piše jedna? I hoće li efekat biti brži ako uzimam duplu dozu. Kupila sam ih zbog slabih noktiju, pucaju, listaju se, imam horizontalne brazde na njima, ugl. katastrofa su.
Bolje uz jednu dnevno , uzmi i poljsku preslicu u kapsulama za piti .
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 10:04   #1408
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
Možda da kupiš prvo odgovarajući šampon i da se posavjetuješ sa dermatologom već kad je riječ od sebor. dermatitisu.
Svakako od kapsula uzeti preslicu jer ujedno i čisti organizam , dobar je i solgar i neki drugi vitam.mineralni pripravci. Ne treba biti ništa preskupo od nekih razvikanih marki .
Kupovao sam razne sampone, one najskuplje, generalni utisak da je stanje jos gore. Dermatolozima isao, uvale mi skupe farmaceutske sampone od kojih mi uniste kosu, promjenio sam 4 dermatologa, jos me i zakinula cura u apoteci koja mi je dala neki svoj skupi losion, pisao sam o tome na forumu. Katastrofa. Mislis preslica kao caj ili? Nisam nigdje do sad vidio ili nasao kapsule od preslice
SkeptikBH is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 20:55   #1409
Quote:
SkeptikBH kaže: Pogledaj post
Kupovao sam razne sampone, one najskuplje, generalni utisak da je stanje jos gore. Dermatolozima isao, uvale mi skupe farmaceutske sampone od kojih mi uniste kosu, promjenio sam 4 dermatologa, jos me i zakinula cura u apoteci koja mi je dala neki svoj skupi losion, pisao sam o tome na forumu. Katastrofa. Mislis preslica kao caj ili? Nisam nigdje do sad vidio ili nasao kapsule od preslice
prouči malo ovo : http://alternativa-za-vas.com/index....rirodnim-putem

Preslicu u kaps. ima u boljim biljnim ljekarnama (link sam prije navela) ,ali masnovno se naručuje i online :

preslica u kapsulama
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 11:48   #1410
Molimo vas da ne stavljate linkove sa proizvodima sa stranica tipa iherb vašim (promo) kodovima. Kodovi nisu dopušteni ni u signaturi ni u postovima. Ovo vrijedi i za ostale teme, tipa iHerb pa ću to staviti i tamo.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 22:49   #1411
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
Bolje uz jednu dnevno , uzmi i poljsku preslicu u kapsulama za piti .
Pijem jednu dnevno već 20 dana i ne vidim pomaka na noktima nikako a zbog njih sam ih uzela, kosa mi je ljepša manje suha složenija sad ne znam je li do njih ili do proizvoda

Ima li po apotekama ove poljske preslice i pošto vidim da se kužiš ako znaš šta je dobro za nokte?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 09:48   #1412
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Pijem jednu dnevno već 20 dana i ne vidim pomaka na noktima nikako a zbog njih sam ih uzela, kosa mi je ljepša manje suha složenija sad ne znam je li do njih ili do proizvoda

Ima li po apotekama ove poljske preslice i pošto vidim da se kužiš ako znaš šta je dobro za nokte?
ja sam u našim ljekarnama samo našla onu talijansku, već sam gore stavila link . specchiasol equiseto se zove .
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 11:32   #1413
pije li jos itko merz drazeje? znate mozda koliko sad dodju u ljekarnama i gdje su njpovoljnije? ako netko ima podatak koliko kostaju u slo isto mi dobro dodje..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 08:39   #1414
za ovo gore sam dobila info, ali me sad zanima: bi li bilo bolje da uzmem neke konkretne tablete za kosu, kozu, nokte ili b complex? kosa mi nije toliko pootpadala ili da se prorijedila, koliko je vlas postala tanka i krhka i bas izgleda nezdravo.. molim preporuke..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 15:59   #1415
Meni trebaju neke tablete baš za jačanje kose, jako se lomi..ima netko nekakvu preporuku, ali baš baš da su dobre? Cijena nije bitna, može i online.

Preslicu ovu što spominjete sa iherba, nju sam koristila nekih 2-3 mj bez prekida. Rasla mi je nova kosa i postojeća ko luda, stvarno su super tabletice, čak mi se kosa dosta manje lomila, ali prestala sam ih piti, bez razloga..nije mi se dalo više! Sad tražim ako imaju neke bolje, ako ne, vratit ću se na preslicu. E da, i Solgar sam pila, odvratne su, nisu mi smanjile lomljenje kose, ali je brže rasla.
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 18:12   #1416
Ja pijem onaj haar vital iz dm-a već 2 mjeseca i ne vidim nikakvo poboljšanje na noktima, mislim da ću preći na klasični B vitamin
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 13:45   #1417
Gledam ovu preslicu sto preporucate, na iherbu, ali ima ih more, koja je provjerena, najcesce spominjana, uzimana?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 20:08   #1418
Quote:
-Littlecat- kaže: Pogledaj post

Preslicu ovu što spominjete sa iherba, nju sam koristila nekih 2-3 mj bez prekida. Rasla mi je nova kosa i postojeća ko luda, stvarno su super tabletice, čak mi se kosa dosta manje lomila, ali prestala sam ih piti, bez razloga..nije mi se dalo više!
Možeš li molim te reći čiju si pila, gdje si nabavila i po kojoj cijeni? Hvala. Može i pm.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 22:05   #1419
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Možeš li molim te reći čiju si pila, gdje si nabavila i po kojoj cijeni? Hvala. Može i pm.
Preslica evo Ta se najviše spominje na ovoj temi, a i meni su je preporučili kad sam pitala.
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 01:49   #1420
Quote:
-Littlecat- kaže: Pogledaj post
Meni trebaju neke tablete baš za jačanje kose, jako se lomi..ima netko nekakvu preporuku, ali baš baš da su dobre? Cijena nije bitna, može i online.

Preslicu ovu što spominjete sa iherba, nju sam koristila nekih 2-3 mj bez prekida. Rasla mi je nova kosa i postojeća ko luda, stvarno su super tabletice, čak mi se kosa dosta manje lomila, ali prestala sam ih piti, bez razloga..nije mi se dalo više! Sad tražim ako imaju neke bolje, ako ne, vratit ću se na preslicu. E da, i Solgar sam pila, odvratne su, nisu mi smanjile lomljenje kose, ali je brže rasla.
B komplex i ricinusovo ulje umasirat na vlasiste 2 x tj. No.1
neraazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.