Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2015., 09:53   #1261
Kupila i ja Filorga Hydra filler nazalost ici ce u prodaju. Probala sam sleep and peel ona mi je odlicna. Ako bi se neko mijenjao nek mi se javi.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:24   #1262
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Kupila i ja Filorga Hydra filler nazalost ici ce u prodaju. Probala sam sleep and peel ona mi je odlicna. Ako bi se neko mijenjao nek mi se javi.
zašto ti ne paše Hydra filler ?
ja sam jučer u Farmaciji 10-ak minuta vagala da li da uzmem tu ili Sleep and peel i na kraju sam uzela ovu drugu jer trenutno imam 4 dnevne kreme tako da mi je bilo glupo uzeti još jednu
o sleep and peel sam čitala sve najbolje, pa valjda će biti ok
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 07:05   #1263
Nije da mi ne pase vec kao i ti imam par drugih koje koristim a lice mi je izrazito suho pa sad za zimu mi mozda ne bi bila dovoljna. A vidjecu jos mozda je ostavim dobra je hidratantna krema za nekog ko nema jako suhu kozu. A sleep and peel zelim jako mi se svidja.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 10:21   #1264
Nemam nekih problema s licem, dehidrirana osjetljiva koza koja se zimi peruta kod obrva i nosa. Ugl trazila sam dosta dugo i jedino sto mi usije hidratizirati lice je vichy aqualia.
Tako da se drzim nje, zimi onu riche a ljeti legere jer se onda t zona ipak tu i tamo zasjaji pa mi riche bude prejaka

Sent from my C1505 using Tapatalk
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 15:57   #1265
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
Još uvijek nemam svoju najbolju kremu i tek ju tražim..
ja malo imam, pa ona više nemam i tako u krug. sad je ova druga faza.

mislim da mi treba nekakakv tretman za kemijsko čišćenje lica, sa nekim kiselinama. a i za sužavanje pora.
koristila sam 2 kure avene cleanance K kremice za lice, ali koliko vidim toga više nema. lrp duo i duo+ mi je prejako jer me isušuje i koža me zateže.
ima li nešto novo što bi mi moglo odgovarati?

uglavnom me muče proširene pore i crvenilo, te nekako imam filing da mi je koža nečista.
ima li neki tretman koji bi si mogla uzeti a da ima malo kiselina i da je pomogućnosti hidratantno? (nije uvjet).

navečer kombiniram bocassy serum/zeleni apivita serum/nikel kremu za lice sa peršinom, a ujutro biobaza fluid (koji mi je sad preslab pa ubacim i neku od gore navedenih kremica).
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 17:25   #1266
mozda ova hyseac krema sa aha kiselinama? hyseac k18.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 18:37   #1267
tnx na preporuci! samo me brine koliko isusuje. moram malo procitat detaljnije recenzije!
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 22:16   #1268
Evo mene prvi put na preparativi uoci 20-og rodendana. Htjela bih uzeti neku kremu koja hidratizira, pojavile su mi se prve dvije borice ispod ociju. Skepticna sam prema reklamama htjela bih cuti vasa iskustva. Ima li neka dnevna krema koju bi mogla koristiti kao podlogu za puder. Cini se i puder da bi valjalo promijeniti. Koje marke koristite? Koliko kosta jedna dobra ne preskupa krema?

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 23:07   #1269
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
ja malo imam, pa ona više nemam i tako u krug. sad je ova druga faza.

mislim da mi treba nekakakv tretman za kemijsko čišćenje lica, sa nekim kiselinama. a i za sužavanje pora.
koristila sam 2 kure avene cleanance K kremice za lice, ali koliko vidim toga više nema. lrp duo i duo+ mi je prejako jer me isušuje i koža me zateže.
ima li nešto novo što bi mi moglo odgovarati?

uglavnom me muče proširene pore i crvenilo, te nekako imam filing da mi je koža nečista.
ima li neki tretman koji bi si mogla uzeti a da ima malo kiselina i da je pomogućnosti hidratantno? (nije uvjet).

navečer kombiniram bocassy serum/zeleni apivita serum/nikel kremu za lice sa peršinom, a ujutro biobaza fluid (koji mi je sad preslab pa ubacim i neku od gore navedenih kremica).
Nedavno sam uzela testere nekih dermalogica proizvoda. Nisam ništa očekivala ali već nakon prvog korištenja ostala sam jako ugodno iznenađena.
Radi se o pilingu Gentle cream exfoliant. To je neabrazivni piling s mliječnom i salicilnom kiselinom. Moj dojam je da izvrsno čisti pore i mitesere. I krema Intensive moisture balance.
Ako si u mogućnosti nabaviti testere za čistač, piling, kremu...probaj.
Iceblue9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 00:58   #1270
ja sam takodjer u potrazi za kremom.. dnevna i/ili nocna..
normalna koza zimi malko dehidrirana (oko nosnica i korijen nosa..) imate nekakvu preporuku?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 10:45   #1271
Evo ja već nekih tjedan dana koristim Vichy Idealia testere - dnevna za mješovitu kožu i noćna Skin Sleep (išla sam u Farmaciju po još par komada), i mogu reći da je lice fakat savrseno od nje, ko bebina guza Malo se zasjaji, pore se ni ne vide, glatko i izgleda baš zdravo.
Sad znam da se o njoj pričalo dosta da kada se koristi bude predivno lice ali čim se prestane - povratak na staro??
Ugl krema je zbilja Pogotovo mi se sviđa Skin sleep noćna
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 13:17   #1272
Quote:
Iceblue9 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam uzela testere nekih dermalogica proizvoda. Nisam ništa očekivala ali već nakon prvog korištenja ostala sam jako ugodno iznenađena.
Radi se o pilingu Gentle cream exfoliant. To je neabrazivni piling s mliječnom i salicilnom kiselinom. Moj dojam je da izvrsno čisti pore i mitesere. I krema Intensive moisture balance.
Ako si u mogućnosti nabaviti testere za čistač, piling, kremu...probaj.
gdje si nabavila taj piling?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 15:04   #1273
Quote:
Iceblue9 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam uzela testere nekih dermalogica proizvoda. Nisam ništa očekivala ali već nakon prvog korištenja ostala sam jako ugodno iznenađena.
Radi se o pilingu Gentle cream exfoliant. To je neabrazivni piling s mliječnom i salicilnom kiselinom. Moj dojam je da izvrsno čisti pore i mitesere. I krema Intensive moisture balance.
Ako si u mogućnosti nabaviti testere za čistač, piling, kremu...probaj.
tnx na preporuci, pogledat ću. ali nekako bih radije kremu s tim kiselinama, čini mi se da one bolje djeluju, gel ionako ispereš s lica?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:00   #1274
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
gdje si nabavila taj piling?
U njihovom dućanu u Teslinoj. Ako nisi iz Zagreba probaj nazvati (01/4833 208). Možda bi bili voljni poslati jer jako su susretljivi i ne daju ti da kupiš prije nego probaš da li ti odgovara. Izdašni su s testerima. Već par godina koristim njihov enzimski piling Daily microfoliant koji je također vrh ali na drugi način.
Probala sam i Multivitamin termofoliant kojeg ću s vremenom sigurno nabaviti. On isto ima kiseline ali je abrazivan. Uhvatila sam se da svako malo rukom prelazim po licu i divim se. Nakon njega našpricam Morningstar minerals boost i stavim kremu Intensive cream balance. Moguće da je i sinergijsko djelovanje u pitanju, ali ja mislim da je salicilna dovela do čistoće pora.
Najprije prouči njihove proizvode, imaš stranicu i web shop dermalogica.hr.
Iceblue9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:10   #1275
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
tnx na preporuci, pogledat ću. ali nekako bih radije kremu s tim kiselinama, čini mi se da one bolje djeluju, gel ionako ispereš s lica?
Samo testiranjem na sebi možeš shvatiti što tvojoj koži najviše odgovara.
Meni kreme sa kiselinama pogoršaju ten, a tretmane moja koža obožava. Nema nas dvoje s istom kožom valjda.

Piling nije gel nego bijela emulzija koja se drži 15 min i ispere.
Iceblue9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 16:50   #1276
Quote:
Iceblue9 kaže: Pogledaj post
U njihovom dućanu u Teslinoj. Ako nisi iz Zagreba probaj nazvati (01/4833 208). Možda bi bili voljni poslati jer jako su susretljivi i ne daju ti da kupiš prije nego probaš da li ti odgovara. Izdašni su s testerima. Već par godina koristim njihov enzimski piling Daily microfoliant koji je također vrh ali na drugi način.
Probala sam i Multivitamin termofoliant kojeg ću s vremenom sigurno nabaviti. On isto ima kiseline ali je abrazivan. Uhvatila sam se da svako malo rukom prelazim po licu i divim se. Nakon njega našpricam Morningstar minerals boost i stavim kremu Intensive cream balance. Moguće da je i sinergijsko djelovanje u pitanju, ali ja mislim da je salicilna dovela do čistoće pora.
Najprije prouči njihove proizvode, imaš stranicu i web shop dermalogica.hr.
hvala ti puno
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 21:00   #1277
Quote:
Iceblue9 kaže: Pogledaj post
Samo testiranjem na sebi možeš shvatiti što tvojoj koži najviše odgovara.
Meni kreme sa kiselinama pogoršaju ten, a tretmane moja koža obožava. Nema nas dvoje s istom kožom valjda.

Piling nije gel nego bijela emulzija koja se drži 15 min i ispere.
ma da, krivo sam procitala, sorry. bome, idem proucavati sad i to. iako koliko sam sad vidjela, to mi je malo preskupo nazalost.
znaci prvo si moram nabaviti onaj uriage testerčić.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 19:49   #1278
Quote:
Iceblue9 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam uzela testere nekih dermalogica proizvoda. Nisam ništa očekivala ali već nakon prvog korištenja ostala sam jako ugodno iznenađena.
Radi se o pilingu Gentle cream exfoliant. To je neabrazivni piling s mliječnom i salicilnom kiselinom. Moj dojam je da izvrsno čisti pore i mitesere. I krema Intensive moisture balance.
Ako si u mogućnosti nabaviti testere za čistač, piling, kremu...probaj.
Gentle cream exfoliant je moja najdraža maska već godinama.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 18:12   #1279
mozete li mi preporuciti zimsku kremu za dehidriranu kozu te neku okoloocnu? u zadnje vrijeme su mi podocnjaci nateceni i koza je jako osjetljiva i ispucana. svaka bora se vidi. mislim da je rijec o alergiji na hladnocu. trenutno koristim Avene Hydrance optimale legere, ali mi ne pase, koza mi ostane zategnuta i pecka me nakon nanosenja. da probam Rich verziju? okoloocnu koristim od Balea s ureom 5%, takodjer trazim bolje rjesenje.
femmefatale20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 18:47   #1280
Ja ti mogu preporuciti Biodermu sensibio rich mene je spasila prosle zime ili Alba botanica krema s E vitaminom i jasminom samo ona ima jak miris koji moze smetati. I naravno serum hidratantni npr Bocassy. Za okoloocnu nemam preporuku. Dobro bi bilo i neko ulje. Hydrance optimale legere je lagana hidratantna krema mozes traziti tester rich verzije ili ove Biodermine.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.