Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2015., 08:51   #4861
dal netko koristi kakav sampon drogerijskog ranga a da mu je dobar? ne trazim neka cuda, al da barem kosa ima donekle definirane kovrce i volumena. makar mi je bitniji volumen. ja sam s 3b pala na 2b, al dobro, protiv hormona i demona se ne moze. al eto, da se nekako probam drzati u redu.. skoro svaki sampon mi pocne nakon nekoliko pranja radit mlitavu kosu.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 09:54   #4862
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
dal netko koristi kakav sampon drogerijskog ranga a da mu je dobar? ne trazim neka cuda, al da barem kosa ima donekle definirane kovrce i volumena. makar mi je bitniji volumen. ja sam s 3b pala na 2b, al dobro, protiv hormona i demona se ne moze. al eto, da se nekako probam drzati u redu.. skoro svaki sampon mi pocne nakon nekoliko pranja radit mlitavu kosu.
od jeftinih za volumen dobra je Wella
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 17:23   #4863
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
od jeftinih za volumen dobra je Wella
wella mi ne odgovara, a i ne volim ta velika pakiranja. probat ću sa subrinom pa ako ne valja proslijedim.. izluđuju me ti šamponi.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 13:58   #4864
Dobri su onaj uljni od Loreala i zeleni sa vise trava od Shaume. Ja rotiram razne i nemam favorita.

Bila sam bolesna, oprala kosu i posusila bez dodavanja kreme ili slanog spreja i bez cesljanja. To je bilo nesto pregrozno. Cak se i muzjak cudio. Citiram, znam da si bolesna ali na ca licis.......
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 14:12   #4865
Kupila sam Tigi foxy curls kremu - danas cu je isprobati- inace imam valovitu kosu pa cu s njome probati malo vise naglasiti kovrce

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 20:50   #4866
ne mogu se sjetiti ,ali jel netko spominjao i da je ova krema dobra za kovrče ?
http://www.milkshakehaircare.co.uk/m...ped-cream.html
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 05:45   #4867
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
Kupila sam Tigi foxy curls kremu - danas cu je isprobati- inace imam valovitu kosu pa cu s njome probati malo vise naglasiti kovrce

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
meni je davno jedna tigi catwalk krema za kovrce bila mucho preteska. lijepo bi definirala, ali jaaako zamastila i otezala.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 17:59   #4868
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
ne mogu se sjetiti ,ali jel netko spominjao i da je ova krema dobra za kovrče ?
http://www.milkshakehaircare.co.uk/m...ped-cream.html
ovo je zapravo regenerator u pjeni koji se ne ispire.za sve tipove kose je i kosa je nakon njega stvarno super mekana i lipa.za razliku od ostalih regeneratora koje prezirem,ovaj ne otežava dlaku.

al ne,nije predviđen za formiranje kovrča.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 22:12   #4869
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ovo je zapravo regenerator u pjeni koji se ne ispire.za sve tipove kose je i kosa je nakon njega stvarno super mekana i lipa.za razliku od ostalih regeneratora koje prezirem,ovaj ne otežava dlaku.

al ne,nije predviđen za formiranje kovrča.
Puno ti hvala. hmmm...možda mi baš to i treba. Kovrče mi se same po sebi lijepo oblikuju , bitno je samo da sam dobro ošišana. Važno mi je da proizvod hrani, vlaži ,njeguje kosu ,onda su i kovrče lijepe
Ti stalno koristiš taj Milk_Shake ?
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 22:49   #4870
kad je već o šišanju riječ, da se kvotam s druge teme.

Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
jep ma bila sam na skidanju boje (tamnosmeđa s crvenim odsjajem, a i generalno sam bila jako šarena ), izvukla mi ženska sav crveni pigment pa mi je kosa bila jako oštećena, i još su se vrhovi ispirali na zeleno nakon tjedan dana farbanja u crveno. popizdila, otišla ivanu u royal sa par slika i rekla nek napravi nešto takvo ako se da, a ako ne, što se mene tiče da može i na ćelavo. on obožava rezati (osim dok netko kaže da ne želi više od centimetra) pa je bio sav sretan i ošišao me otprilike ovako:

ne toliko kratko da ne ode onako metlasto u trokut dolje, možda 2-3 cm duže je naprijed bilo, iza kratko kao na slici.
sad je u negdje ovoj fazi, izrasta jako lijepo, samo su mi vrhovi popucali dosta.


sad kad ima puno vlage u zraku, obično izgleda ovako:


ako me ne ošišaju dobro, kosa previše odskoči i bude mi prekratko, ne kovrča se kako spada, ni valovita nije onako lijepo nego napuhnuta više, tako da trebam nekog tko zna odrezati to kako bog zapovijeda.
tražim nekog u zagrebu koji me može primiti isti dan ili najkasnije idući, ili u splitu, tu mogu bilo kad preporuke?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 19:55   #4871
Neki dan u Kozmu akcija na Loreal, kupila zalihe onog tzv uljnog sampona za sitne pare, i masku i regenerator, i ruz. Kad je ovako vlazno kosa mi je bolja samo sa kremom bez slanog spreja.

Da li netko probao od Nivee gelkremu u teglici? Ima je svugdje za razliku od one kreme u boci koje ima samo u Mulleru.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 21:46   #4872
I u Plodinama su na akciji L'oreal šamponi i regeneratori,a vidila sam i da su maske bile po 23kn.

Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 22:46   #4873
ja sam isto u kozmu uzela, 21 kn total repair 5.
gledala sam kasnije u dm-u, tamo su te maske po 24 kn inače.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 21:13   #4874
Opet trošim previše na kremu za oblikovanje Daje mi dobar rezultat, ali 200ml dođe oko 100kn



Ako netko želi prvo probati, ima i tester

Inače, radi se o onom shopu hair professional..
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 21:19   #4875
ma dajte to mi je previse, za dva, max tri dana lokni, nakon tri dana moram svakako svezati kosu ili neku pletenicu...
probala sam onaj gel kremu od genere ali mi nije nesto
2 deci bi potrosila brzo...

al dobro, neki dan sam vidjela u mulleru ruzeve po 300 kn meni je to previse za takve stvari...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 22:13   #4876
coconutmilk ja bih radije dala 300 kn za ruz nego za kerastase masku za kosu a s druge strane christian louboutin ruzevi kostaju 60 funti sto je preko 650 kn tak da ovi u mulleru ispadaju povoljno

On topic:
Uzela sam si schwarzkopf got2be pjenu za sjaj i lijepo oblikuje kovrce, ne budu krute, ali se opuste nakon dva dana. Dodatni sjaj na kosi nisam primijetila.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 14:17   #4877
Ja trosim tu gel kremu od Genere tako da je pomjesam sa Nivea kremom. Potrositi cu tako i onu od Subrine. Sama Nivea mi je najbolja, ispod 100 kn. Kreme mi vise pasu od pjena.

Imaju svakakve kreme po salonima, ali je 150-250 kn previse.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:18   #4878
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
kad je već o šišanju riječ, da se kvotam s druge teme.



tražim nekog u zagrebu koji me može primiti isti dan ili najkasnije idući, ili u splitu, tu mogu bilo kad preporuke?
ja imam točno takvu kosu kao slike koje si stavila, i zadovoljna sam šišanjem u Frizeraju, http://www.frizeraj.hr/
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 07:54   #4879
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post

Da li netko probao od Nivee gelkremu u teglici? Ima je svugdje za razliku od one kreme u boci koje ima samo u Mulleru.
Ja sam nakon nekoliko potrošenih bočica Nivee curlbalm kupila gelkremu i bolja mi je. Gušća je i dovoljna je manja količina od curlbalma, učvršćivanje je jače, a opet kosa ne ostane ljepljiva. Meni osobno dosad najbolji proizvod koji sam koristila.
animals is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 18:42   #4880
Znam da je Wella pjena hvaljena,a danas sam prvi put vidjela Wella gel u tubi,da li je njega netko koristio?

Ne zelim kaciga look,da me zabetonira,nego samo da "spustim" antenice i učvrstim kovrče
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.