Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Je li cionizam=rasizam
Da 27 51.92%
Ne 21 40.38%
Ne zanima me 1 1.92%
Nemam pojma 3 5.77%
Glasovatelji: 52. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2007., 21:44   #21
VIJESTI
http://www.liveleak.com/view?i=c68_1173188685
Filmic vrijedi vise od milijun rijeci.Cionisti iz helikoptera napali Palestince(CIVILE) koji su prosvjedovali protiv IDF-ovog "izleta" u izbjeglicki kamp.

Rezultat: 14 mrtvih i 24 ranjenih (Palestinaca naravno) ili kako ih oni vole zvati collateral damage (USPUTNA STETA)
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:45   #22
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Evo jedno istinito stivo koje predstavlja pravi Izrael.
Nadam se da sprehate ingliš.


I am Israel

Published August 4th, 2006 in Islamic Issues and World Issues.(of course, NOT by me)

i-am-israel

I am Israel - ....
Na ovaj način bi netko mogao sastaviti i I am Palestine.

Born as nation in '67, desecrated the tradition of Olympic Games in '72, took a French plane to Idi Amin in '76, make trouble in Lebanon in '80s, hijacked Italian ship in '85 killing one senior US citizen, supported agression of one Arab nation against other in '91...

Svatko ima svoje svijetle trenutke.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:51   #23
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Na ovaj način bi netko mogao sastaviti i I am Palestine.

Born as nation in '67, desecrated the tradition of Olympic Games in '72, took a French plane to Idi Amin in '76, make trouble in Lebanon in '80s, hijacked Italian ship in '85 killing one senior US citizen, supported agression of one Arab nation against other in '91...

Svatko ima svoje svijetle trenutke.
Kada je cijeli Zapadni svijet uz tebe boris se na jedan ,a kada je protiv tebe na drugi nacin.
Kada bi Palestinci imali oruzje i potporu koju ima Izrael stvari bi na terenu bile puno drukcije i nebi bilo potrebe za izletima u druge zemlje.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:02   #24
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Kada je cijeli Zapadni svijet uz tebe boris se na jedan ,a kada je protiv tebe na drugi nacin.
Kada bi Palestinci imali oruzje i potporu koju ima Izrael stvari bi na terenu bile puno drukcije i nebi bilo potrebe za izletima u druge zemlje.
I drugi narodi su bili u palestinskoj poziciji, čak i u goroj pa nisu pribjegavali takvim načinima borbe.
Ni izleta u druge zemlje ni samoubilačkih napada.

Iako se nijedno krizno područje ne može uspoređivati s drugim, ponašanje palestinskog vodstva je otprilike kao da je na vrhuncu rata sa Srbijom i JNA Tuđman tražeći međunarodno priznanje inzistirao na Hrvatskoj sa Zemunom i Bokom ili još svježiji primjer da Agim Ceku tražeći kosovsko rješenje pita još i pola Makedonije.
Tako i palestinsko vodstvo nikako da shvati da Izrael neće gurnuti u more.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:13   #25
Vec sam postao negdje o toj taktici Izraela.Provociraju dok Palestinci ne uzvrate a kad se to dogodi slijedi invazija.
Upravo ovih trenutaka IDF terorizira gradove pod Palestinskom upravom pod izgovorom da traze oruzje.I u toj invaziji ginu mnogi civili a na kraju ce biti proglasena uspjesnom.
Da sam ja Palestinac nebi to trpio.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 23:08   #26
Quote:
ice41000 kaže: Pogledaj post
Rasistički? Zašto misliš? Zbog Arapa u Izraelu? Arapi i Židovi su Semiti, dakle iste rase. Ima Židova i crne rase, tako da rasistički nije.
točno oboje su semitski narodi,ali arapin nemože postati židov,jer kao židov se možeš samo roditi,a ne postati.
možeš postati :
krščanin
musliman
budist
ali ne i židov

e to je rasistička politika
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 23:17   #27
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
izrael se širio uvijek nakon što bi bio napadnut. židovi su prihvatili rezoluciju UN-a 1947., ali arapi nisu i odmah su počeli rat protiv novostvorene države. malo je falilo da ih poraze, ali se sreća okrenula. nakon toga se izrael proširio kolko je god mogao, kao i u ratu 1967.
palestinci još nisu odustali od cilja uništanja izraela i tu je problem. nisu židovi ludi da im daju državu od teritorija koji kontroliraju, koja će ovima bit poligon za daljnje terorističke napade a možda i za koju lansirnu rampu za neko drugo oružje koje će doć iz irana.
neprijatelj, ma koliko je u datom momentu jadan, ako te i dalje želi uništiti, je jednako opasan.
i srbija se uvijek širila kada je bila napadnuta
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 23:44   #28
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
točno oboje su semitski narodi,ali arapin nemože postati židov,jer kao židov se možeš samo roditi,a ne postati.
možeš postati :
krščanin
musliman
budist
ali ne i židov
Kako ne?

http://www.convertingtojudaism.com/
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 01:02   #29
Zasto sam dobio dojam da se u gore spomenutom govoti o Zidovstvu kao vjeri
Problem je u politici.Ja se sa religijskim pitanjima nebi zelio igrati.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 01:06   #30
Quote:
Sarmica kaže: Pogledaj post
ponekad se teme copy/pejstane na engleskom bez upozorenja brisu.
naravno, to "pravilo" ne vrijedi kad je rijec o muslimankoj antisemitskoj propagandi.
poserem vam se na karakter.
Nesto si ljut kad istina boli pa odmah antisemitska bla bla idi sad i zalite se i nemojte dvije markice zaboraviti
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 01:09   #31
Quote:
Sarmica kaže: Pogledaj post
ponekad se teme copy/pejstane na engleskom bez upozorenja brisu.
naravno, to "pravilo" ne vrijedi kad je rijec o muslimankoj antisemitskoj propagandi.
poserem vam se na karakter.
Uh pa nemogu sad sve to prevest.Uostalom ponesto bi se izgubilo u prijevodu.
+Zapadni Zidovi nisu Semitski narod,Semiti su Zidovi i Arapi sa podrucja Palestine i okolice tako da ideja o antisemitizmu ne stoji.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 02:03   #32
Quote:
ice41000 kaže: Pogledaj post
Arapi i Židovi su Semiti, dakle iste rase. Ima Židova i crne rase, tako da rasistički nije.
Nenadmašno.
Naša Kvačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 10:24   #33
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Vec sam postao negdje o toj taktici Izraela.Provociraju dok Palestinci ne uzvrate a kad se to dogodi slijedi invazija.
Upravo ovih trenutaka IDF terorizira gradove pod Palestinskom upravom pod izgovorom da traze oruzje.I u toj invaziji ginu mnogi civili a na kraju ce biti proglasena uspjesnom.
Da sam ja Palestinac nebi to trpio.
I opet Bošnjaci žestoko za palestinska prava, a u susjedstvu im RS... jučer, pak, za vrijeme rata u BiH nisam nešto čula da su Bošnjaci otimali JAT-ove zrakoplove, ili se raznosili po Bgd pizzerijama, kafićima i autobusima... ergo, po 1001. put se vidi da nisu naši bošnjački forumaši fokusirani na palestinske patnje, već na Židove.

Fight the real enemy ... ops, ne možeš jer si negdje u Skandinaviji, Kanadi, SAD-u ili Australiji .
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 10:27   #34
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
točno oboje su semitski narodi,ali arapin nemože postati židov,jer kao židov se možeš samo roditi,a ne postati.
možeš postati :
krščanin
musliman
budist
ali ne i židov

e to je rasistička politika
Lažeš. Možeš postati i Židov. Konverzijom, kao i u prethodnim slučajevima... a tad postaješ i član naroda.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 12:59   #35
Quote:
rambi kaže: Pogledaj post
Lažeš. Možeš postati i Židov. Konverzijom, kao i u prethodnim slučajevima... a tad postaješ i član naroda.
sereš kakvom konverzijom,nemoguće,
židov može oženiti nežidovkinju,(nije doduše blagonaklono gledano,jer se mora ženiti iskljućivo pripadnicima svoje vjere)
ali ja kao nežidov ne mogu oženiti židovku i postati židov(nemoguće)

možeš dobiti izraelsko državljanstvo,a to je nešto sasvim drugo,mnogi arapi muslimani ga imaju.
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 13:02   #36
jedan židovonakloni šupak mi je rekao da je madona postala židov,

ha,ha .ha ,pa ona samo proučava kabalu,to je isto kao da ja čitam toru i ja sam židov. ma smiješno
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 13:03   #37
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
sereš kakvom konverzijom,nemoguće,
židov može oženiti nežidovkinju,(nije doduše blagonaklono gledano,jer se mora ženiti iskljućivo pripadnicima svoje vjere)
ali ja kao nežidov ne mogu oženiti židovku i postati židov(nemoguće)

možeš dobiti izraelsko državljanstvo,a to je nešto sasvim drugo,mnogi arapi muslimani ga imaju.
Pa imaš gore i link o tome kako se to radi.
Nije dovoljno oženiti se, naravno.
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 13:36   #38
Quote:
rambi kaže: Pogledaj post
I opet Bošnjaci žestoko za palestinska prava, a u susjedstvu im RS... jučer, pak, za vrijeme rata u BiH nisam nešto čula da su Bošnjaci otimali JAT-ove zrakoplove, ili se raznosili po Bgd pizzerijama, kafićima i autobusima... ergo, po 1001. put se vidi da nisu naši bošnjački forumaši fokusirani na palestinske patnje, već na Židove.

Fight the real enemy ... ops, ne možeš jer si negdje u Skandinaviji, Kanadi, SAD-u ili Australiji .
Odakle tebi da sam Bosnjak?Rodeni purger,Hrvat,u Hrvatskoj!I nisam Musliman.
To sto sam za Palestince nema veze sa vjerom ili nacijom,za njih sam jer mi se to cini ispravnim.
Vjerujem u neke smijesne medunarodne zakone a svi ti zakoni se protive postojanju Izraela samo sto se svijet pravi corav za taj problem.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 14:25   #39
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Odakle tebi da sam Bosnjak?Rodeni purger,Hrvat,u Hrvatskoj!I nisam Musliman.
To sto sam za Palestince nema veze sa vjerom ili nacijom,za njih sam jer mi se to cini ispravnim.
Vjerujem u neke smijesne medunarodne zakone a svi ti zakoni se protive postojanju Izraela samo sto se svijet pravi corav za taj problem.
znači nova generacija antisemita -kakvo iznenađenje.

jebiga, za razliku od doba tvog dede, više nema klanja i slanja u logore. pati bejbe
Sarmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 14:28   #40
Quote:
Sarmica kaže: Pogledaj post
znači nova generacija antisemita -kakvo iznenađenje.

jebiga, za razliku od doba tvog dede, više nema klanja i slanja u logore. pati bejbe
Moj deda je bio partizan pa ako je nekoga vodio u logore to sigurno nisu bili Zidovi.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.