Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koliko ste utakmica svojih voljenih stranih klubova posjetili?
Niti jednu, ali budem! 72 57.60%
1 16 12.80%
2 5 4.00%
3 4 3.20%
4 1 0.80%
5 i više 27 21.60%
Glasovatelji: 125. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2003., 20:21   #81
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
to nije glupo,nego je iskreno...mozda je TEBI glupo.

Ali npr,ja vise cijenim navijaca HULL CITYA (engl.3rd division) koji zivi za taj klub nego nekog mulca koji navija "za milan,inter,juve lazio,real,barcu,valenciu,bayern,marseille,...
Slažem se s ovim gore. I ne samo da ću njega cijeniti više, nego samo njega i cijenim..

Sjećam se jedne stare reklame za coca colu (dok su još koristili nogometnu tematiku za reklamiranje): "Lako je biti navijač Brazila, pokušaj biti navijač Cipra".

I ja bi još navijanje za strane klubove čije se utakmice ne gleda uživo isključivo, ali isključivo stavio pod navodnike jer osobno to ne smatram pravim navijanjem, već simpatiziranjem..

Jer glupo mi je kad netko kaže ja "navijam" za ManUtd, Real, Inter, Barcelonu, Juventus, Milan, Bayern itd itd. i onda kaže klub za koji ja navijam je prvak Europe.. ma bravo..

Mislim da se iskreno može navijati samo za jedan jedini klub, klub kojem se posveti cijeli život.. Svi ostali dolaze daleko iza tog kluba..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 26.02.2003., 21:15   #82
Ma joj, pustite ignorea na miru
Ima pravo simpatizirati koga zeli bez da mu govore da je to idiotno. O ukusima se ne raspravlja
A sta se tice tog navijanja za 1 klub, to je istina, ali ne moraju SVI imati jedan klub- ja npr ne navijam za nikoga posebno (ako ne racunamo Nantes )
Sudden Sid is online now  
Old 27.02.2003., 14:41   #83
lol)

da, o ukusima se ne raspravlja... to je i izmishljeno zbog loshih ukusa, he he )

priznajem da volim kad hrvatski igrachi briljiraju (da NE volim Thompsona) i da simpatiziram, takve klubove, al ono, nemogu si pomoch... vishe volim gledati L'pool vs Juve nego Prugia vs Udine ...josh kad bit ti igrachi pocheli briljirati i u reprezentaciji (herr idi - otto) nitko sretniji od mene.

Pitanja:

Koliko navijacha Liverpoola navija za Barcu, isto kao i za l'pool ?!, ili koliko navijacha Hull-a, a da nisu iz "sela" navija samo i iskljucivo za Hull ?!.

Ja mogu istovremeno simpatizirati oba kluba i Real M. i Barcu, jer mi njihovo rivalstvo nishta ne znachi... ali ne razumijem navijacha Reala koji navija za Perugiu, River, Monaco ...?!?! sori, al to mi je skroz mutavo ....ako navijash , onda navijash za jedan klub ostale simpatizirash ... ili grjeshim !? Ja se recimo, ne smatram navijachem Dinama, al idem na svaku, domachu, utakmicu (osim kad Hajduk dolazi), isto tako pogledam svaki prijenos hnl-a na tv-u (isklj. Dinamo doma).

Mogu navijati za jedan klub koji mi je u srcu od malih nogu i za njega ginuti, a u svakoj drzavi na svijetu mogu imati klubove koje simpatiziram ...

nhf

pozdrav

ign
ignore is offline  
Old 27.02.2003., 22:37   #84
pa dobro... to za koga netko navija moze ovisiti o dosta stvari.
ja sam npr odrastao uz talijansku ligu, a ostale nisam mogao toliko pratiti (osim preko petice), zato navijam samo za jedan klub (Perugia), a odabrao sam bas slab klub valjda zato jer su pulski gradski klubovi slabi - u drugoj ligi trenutno (Istra i Uljanik), pa sam naviknuo na svakakva ponizenja -> 7-0 u maksimiru npr
Serse is offline  
Old 27.02.2003., 22:39   #85
Quote:
ignore kaže:Ja se recimo, ne smatram navijachem Dinama, al idem na svaku, domachu, utakmicu (osim kad Hajduk dolazi),
Eh da je više ovakvih..
Kod (velike) većine je nažalost obrnuto...

I da, zakaj na sve osim Hajduka?

Quote:
Mogu navijati za jedan klub koji mi je u srcu od malih nogu i za njega ginuti, a u svakoj drzavi na svijetu mogu imati klubove koje simpatiziram ...
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 28.02.2003., 10:33   #86
Quote:
Eh da je više ovakvih..
Nisam htio pokretati temu jer mi se chinilo da je vech bila tu ... a i kao novi sam ... Naime malo sam prichao sa poznanicima/prijateljima zashto vishe ne idu na utakmice i nemalo se iznenadio kad sam vechinu odgovora dobio: 'pa zbog seljashtva prije i poslje utakmice !'
Ja sam bio uvjeren da je zbog losheg nogometa, da se razumijemo nisu to ljudi koji se boje ili nekakve pich***e, nego jednostavno ne vide razlog zbog kojeg bi se nepotrebno izlagali riziku da ga nekakavi pijano-drogirani majmuni provociraju ili mu razbiju auto zato shto je registracija 'VK', a ne 'ZG' ... istina, slozio sam se, nakon shto sam im pokushao objasniti da je na 'Maksimirskom Zapadu' suuuper, idila, mosh navijati, shutit, gledati u miru tekmu .... ali nije proshlo



Quote:
I da, zakaj na sve osim Hajduka?
Previlika koncentracija mrznje i idiotizma na jednom mjestu
a i prjenos na htv-u bude uvijek

ign

p.s. sori 'Spock' nisam te mislio napadati, a tak je ispalo.... nisam mislio na tebe

p.s
ignore is offline  
Old 28.02.2003., 13:33   #87
Quote:
ignore kaže:
Naime malo sam prichao sa poznanicima/prijateljima zashto vishe ne idu na utakmice i nemalo se iznenadio kad sam vechinu odgovora dobio: 'pa zbog seljashtva prije i poslje utakmice !'
Ja sam bio uvjeren da je zbog losheg nogometa, da se razumijemo nisu to ljudi koji se boje ili nekakve pich***e, nego jednostavno ne vide razlog zbog kojeg bi se nepotrebno izlagali riziku da ga nekakavi pijano-drogirani majmuni provociraju ili mu razbiju auto zato shto je registracija 'VK', a ne 'ZG' ... istina, slozio sam se, nakon shto sam im pokushao objasniti da je na 'Maksimirskom Zapadu' suuuper, idila, mosh navijati, shutit, gledati u miru tekmu .... ali nije proshlo


A možda se njima jednostavno više neda ići na tekme...

Quote:
Previlika koncentracija mrznje i idiotizma na jednom mjestu
Ovo mi je malo neobićno, jer dobar dio "velikih Dinamovaca" ide samo na Hajduka i na europske tekme, a kad u Maksimiru igraju Osijek ili Kamen Ingrad onda se šepure po Tkalči sa Dinamovim šalovima i izigravaju vatrene BBB.
Kažeš da se ne smatraš navijačem Dinama, a vidiš, ja onog koji ide na sve domaće tekme smatram navijačem Dinama. A tu je sigurno i ljubav prema plavoj boji jer čisto sumnjam da netko ide na Dinamove domaće tekme samo zbog nogometa..
I zbog toga mislim da ne stoji to da ne ideš na najveći Hrvatski derbi zbog indijanaca koji dolaze samo kako bi "jebali tovarima mater", jer ljubav prema Dinamu bi trebala biti ispred toga.

Pozdrav
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 28.02.2003., 17:18   #88
e jebga ))

da Bakljo ne ide im se, ali iz odredjenih razloga ...

stavrno nisam toliko l00d za plavom bojom i da ti budem iskren jednostavno obozavam gledati nogomet uzivo i ne mogu podneti novinarsko napuhavanje igracha, stanja na tribinama i same utakmice, vishe volim sam prosuditi, a tek onda prochitati ...

I u nedjelju idem pogledati derbi iako su cijene kao da dolazi Man Utd., al nekad se treba i zrtvovati

pozdrav!

ign
ignore is offline  
Old 28.02.2003., 19:29   #89
LNimoy, ljudi su jednostavno takvi da uvijek moraju imati neke protivnike. Kad su nasi ostali bez nekoga kog bi mrzili u nogometu onda su se namjerili jedni na druge i zato po mom misljenju postoji mrznja izmedu BBB-a i Torcide i ostalih

A za potez s girl-fighterima (mislim, koji sissy girl ide tuci curu!)
Sudden Sid is online now  
Old 28.02.2003., 19:59   #90
Quote:
Sudden Sid kaže:
Kad su nasi ostali bez nekoga kog bi mrzili u nogometu onda su se namjerili jedni na druge i zato po mom misljenju postoji mrznja izmedu BBB-a i Torcide i ostalih
Imaš krivo mišljenje.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 28.02.2003., 21:16   #91
Armada - Šaka jada
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 28.02.2003., 21:31   #92
Quote:
Baklja kaže:
Armada - Šaka jada
sta mislis da Torcida i BBB takve stvari ne rade???

nazalost,Baklja,u SVIM navijackim skupinama ima debila i idiota.
I sramotnih incidenata kao sto je onaj kojeg sam opisao.
Isto tako na svakoj strani ima i postenih i dobrih ljudi.
Zbog toga mislim da bi trebalo biti malo vise postovanja.
Nimoy is offline  
Old 28.02.2003., 21:33   #93
armada mi je uvijek bila najdraza
Serse is offline  
Old 28.02.2003., 21:59   #94
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
sta mislis da Torcida i BBB takve stvari ne rade???

nazalost,Baklja,u SVIM navijackim skupinama ima debila i idiota.
I sramotnih incidenata kao sto je onaj kojeg sam opisao.
Isto tako na svakoj strani ima i postenih i dobrih ljudi.
Zbog toga mislim da bi trebalo biti malo vise postovanja.
Istina je da ima debila i idiota u svim skupinama, ne samo navijačkim.
Ali armada i pojedinci unutar nje vrlo često odlaze predaleko u nekim stvarima..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 28.02.2003., 22:56   #95
armada je skupina retardiranih idiota koju cijela hrvatska mrzi
Serse is offline  
Old 07.03.2003., 19:49   #96
Ja navijam za Manchester United
SilentDriver is offline  
Old 09.03.2003., 23:22   #97
u krvi mi je ...

Botafogo!!!!
__________________
Dvije su Amerike, jedan je Dado...
marjan III. is offline  
Old 17.03.2003., 01:40   #98
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
dobar si ignore.... ja u italiji navijam za inter, juventus, milan, lazio, romu, parmu, chievo i udinese.
u spanjolskoj za real m, barcelonu, deportivo, valenciu, celtu, betis, real s.
u engleskoj za liverpool, manu, arsenal, leeds, chelsea i newcastle
u njemackoj za bayern, borussiu d., werder, stuttgart, schalke, bayer...
u hrvatskoj za dinamo, hajduk, rijeku, varteks, osijek, slaven belupo, cibaliu i kamen ingrad
Kako je tebi dobro, svake godine tvoj tim bude prvak
__________________
Neem je dromen e's mee de dag in...
-=zErO-oNe=- is offline  
Old 17.03.2003., 14:08   #99
mos mislit kako sam se osjecao kad je prosle godine Zagreb bio prvak
Serse is offline  
Old 21.03.2003., 21:53   #100
AC MILAN.
Karakala is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.