Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Gdje ste "više doma", na tekmama repke ili svog kluba?
Repka 71 30.21%
Klub 164 69.79%
Glasovatelji: 235. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2008., 21:46   #1
Što vam je draže: klub ili reprezentacija?

MOLIM PRIJE GLASANJA PROČITAJTE KAJ SAM NAPISAL!

Ovako, znaći, jel vam draži klub ili repka? Naravno, ovdje svi navijamo za Hrvatsku, no maknimo sada na stanu to kaj se šoramo i na repki, pa stanemo zajedno, pustite sad grupe i sve... Glasajte osobno, kao pojedinac, kada igra repka i kada igra vaš klub, gdje ste više "doma"? Dal se više veselite kada pobjedi vaš klub jakog protivnika ili repka? Npr, kao navijač Dinama, jeste li se više veselili kada je repka pobjedila Engleze ili kad je Dinamo roknuo Ajaxa? Ili kao navijač Hajduka, jeste li bili sretniji kada smo pobijedili Švabe, ili bi bili sretniji da npr roknete arsenala i uđete u LP? Razmislite, pa dajte comment i glasajte....
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 15.09.2008., 21:57   #2
Klub
za reprezenztaciju me briga,ali se necu izivcirat 5 % onoliko koliko na Hajduka
ST! is offline  
Old 15.09.2008., 22:03   #3
na repki se uopće ne osjećam kao doma, iz već puno put anavedenih razloga i to je žalosno...
native is offline  
Old 15.09.2008., 22:05   #4
klub valjda. ali od konstantnih neuspjeha 4 godine ka navijač hajduka malo otupin, izgubin glas, popije se koja piva i baci zajebancija na to kako smo dotakli dno dna na nivou kluba. dok mi je reprezentacija puno više pozitivnih emocija pružala šta se rezultata tiče. sad da biran hajduk ka 5. klub svita po jačini, ili 5. repka na svitu, potpisa bi hajduk bez razmišljanja.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 15.09.2008., 22:23   #5
U biti jednako međutim repka me uvijek dira u jedno posebno mjesto.

Interes za Dinamom zbog raznih razloga sve više pada. Naravno da sam se veselio pobjedi protiv Ajaxa ali ni blizu kao pobjedi baš protiv istog kluba prije 10 godina. Da su kojim slučajem prošli Werder mislim da bi bilo isto. Ni blizu razini emocija kao na utakmicama protiv Partizana, Ajaxa, Newcastlea, Atletica, Celtica, MTKa ...Sranja na tribinama, godine i godine jadne i beskvrne igre, seljačija na čelu kluba, nepovezanost navijača, katastrofalan stadion, kupi-prodaj politika...sve više i više uzimaju danak. U prvenstvu je već godinama sve riješeno i prije početka prvih kola dok u Europi razni domaći kockari i profesori nisu na razini da sagrade ni iole čvršću ekipu. Odbije te sve to jebiga.

Sa druge strane repka godišnje igra tek desetak utakmica i između svake postoji dovoljno vrijeme da se napune baterije. Ekipa ide na svako veliko natjecanje koje pak nosi dodatni naboj, himne se pjevaju, igre se protiv najboljih igrača na svijetu, naši najbolji su uvijek tu i nema straha da će se prodati u drugu repku. Konstantnost dobre igre i dobra atmosfera u repki održava moj veliki interes. Osjećaje sa početka puta Vatrenih (EP96, SP98) nikada više neću doživjeti međutim potrebna je tek jedna iskra da se opet napalim (EP08).

Znači prije desetak godina i Dinamo i repka. Sada uglavnom repka. Naravno da bi najviše od svega želio da Dinamo bude prvak Europe međutim realnost za to ne postoji. Sa druge strane je situacija dijametralno suprotna.
fortaleza is offline  
Old 15.09.2008., 22:26   #6
lol
pa vise bi volia hrvatski kup hajduku nego reprezentaciji ep.
i daj promini ovi glupi naslov.ne kaze se repka nego reprezentacija
nevolja is offline  
Old 15.09.2008., 22:43   #7
I repka i klub.

Nitko tužniji od mene nakon ispadanja od Turske, nitko sretniji od mene nakon pobjede nad Ajaxom... Iako možda mrvicu prednjači klub, jer pobjeda nad Ajaxom me držala par dana, a pobjeda protiv Engleza doma i vani nešto kraće... nešto je zbog toga što nam je po definiciji svima navijat za Hrvatsku jer smo Hrvati(naravno nekad više nekad manje)...a klub nije...
Gledajući navijačka načela, klub je ispred...

Ali mislim da se to ne može uspoređivat...
Boreia Proasteia is offline  
Old 15.09.2008., 23:09   #8
klub definitivno!

Reprezentacija je širi pojam, i daje širi osjećaj pripadnosti, klub je uži te daje uži takav osjećaj...
...a na ovo "definitivno" je utjecala i ogromna komercijalizacija reprezentacije, tako da ponekad kad i osjetim "ono nešto" kod reprezentacije, na trenutak osjetim konzum i sve ostale trgovačke lance...
-white boy- is offline  
Old 15.09.2008., 23:10   #9
Dinamo mi je neusporedivo bitniji od repke.
Danio is offline  
Old 15.09.2008., 23:22   #10
za klub se navija a repku se voli.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 15.09.2008., 23:34   #11
Jesi citao mozda grobarske natpise koji su te ponukali da ovo napises?
G13 is offline  
Old 15.09.2008., 23:34   #12
hehe kad se sitin repke sitin se cd-ova od stoke na štandovima tiska. i šta je reka whiteboy pokradenih pisama prepjevanih na hrvatski u svrhu bezobraznog punjenja đepova.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 15.09.2008., 23:44   #13
Quote:
G13 kaže: Pogledaj post
Jesi citao mozda grobarske natpise koji su te ponukali da ovo napises?
zapravo to sam prvi i jedini put čuo na radiju, hrt dvojki, prije skoro pa 10 godina kad su neki "navijači" pričali prije zg derbija pa jedan rekao nema potrebe za rivalitetom za dinamo se navija, a zagreb se voli.

__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 15.09.2008., 23:48   #14
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
zapravo to sam prvi i jedini put čuo na radiju, hrt dvojki, prije skoro pa 10 godina kad su neki "navijači" pričali prije zg derbija pa jedan rekao nema potrebe za rivalitetom za dinamo se navija, a zagreb se voli.

aha..mene je ovo podjsjetilo na to..sorry..my bad...
G13 is offline  
Old 15.09.2008., 23:50   #15
na što te podsjetilo, daj da čujem i drugu verziju.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 15.09.2008., 23:51   #16
Quote:
G13 kaže: Pogledaj post
aha..mene je ovo podjsjetilo na to..sorry..my bad...
To ti je poštapalica u Zagrebu već desetljećima, "Za Dinamo se navija a Zagreb se voli", to je tak kad se prca (u prijateljskom smislu naravno) navijače Zagreba. Ima dosta takvih zajebancija, tipa kad se nekog pita za kog navija pa on odgovori zagreb, onda onak odgovori "dobro, al za kog zapravo?", "ma mislim od ozbiljnih klubova?" etc. Lokalna zajebancija, ali globalni offtopic
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 16.09.2008., 00:20   #17
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
To ti je poštapalica u Zagrebu već desetljećima, "Za Dinamo se navija a Zagreb se voli", to je tak kad se prca (u prijateljskom smislu naravno) navijače Zagreba. Ima dosta takvih zajebancija, tipa kad se nekog pita za kog navija pa on odgovori zagreb, onda onak odgovori "dobro, al za kog zapravo?", "ma mislim od ozbiljnih klubova?" etc. Lokalna zajebancija, ali globalni offtopic
Aha...a znas ja sam armada...pa me privlaci sve srpsko...
..svejedno THX
G13 is offline  
Old 16.09.2008., 16:34   #18
klub naravno
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 22.09.2008., 20:03   #19
repka forever and ever
duhooligan is offline  
Old 22.09.2008., 21:58   #20
Dinamo, iako neke svari idu u krivom smjeru, pobjeda protiv Ajaxa mi je bila daleko draža nego ona nad Engleskom.
Luyindula is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.