Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2009., 14:27   #1
Najbolja utakmica u životu (dosad)

Evo danas se svi probudili mamurni i povela se rasprava o najboljoj utakmici u zivotu, ako je to moguce, ono, gostovanja i domace. Nemoze se niko odlucit al evo par mojih prijedloga: Gostovanja: prvo poluvrime u Bariju i drugo u Rimu.Doma SVE, al isticu se Hajduk-Dinamo 2-3 prije izbora 90te (bez baklje ijedne, purge mi po kvartu bile cili dan), Hajduk-Malmo 3-2 (vodia Malmo 2-0), Vucko 1-0 protiv Kroacije i Gabric obrania penal minut izad (bice 99ta, ko se sica vise), od Hrvatske (dok san isa na gostovanja) daleko najbolja (mozda i ukupno gledajuci) Hrv-Njemacka u Lyonu 98e. A di je Miki za 3-2 kad je usa i cetvrti namistija Mornaru, bice 93ca bila...

Aj bas me zanima, mozda san zaboravia veliku vecinu, al evo ovako od prve sta padne napamet, koji gust se sicat....

A moga bi tu i stavit 0-2 iz Zagreba sad u friško prosle godine (steta sta je L. zatvorilo onda, bia bi derilij jos veci...)

Zadnje uređivanje STstanjeuma : 20.06.2009. at 14:33. Reason: zaborav
STstanjeuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 14:45   #2
Quote:
STstanjeuma kaže: Pogledaj post
Evo danas se svi probudili mamurni i povela se rasprava o najboljoj utakmici u zivotu, ako je to moguce, ono, gostovanja i domace. Nemoze se niko odlucit al evo par mojih prijedloga: Gostovanja: prvo poluvrime u Bariju i drugo u Rimu.Doma SVE, al isticu se Hajduk-Dinamo 2-3 prije izbora 90te (bez baklje ijedne, purge mi po kvartu bile cili dan), Hajduk-Malmo 3-2 (vodia Malmo 2-0), Vucko 1-0 protiv Kroacije i Gabric obrania penal minut izad (bice 99ta, ko se sica vise), od Hrvatske (dok san isa na gostovanja) daleko najbolja (mozda i ukupno gledajuci) Hrv-Njemacka u Lyonu 98e. A di je Miki za 3-2 kad je usa i cetvrti namistija Mornaru, bice 93ca bila...

Aj bas me zanima, mozda san zaboravia veliku vecinu, al evo ovako od prve sta padne napamet, koji gust se sicat....

A moga bi tu i stavit 0-2 iz Zagreba sad u friško prosle godine (steta sta je L. zatvorilo onda, bia bi derilij jos veci...)
Bilo je baklji
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 15:03   #3
Thumbs up

Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Bilo je baklji

Je, na jugozapadu, na sjeveru nijedna...
STstanjeuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 18:13   #4
.. sta stvarno tu utakmicu nije bilo baklji..?.. mislim, bio sam na njoj, ali se nesjecam da nismo upalili nijednu baklju.... zasto..?
.. 94. u LP nismo upalili nijednu na domacima(dogovor) i to se dobro sjecam, ali ovo mi je malo u magli..
.. ako moze podsjetnik i pojasnjenje, bio bih zahvalan..

.. sjecam se i ko je te 94.-te prvi prekrsio dogovor o nepaljenju baklji kod kuce... bila je na istoku..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 18:32   #5
sorry za off topic..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 20:37   #6
.. fala irr... po meni, ovo je tvoje maslo..
moderatori se sprdaju na racun korisnika i primaju masnu lovu, a mi koji se ulogiramo smo ovce..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 21:22   #7
Evo na prvu loptu kaj sam se sjetio.Doma-Din-partizan proljece 89,prvi derbi među bbb,stajanje istok,bilo je svega,kamenovanja,naguravanja,grobari lomili reklame,Din-c.z. 1990 sve se zna,Din-partizan 1997,emocije do neba,Din-hajduk 1999 otvaranje nove sjeverne tribine,šora s murijom
Vani-Split 1990 prvo gostovanje,ludnica,cijeli dan po st,Ljubljana 1995,Hr-slovenija,isto ludara na tribini i vani,Split 1996,prvo vece gostovanje bbb nakon rata,euforija tokom puta,Bratislava 2000 zajebancija cijeli dan,super zgodne slovakinje,bilo je toga još...
coopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 22:55   #8
evo pa pišite
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 23:01   #9
najbolja utakmica bez premca Ri-Hajduk na kantridi 1998/99 kad je ri ukradeno prvenstvo,mada sam gledao puno uzivo tekmi za mene je ova bez premca najbolja i jos danas se cudim kako je srce istrpilo sve te sokove
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 23:18   #10
http://www.youtube.com/watch?v=HeToU...eature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=1ZPIq...eature=channel

meni bez premca...
th1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 23:27   #11
Najbolja utamica je za mene ona prva koja dolazi. Jbg. tko će sve ono bivše sortirat, usporedit, kvalificirat? Ostarilo se i gušta se svaka slijedeća.

A za ove zadnje koliko se sijećam: Hajduk - Šibenik, kad su šminkeri iz onog parkića na Skalicama ostali doma , a mi iz Zagreba potegnuli doli.

Dao bi sto Amerika
sve na svijetu ja bi dao
da se popnem na tribinu
i u pizdu materinu
šaljem Bürgere.
Insider 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 02:34   #12
A bilo h je masu, da se gleda put i zajebancija daleko najjača utakmica mi je Ferencvaroš - Hajduk 0-0, kvalifikacije za ligu prvaka, 16 sati puta , pošli u peglici nas 5, komedija,triler,drama na granici ma i po cilom putu, prednji sic se samo nataknuo pa ko je sidija iza mora ga je nogama držat naizmjenice, povratak 13 sati, ludo,ludo. Dolazak na tribinu na drugo poluvreme, a parkirali točno ispod domače tribine, pa nas pokušali napast domačini, a mi nismo znali za obračune prije utakmice, policija na konjima intervenirala, pa kraj utakmice, vode nas do vozila od svih navijača hajdukovih kad ono više od pola vozila razlupano i gume izbušene, mislimo si mi šta je tek onda s peglom odma na cesti do njihove tribine, kad dolazimo tamo a pegla netaknuta. Po putu je bilo svakakvih događaja, nismo ni mislili s peglom do gore doć već uzet rentu u rijeci, tamo nam nedaju jer fali momu dva dana do 21 godine, pa u zagreb na vlak, zakasnili, pa ga jurili u koprivnicu pa i tamo zakasnili i išli dužim putem do granice i parkiramo, mislimo 3 i 2 na stop za budimpestu,a carinik nam govori kad ste do davde došli i niko vas nije zaustavija do davde odite dalje, a prijatelj nezna kako mu se zove mamina rođakinja čije je auto, jer je na nju prepisano, komedija do kraja, prolazimo budmpestom i taksi nas pelje do stadiona, 2 u taksiju trojica u pegli, a pegla svakih 30-40 metara opali iz auspuha, ljudi s cste gledaju i neviruju. Povratak nazad, zaustavljanje po inama i ekipe torcide čude se kako smo nas 5 peglom stigli...ludo,nezaboravno, neponovljivo...1950
neonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 02:40   #13
sav se njezim kad se sjetim ove utakmiceto je jednostavno
trebalo dozivjeti i sretan sam sto sam bio dio te atmosfere.
rim mi je takoder ostao u dobrom sjecanju.zanima me da li je
igdje objavljena snimka iz Rima snimana sa nase tribine?
sjecam se da je netko od nasih na samom dnu tribine imao
kameru i snimao cjelo vrijeme,ali nikad takvu snimku nisam vidio
madmaxpax is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 03:30   #14
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
najbolja utakmica bez premca Ri-Hajduk na kantridi 1998/99 kad je ri ukradeno prvenstvo,mada sam gledao puno uzivo tekmi za mene je ova bez premca najbolja i jos danas se cudim kako je srce istrpilo sve te sokove
Igrali su Rijeka - Osijek...
tuks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 04:58   #15
auuu, ja nisam baš tako star

od starijih , dinamo-steaua u ljubljani(nisam bio naravno). izgubili 3-2 i ostali bez lp , 3 dana sam bio neutješan, ni zalogaja.
newcastle u zg nešto slično , milan vani... al ako neku moram izdvojit, baš ono da je nikad neću zaboravit to je finale kupa 93 na max protiv intera moj prvi dinamo ikad . svega se sjećam dandanas.

baš vidim da su to sve tekme koje smo pukli , jbg uvijek sam govorio da moraš bit pomalo mazohist i nastran ako navijaš za dinamo

varteks-dinamo 3-4, ako se ko sjeća. jake emocije.
kijev doma, gubimo 3-0 brijem a delirij, niko više ne gleda tekmu.
delegaat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 08:55   #16
tuks pricam o utakmici Ri-Hajduk koja zavrsila 3-3,daj ne pizdi kad te nitko nije nis pitao,kad je Hajduk vodio do 5min prije kraja 2-1,da bi Ri dala 2 gola u 2min i dok smo odlazili sa istoka Biliskov dao u 93min,premlad si pa neznas
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 09:32   #17
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
evo pa pišite
.. neznam jesi li me shvatio.. mislio sam na to, da kada brisete postove ili ih prebacujete u drugi topic, da onda brisete(prebacite) i sve upise, koji imaju veze sa ovima brisanima(prebacenima), a ne ko sinoc, da pocetak ovog topica prebacite u drugu temu, a ja sa svojim 'sorry za off topic', ispada ko da sam ja otvorio ovu temu... mislim, ispadam totalni kreten... ne kazem da nisam, ali opet..
ako je sprd, onda ok..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 10:53   #18
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
tuks pricam o utakmici Ri-Hajduk koja zavrsila 3-3,daj ne pizdi kad te nitko nije nis pitao,kad je Hajduk vodio do 5min prije kraja 2-1,da bi Ri dala 2 gola u 2min i dok smo odlazili sa istoka Biliskov dao u 93min,premlad si pa neznas
Ne pizdim,samo je nastao nesporazum...
Kad si napisao "ono kad je Rijeci ukradeno prvenstvo" sam mislio da je riječ o zadnjoj tekmi i onom nepostojećem zaleđu...
Moje isprike...

Ja ću uvijek pamtit Dinamove tekme s Arsenalom po navijanju,isto kao i Domžale vani(2007.)
Po nekoj euforiji nakon golova definitvno derbi 01.05.2004. kad je Strupar zabio za 2:1(završilo 3:1,još je Zahora dao u zadnjoj minuti) 5-6 minuta prije kraja(to nam je tada značilo prvenstvo,al smo sjebali sljedeće kolo u Zadru)...
Zatim Balabanov gol u Bremenu...čitavo poluvrijeme smo bili bolji,navijanje jebeno i onda u zadnjoj minuti gol...delirij!
I naravno golovi Mandžukića u Amsterdamu...

Kaj se tiče samih gostovanja prošle godine Prag i 7 dana u Turskoj,i dosta ovih malih kup i prijateljskih utakmica...Mače,Laze itd...
tuks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 11:49   #19
Meni najviše u pamćenje urezana Dinamo - Newcastle.
Od beskrajne sreće do šoka.
Cvitin gol
Keane16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 12:12   #20
Quote:
tuks kaže: Pogledaj post
Ne pizdim,samo je nastao nesporazum...
(to nam je tada značilo prvenstvo,al smo sjebali sljedeće kolo u Zadru)...
Kako nemogu prezalit taj Zadar...mislim da smo na tom gostovanju totalno zakazali kaj se tice brojnosti...jos kad se uzme i ulog utakmice...
-Projektant- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.