Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 12:36   #1
Davis cup 1/4F: Hrvatska - SAD 3-2, slijedi Češka doma





evo završio još jedan wimbledon a dolazi nam davis cup sljedećeg vikenda.što mislite kakve su nam šanse protiv ovakvog roddicka i braće bryan...imamo li uopće šanse i dali je zemlja dobar izbor za nas...

Zadnje uređivanje fortaleza : 06.07.2009. at 15:24.
dra-ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:06   #2
Roddick je otkazao
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:19   #3
ne razumijem bas odluku da se igra na zemlji, valjda u savezu misle da su oni jaci od nas na travi ili betonu

to sto roddick ne igra je odlicna stvar za nas, njihovi aduti će biti fish i blake

zbog toga mislim da bi sada bilo bolje da igramo na travi jer je blake u wimbledonu pokazao kako mu lezi trava, a nasi su vrlo dobro odigrali

nadam se da će naši proc, al bit će napeto, vjerojatno će odlučivati 5,meč a onda se nadam da ga neće igarti čilić nego karlović

btw. tko bi nam trebao igrati parove?
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:21   #4
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
ne razumijem bas odluku da se igra na zemlji, valjda u savezu misle da su oni jaci od nas na travi ili betonu

to sto roddick ne igra je odlicna stvar za nas, njihovi aduti će biti fish i blake

zbog toga mislim da bi sada bilo bolje da igramo na travi jer je blake u wimbledonu pokazao kako mu lezi trava, a nasi su vrlo dobro odigrali

nadam se da će naši proc, al bit će napeto, vjerojatno će odlučivati 5,meč a onda se nadam da ga neće igarti čilić nego karlović

btw. tko bi nam trebao igrati parove?
navodno čilić i zovko...
dra-ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:31   #5
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
ne razumijem bas odluku da se igra na zemlji, valjda u savezu misle da su oni jaci od nas na travi ili betonu

to sto roddick ne igra je odlicna stvar za nas, njihovi aduti će biti fish i blake

zbog toga mislim da bi sada bilo bolje da igramo na travi jer je blake u wimbledonu pokazao kako mu lezi trava, a nasi su vrlo dobro odigrali

nadam se da će naši proc, al bit će napeto, vjerojatno će odlučivati 5,meč a onda se nadam da ga neće igarti čilić nego karlović

btw. tko bi nam trebao igrati parove?
Jel mi uopće imamo travnate terene u Hrvatskoj
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:45   #6
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Jel mi uopće imamo travnate terene u Hrvatskoj
pa valjda se moze postaviti trava i u dvorani...
dra-ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 23:05   #7
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Jel mi uopće imamo travnate terene u Hrvatskoj
ma di ćeš nač pravu travu u hrvatskoj.za to triba se dosta uložit novca a još teže je to sve održavat
chosen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 23:24   #8
Quote:
chosen kaže: Pogledaj post
ma di ćeš nač pravu travu u hrvatskoj.za to triba se dosta uložit novca a još teže je to sve održavat
Pa znam, samo sam komentirao dra-mu i 1X2
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 01:49   #9
Quote:
chosen kaže: Pogledaj post
ma di ćeš nač pravu travu u hrvatskoj.
ima Kule, dvije ulice dalje od mene. i nije tak skupo.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 01:53   #10
Nemoj da rečen Drli da mu preusmjeravaš mušterije
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 09:31   #11
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Nemoj da rečen Drli da mu preusmjeravaš mušterije
_garo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 11:49   #12
evo da pitam nešto, zna li se ko igra koji dan? Jer bi htio gledat Čiliča ili Karlovica (ak igraju parove jos bolje)... ?
Dewey.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 19:27   #13
Quote:
Dewey.1 kaže: Pogledaj post
evo da pitam nešto, zna li se ko igra koji dan? Jer bi htio gledat Čiliča ili Karlovica (ak igraju parove jos bolje)... ?
U petak će ziher obojica igrati. Parove vjerojatno neće zajedno igrati.
U nedjelju će opet igrati, ako bude ˝živi meč˝.
shimetzky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 22:08   #14
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post

btw. tko bi nam trebao igrati parove?
Mislim da nam je svejedno.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:38   #15
Kao što sam i pretpostavljao Roddick je otkazao. Otkazao je i 2003. kad su igrali protiv nas, a razlog je bilo polufinale Australian opena.

Poznato je da igrači koji naprave neki rezultat na velikom turniru nemaju psihofizičke snage da se uključe u novo natjecanje koje u ovom slučaju počinje 5 dana nakon Wimbledona. Da su Karlović i Čilić na Wimbledonu došli do polufinala ni njih ne bi gledali u Poreču.

Očekivao sam ipak da će umjesto Roddicka zaigrati Querrey ali izbor je pao na Fisha.

Ako želimo proći Amere Čilić mora dobiti oba meča, a Prpić ne smije raditi eksperimente da u subotu u igri parova stavi Čilića ili Karlovića sa Zovkom već u paru obavezno trebaju zaigrati Zovko i Karanušić jer koji god par suprotstavili Bryanima nemamo nikakve šanse.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:28   #16
pa 2005. su ancic i ljubicic dobili bryane na njihovom terenu, zasto se ne bi ponovilo i ove

ako će se stavljat najslabiji mogući par(a ne vidim razlog za to), to znači da će prvog dana trebati izboriti dvije pobjede,sto nije bas najrealniji ishod
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 01:10   #17
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
pa 2005. su ancic i ljubicic dobili bryane na njihovom terenu, zasto se ne bi ponovilo i ove

ako će se stavljat najslabiji mogući par(a ne vidim razlog za to), to znači da će prvog dana trebati izboriti dvije pobjede,sto nije bas najrealniji ishod
Prvi dan će Čilić u svakom slučaju morati dobiti kao i u nedjelju, a Karlović može birati: petak ili nedjelja.

Ančić i Ljubičić su u ono vrijeme rasturali.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 02:14   #18
je, rasturali su ali oni nisu igrali parove po turnirima zajedno, nego samo u davis cupu i to ne uvijek

za razliku od braće bryan koji su tada bili uvjerljivo najjači par na svijetu, pa su ih naši dobili na njihovom terenu, tako da bod u parovima nikako ne treba otpisivati jer je poznato da većina ekipa koje povedu 2-1 uglavnom i dobijaju na kraju mec

po meni bi bilo idealno da prvi dan igraju cilic-blake i karlovic-fish
jer cilic moze dobit blake-a na zemlji a karlović bi mogao dobiti fisha koji je slican igrac, a ako blake igra protiv karlovica mislim da na zemlji karlović nije favorit

i bilo bi dobro da 5.mec(ako do njega dođe) igra karlović a ne čilić da nebi gledali mučenje kao protiv haasa ili murraya
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 14:06   #19
čekajte to vi nagađate ko če s kim igrat ili se zna tko i kad?
Dewey.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:04   #20
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
pa 2005. su ancic i ljubicic dobili bryane na njihovom terenu, zasto se ne bi ponovilo i ove
Nijedna kombinacija koju imamo na raspolaganju nije ni blizu brončanima iz Atene. Niti ja nisam siguran kako krenuti u dublove. Zovko bi svakako trebao igrati, a njemu bi pridružio Banderu ukoliko budemo gubili 0:2, ili ukoliko se ne umori dan ranije. U svakom drugom scenariju bi parove igrali Zovko i Roko. Bar bi se smijali u tom slučaju.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.