Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2008., 12:37   #41
Quote:
JBT kaže: Pogledaj post
Cek, kako mislis da USB dobivaju u sri-cet za 2 tjedna??? Jesi mislio na srijedu (sutra) ili stvarno tek za 2 tjedna?
Ma žena kaže sri-čet a to uvijek ispadne za dva-tri tjedna.

Gle mene ne muči pokrivenost, više mi je do cijene. Pročitao sam par postova gdje kažu da je Tele najskuplji itd.
__________________
Hell(o)(t)here
Bllacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 15:12   #42
Jel to samo meni ne prikazuje kartu pokrivenosti na Tele2 stranicama, ili zbilja ne radi. Do sada nisam imao problema s javom. Hoće netko bacit screenshot.
edit: Ok, proradilo je, samo na IE6

Zadnje uređivanje rossonero : 04.11.2008. at 15:24.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 18:41   #43
Evo sama teta u Tele 2 mi rekla da uzmem bolje ovo od Vipa jer da je bolje....
to je njeno objašnjenje bilo..i ja hop...trk u Vip i imam ovdje Vipov USB modem....
sad čekam da mi aktiviraju acc (preko carneta)....
Zasad još kradem......
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 20:48   #44
Quote:
LucijA. kaže: Pogledaj post
Tele2 mobilni paket
Najpovoljniji na tržištu: 10 MB za 10 kuna
Bilo da si Tele2 bla bla korisnik ili Tele2 pretplatnik, sada ti je dostupan Tele2 mobilni paket u kojem za samo 10 kn dobijaš 10 MB prometa za razne stvari: surfanje internetom ili wap portalom, skidanje mobilnog sadržaja, za neprekidni chat s prijateljima ili igranje Mafia City-a...

TELE2 MOBILNI PAKET

Ključna riječ: MOBIL10
Cijena 10,00 kn
MB uključeni u paket 10 MB
Cijena po MB 1,00 kn
Obračunska jedinica 1 kB

Aktivacija i korištenje Tele2 mobilnog paketa

Za aktivaciju pošalji SMS sadržaja MOBIL10 na 880. Tele2 pretplatnici paket aktiviraju samo jednom, a deaktiviraju slanjem SMS poruke sadržaja MOBIL- na broj 880. Tele2 bla bla korisnici 10 MB prometa mogu iskoristiti unutar 30 dana od dana aktivacije: nakon 30 dana Tele2 mobilni paket se automatski isključuje, te ga Tele2 bla bla korisnici mogu opet na isti način aktivirati. Ukoliko Tele2 korisnik potroši sve MB unutar paketa, dalje će mu se promet obračunavati po redovnoj cijeni za prijenos podataka. Tele2 korisnici mogu mjesečno aktivirati maksimalno jedan Tele2 mobilni paket.


Provjera stanja MB u Tele2 mobilnom paketu

Tele2 korisnik može provjeriti stanje MB u Tele2 mobilnom paketu tako da pošalje SMS sadržaja MB? na broj 880.


Opet, kaj mislite??? Btw, kak mozete vidit, samo za TELE2 korisnike i one koji to namjeravanju postati! Grrrr...

jel si ćorav? To je stari paket a sad ima 512 MB za 65 kn. I 1 MB za pol kune tj 10 MB za 5 kn itd..
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 13:20   #45
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
ma da?
to je inače stavka u Zakonu o zaštiti potrošača, i nije pogodnost Telaca, nego to svi operateri rade, sukladno sa zakonom.......
da, to je u Zakonu o potrošačima, slažem se.....samo kažem ako nešto ne bude u redu da se može vratiti i prekinuti ugovor....naravno, uz neoštećenu opremu
Amsteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 14:10   #46
Imam VIPov stick i radi OK, 1Gb je 200 kn cca - sto i nije jeftino ali jbg. Moram ga koristiti kao primarni jer mi cable jos nije sredjen (za ne vjerovati ako uzmemo u cinjenicu da zivim u srcu Dubrovnika). Signal na Vipu je OK, signal na Tmobileu (poslovni) na istom mjestu (buduci da je desktop) je malo slabiji. Tele2 ima najslabiji signal za sad, to znam jer imam njihov mob na pretplatu. Ali jbg, zato je jeftinjak a ja ionako ne idem nigdje "po sumama i gorama nase zemlje ponosne" a i kad idem imam jedan unlockirani mob u koji ubacim Vip card. Uf, malo sam odlutao u OT jbg
Gunner1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 00:01   #47
Evo ljudi ja danas uzeo Tele2 za curu... Kao što sam i rekao (sri-čet), danas mi žena u Tele2 dučanu da neče USB dobit do sljedečeg tjedna, ali imaju PCI kartice (pošto sam trebao samo za laptop) rek'o daj. Pretplata na 2 god, mjesečno 125kn + 12,50kn korištenje mreže.
Da skratim, za sada mi se jako sviđa, u ZGB - Dubrava odličan signal i još jedna odlična stvar - 3 mjeseca besplatno pošto sam više od 6mj korisnik Tele2 mreže.
__________________
Hell(o)(t)here
Bllacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 12:41   #48
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
jel si ćorav? To je stari paket a sad ima 512 MB za 65 kn. I 1 MB za pol kune tj 10 MB za 5 kn itd..
i jeftinije 0.20 kn je 1 MB znači 10 MB=2kn, 100MB=20kn ili 1GB=200 kn ako prekoračiš u tarifi 512MB (65kn) ili u tarifi 1GB ili 3GB ti je 1GB prekoračenja 100kn što praktički kad pogledaš "normalni" fiksni adsl nije puno
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 12:51   #49
Quote:
Gunner1980 kaže: Pogledaj post
Imam VIPov stick i radi OK, 1Gb je 200 kn cca - sto i nije jeftino ali jbg. Moram ga koristiti kao primarni jer mi cable jos nije sredjen (za ne vjerovati ako uzmemo u cinjenicu da zivim u srcu Dubrovnika). Signal na Vipu je OK, signal na Tmobileu (poslovni) na istom mjestu (buduci da je desktop) je malo slabiji. Tele2 ima najslabiji signal za sad, to znam jer imam njihov mob na pretplatu. Ali jbg, zato je jeftinjak a ja ionako ne idem nigdje "po sumama i gorama nase zemlje ponosne" a i kad idem imam jedan unlockirani mob u koji ubacim Vip card. Uf, malo sam odlutao u OT jbg
Ja imam isti ovaj od vipa za 95 kn.......
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 08:51   #50
Proučio sam sve tarife koje pružaju davatelji usluga mobilnog interneta na domaćem tržištu, i definitivno je najjeftiniji Tele 2. Što se tiče pokrivenosti signalom, tu je Tele 2 malo slabiji, ali nadam se da će to nadoknaditi uskoro.
Cijena kod Vipa-a 512 MB mjesečno uz primjerice ugovornu obvezu od 24 mjeseca iznosi 128,5 kn, a ako ste pretplatnik na 12 mjeseci uvećaj to za još 25 kn, sve to naravno ako ste redovni korisnik, a to znači ni VIP-ov pretplatnik ni student, a cijena kod T-Mobile providera iznosi za 500 MB 112,5 kn. Kod VIP-a se to da spustiti ako ste student (Carnet) ili njihov mobilni pretplatnik. U obje cijene je uključena naknada za radijsku frekvenciju u iznosu od 12,5 kn koju smo u obvezi plaćati kod svih providera. Tu ne treba isključiti i cijenu prekoračenih Mb koja kod Tele 2 iznosi 0,20 kn po MB, a kod VIP-a ako se ne varam, 0,38 kn po prekoračenom MB. Sve u svemu TELE 2 je trenutno po pitanju mobilnog interneta ipak jeftiniji od konkurencije, bar za mene koji nisam student, ni njihov pretplatnik, jedino što TELE 2 malo kaska što se tiče pokrivenosti signalom, ali nitko vam ni ne može garantirati konstantnu pokrivenost kvalitetnim signalom.
__________________
May the Force be with you.
BACK TO NATURE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 13:38   #51
SMTP adresa u outlooku

Koju adresu treba upisati pod Izlazna pošta, da se može slati e-mail.
selk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 13:21   #52
mene zanima jeli se uz tele2 stick dobiju driveri za linux jer bi ja uzeo to čudo
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 17:57   #53
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
mene zanima jeli se uz tele2 stick dobiju driveri za linux jer bi ja uzeo to čudo
Nisam siguran za drivere, čim sam ga šiknuo na XP automatski mi ga je install... Ali evo novih problema...

Nije baš za ovu temu ali, kada mi se dižu Windowsi (one 3 crtice i XP logo) laptop mi se zaledi, probao sam sa "event viewer-om" i kaže da prilikom pokretanja Win ne može učitati neke drivere, nakon toga sam update-o sve moguće drivere i nije pomoglo. Nekoliko puta mi se pojavio "blue screen" i tamo mi je pisalo "USB driver faliure". Čak sam i napravio system restore ali ni to nije pomoglo...

Ako netko ima sličnih problema plzz help!!!
__________________
Hell(o)(t)here
Bllacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:32   #54
tele 2 mobilni internet

ako tema postoji unaprijed se ispricavam ali nisam uspio naci pa nemojte zamjeriti...

ima li jos korisnika ove usluge? kak ste zadovoljni? jeste li primjetili kakve probleme?
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 15:12   #55
ima tema ali valjda će moderatori spojit.

jesi ti korisnik? kako ti se čini? radi li da valja? ja se još mislim bi li je uzeo
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 01:05   #56
korisnik i za sada sljaka...nego me jedino zeza to kaj cimnes im sms o stanju prometa i dobijes svakakv odg tj da si malo na 150 pa na 70 mb itd... inace sam zadovoljan...kaj se tice cijena koliko sam skuzio su najnize...
e sad imam 1gb prometa i za ovak surfanje je solidno...to sve ovisi ,naime posto imam na faxu fraj net tak da mi je ovo za kucnu uslugu inace bi morao uzeti 3gb
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 15:10   #57
Quote:
Bllacky kaže: Pogledaj post
Da skratim, za sada mi se jako sviđa, u ZGB - Dubrava odličan signal i još jedna odlična stvar - 3 mjeseca besplatno pošto sam više od 6mj korisnik Tele2 mreže.
jesi zic?jer su meni rekli da sam oslobodjen 3 mjeseca one nakade za frekvenciju tj onih 12kn...
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 15:36   #58
ja ga naručio i rečeno mi pošto sam ga uzeo na rezervaciju da imam 3 mj. besplatno sve a ne samo tih 12 kn
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 15:50   #59
a do sada jesi li dobio racun? i ako imas fraj 3 mjeseca je li to pokriva samo 1gb tj onaj paket koji su uzeo?
e da,da li imas problema s provjerom skinutog prometa do sada? jer prvo onaj program njihov pokazuje drugi iznos od onoga kad dobijes sms,a i sms zna stekati.jednom prilikom mi kaze da imam 150mb,a sutra dan da sam skinuo 40mb ?!?
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 01:39   #60
nije mi još došao račun. ali baš sam danas bio u zastupnika tele2 jer me malo zabrinula ova tvoja izjava hehe i ponovljeno mi je isto. dakle imam mjesečno 3 GB besplatno 3 mjeseca
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.