Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2012., 18:54   #1
Uterus septus / pregrađena maternica

Pozdrav svima....molim vas za pomoc koji ste imali iskustva sa pregradom u maternici....mozete li mi reci jeli se dugo ceka na operaciju i dali je komplicirano?ja sam trenutno u Njemackoj sa buducim suprugom i zanima me koliko vremenski sve skupa traje jer se moram vratiti..moja doktorica vec6 godina odgadja tu operaciju i govori da mi dijete jos ne treba...meni je 25 godina i udajem se za 3 mjeseca,i naravno zelim dijete...molim vas recite mi koliko ste cekali na operaciju jer moram to obavit sto prije....hvala...

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 01.11.2012. at 19:43. Reason: uklonjen citat
ninna0023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 11:22   #2
Moderatorska obavijest

Post je izdvojen s teme "Laparoskopija" u zasebnu temu.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 22:48   #3
Pozdrav,

ne znam koliko se ceka na operaciju, ali kad sam ja bila u bolnici cimerica je ba imala histeroskopiju zbog septuma maternice pa ti mogu reci malo sto se bolnice tice. Nikako nije uspjela zadrzat plod kad bi ostala trudna pa je isla na operaciju. Prvi dan u bolnici nije smjela vecerat i dobila je onaj prasak za ciscenje (nije bilo klistira). Sljedeci dan je bila operacija koja je trajala kratko (njezina oko pola sata). Dovezli su je u sobu, bila je malo pospana od anestezije. Odspavala je i dobila infuziju. Kaanije kad se probudila je normalno jela i najnormalnije se kretala. Sljedeci dan je isla doma. Nadam se da ti ovo bar malo pomaze
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 23:02   #4
Quote:
ninna0023 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima....molim vas za pomoc koji ste imali iskustva sa pregradom u maternici....mozete li mi reci jeli se dugo ceka na operaciju i dali je komplicirano?ja sam trenutno u Njemackoj sa buducim suprugom i zanima me koliko vremenski sve skupa traje jer se moram vratiti..moja doktorica vec6 godina odgadja tu operaciju i govori da mi dijete jos ne treba...meni je 25 godina i udajem se za 3 mjeseca,i naravno zelim dijete...molim vas recite mi koliko ste cekali na operaciju jer moram to obavit sto prije....hvala...
Pozdrav svima,nova sam ovdje i bit ce mi zadovoljstvo da svim buducim mamam otklonim sumnje i strahove po pitanju pregrade u maternici.Ja sam imala pregradu i nazalost imala sam dva spontana,posle sam otklonila tu pregradu operacijom koja je trajala nekih 20 minuta,operativni zahvat je uistinu jednostavan,kazem sebi sada da sam znala ne bih oklijevala niti plasila se,i evo posle operacije zatrudnila sam bez problema i trudnoca je protekla bez ikakvih problema i sada imam moje malo zlato,,
Eveli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.