Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2016., 13:38   #21
Dobili smo Ipakitin. Puno hvala!
I dalje trebamo pomoć za lijekove, hranu isl.
astral walker is offline  
Old 10.05.2016., 15:36   #22










Medrol zanemarite, to je moje. Štapići riblji, ta šunka, sve za Tajgu iako ju nije htjela. Prva dva dana je a onda opet ništ. Riblje štapiće je pojela. Jučer je jela jako slabo i već nisam znala kaj da joj ponudim. Hrenovke pljune iz usta, konzerve neće, paštetu mačju ništ, malo ljudske paštete s kruhom je pojela i nekakve mesne štapiće iz dm-a. Sad ni one prutiće iz dm-a neće. Opet sam mislila da posustaje... Kad danas, pojela je kobasicu iz graha i one mekane mačje štapiće. Uspjela joj ugurati controlok i neurobion u kobasicu.
Dosta Darling suhe sam morala baciti jer ju namočim u vodi, onda to dva dana hoće jesti pa onda slijedećih 6 neće. To neće nitko drugi jesti pa moram vranama dati jer se usmrdi.
Ah, kaj mogu, dala bi joj i prožvakanog puža da ga hoće pojesti.
Fakat mi na moj budžet odlazi puno na sve to. Po injekcije vitamina više ne idem jer nemam s čim platiti.
Eto, ako netko želi, može donirati i te dm-ove mekane mesne štapiće jer ih za sad jede. Dakle, njoj to nije poslastica neg jedan od rijetkih izvora
hrane.

Može joj kupiti i injekcije b vitamina kod mog veta. Bilo što. Primamo sve sam da nekak preživimo.

Zadnje uređivanje astral walker : 10.05.2016. at 15:49.
astral walker is offline  
Old 11.05.2016., 11:22   #23
Tajga je jučer i danas povraćala bez obzira na controlok. Opet moram odjuriti po injekcije. Tražit ću na dug, nemam s čim platit. Četiri injekcije peptorana i 4 injekcije b vitamina su 100 kn ili u najboljem slučaju 80 ak mi progledaju kroz prste.
astral walker is offline  
Old 16.05.2016., 23:18   #24
uplatit cu ja sutra za taj peptoran i b vitamin samo l molim podatke na pp
ema123456 is offline  
Old 17.05.2016., 17:23   #25
Quote:
ema123456 kaže: Pogledaj post
uplatit cu ja sutra za taj peptoran i b vitamin samo l molim podatke na pp
Hvala ti! Umorih se malo od svega ali idemo dalje. Bum postavila nove račune koje imam. Opet smo se vratili na dvije infuzije dnevno jer više gotovo ništa neće jesti.
astral walker is offline  
Old 19.05.2016., 23:59   #26








astral walker is offline  
Old 31.05.2016., 16:10   #27









Eto, to su neki računi. Nisu svi, više sam se pogubila i ne znam di je kaj.
Tajga je po starom. Nije ništ jela pa je onda par dana opet jela, sad opet jako slabo i slaba je na noge itd. Dakle, kako koji dan. Ništ novo. Umjesto injekcija peptorana dajem joj svoj Ranital tj. polovicu a umjesto b vitamina u injekcijama, neurobion kad joj uspijem dati. Morat ću sad ipak po par injekcija b da ju opet malo digne.

Kupili smo 3 kg Darlinga, tih puno mačjih pašteta kaj jedan dan hoće pa onda tjedan neće itd.
Trebat će opet ampule (da još i piro ne pokupi ne daj bože) i kemijanja svakakva.
Dva mlada goluba sam pustila. Jednog su ubile vrane u prvih 15 minuta a drugom ni traga ni glasa. Govnarija teška. Jučer sam pak našla mladu vranicu, jela, pila... danas mi uginula na rukama.
Fuj sve skupa.

Ako nas se sjetite, bit ćemo zahvalni.
astral walker is offline  
Old 31.05.2016., 21:27   #28




Malo sam slabićka na noge unatrag par dana. :-(



A meni je bilo jako vruće s mojih 16 godina pa sam dobila besplatnu frizuru.
astral walker is offline  
Old 31.05.2016., 21:50   #29
astral walker is offline  
Old 02.06.2016., 14:49   #30
Ovo gore je video. Kad se klikne na tu sličicu, prebaci na video.
astral walker is offline  
Old 06.06.2016., 18:38   #31
Novosti: netko mi je danas pred ulaznim vratima od stana ostavio minijaturnu gajbu sa tri tigrice papigice nutra.
Dakle, nemreš biti na miru! Nemam ih s čim pofotkati pa moram nekog žicati i onda gledat di da ih udomim jerbo ja imam tri mačke i pese. Mačke im se silno vesele.
astral walker is offline  
Old 07.06.2016., 10:34   #32
Ajoj Astral, pa tebe baš hoće ...
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Old 07.06.2016., 16:13   #33
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Ajoj Astral, pa tebe baš hoće ...
Ah šta reči. Čudo da već do sad to nisu radili, gnjide ljudske. Jedna tigrica je izgleda bolesna. Sad je ostala kod vetova. Ove druge dvije izgledaju ok. Eno ih pjevaju u kupaoni kraj prozora. Pričekat ću da vidim jesu li dobro i hoće li ona biti dobro pa bi onda trebali zajedno u novi dom. Imam potencijalnog udomitelja ali dajem ih samo sve tri zajedno i to u veliku gajbu. Držite fige. U svakom slučaju bolje da ih se taj gnom riješio jer ako ih je držao tri u toj maloj gajbi i još ovu bolesnu, nije ih ni zaslužio. Ja sam bar odmah skužila da mi je čudna. Nadam se da je na vrijeme i da bu dobro. Ah, trebala bi imati štampariju para za sve to.
astral walker is offline  
Old 09.06.2016., 16:21   #34
Ta navodno bolesna ptičica izgleda da je dobro. Čekam sutra da se vrati dr. Inga pa bi mogla sutra po nju. Kupih im hranu i pijesak za tu malu čeljad i djeluju zajedno. Sutra bi trebali biti svi opet zajedno.
Nego, može li netko ukočiti s ampulama Fyprista za moje tri cure? Stare su pa se bojim da ne poberu po ne znam koji put piroplazmozu. Također moram naručiti opet hranu za mačke iz Zoofasta ii kak se već zove. Nju jedu i Tina i samo ponekad (jako rijetko) Tajga a ja im dam jer su stare i bitno da nešto jedu. Tajga je i dalje na tim mesnim štapićima kaj stavljam račune iz dm-a, ponekom popečku od špinata ili oslići pohanom ili piletini pečenoj... takva neka čudesa eto jede. Ovo su dani kad opet neće paštete mačje pa joj dajem ranital u tim štapićima a onda kasnije usitnim neurobion pa joj podvalim.
astral walker is offline  
Old 11.06.2016., 16:06   #35
Fyprist x 3, Zoofast hrana? Netko?
astral walker is offline  
Old 12.06.2016., 12:35   #36
Imam podosta knjiga koje prodajem i još nešto nakita. Ako nekog zanima, pošaljem mu linkove. Sve je to da dođem do potrepština uglavnom za njih a bolje je od žicanja.
astral walker is offline  
Old 18.06.2016., 15:47   #37
Tona knjiga! Nakit? Netko? Nešto?
astral walker is offline  
Old 28.06.2016., 15:16   #38
Nitko ništa ne želi?
astral walker is offline  
Old 04.07.2016., 22:27   #39
Hvala Luthi3n za 150 kn!
Nitko ne voli knjige? NIkog ne zanimaju? Ima ih na Hrvatskom i na Engleskom. Novac ide za Tajgu i društvo.
astral walker is offline  
Old 05.07.2016., 14:56   #40
Možda da linokve staviš tu, ako se smije ?
cupanka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.