Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 16:36   #5081
Sjebala sam adductor na obje noge, koji točno dio mišića, ne znam. Ne mogu raširiti noge više od 15 cm, na tabletama sam protiv bolova i sad samo čekam. Glupost neviđena. Tako mi i treba kad sam kreten. Jedino što mogu raditi, a da uključuje noge je lagana vožnja bajkom.

Danas sam napravila pravu LCHF poslasticu za ručak. Kiseli kupus i domaću ljutu kobasicu + dijon senf. Onda nakon toga mug cake takozvanu medenu torticu koju sam sama izmislila. 1 jaje, kokosovo brašno, kakao, cimet, đumbir i mala žličica meda + malo praška za pecivo. Sita i jedva pokretna gledam Mindhunter. Preporuke! (naravno za seriju, a ne za sjebat noge)
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:53   #5082
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Sjebala sam adductor na obje noge, koji točno dio mišića, ne znam. Ne mogu raširiti noge više od 15 cm, na tabletama sam protiv bolova i sad samo čekam.
pa kak si uspjela?

kaj se tiče imuniteta ne bih mogla reći jer sam nedugo nakon prelaska na ovu prehranu vadila mandule. u svakom slučaju je puno bolji.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:37   #5083
Krenem ujutro dobro, shebem do navečer i ujutro pojedem nešto, popodne sam na lchf i tak
Imam žešći isijas, ne znam kuda bi sa sobom, vježbam nešto lagano, ne trčim već tjedan dana, kljukam se tabletama i već sam živčana
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:04   #5084
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
pa kak si uspjela?
Precijenila sam se na treningu. Bolje je sad već nekako. Pomoglo mi je 6 twix sladoleda koje sam pojela. Jebem ti akciju kad su ih spustili na 2 €.

Anyways, sutra se nadam da ću moći na trening makar odraditi cardio. Vidjet ćemo. Leđa su mi na redu, ali za većinu vježbi mi trebaju stabilne noge pa je to atm no go.

Kupila sam mladi ovčji sir i strusila 10 deka za večeru (uz ostale delicije, da ne nabrajam ). Još jedna preporuka je Pecorino pepato. Izvrsno nešto.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 04:32   #5085
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Krenem ujutro dobro, shebem do navečer i ujutro pojedem nešto, popodne sam na lchf i tak
Imam žešći isijas, ne znam kuda bi sa sobom, vježbam nešto lagano, ne trčim već tjedan dana, kljukam se tabletama i već sam živčana
razumijem te, ja sam jutros nervozan ko ljuta guja jer mi moja zajebancija donijela 1.5kg nazad
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 05:50   #5086
dobro jutro

Kupila samjučer tomatillo na jednom sajmu i oduševila se


svjež, citrusast... :klap:
još da mi je to naći gdje kupiti a nije special sajam


Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Sjebala sam adductor na obje noge, koji točno dio mišića, ne znam. Ne mogu raširiti noge više od 15 cm, na tabletama sam protiv bolova i sad samo čekam. Glupost neviđena. Tako mi i treba kad sam kreten. Jedino što mogu raditi, a da uključuje noge je lagana vožnja bajkom.

sad treba čekati da mišićna vlakna zacijele

Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Kiseli kupus i domaću ljutu kobasicu + dijon senf. ...... Sita i jedva pokretna gledam Mindhunter. Preporuke! (naravno za seriju, a ne za sjebat noge)
ajme, kupus kobasa i senf ! njam njam, obožavam tu kombinaciju

a seriju sam skinula, večeras krećem ako odgledam Star Trek: Discovery

Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
razumijem te, ja sam jutros nervozan ko ljuta guja jer mi moja zajebancija donijela 1.5kg nazad
dobra motivacija za clean LCHF life
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 08:35   #5087
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Sjebala sam adductor na obje noge, koji točno dio mišića, ne znam. Ne mogu raširiti noge više od 15 cm, na tabletama sam protiv bolova i sad samo čekam. Glupost neviđena. Tako mi i treba kad sam kreten. Jedino što mogu raditi, a da uključuje noge je lagana vožnja bajkom.

Danas sam napravila pravu LCHF poslasticu za ručak. Kiseli kupus i domaću ljutu kobasicu + dijon senf. Onda nakon toga mug cake takozvanu medenu torticu koju sam sama izmislila. 1 jaje, kokosovo brašno, kakao, cimet, đumbir i mala žličica meda + malo praška za pecivo. Sita i jedva pokretna gledam Mindhunter. Preporuke! (naravno za seriju, a ne za sjebat noge)
Pa gdje se ti skices Tika, nema te godinama

Zao mi je za ozljedu, ali zacijeliti ce.

Klopa ti je super, a serija jos bolja Ja sam se ovaj vikend navukla na nju, petak i subotu navecer provodim uz Forda

Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
razumijem te, ja sam jutros nervozan ko ljuta guja jer mi moja zajebancija donijela 1.5kg nazad
Navukao si vodu, nastavi po starom uz mnogo pis pauza naredna 2 dana.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:09   #5088
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Navukao si vodu, nastavi po starom uz mnogo pis pauza naredna 2 dana.
slažem se
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:22   #5089
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Pa gdje se ti skices Tika, nema te godinama



Zao mi je za ozljedu, ali zacijeliti ce.



Klopa ti je super, a serija jos bolja Ja sam se ovaj vikend navukla na nju, petak i subotu navecer provodim uz Forda







Navukao si vodu, nastavi po starom uz mnogo pis pauza naredna 2 dana.


Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
slažem se


Hvala zenske ne odustajem

Danas za rucak pilece bijelo meso prethodno stajalo u marinadi 24 sata uz salatu sa sparogama i rajcicom
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:59   #5090
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Precijenila sam se na treningu. Bolje je sad već nekako. Pomoglo mi je 6 twix sladoleda koje sam pojela.
zanimalo me na kojoj vježbi si se sjebala.
sladoled uvijek riješi problem.

ja danas pečem janjeći but, prvi put. valjda bude dobro. htjela sam ubaciti prokulice, no danas ih ko za inat nema na placu, pa bum stavila brokulu. uz to salata od cikle.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:05   #5091
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ja danas pečem janjeći but, prvi put. valjda bude dobro. htjela sam ubaciti prokulice, no danas ih ko za inat nema na placu, pa bum stavila brokulu. uz to salata od cikle.
dobra marinada, dovoljno vlage i dugo pečenje....bit će divno
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:28   #5092
Danas je za kasni ručak kulminiralo jelo koje pripremam več 2 dana
Texas pulled pork (čupano meso)
Prvi dan(jučer) trljanje mesa smjesom od dimljene paprike,čili paprike,cimet,sol,biber i kajenski papar omjeri su u žlićicama i idu po dvije osim cimet njega samo malo staviti
3kg svinjske vratine natrljate i zamotate u prozirnu foliju i ostavite 24h zamotano u hladnjaku
Drugi dan(danas) od ostataka smjese za masiranje mesa napraviti podljev za pečenje u koji dodamo luk,šalicu jabučnog octa,šalicu pasirane rajčice,2 luka,4 režnja češnjaka,3 žlice ulja (ja stavio maslinovo)
Meso ubacimo u neku vatrostalnu posudu i prelijemo ga ovom marinadom i stavimo ga na 150°c pokrivenog i zaboravimo na meso idučih 8 sati

Rezultat savršeno meso iz kojeg se slažu hamburgeri koje smo danas tamanili ja sam si stavljao meso sa povrćem u ˝fine lepinje˝
Uz ovo najbolje ide coleslaw salata i par vrsta naribanih sireva i umak od pečenja da sve bude sočno
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:57   #5093
Sline mi cure od pulled porka.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 05:34   #5094
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Danas je za kasni ručak kulminiralo jelo koje pripremam več 2 dana
Texas pulled pork (čupano meso)
Prvi dan(jučer) trljanje mesa smjesom od dimljene paprike,čili paprike,cimet,sol,biber i kajenski papar omjeri su u žlićicama i idu po dvije osim cimet njega samo malo staviti
3kg svinjske vratine natrljate i zamotate u prozirnu foliju i ostavite 24h zamotano u hladnjaku
Drugi dan(danas) od ostataka smjese za masiranje mesa napraviti podljev za pečenje u koji dodamo luk,šalicu jabučnog octa,šalicu pasirane rajčice,2 luka,4 režnja češnjaka,3 žlice ulja (ja stavio maslinovo)
Meso ubacimo u neku vatrostalnu posudu i prelijemo ga ovom marinadom i stavimo ga na 150°c pokrivenog i zaboravimo na meso idučih 8 sati

Rezultat savršeno meso iz kojeg se slažu hamburgeri koje smo danas tamanili ja sam si stavljao meso sa povrćem u ˝fine lepinje˝
Uz ovo najbolje ide coleslaw salata i par vrsta naribanih sireva i umak od pečenja da sve bude sočno


omg!

stavim tvoj recept na temu

Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Sline mi cure od pulled porka.
da, meni je upravo zakrulilo a nije ni svanulo
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:44   #5095
Ja bi si to napravio i nista ne bi jeo dok ne bude gotovo
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:11   #5096
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Pa gdje se ti skices Tika, nema te godinama
Grozna sam, znam.

Quote:
Zao mi je za ozljedu, ali zacijeliti ce.
Danas sam skoro kao da se ništa nije dogodilo. DL here I come!


Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
zanimalo me na kojoj vježbi si se sjebala.
sladoled uvijek riješi problem.
Ma na vježbi koju ne radim skoro godinu dana. Radila sam abductor i adductor superset. Inače abductor odradim kao izolacijsku vježbu kad radim dupe, ali adductor ne jer je sranje i općenito mislim da nema baš neke koristi od nje. Ne znam što mi je bilo. Neće se ponoviti.

Nikakav izvještaj za hranu nemam. Jučer napravila pileći batak i zabatak u umaku od senfa i tahinija, pobacala po zelenoj salati i crvenom kupusu, posula sjemenkama konoplje i dodala bijelog sira.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:25   #5097
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post

omg!

stavim tvoj recept na temu



da, meni je upravo zakrulilo a nije ni svanulo
I ne mora biti komad mesa od 3kg ali šteta ga je bilo rezati a ipak ja i još 5 odraslih na ručku svi na LCHF nestalo je začas jedino je frend prešao na ˝dark side˝ jer si je donio hamburger peciva
Kaže ako propada onda to radi sa stilom
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 05:36   #5098

jutro!

krećem na trening nakon kave i onda na put
hrana za avion je spremna. već danima kalkuliram u glavi što gdje i kada jesti par dana.

da se pohvalim - za jučer sam si složila fenomenalan ručak
ubacila u wok kobasu od crne svinje i komorač, na brzinu. to stavila preko zelene salate i uz to papala umak/dip od pečenih tikvica, sjemenki buče, ovjčje fete, avokada, soka limete, jalapeno papričica i peršina


Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Nikakav izvještaj za hranu nemam. Jučer napravila pileći batak i zabatak u umaku od senfa i tahinija, pobacala po zelenoj salati i crvenom kupusu, posula sjemenkama konoplje i dodala bijelog sira.

yumm!!

Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
I ne mora biti komad mesa od 3kg ali šteta ga je bilo rezati a ipak ja i još 5 odraslih na ručku svi na LCHF nestalo je začas jedino je frend prešao na ˝dark side˝ jer si je donio hamburger peciva
Kaže ako propada onda to radi sa stilom

ja ću za sebe uzeti 1kg, to mi je vikend projekt :klap:
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:36   #5099
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
dip od pečenih tikvica, sjemenki buče, ovjčje fete, avokada, soka limete, jalapeno papričica i peršina
Aj ti napisi recept za ovo na recepte
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 17:15   #5100
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Aj ti napisi recept za ovo na recepte
ok, promise
sutra ujutro....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.