Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 16:42   #4961
Da, samo tebi. Zovi Astro liniju pa im se žali.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:45   #4962
Dumber, in medias res, u originalu, prava Strijelcica

Muzjak, meni ovo vrlo nezrelo izgleda.
A sto se tice noliđa i ostalih poznavatelja astrologije, bilo je tu mnogo raspravki izmedju njih.
Lipo se ljudi ufino popickaraju i cao djaci. Sutra sve ok.
Bez odvjetnika

On ima svoju viziju/izvore/tumacenje, malo tamnije doduse (zar drugacije ocekivat od Skorpiona ), Alienica ima drugaciji pogled i sta sad.

Uostalom, alienica se izjasnila da se nije uvridila. A astrologija nije znanost da se mozes prepucavat oko objektivnosti.

Triba li jos sta nacrtat?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:56   #4963
Tipična ovanska posla di mu se omililo da mu se titra oko ega pa pokušava otjerati druge koji to ne rade.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:11   #4964
Quote:
Bastrado kaže: Pogledaj post
hoće li se neka dobra vila meni smilovati?

https://imgur.com/a/0vdv3
ja ću te samo ovlaš,a neka te netko drugi do kraja

Sunce u Djevici,Asc u Blizancima,Mjesec u Vodenjaku,puno znatiželje, intelektualnosti, pokretljivosti,komunikacije.Vidim za 2-3 godine ljubavnu vezu,općenito si vezan za korijene, inozemstvo te privlači,možda imas raskorak u vezi toga, gdje bi volio živjeti.Partnerice ćes naći u visokoobrazovanim ustanovama,spotskim terenima, mada mislim da je tu manja vjerojatnost za upoznavanje.Položaj vladara 7. kuće u 9. obično znači partnerica strana državljanka,nekako mi vuče da bi ti isao u inozemstvo, ostvario vezu,ali se ipak vratio u državu rođenja.Uran u 7. polju su eksplozije u bračnom odnosu,mada takva pozicija Urana je skolski primjer razvoda, ili veze sa razvedenim ženama.U vise slučajeva,imala sam natale gdje su osobe s tom pozicijom bile u razdvojenom braku,recimo, žive u istoj ulici,dijele aktivnosti, interese i dalje,ali ne dijele postelju.Mjesec u VOdenjaku u 10.kući,blaga ironija prema nečijem radu, znas biti povremeno kivan na nečiji uspjeh,možes proći kroz duhovna stanja,i da ti se nista od toga ne primi,pa možes djelovati hladno.Onak, ko led hladan.Puno maste imas,ali ponekad je ona destruktivna.Psihička stanja su ti orijentirana prema stjecanju ugleda.Visoko si inteligentan,brzog si uma, blic ideja,ali fala bogu imas i kvadrat Merkura sa Saturnom koji ti donosi smirenje misli,koliko god u sebi ishitren bio,žestok, ipak na kraju znas sve iskomuncirati s mjerom i preciznošću.Odrastanje ti je vjerojatno bilo u očevoj kući, mada u obitelji ima dosta naglosti ili rezova.Ova godina od tvog rođendana ,pa do sljedećeg ti je u znaku nepokretnih stvari ili tuđeg novca, mada mislim da bi trebao posvetiti pažnju svom zdravlju. Ili ti se u domu nesto događa.Posao koji obavljas vezuje se za komunikacije, tuđi novac, uslužan si,a posao bi ti trebao biti sto bliže kući u kojoj stanujes.

Ti vidi koliko sam te pogodila,netko drugi će možda bolje od mene
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:38   #4965
Jel moze meni tko pogledat. Inace rastavljen i zivim sa dvoje djece. Vec sam cuo da imam jednu od najtezih karata, ali da vidim i druge poglede...

http://i67.tinypic.com/302wfb6.jpg
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:55   #4966
...

Ako ti je lakše srcu, ima nas sa tu i starijih od teb.... i težim kartama koji nemaju ni brak ni djecu,...tako da....

Zadnje uređivanje Rejnna : 21.10.2017. at 17:56. Reason: dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:08   #4967
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ako ti je lakše srcu, ima nas sa tu i starijih od teb.... i težim kartama koji nemaju ni brak ni djecu,...tako da....
Kako znas da je tvoja karta teza? Ja imam veliki fiksni kriz, a za to sam cuo da je najteze moguce sta se moze imati u natalnoj...
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:34   #4968
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Jel moze meni tko pogledat. Inace rastavljen i zivim sa dvoje djece. Vec sam cuo da imam jednu od najtezih karata, ali da vidim i druge poglede...

http://i67.tinypic.com/302wfb6.jpg
prvo što mi je palo na pamet kada sam ti vidjela natal,jest, gle alfa muškarac s oružjem,dođe kući i pretvori se u majku kućanicu betu.. Imaš dobar nos za ulaganja,ali isto tako dobar nos u otkrivanju drugih , u smislu da im možeš ući u glavu i vidjeti njihov mentalni proces.Vjerojatno si samouk,više se voliš učiti svojim putevima, nego slijediti utabane staze.S druge strane, znaš se mentalno povući, teško se do tvojih misli može doprijeti.
Zapravo, kod tebe se sve dvojako može tumačiti.Strah od bračnih veza,ali ulazak u iste radi opčinjenosti partnericama.Kasni ulazak u brak, u drugom dijelu života.Rastava se vjerojatno dogodila tranzitom Urana u Ovnu kroz 7. kuću.Seks važan za zdravlje.Sto vise seksa, tim bolje. Velika sposobnost regeneracije.Padneš,ustaneš,nastaviš dalje.Imaš jaku intuiciju,mogla bi te ona voditi.Cijeli život ti je borba.Ali, imaš izdržljivost.Ranjivost Sunca u Raku,Mjesec u Lavu, Asc u Djevici, trebao bi raditi s ljudima, ili na neki način sa životinjama.Mjesec u Lavu uvijek pogurne Sunce u Raku,jer kad Raku ponestane samopouzdanja,lavlji Mjesec uvijek da velikodusnost,emocionalnost i uvjerenost da je osoba snažnija nego sto jest.To isto Sunce koje mu je Mjesec dispozitor ne može biti sebično.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:38   #4969
...

Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Kako znas da je tvoja karta teza? Ja imam veliki fiksni kriz, a za to sam cuo da je najteze moguce sta se moze imati u natalnoj...
Imam i ja T kvadrat i grozne aspekte

Ma ne znam dal mi je teža od tvoje, samo kažem, ostvaren si i kako god, moguće imaš kvalitetniji život od dijela ljudi tu na forumu...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:44   #4970
--

@Blackorwhite, ali si se otvorila sa tumačenje i u ime ženske solidarnosni i meni da pogledaš kartu i objasniš da ovi sa teškim natalima nisu sami.
Solidarišemo se
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:02   #4971
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
prvo što mi je palo na pamet kada sam ti vidjela natal,jest, gle alfa muškarac s oružjem,dođe kući i pretvori se u majku kućanicu betu.. Imaš dobar nos za ulaganja,ali isto tako dobar nos u otkrivanju drugih , u smislu da im možeš ući u glavu i vidjeti njihov mentalni proces.Vjerojatno si samouk,više se voliš učiti svojim putevima, nego slijediti utabane staze.S druge strane, znaš se mentalno povući, teško se do tvojih misli može doprijeti.
Zapravo, kod tebe se sve dvojako može tumačiti.Strah od bračnih veza,ali ulazak u iste radi opčinjenosti partnericama.Kasni ulazak u brak, u drugom dijelu života.Rastava se vjerojatno dogodila tranzitom Urana u Ovnu kroz 7. kuću.Seks važan za zdravlje.Sto vise seksa, tim bolje. Velika sposobnost regeneracije.Padneš,ustaneš,nastaviš dalje.Imaš jaku intuiciju,mogla bi te ona voditi.Cijeli život ti je borba.Ali, imaš izdržljivost.Ranjivost Sunca u Raku,Mjesec u Lavu, Asc u Djevici, trebao bi raditi s ljudima, ili na neki način sa životinjama.Mjesec u Lavu uvijek pogurne Sunce u Raku,jer kad Raku ponestane samopouzdanja,lavlji Mjesec uvijek da velikodusnost,emocionalnost i uvjerenost da je osoba snažnija nego sto jest.To isto Sunce koje mu je Mjesec dispozitor ne može biti sebično.
Hvala i mogu ti rec da je gotovo sve istina, osim naravno buducnosti, to cemo jos vidjeti. Al konstantno padovi, pa oporavci, takodjer ovo da ne volim slijediti druge je istina.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:11   #4972
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Hvala i mogu ti rec da je gotovo sve istina, osim naravno buducnosti, to cemo jos vidjeti. Al konstantno padovi, pa oporavci, takodjer ovo da ne volim slijediti druge je istina.
drago mi je sto sam bila izgleda precizna. imas Sunce trigon PLuton,sve ćes preživjeti,bez brige.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:14   #4973
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
drago mi je sto sam bila izgleda precizna. imas Sunce trigon PLuton,sve ćes preživjeti,bez brige.
Eto vidiš, imaš aspekt koji malo ljudi nadje u karti i aspekt koji daje samo pozitivu....generalno, niko ti ništa ne može, tako da, uživaj kad ti je bog dao
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:18   #4974
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Eto vidiš, imaš aspekt koji malo ljudi nadje u karti i aspekt koji daje samo pozitivu....generalno, niko ti ništa ne može, tako da, uživaj kad ti je bog dao
Je al trenutno se lijecim od depresije, bezvoljnosti. Volim kad idem kod psihicke, zato jer je zgodna, pa ju i malo zavodim. Ustvari najbolje se osjecam dok neku zavedem, a dogodi se pocesto, no trenutno sam solo i necu bilo sta.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:35   #4975
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Eto vidiš, imaš aspekt koji malo ljudi nadje u karti i aspekt koji daje samo pozitivu....generalno, niko ti ništa ne može, tako da, uživaj kad ti je bog dao
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Je al trenutno se lijecim od depresije, bezvoljnosti. Volim kad idem kod psihicke, zato jer je zgodna, pa ju i malo zavodim. Ustvari najbolje se osjecam dok neku zavedem, a dogodi se pocesto, no trenutno sam solo i necu bilo sta.
pazi da ti ne bi postao psihić transformacija, od pacijenta do doktora
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:59   #4976
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
ja ću te samo ovlaš,a neka te netko drugi do kraja

Sunce u Djevici,Asc u Blizancima,Mjesec u Vodenjaku,puno znatiželje, intelektualnosti, pokretljivosti,komunikacije.Vidim za 2-3 godine ljubavnu vezu,općenito si vezan za korijene, inozemstvo te privlači,možda imas raskorak u vezi toga, gdje bi volio živjeti.Partnerice ćes naći u visokoobrazovanim ustanovama,spotskim terenima, mada mislim da je tu manja vjerojatnost za upoznavanje.Položaj vladara 7. kuće u 9. obično znači partnerica strana državljanka,nekako mi vuče da bi ti isao u inozemstvo, ostvario vezu,ali se ipak vratio u državu rođenja.Uran u 7. polju su eksplozije u bračnom odnosu,mada takva pozicija Urana je skolski primjer razvoda, ili veze sa razvedenim ženama.U vise slučajeva,imala sam natale gdje su osobe s tom pozicijom bile u razdvojenom braku,recimo, žive u istoj ulici,dijele aktivnosti, interese i dalje,ali ne dijele postelju.Mjesec u VOdenjaku u 10.kući,blaga ironija prema nečijem radu, znas biti povremeno kivan na nečiji uspjeh,možes proći kroz duhovna stanja,i da ti se nista od toga ne primi,pa možes djelovati hladno.Onak, ko led hladan.Puno maste imas,ali ponekad je ona destruktivna.Psihička stanja su ti orijentirana prema stjecanju ugleda.Visoko si inteligentan,brzog si uma, blic ideja,ali fala bogu imas i kvadrat Merkura sa Saturnom koji ti donosi smirenje misli,koliko god u sebi ishitren bio,žestok, ipak na kraju znas sve iskomuncirati s mjerom i preciznošću.Odrastanje ti je vjerojatno bilo u očevoj kući, mada u obitelji ima dosta naglosti ili rezova.Ova godina od tvog rođendana ,pa do sljedećeg ti je u znaku nepokretnih stvari ili tuđeg novca, mada mislim da bi trebao posvetiti pažnju svom zdravlju. Ili ti se u domu nesto događa.Posao koji obavljas vezuje se za komunikacije, tuđi novac, uslužan si,a posao bi ti trebao biti sto bliže kući u kojoj stanujes.

Ti vidi koliko sam te pogodila,netko drugi će možda bolje od mene
Zahvaljujem na "kratkoći".
Počet ću od kraja - baš negdje prije mjesec dana sam se razbolio (što je rezultiralo jednom jačom upalom). Ali bit će sve ok. Valjda. Djetinjstvo sam uglavnom proveo u kući djeda i bake (s očeve strane) što je izgradilo moj svijet, ali i srušilo taj nevini pogled. Stalne selidbe (nagli koraci, odluke mojih roditelja) su smaknule osjećaj "doma".
Za sebe mislim da nisam kivan na tuđi uspjeh (i općenito taj poslovno-financijski segment života) jer mene novac kao cilj ne zanima. Ali opet to je možda samo moj dojam. Neka svatko živi život obojan vlastitim temperama. Sve dok ne ugrožavaju moju slobodu.
Mašta može svašta.
Što se tiče duhovnosti - na putu sam. Vjerujem u energiju, ljubav i istinu. I putovanje svijesti. Ali u zadnje vrijeme nisam u tome prisutan zbog emotivnog kaosa. Trenutno sam sa osobom svojih snova razdvojen (nije baš za vorum). Pošto moji žive u inozemstvu od nedavna, postoji mogućnost da i ja odem. Ali nekako mi se neće. Konačno sam "izgradio" osjećaj pripadnosti jednom podneblju. I živim u uvjerenju da će se situacija emotivog kaosa smiriti.
Kod mene nema pola. Samo sve.
Još jednom zahvaljujem.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:18   #4977
Quote:
Bastrado kaže: Pogledaj post
Kod mene nema pola. Samo sve.
Još jednom zahvaljujem.
sad si me i ti razveselio.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:36   #4978
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
sad si me i ti razveselio.
Zbog zahvale?
Ljubav kao najveća životna snaga kod mene je Sve. Ili poptpuna "predaja" ili celibat.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:35   #4979
Bastrado.

Oduvik si mi bio drag smoru čudni.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:59   #4980
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Bastrado.

Oduvik si mi bio drag smoru čudni.
i ja tebe skoro pa da gotivim
baš mi je drago zbog vas..da ste izgradili jedno carstvo djevica
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.