Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 18:28   #1
Zašto je bitno s koliko je tipova cura spavala?

Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Old 09.04.2008., 18:31   #2
Sumnjam da ćeš ovdje dobit iskrene odg
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 09.04.2008., 18:32   #3
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ćeš ovdje dobit iskrene odg
Eh, možda nekom izleti
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Old 09.04.2008., 18:37   #4
ovo je jako tesko pitanje, smeta mi, ali odgovor ne znam

stvar je u muskoj psihi, al o psihologiji znam nista, tako da, toliko od mene
__________________
more
marko356 is offline  
Old 09.04.2008., 18:41   #5
bez naslova...

neznam zašto neki normalan odgovor nebi bio iskren.

evo, meni npr. to uopće ne smeta i čak mislim da je poželjno jer ako netko ima iskustvo onda zna da li je trenutna situacija bolja ili lošija od dosadašneg prosjeka i ako konstatira da je, onda joj/mu je za vjerovat jer nitko nebi radio protiv sebe...

a zašto to muškarcima smeta? ima sigurno više objašnjenja ali evo, možda zato jer se ljudi pretežno kreću u istim društvima i u većini gradova svatko svakog zna pa je malo teže za probavit ako si nekog "ex" možeš vizualizirat. ono, muškarci pretežno razmišljaju, znam da ima iskustva ali ga je stekla na južnom polu slučajno, ha ha
vlado007 is offline  
Old 09.04.2008., 18:59   #6
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
1- Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?

2-Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?

3-Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?

4-Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?

5-Bojite li se usporedbe?

6-ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?
1- nije mi teško progutati broj partnera to je njezina stvar isto kao i moja s kolko sam ja cura spavao prije nje.
2-dok je sa mnom nek ga "daje" meni dok prekinemo boli me k....
3-pogledaj prosli odgovor. ne pripada mi al na neki nacin dok smo zajedno to njeno tijelo je moje jer sa mnom dijeli intimu.
4-ne zanima me za druge. jedino ako mi ona price o bivsima nabija na nos npr. bio je bolji i te spike al onda nema sta trazit sa mnom.
5-ne
6-nek uziva. i ja uzivam kolko mogu dok sam s njom poslije nje uzivam s drugom jbg to je tak.
mikivtc is offline  
Old 09.04.2008., 19:06   #7
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
.
Pa toga se,iskreno,bojim.Za sebe,hoću reći.
FassGoHard is offline  
Old 09.04.2008., 19:14   #8
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

1.Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
2.Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
3.Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
4.Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
5.Bojite li se usporedbe?
6.Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...

1.ne smeta toliko osim ako zenska nije neka teska kurva
2.ne mislim jer da ju smatram za takvu osobu nikad ne bih ni izasao sa njom ni razmotria opciju veze
3.dok je san menom smatram je mojom
4.vjerovatno da
5.ne nisam iskompleksiran
6.ne
ST! is offline  
Old 09.04.2008., 19:16   #9
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...


Mene je zanimalo sa koliko je muskaraca bila cura sa kojom sam spavao prvi put. Bojao sam se svog neiskustva i usporedbe sa drugima. Sad kad sam siguran u sebe to me nije briga. Cura sa kojom sam sada je prije mene spavala samo sa jednim tipom i to samo par puta. A ja sam prije nego sam prohodao sa njom mislio kako je ona imala masu tipova i nije mi smetalo. Kad me pitala sto mislim sa koliko je muskaraca bila rekao sam da me nije briga i da mi ne treba reci. Iznenadio sam se kad mi je rekla da sam joj drugi.

A muskarci kojima smeta sto su im cure imale puno ljubavnika su nesigurni u sebe i boje se da su losiji nego njezini bivsi i to ih jako smeta. I naravno ako je broj bivsih velik onda odmah pretpostavljaju da je to cura koja ce otici sa svakim sa kojim dobije priliku.Zato jer velika vecina muskaraca, koji su u vezi, ako dobiju priliku prevariti curu/zenu sa predivnom curom, a ako su sigurni da se to nece doznati, oni ce je i prevariti. Velika vecina. A ako su pod utjecajem opojnih sredstava onda vjerujem da ce to napraviti bar 90% muskaraca. Tako da ti muskarci misle da ce i njihove cure tako postupiti, pogotovo ako su spavale sa puno frajera.

Ja neznam da li bi cure u gore opisanoj situaciji prevarile decka/muza ali nadam se da ne bi...

To je moje skromno misljenje...Mozda sam i u krivu.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 09.04.2008., 19:17   #10
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ja neznam da li bi cure u gore opisanoj situaciji prevarile decka/muza ali nadam se da ne bi...
Ja se nadam da bi.
FassGoHard is offline  
Old 09.04.2008., 19:19   #11
Odlična tema.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.04.2008., 19:19   #12
Ne smeta mi ako je imala puno partnera sa kojima je bila u vezi (fuck friends je isto jedna vrsta veze), ali ako je davala svima samo tako... npr na partyu se napije i posevi lika kojeg je tek upoznala - e to mi smeta. Zasto? Zato jer ja nisam takva osoba i ne zelim biti sa nekime tko ima toliko razlicito seksualno ponasanje od mene.
Indomitus is offline  
Old 09.04.2008., 19:30   #13
Quote:
Indomitus kaže: Pogledaj post
Ne smeta mi ako je imala puno partnera sa kojima je bila u vezi (fuck friends je isto jedna vrsta veze), ali ako je davala svima samo tako... npr na partyu se napije i posevi lika kojeg je tek upoznala - e to mi smeta. Zasto? Zato jer ja nisam takva osoba i ne zelim biti sa nekime tko ima toliko razlicito seksualno ponasanje od mene.
To je tvoja stvar. Ako se ti tako ne ponasas onda je ok da ti to smeta. Ali mislim da ne bi trebalo imati dvostruka mjerila. Ja ako sam na nekom partyu i svidi mi se neka cura a i ja njoj, ja cu spavati sa njom odmah. I ako imam curu koja je takva da se posevila sa masu frajera na partyima i tko zna sve gdje meni to nece smetati dok god mi je vjerna u vezi koju imamo. Ne bi trebalo biti bitno sto je bilo prije. Bitno je sto je sad i sto ce biti u buducnosti.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 09.04.2008., 19:34   #14
[QUOTE=babarej;13527033] Ne bi trebalo biti bitno sto je bilo prije. QUOTE]

Itekako je bitno jer je jedino na temelju prošlih događaja moguće predvidjeti buduće.
FassGoHard is offline  
Old 09.04.2008., 19:38   #15
[QUOTE=fassgodard;13527093]
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ne bi trebalo biti bitno sto je bilo prije. QUOTE]

Itekako je bitno jer je jedino na temelju prošlih događaja moguće predvidjeti buduće.
Ima i u tome necega..ali meni nije previse bitno. Naravno da mi ne bi bilo drago da mi je cura prije mene bila sa 50-60 likova ali ako je volim to nije nesto sto bi me zabrinjavalo...
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 09.04.2008., 19:41   #16
Opa, dečki, ovo nije rasprava o tome koliko bi brzo trebalo otići s nekim u krevet, ili koliko je cura "laka".
Nego zašto je bitna ta famozna brojka.

Btw, jesu li tri one-night-standa gora od tri veze?
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Old 09.04.2008., 19:47   #17
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
zašto je bitna ta famozna brojka.

Btw, jesu li tri one-night-standa gora od tri veze?
Da bi dotična mogla reći da je emancipirana.

Ne,ali sumnjam u njene seksualne kapacitete ako je nijedan od ta tri tipa nije htio na više od jedne noći.
FassGoHard is offline  
Old 09.04.2008., 19:49   #18
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...
1. Ne daj se isprovocirati temama ovdje, ekipa voli provocirati.
2. Broj partnera - pa to ti je kao kad kupujes auto, prvo pitas iz koje je ruke, da li je puno preslo i da li je mnogo udarano. Rabljenim autima pada cijena.
3. Ne mora biti pravilo, ali sumnja postoji.
4. Pa da ... u neku ruku. Ako je samnom, neko pravo polazem i smeta mi sto su ju drugi imali jer to vise nije nov model, i nije prijatno kad prodjes gradom, a neko iza ledja sapuce ekipi - onu sam imao, sad ju vozi onaj ...
5. Da, ostavljaju u vidu tragova u dusi ... posebno nije pozeljno kada cura pocne uporedjivati sa bivsim (On me je pazio, mazio, njegov je veci, ima bolje auto ...)
6. Ne, ne bojim se. Bolji sam od vecine.
7. Ne proganjaju me slike nje sa drugim ukoliko ga ne poznam. Ostatak odgovora procitaj pod 4.

A odakle tolika gorcina u ovoj tvojoj temi ... cini mi se da si ih imala mnogo pa ti kod nekoga pala cijena?
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 09.04.2008., 19:51   #19
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
1.ne smeta toliko osim ako zenska nije neka teska kurva
2.ne mislim jer da ju smatram za takvu osobu nikad ne bih ni izasao sa njom ni razmotria opciju veze
3.dok je san menom smatram je mojom
4.vjerovatno da
5.ne nisam iskompleksiran
6.ne
složio bih se s kolegom, manje-više...

što se tiče traga, na neki način spavam sa svim njenim bivšim partnerima... al i ona s mojima isto tako...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 09.04.2008., 19:52   #20
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Opa, dečki, ovo nije rasprava o tome koliko bi brzo trebalo otići s nekim u krevet, ili koliko je cura "laka".
Nego zašto je bitna ta famozna brojka.

Btw, jesu li tri one-night-standa gora od tri veze?
Jedan one night stand je gori od 10 veza. Onenightstand kaze da je radodajka bez skrupula, a 10 veza da je imala losa iskustva.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger