Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2014., 06:22   #1181
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Hvala, naručila se kod prof. za uzv!
Dobila sam komentar da ona baš ne voli raditi taj uzv
Kako si zadovoljna uslugom, cjelokupni dojam?
Ma žena je odlična! Sve ti kaže,pokaže,non stop objašnjava šta radi,gleda , šta je šta.
A šta se tiče 3D I 4D ultrazvuka, to je samo trudnicama bitno da ''vidimo'' bolje dijete,a njoj je najbolje na 2D ultrazvuku,najbolje pogleda mjere i sve šta treba vidit,a to i je najvažnije. Ja dok sam išla kod nje, nikad nije imala problema sa tim da mi pokaže i 3D I 4D.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:36   #1182
Quote:
IceQueen kaže: Pogledaj post
Cure iz Istre!
Eto ja sam bila pred nekih tjedan dana na 4D kod doktorice Line Štefanić i mogu je samo pohvalit.Žena je izuzetno ljubazna i komunikativna,izražava se jednostavno i ne koristi neke velike doktorske izraze koje nitko ne razumije.Sve mi je lijepo objasnila i pokazala,a i mome mužu također.Sve se lijepo vidilo i beba i spol unatoč tome što se beba konstantno"skrivala" Radila mi je neki anomalijski test.
Uglavnom pregled je trajao nekih sat vremena jedino je bio problem to što sam ja došla malo prerano pa mi nije napravila dvd snimku jer je rekla da je beba premala još za da bi neke konkretne pokrete radila i da ako želim dvd da se vratim od 25 tt nadalje.Naplatila mi je i 100kn manje jer nije radila dvd.
Eto nadam se da sam bila od pomoći

Pozdrav!!!
Lina mi je vodila obije trudnoče i žena je super! Potpuno se posveti svakoj trudnici ,jako je ugodna i šaljiva.Imam dvd od male(za Novu g.ćemo 3 g.)i to je super uspomena! Preporučila bih je svakako!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:49   #1183
pozz, ima li netko iskustva s dr. Knezić-Frković iz Poliklinike Harni?
black-code is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:51   #1184
Naručila sam se na anomaly u Ginekosu, dr. Kosa nema, dobila sam termin kod dr. Ujević. Sestra kaže da je svjedno tko od njih radi uzv. Kod Kosa sam odradila miny anomaly + kombinirani u 12 tt.

Da li dr. Ujević također dovoljno stručna za uzv dijagnostiku? Htjela bi da mi u 20 tt taj pregled napravi stvarno netko stručan.
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 11:02   #1185
Super strucna!

Poslala sam ti pp.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 19:03   #1186
Ja sam htjela kod dr Ujevic jer sam dobila puno dobrih kritika za nju, na kraju je ona bila bolesna pa me dr Kos pregledao. U svakom slucaju znam da je Ginekos vrhunska poliklinika tko god ce te pregledati. Sretno!
zupershiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 13:33   #1187
dakle, ginic mi je preporucio da odem na anomaly scan u 19tt (trenuto sam 15+2tt) pa mene zanima di je najbolje i da nije neka grozomorna cijena...dakle samo anomaly scan, ne treba mi cijeli pregled
Harni
Ginekos
Vili
Sunce...
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 15:12   #1188
ja sam bila u ginekosu, i super zadovoljna sam bila. opet ću sad u drugoj trudnoći tamo. Mislim da je 500 ili 600 kn AS
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 15:53   #1189
Quote:
dana69 kaže: Pogledaj post
dakle, ginic mi je preporucio da odem na anomaly scan u 19tt (trenuto sam 15+2tt) pa mene zanima di je najbolje i da nije neka grozomorna cijena...dakle samo anomaly scan, ne treba mi cijeli pregled
Harni
Ginekos
Vili
Sunce...
Ja idem u GynaeArs u Tomašićevoj kod dr. Mirić-Tešanić. Ona mi je odlična doktorica, toplo preporučam. Cijena je 500 kn.
sade1602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 15:04   #1190
evo ja se narucila za anomaly scan u pol. Vili, dali su mi termin 30.12 kod dr. Stankovic, cijena je 400kn, pa cemo vidjet
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 13:56   #1191
Pozdrav,

htjela bi napravit anomaly scan u 20tt (sad sam 19) pa me zanima da li imate preporuku za nekoga u Rijeci tko to radi? Gledam na stranicama pol. Medico, pise TAV/TAS 3/4 D, ali ne znam da li je to to i koliko su ljudi koji rade tamo uopce strucni?
Ili mozda preporuka za nekog privatnika jos bolje (nesto kao taj Ginekos, Vili isl. u Zagrebu).
Hvala
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 20:22   #1192
Quote:
lovella kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

htjela bi napravit anomaly scan u 20tt (sad sam 19) pa me zanima da li imate preporuku za nekoga u Rijeci tko to radi? Gledam na stranicama pol. Medico, pise TAV/TAS 3/4 D, ali ne znam da li je to to i koliko su ljudi koji rade tamo uopce strucni?
Ili mozda preporuka za nekog privatnika jos bolje (nesto kao taj Ginekos, Vili isl. u Zagrebu).
Hvala
Ja sam se sutra narucila na 4D i to tako da sam nasla na jednom od sajtova za popuste za 250kn
Kako prodje javim ti, ukljucen je anomaly scan u ordinaciji dr. Predrag Đurić u zg
Firecracker5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 22:16   #1193
Quote:
Firecracker5 kaže: Pogledaj post
Ja sam se sutra narucila na 4D i to tako da sam nasla na jednom od sajtova za popuste za 250kn
Kako prodje javim ti, ukljucen je anomaly scan u ordinaciji dr. Predrag Đurić u zg
bilo je par cura kod njega preko tog popusta i tu su negdje pisale i nijedna nije bila zadovoljna pregledom... prek neta isto nisu obecavajuci rezultati
http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna...6/Default.aspx
http://najdoktor.com/predrag-duric/d16627

nadam se da ce tebi bit bolje iskustvo al ja bas radi toga nisam htjela kod njega...drzim fige
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 22:34   #1194
Quote:
dana69 kaže: Pogledaj post
bilo je par cura kod njega preko tog popusta i tu su negdje pisale i nijedna nije bila zadovoljna pregledom... prek neta isto nisu obecavajuci rezultati
http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna...6/Default.aspx
http://najdoktor.com/predrag-duric/d16627

nadam se da ce tebi bit bolje iskustvo al ja bas radi toga nisam htjela kod njega...drzim fige
Ja sam se u principu naručila samo zbog 4d i dvd, da mm i ja dozivimi to iskustvo... Preglede ionako obavljam kod svije gin, a nedao Bog da se uoci kakva anomalija to ionako nemogu promjeniti i smatram da je sposoban to uociti. Eto javim kako ce proci
Firecracker5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 08:05   #1195
Quote:
lovella kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

htjela bi napravit anomaly scan u 20tt (sad sam 19) pa me zanima da li imate preporuku za nekoga u Rijeci tko to radi? Gledam na stranicama pol. Medico, pise TAV/TAS 3/4 D, ali ne znam da li je to to i koliko su ljudi koji rade tamo uopce strucni?
Ili mozda preporuka za nekog privatnika jos bolje (nesto kao taj Ginekos, Vili isl. u Zagrebu).
Hvala
Svaki ginekolog moze napraviti anomaly scan, to je malo detaljniji uzv.
U Medicu ti rade dr.Olujic Kabalin i dr.Stamatovic koji je do nedavno bio u bolnici.
dr.Jurica je otvorila svoju ordinaciju iznad Honde na Turnicu. Ona navodno ima neku bijesnu aparaturu.
Ja iskreno ne znam koga bi preporucila, ja idem kod moje soc ginice.
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 13:22   #1196
Eto vratili se sa 4d... Interijer ordinacije vanstoljetni, u opremu se ne kuzim, ali mi smo svoje slikice i kratke filmice dobili na usb, provjerio je i pokazao nam sve glavne vitalne organe te dao upute za opce stanje i stoga je sveukupni dojam vrlodobar
Firecracker5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 10:53   #1197
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
Svaki ginekolog moze napraviti anomaly scan, to je malo detaljniji uzv.
U Medicu ti rade dr.Olujic Kabalin i dr.Stamatovic koji je do nedavno bio u bolnici.
dr.Jurica je otvorila svoju ordinaciju iznad Honde na Turnicu. Ona navodno ima neku bijesnu aparaturu.
Ja iskreno ne znam koga bi preporucila, ja idem kod moje soc ginice.
Znaci ja mogu svom soc. ginekologu reci da zelim anomaly scan i on mi ga je duzan napraviti ili se to moram posebno narucit/platit? Ja sam u DZ Matulji i radije bi njima platila nego isla kod nekog novog, ali nisam sigurna kako to ide. Citam da taj uzv traje i po sat vremena, mislim da oni za tako nesto nemaju ni vremena jer je uvijek luda guzva.
Da li znas mozda ista o dr. Salamon tj. da li ona isto radi taj scan i kakva je dijagnosticarka?
Hvala!
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 12:16   #1198
Quote:
lovella kaže: Pogledaj post
Znaci ja mogu svom soc. ginekologu reci da zelim anomaly scan i on mi ga je duzan napraviti ili se to moram posebno narucit/platit?
ma ne.
soc. ginekolozi uglavnom rade sa prastarom aparaturom (2d) na kojoj se rade mjerenja, a pravi anomaly se radi s boljom opremom (3d/4d). i naravno, treba biti dobar uzv dijagnosticar, sto neki socijalci nazalost nisu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 09:21   #1199
Sto se tice Ri podrucja,svi jako hvale dr. Juricu.
__________________
DUM SPIRO SPERO
indiansummer84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 11:28   #1200
Question

Pozdrav,
evo i ja sam se narucila na 4d ultrazvuk kod njega da vidim kako je to (za dva tjedna idem sa muzem),
mozes li reci da li si zadovoljna kvalitetom videa i slikica kad si ih pogledala, da mozes roditeljima pokazati itd?

Citala sam i ja po forumu komentare, pa sam sad zbunjena...
Stavit cu i ja svoja iskustva...
Quote:
Firecracker5 kaže: Pogledaj post
Eto vratili se sa 4d... Interijer ordinacije vanstoljetni, u opremu se ne kuzim, ali mi smo svoje slikice i kratke filmice dobili na usb, provjerio je i pokazao nam sve glavne vitalne organe te dao upute za opce stanje i stoga je sveukupni dojam vrlodobar
SahalinSky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.