Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2010., 01:03   #41
il 38
barc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 01:06   #42
ooo odlično, ova je tema pak iz 2003.

ali da ne budem off:
ne, ne osjećam se odraslo. uopće
dapače, osjećam se baš balavo i mislim da tako i izgledam...i ne znam kako sam se to u trenu primakla 30-oj...a jučer sam još bila balavica sa pustim snovima koji faks upisati, kakav život voditi...
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 01:25   #43
Po potrebi glumim da sam odrastao, no cini mi se da je vrhunac odrastanja bio sa 17.
__________________
My Pain and Sadness is More Sad and Painful Than Yours
Daydream is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 03:25   #44
super su ove stare teme, baš sam se nasmijala

inače, ne. osjećam se kao dijete koje ima dijete. i dobro je tako.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 06:58   #45
Ne osjećam se odraslo i nemam nikakvu namjeru odrasti. Ikada. Baš mi je dobro ovako.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 07:45   #46
nikako se ne osjećam odraslo i ne znam da li ću se ikad osjećati tako
__________________
stigla je 14.06.
ALBooM
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 07:49   #47
vrlo često me život nečim novim iznenadi...
vrlo često me stavi u novo iskušenje koje je teže od prethodnog

kako se mogu osjećati zrelo
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 09:21   #48
Osjećam se odraslo naspram svojih vršnjaka,a bome i starijih, kojima je i dalje bit života samo tko je koga,kako se sa što manje para naliti ko stoka i praviti pizdarije...i takve isprazne gluposti. Inače,ne...Rekoše da sam uvijek bila ozbiljnija od svoje generacije,međutim,uvijek bila i ostala nemiran blizanac s motorom u dupetu koji ne može ostati na jednom mjestu,koji traži akciju bilo gdje,koji ne mari za stereotipe tipa sad si udana žena i majka i ne bi trebala,npr.nositi dopičnjake, ne bi trebala popiti litru piva uz tekmu a nakon toga bljuvati u 3 ujutro... Ali bit je da se ne osjećam odraslo niti malo i baš mi je super! Nadam se da ću tako cijeli život!
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 10:04   #49
Dok zivim-odrastam.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 21:45   #50
sestra mi je operirala kičmu kad je bila 5-6 raz osnovne a ja sam 2god mlađa i roditelji su stalno bili kod nje u bolnici... trenirala sam plivanje na mladosti i išla sam sama na treninge i natrag, kuhala si, podgrijavala i šta već... i uvijek sam sve obavljala sama npr zubara-puknuo mi je zub kad sam pala i sama sam išla da mi vade živac... inače je sestra brinula o svemu još dok sam ja išla u vrtić, ostala trudna sa 22 rađala 15h...pa mislim da su me uvjeti natjerali da budem odrasla jer nisam imala baš puno izbora iako moram priznat da se većinom ponašam djetinjasto-što i jesam
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:11   #51
Ponašam se kao odrasla i odgovorna osoba mora netko i to kad su mi ukućani skroz.
__________________
2002 (političar)
2006 (barbika)
2009 (grizli )
nina 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:31   #52
Quote:
Kesten kaže: Pogledaj post
Da li se osjećate odraslo?
ne,i mislim da nikad neću,imam dvoje djece,i evo skoro 29 god.a ja se i dalje osječam kao dijete

što sam starija,to sam neozbiljnija
__________________
Ni jedna osoba ne zaslužuje tvoje suze,a ona koja ih zaslužuje neće te rasplakati
vragolanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:41   #53
što uopće znači zrelost?

dok nisam rodila imala sam osjećaj da nekako držim svoj život u grifu al kad se mali rodio sve se preokrenulo.
šupio me život, šupile me i nedaće.

iako se sad osjećam odgovornijom i iako izjave tipa "moj sin" i "ja sam mu majka" tako gordo zvuče još uvijek me totalno sjebe pljuska realnosti kad neke, zapravo, puno stvari ne mogu riješiti ja sama već trebam nečiju pomoć.

eh, kad bi to savladala da te svakidašnje životne situacije tipa konflikti u vrtiću, na poslu, u obitelji držim pod kontrolom onda bih se osjetila odraslom.

ovako se osjećam kao da nisam dorasla situacijama, odnosim s ljudima...osjećam se nezrelo.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:45   #54
Osjećam se odraslo. Nadam se da ću se, kada djeca odrastu, opet moći osjećati kao dijete. A do tada .
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.