Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 18:52   #21
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Opa, dečki, ovo nije rasprava o tome koliko bi brzo trebalo otići s nekim u krevet, ili koliko je cura "laka".
Nego zašto je bitna ta famozna brojka.

Btw, jesu li tri one-night-standa gora od tri veze?
Bolje tri veze. Jer ce onda vidjeti kako sam super i u vezi a ne samo u krevetu
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 09.04.2008., 19:02   #22
Naravno da je bitno sa koliko je cura tipova spavala. Zar bi neki tip uopće htio za ozbiljnu vezu curu koja je bila sa svakim?-dobro bi mu došlo samo za zabavu!!!!
to-je-to is offline  
Old 09.04.2008., 19:26   #23
zanimljiva tema

netko je prije rekao - svaki muskarac zeli bit prvi,a svaka cura zeli muskarcu bit zadnja...

ja osobno neznam dal bi mogao uc u vezu s nekom koja je bila s njih 10-tak prije mene...pogotovo zato kaj sam ja jos mlad,to znaci da bi i cura bila mlada,pa onda ako ih je vec u tim godinama imala toliko puno onda stvarno je neka kurva...

no s druge strane,najgore su mi one koje su imala te one night standove,a onda kad je usla u vezu s vama nije vam dala prvih 2 mjeseca...
ja to onda smatram licemjerno,jer neki decko koji ju je znao mozda par dana ju je odmah pojebao,a vi ste se morali u vezi dobro naradit da bi vam dala...
puno vise postujem cure koje su imale duge veze i bile s tim deckima intimne,onda mi broj ni nije toliko vazan,jer znam da ju ipak nije mogao svako pojebat...dok ove kaj same priznaju da su ulazile u te one night standove uvijek ce ti ostajat pitanje koliko ih je zapravo i bilo prije...

neznam dal bi mogao uc u vezu s curom koja mi je dala odmah nakon par dana...makar koliko god tesko je cekat da spavas s curom,svaki dan koji cekas ti samo daje do znanja da joj sex ipak nesto vise znaci...
i neznam dal bi mogao bit u vezi s nekom curom od npr 19-20 godina koja je bila sa 15-tak tipova prije mene...a nazalost znam takvih cura koje su i puno mlade pa je proslo pol grada preko njih vec...
__________________
Boze kako godine lete...
tony_zg is offline  
Old 09.04.2008., 19:36   #24
Da ... zalosno koliko zenski moral moze nisko ici ... i ona poslije treba da bude necija mama i da pravilno vaspita djecu.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 09.04.2008., 19:41   #25
ma kad se samo sjetim jedne iz kvarta...kaj je od 13 godine u "optjecaju"...nema covjeka u kvartu koji nije s njom spavao...
na jednom party kad je imala 15 godina je s dvojicom spavala unutar nekoliko sati...

onda je nasla nekog decka kao...kojem je rekla da je spavala s njih 2 prije njega
__________________
Boze kako godine lete...
tony_zg is offline  
Old 09.04.2008., 19:48   #26
Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
Jedan one night stand je gori od 10 veza. Onenightstand kaze da je radodajka bez skrupula, a 10 veza da je imala losa iskustva.
Ijao.
simply_black is offline  
Old 09.04.2008., 19:49   #27
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ćeš ovdje dobit iskrene odg
iskreno , radi usporedbe , gdje se svrstati među ostalima , vjerovati da si naj ili sumnjati?
i kako lagati?
mazgov is offline  
Old 09.04.2008., 20:02   #28
Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
Da ... zalosno koliko zenski moral moze nisko ici ... i ona poslije treba da bude necija mama i da pravilno vaspita djecu.
I ovo da kaže jedan muškarac koji se voli pohvaliti što je i kako on u mladosti... Žalosno.

Btw, za tebe je žena isto što i auto. Još žalosnije.

Pitam se samo, bi li ušao u vezu sa sobom? Vjerojatno ne bi, je li tako? Bvah, gadna, gadna dvojna mjerila. Licemjeri.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.04.2008., 20:10   #29
2 morticia adams: zenska koja obuce od svog decka majcu ili kosulju i ode na cestu,nece je nitko cudno pogledat...
dok s druge strane da tvoj dragi obuce tvoje tangice i tvoju usku majcu i tak izade van,svi bi se okretali...zasto?- DVOUSTRUKA MJERILA...
__________________
Boze kako godine lete...
tony_zg is offline  
Old 09.04.2008., 20:21   #30
Quote:
tony_zg kaže: Pogledaj post
ma kad se samo sjetim jedne iz kvarta...kaj je od 13 godine u "optjecaju"...nema covjeka u kvartu koji nije s njom spavao...
na jednom party kad je imala 15 godina je s dvojicom spavala unutar nekoliko sati...

onda je nasla nekog decka kao...kojem je rekla da je spavala s njih 2 prije njega

Pa nije ga lagala, spavala je sa njih 2 pre njega, nije rekla da je uopste samo sa dvojcom spavala pre njega.
Ivancica is offline  
Old 09.04.2008., 20:25   #31
to je pitanje muške psihe i teško je to objasniti, ali provjereno znam da i žene to isto smeta.
zato ja živim po univerzalnom pravilu:
ne postavljaj pitanje ako nisi spreman(ili spremna) čuti i prihvatiti iskren odgovor na njega
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 09.04.2008., 20:33   #32
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
I ovo da kaže jedan muškarac koji se voli pohvaliti što je i kako on u mladosti... Žalosno.

Btw, za tebe je žena isto što i auto. Još žalosnije.

Pitam se samo, bi li ušao u vezu sa sobom? Vjerojatno ne bi, je li tako? Bvah, gadna, gadna dvojna mjerila. Licemjeri.
Hajde Morti, znas da se zafrkavam.
Cekam reakcije da imam sta pisati.
Sad si mi pokvarila zabavu ...
Quote:
tony_zg kaže: Pogledaj post
no s druge strane,najgore su mi one koje su imala te one night standove,a onda kad je usla u vezu s vama nije vam dala prvih 2 mjeseca...
ja to onda smatram licemjerno,jer neki decko koji ju je znao mozda par dana ju je odmah pojebao,a vi ste se morali u vezi dobro naradit da bi vam dala...
A i mislim samo na tu curu koja je zavlacila frajera a ovamo night standi ... mislim da je to stvarno nisko. Nemoj mi reci da podrzavas takvo ponasanje ...
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 09.04.2008., 20:34   #33
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
ne postavljaj pitanje ako nisi spreman(ili spremna) čuti i prihvatiti iskren odgovor na njega
stvari koje neznas te nemogu povrijedit
__________________
Boze kako godine lete...
tony_zg is offline  
Old 09.04.2008., 20:36   #34
Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
Hajde Morti, znas da se zafrkavam.
Cekam reakcije da imam sta pisati.
Sad si mi pokvarila zabavu ...
Ups, ispričavam se!

Damn, ja i moja prokleta jezičina!
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.04.2008., 20:41   #35
Neće niko sa kurvama da se ženi,ja da ga stavljam gdje je stavljalo još 50. Ne,hvala
 
Old 09.04.2008., 20:43   #36
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?

Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...
Zato sto i dan danas zivimo u svijetu gdje je muskarac koji povali sto vise riba "cool" a zena koja bi uradila isto "kurva". Ne kazem da bih volio da mi je zena prosla kroz sito i reseto ali u isto vrijeme ne zelim ni da znam.

Koliko si imao/la partnera je pitanje koje ne bi trebalo da se pita...bar ne oni kojima ce odgovor da smeta.
M0ssad is offline  
Old 09.04.2008., 20:44   #37
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ups, ispričavam se!

Damn, ja i moja prokleta jezičina!
A evo editovao sam na sta sam konkretno mislio:
Quote:
tony_zg kaže: Pogledaj post
no s druge strane,najgore su mi one koje su imala te one night standove,a onda kad je usla u vezu s vama nije vam dala prvih 2 mjeseca...
ja to onda smatram licemjerno,jer neki decko koji ju je znao mozda par dana ju je odmah pojebao,a vi ste se morali u vezi dobro naradit da bi vam dala...
Znam cura koje upravo to rade ... da ti ne pricam detalje, sigurno ih i sama znas.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 09.04.2008., 20:49   #38
Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
A evo editovao sam na sta sam konkretno mislio:

Znam cura koje upravo to rade ... da ti ne pricam detalje, sigurno ih i sama znas.
Hm, iskreno, ne, baš i ne znam. Al' zanemari mene, ja ti se družim s posebnom sortom ljudi.

Sve u svemu, da, ovo što govoriš je manipulatorsko govno od žene. Točka.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.04.2008., 20:50   #39
Bitno je zbog toga da bi znali koliko je iskusna
__________________
Zmija kaze ssssssss.....
BoomSlang is offline  
Old 09.04.2008., 20:51   #40
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Hm, iskreno, ne, baš i ne znam. Al' zanemari mene, ja ti se družim s posebnom sortom ljudi.

Sve u svemu, da, ovo što govoriš je manipulatorsko govno od žene. Točka.
Steta, a htio sam da me upoznas sa nekom.

Ma znas me, zafrkancija.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger