Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2014., 20:51   #5341
Quote:
narda123 kaže: Pogledaj post
Steta.. Al da.. Ak je sudjeno, bude..
Da,šteta.U principu je i meni i mužu žao što nije pozitivno,ali nije da radimo na tome ,što zbog godina ,a I zbog prezauzetosti.Ali bi stvarno voljeli imati troje.

Quote:
Flover kaže: Pogledaj post
a ja sam vec mislila da ces nam se pridruziti na zboru, a dobro.. mozda si pod nekim stresom pa ti kasni
Da i ja sam se nadala da ću se pridružiti....Ma izgleda prije da je zato što Sam se sada napokon opustila Nakon sezone...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:50   #5342
I ja sam napravila test i pojavile se dvije crtice,u braku sam tek mjesec dana,nisam se nadala da ce odmah ubosti,nesto ne mogu nikako da vjerujem,nemam nikakvih simptoma osim sto sam mjesecnicu trebala dobiti 11-tog,grudi me malo vise bole i imam probadanje pri dnu stomaka,uh u brigama sam,valja se poroditi...
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 09:26   #5343
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
I ja sam napravila test i pojavile se dvije crtice,u braku sam tek mjesec dana,nisam se nadala da ce odmah ubosti,nesto ne mogu nikako da vjerujem,nemam nikakvih simptoma osim sto sam mjesecnicu trebala dobiti 11-tog,grudi me malo vise bole i imam probadanje pri dnu stomaka,uh u brigama sam,valja se poroditi...
cestitam na plusu!
Flover is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:33   #5344
Quote:
ruza757 kaže: Pogledaj post
Mozda ce ovo zvucati sasvim glupo ali jako me strah i trebala bi vasu pomoc ako mi mozete pomoci.
Nisam jos imala spolni odnos ali decko mi je "trljao" svoj spolni organ u moj i pri tome nije svrsio ali ja jesam i dali je moguce da je koja kap izasla iz penisa i on mi to poslije a da nije dodirivao svoj penis unio u mene prstima i dali je moguce da sam zatrudnjela?
Menstruacija mi je zavrsila i to smo napravili tjedan dana nakon toga.
I sad izmedu dvije mjesencine mi se pojavilo krvarenje dolje i to prvi puta i jako me strah i ne znam sta je to.
Pa vas molim mozete li mi pomoci Hvala unaprijed
Da nije bilo malo grublje igre s pristima? Znam cure kojima se dogodilo par kapljica krvi nakon igre s prstima, vjerovatno je himen bio u pitanju...Nije im do kraja pukao, al je došlo do jačeg rastezanja...
Još nisam čula da se zatrudni od malo predejakulata na prstima. Po tome bi sve curke koje prakticiraju seks "vadi-ga-van" metodom bile odmah trudne. Ne brini za trudnoću...Nema je...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 12:52   #5345
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
I ja sam napravila test i pojavile se dvije crtice,u braku sam tek mjesec dana,nisam se nadala da ce odmah ubosti,nesto ne mogu nikako da vjerujem,nemam nikakvih simptoma osim sto sam mjesecnicu trebala dobiti 11-tog,grudi me malo vise bole i imam probadanje pri dnu stomaka,uh u brigama sam,valja se poroditi...
Čestitam! Meni su obje trudnoće bile podnošljive.Odradila obje I lako I brzo rodila.Sretno!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 13:09   #5346
Quote:
velika bubica kaže: Pogledaj post
Da nije bilo malo grublje igre s pristima? Znam cure kojima se dogodilo par kapljica krvi nakon igre s prstima, vjerovatno je himen bio u pitanju...Nije im do kraja pukao, al je došlo do jačeg rastezanja...
Još nisam čula da se zatrudni od malo predejakulata na prstima. Po tome bi sve curke koje prakticiraju seks "vadi-ga-van" metodom bile odmah trudne. Ne brini za trudnoću...Nema je...
Bilo je malo grublje igre.
Ali da se krvarenje pojavi 14 ili 13 dana kasnije?
Puno Vam hvala.
ruza757 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 13:24   #5347
Quote:
ruza757 kaže: Pogledaj post
Bilo je malo grublje igre.
Ali da se krvarenje pojavi 14 ili 13 dana kasnije?
Puno Vam hvala.
Objasni mi, molim te, kronologiju...
kažeš, završila ti menga i da ste to radili tjedan dana nakon njenog završetka... Računam si da je to oko 14.-tog dc jer sama kažeš da se to dogodilo između dvije menge.
I sad kažeš da ti se krvarenje dogodilo ne između dvije menge, nego 2 tjedna nakon tog prstenjačenja... Pa po svoj logici, već bi ti menga tad trebala doć ako imaš normalne cikluse...
Daj pojasni, niš mi nije jasno. Al odahni za trudnoću...nije moguće..
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 13:35   #5348
Quote:
velika bubica kaže: Pogledaj post
Objasni mi, molim te, kronologiju...
kažeš, završila ti menga i da ste to radili tjedan dana nakon njenog završetka... Računam si da je to oko 14.-tog dc jer sama kažeš da se to dogodilo između dvije menge.
I sad kažeš da ti se krvarenje dogodilo ne između dvije menge, nego 2 tjedna nakon tog prstenjačenja... Pa po svoj logici, već bi ti menga tad trebala doć ako imaš normalne cikluse...
Daj pojasni, niš mi nije jasno. Al odahni za trudnoću...nije moguće..
Poslala sam Vam privatnu poruku
ruza757 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 14:08   #5349
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Čestitam! Meni su obje trudnoće bile podnošljive.Odradila obje I lako I brzo rodila.Sretno!
Uh hvala,nadam se da ce i kod mene biti tako aBd
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 09:00   #5350
Pozdrav trudnicama i trudilicama,
jel imala koja od vas od ranih simptoma trudnoće glavobolju? ili je to od ovog ludog vremena?! cicobolja mi traje 4-5 dan od ovulacije ali znam da to može biti simptom pms-a
HVALA
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 11:12   #5351
Quote:
bingulina kaže: Pogledaj post
Pozdrav trudnicama i trudilicama,
jel imala koja od vas od ranih simptoma trudnoće glavobolju? ili je to od ovog ludog vremena?! cicobolja mi traje 4-5 dan od ovulacije ali znam da to može biti simptom pms-a
HVALA
Ja sam u prvoj imama glavobolju i to ti je jedan od simtoma meni se pojavila 5 dana prije očekivane m i nastavila 7 dana nakon + grozno nesto i evo klinac je upravo tu do mene pita sto pišem sretno
__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:05   #5352
moram i ovdje ostaviti post
hiperuzbuđenost nakon viđenog plusa i dalje me neopisivo jako drži :klap:
bojim se da ću poletjeti sa stolice

danas mi je 11dpo, jedini simptomi koji imam su osjetljive grudi, jače oko bradavica i grčevi u trbuhu, identični onima koje imam za vrijeme menstruacije.
i da, od sinoć non stop pišam, 3x po noći i do sada 2x
mallinagrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 12:48   #5353
Moram napisati da je ona glavobolja koju sam spominjala bila znak trudnickih hormona. .evo 2 dana prije očekivane m popiskila sam dvije crtice
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 12:52   #5354
Mallina i Bingulina čestitam od srca!!!
Makar više nisam trudnica još se sjećam uzbuđenja oko svojih plusića!
Uživajte i želim vam školske trudnoće!!!

ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 14:10   #5355
Cure pozdrav, evo mene opet.
NEočekivana M treba doći ili NE doći oko subote.
Mene od vikenda zateže u predjelu jajnika i povremeno leđa i trbuha, nešto kao PMS, ali inače bolove osjećam tek prvi-drugi dan M.
Povremena glavobolja ali ništa nepodnošljivo.
Prošli tjedan neke mučnine koje se pojave i nestanu u roku od pola sata... i tako par puta u tjednu.

Drugih simptoma nema. Nešto malo bol u grudima, ali minimalno tek na dodir.

Drž'te fige
bebich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 20:59   #5356
Tako je i meni bilo oko jajnika stezanje, pikanje - sto inace nisam imala prije M, vec prvi ili drugi dan M.

Sretno bebich i neka ne dođe vjestica!!
maybe--- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 21:24   #5357
Quote:
maybe--- kaže: Pogledaj post
Tako je i meni bilo oko jajnika stezanje, pikanje - sto inace nisam imala prije M, vec prvi ili drugi dan M.

Sretno bebich i neka ne dođe vjestica!!
Hvala
Jesi imala kakav iscjedak u vrijeme kad bi trebala doci vjestica ili prije?
bebich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 22:40   #5358
Imala sam lagano smeckasti iscjedak 10 dana nakon ovulacije. Trajalo je dan ili dva. To sam si zamislila kao implantacijsko krvarenje Tak sam se bolje osjecala. A ocito je i bilo
maybe--- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 18:32   #5359
Question

Pozdrav,

imam pitanje. Ako meni kasni 4 dana i ako moram ići na wc svakih cca 15 minuta je li moguće da sam trudna?
Iako, napravila sam test prije 2 dana i bio je negativan s tim da sam ga napravila popodne, a ne ujutro..
boreallis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 18:44   #5360
Quote:
boreallis kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam pitanje. Ako meni kasni 4 dana i ako moram ići na wc svakih cca 15 minuta je li moguće da sam trudna?
Iako, napravila sam test prije 2 dana i bio je negativan s tim da sam ga napravila popodne, a ne ujutro..
Ponovi test za dan-dva.
Ako si trudna,pokazat će ti pozitivan rezultat u bilo koje doba dana.
__________________
Ponekad te i krivi vlak može odvesti na pravu stanicu.
mrvica-maky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.