Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2009., 18:37   #1
Ogulin-Karlovac rodilišta - iskustva

bok svima,ako postoji takva tema molim spojite,hvala!
ako ima ko iz tog područja nek se javi želim podjeliti s vama iskustva,rodila sam dva puta o og.,zadnje prije 9 god., sad se dvoumim dal og ili ka,neznam
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 19:01   #2
o hvala bogu neko iz og.ja ti budem javila za koji dan.

tko ti vodi trudnoću
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!

Zadnje uređivanje tajči13 : 19.03.2009. at 19:06.
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 19:39   #3
bok,tajči
ovu trudnoću pratim u duga resi kod dr.boljara ,iz nekih osobnih razloga nisam htjela nikog iz og.,bolnice,kod koga ideš ti......

javi iskustvo koje si doživila
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 18:53   #4
pa kaj nema nikog osim tajči i mene?!
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:41   #5
Ima, ima! I ja sam se dvoumila oko toga. Sve ti je to isto. Samo puno više ružnih priča čuješ o Ogulinu jer živiš ovdje. Ipak sam se odlučila za Ogulin na kraju a kontrolirala sam i u Zagrebu. Meni se je desilo da sam zadnja 3 tjedna svaki dan bila u bolnici na ctg-u i pred kraj na vađenju plodne vode. Teško bi mi bilo svaki dan ići u Karlovac. Je da nisu simpatični svi al ovdje ti je jednostavnije.
noelle_f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 13:35   #6
pa mislim da ako budem pred kraj morala ići češće sigurno ću ići tu,al za sada nemislim niti blizu,meni se porodi nisu zamjerili nemogu reć,al su poneke sestre brrrrrrrr,jesi ti imala kakvih problema kad si prešla tu i kome si prešla,jer moja kuma je pred kraj išla tu i njoj je bilo super,takoreć držali su je na dlanu jer je išla kod jednog jako poznatog doktora...
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 17:59   #7
Ma za sestre je istina. Ja sam cijelu trudnoću muku mučila sa gljivicama. Kad sam pred kraj prestala ići na preglede gore na trećem katu i gljivice su nestale. Ogulinska bolnica!Sve u svemu sretna sam da je sve prošlo ok.
noelle_f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 10:53   #8
pred koliko si rodila ?jel se smije sada imati svoja odjeća ili ti oni daju one šugave spavćice i natikače?!
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 11:42   #9
Prije mjesec dana. Na porodu dobiješ njihovu spavaćicu poslije nosiš svoje.
noelle_f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 11:48   #10
a barem nešto,jer ono je živi užas bilo,vidit ćemo kaj će nam tajči reči kako je bilo njoj kad dođe doma,jer mislim da kod nas ovisi koja ti je babica na porodu i kako joj se svidiš....
ako joj nepašeš jao tebi ,briju te ko prase i režu nemilosrdno tako je rekla jedna moja frendica,doduše ja to nemogu reć,meni je bilo ok.,babice su bile dobre
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 11:54   #11
Ma babice su ok. Ima krasnih žena tamo a ima gamadi bezobrazne. Meni je bilo ok jer sam relativno brzo rodila. Normalno da sam odahnula kad sam došla doma.
noelle_f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 11:58   #12
da to ti vjerujem.....
meni su oba poroda brzo prošla i išla sam doma nakon 4 dana,al svejedno čovjek doživi svašta i čuje svašta ipak je to mali grad,sve se zna,a kad rodiš prvi put neznaš monogo toga a baš niti jedna nije susretljiva da bi ti nešto olakšala ili uputilate u nešto,svaka čast na iznimkama...
koji te je dr.,porodio?
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 12:03   #13
Cindrić tko drugi?!
noelle_f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 12:10   #14
Mene osobno se nije nešto dojmio niti ko osoba niti ko liječnik. Al sto ljudi, sto ćudi!

Zadnje uređivanje Tashi : 31.08.2011. at 00:39.
noelle_f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 12:43   #15
slažem se stobom ,mene je oba puta porodio dr.Niko a kod drugog poroda on je bio na specijalizaciji pa je samo promatrao,
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 15:54   #16
tajči ,vidim da ste stigli doma,kad uhvatiš malo vremena ,javi kako je sve prošlo.....
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 00:24   #17
Ogulinke moje ja ću vas samo lijepo pozdraviti.
Ja nisam rodila u Ogulinu, zadnji ginekološki pregled u Ogulinu sam napravila prije brdo godina i rekla nikad više.
__________________
Noa & Borna, 15.02.2008.
yasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 11:33   #18
Joj, kad se samo sjetim. Ono ležiš na stolu a sestra unutra-van, unutra-van. Vrata naravno ostavi širom otvorena. I tako ti ležiš a one dođu pa tračaju pacijenticu koja je prije tebe bila unutra, pa si naručuje marendu i ti lijepo još uvijek ležiš i čekaš.
A kad se sjetim kako je samo bilo prljavo. Papira na sve strane. Ne znam da li se sada nešto promijenilo. Koliko čujem po curama i nije. Bar ne u odnosu doktor-pacijent.
__________________
Noa & Borna, 15.02.2008.
yasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 12:13   #19
mislim da nije niš,ja doduše već duže god. idem u Duga Resu pa tako da nemam ništa s njima ,
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 12:25   #20
Ja u Rijeku odkada sam otišla iz Ogulina.
__________________
Noa & Borna, 15.02.2008.
yasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.