Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2010., 17:58   #1
Najljepše latino glumice

Kao što i sam naslov kaže, koje su po vašem mišljenju najljepše latino glumice koje ste vidjeli/gledali u sapunjarama?

Meni
1. Silvia Navarro
2. Maite Perroni

Zadnje uređivanje Ben Marshall : 22.01.2011. at 02:19.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 18:11   #2
neznam jel baš meksička, ali Danna Garcia mi je krasotica prvoklasna pa Natalia Oreiro, ali ni ona nije mehikana.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 18:47   #3
Poštujem tuđa mišljenja, ali osobno mi Maite nije ništa posebno. Evo par..

























itd.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 19:05   #4
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
neznam jel baš meksička, ali Danna Garcia mi je krasotica prvoklasna pa Natalia Oreiro, ali ni ona nije mehikana.
Msilim da je Danna Kolumbijka, tj da su sve tri sestre u PDG bile Kolumbijke. Meni je isto bila predivna dok je bila Norma. Iako je djelovala...pa malo ko mrtvo puhalo

Natalia, s druge strane, djeluje kao vatreno žensko
Muchachita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 19:52   #5
Quote:
Muchachita kaže: Pogledaj post

Natalia, s druge strane, djeluje kao vatreno žensko
uf Natalija je meni bonbočić, dok je bila Monita nisam je se mogla nagledat, koliko je bila slatka a ujedno i dozlabogza zgodna, sitna, al dobro tijelo.
od ovih gore, Lucero i Paty Mentarola
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:02   #6
Mogla bi se tema preimenovat u Najljepše glumice iz sapunica jer ih dosta ima koje nisu Meksikanke.
Meni je Maite prekrasna. Lijepe su mi sve tri seke iz PDGa. (Slažem se da je Danna u toj seriji baš djelovala ko mrtvo puhalo, uz par iznimaka).
Da ne zaboravim, naravno i Lucero je prekrasna. Onda Elizabeth Gutierrez.
Ima ih dosta jer je većina njih baš wow, mrak.
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:08   #7
Quote:
alfonsina kaže: Pogledaj post
Ima ih dosta jer je većina njih baš wow, mrak.
da istina, budimo realni sve ženske koje šutnu u sapunice su redom krasotice, hehe. evo recimo, meni je mala sestra iz Sortilegio prekrasna, neda mi se guglat kak se zove glumica, ali mala ima oke ono,
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:14   #8
Rekla bih da je 90% njih plastično,i to mi ide na živce.Ima ih nekoliko koje su prirodne i lipe(ili su tu plastičari učinili dobar posao):Silvia Navarro,Lucero,Maite,ajde i Dana Garcia,meni je lipa i Gabi Espino,ali tu je kirurgija definitivno radila.Ne podnosim kad sve imaju balune od sisa i debela ljigava kolagenska usta!A,da,lipa mi je i ona Sandra Eccheverria(Marina)
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:31   #9
Meni je Maite Perroni preprekrasna...sad se ne mogu sjetit koju bih jo navela,ali od svih novela koje sam vidjela Maite je posebna..preslatka
..dobro mislim da Maite jedino ima operirane grudi...mislim da je to i priznala,a i uostalom to se kuži...ali mislim da je sve ostalo na njoj prirodno

Da ,ali što je je...u Meksiku,a ostalim latino američkim zemljama(posebno Venezuela)..estetski kirurzi imaju itekako posla ....i svaka je glumica imala neki zahvat
spuritos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:39   #10
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Rekla bih da je 90% njih plastično,i to mi ide na živce.Ima ih nekoliko koje su prirodne i lipe(ili su tu plastičari učinili dobar posao):Silvia Navarro,Lucero,Maite,ajde i Dana Garcia,meni je lipa i Gabi Espino,ali tu je kirurgija definitivno radila.Ne podnosim kad sve imaju balune od sisa i debela ljigava kolagenska usta!A,da,lipa mi je i ona Sandra Eccheverria(Marina)
meni kod njih ne smeta toliko ta plastika ako i jesu plastične, koliko ih većini serija kriminalno šminkaju i oblače. baš onako, taj meksiko kag gledam, ko da nitko ogledalo nema. pre pre prenašminkane su UVIJEK i mislim da možda zato sve izgledaju plastično i umjetno.ono, kila pudere na facu, pa izgledaju sve ko poruclanske lutkice. tu je recimo Maite iznimka, ona mi je u CCEA preslatka jer igra neko derište sa ulice u riflama i majicama i baš mi prirodno nekako izgleda
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:44   #11
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
meni kod njih ne smeta toliko ta plastika ako i jesu plastične, koliko ih većini serija kriminalno šminkaju i oblače. baš onako, taj meksiko kag gledam, ko da nitko ogledalo nema. pre pre prenašminkane su UVIJEK i mislim da možda zato sve izgledaju plastično i umjetno.ono, kila pudere na facu, pa izgledaju sve ko poruclanske lutkice. tu je recimo Maite iznimka, ona mi je u CCEA preslatka jer igra neko derište sa ulice u riflama i majicama i baš mi prirodno nekako izgleda
Da slažem se..meni Maite čak ljepše izgleda kad ima manje make up-a, neko kad ju namažu previše
spuritos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:37   #12
Ja sam mislila da su njene grudi, meni ne izgledaju kao silikoni. Barbara Mori je isto lijepa.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:42   #13
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da su njene grudi, meni ne izgledaju kao silikoni. Barbara Mori je isto lijepa.
I ja sam na prvu mislila da su prirodne,ali sam kasnije pročitala...pa malo bolje pogledala i fakat je...jer s obzirom da je niska i sitne građe...teško da može imati prirodno tako velike
spuritos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:51   #14
Maite mi je predivna, jednostavno zrači.



Lucero
Jacqueline Bracamontes
Elizabeth Gutierrez - smo me izbije iz cipela što mi loše glumi pa mi se ne gledaju njezine serije
Danna Garcia
Gaby Espino
Gaby Spanić - ali samo u mlađim danima (završno s La Venganzom), danas je karikatura nacrtana botoksom
Susana Gonzalez
Helena Rojo
Natalia Oreiro
Giovanna Antonelli
...

Aha, što se grudi tiče, da, Maite ih je povećala. I Elizabeth. I Gaby. I masu njih, samo srećom kod većine je posao odlično obavljen.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 21:02   #15
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Maite mi je predivna, jednostavno zrači.



Lucero
Jacqueline Bracamontes
Elizabeth Gutierrez - smo me izbije iz cipela što mi loše glumi pa mi se ne gledaju njezine serije
Danna Garcia
Gaby Espino
Gaby Spanić - ali samo u mlađim danima (završno s La Venganzom), danas je karikatura nacrtana botoksom
Susana Gonzalez
Helena Rojo
Natalia Oreiro
Giovanna Antonelli
...

Aha, što se grudi tiče, da, Maite ih je povećala. I Elizabeth. I Gaby. I masu njih, samo srećom kod većine je posao odlično obavljen.
Evo ovdje je Maite prekrasna...zrači iz nje nešto posebno...anđeosko lice ima... (mislim da ju je William par puta nazvao da je pravi angel...čak u onoj emisiji Muevete )...
...ali Maite odično izgleda s operiranim sisama..taman su joj napravili...skoro pa prirodne
Da Jacky je isto jako lijepa!
Helena Rojo

Joj moram spomenuti Paty Manterola(Acapulco dušom i tijelom meni jedna od omiljenih novela! )...ona mi je prekrasna...tad je u toj noveli bila prelijepa
http://noticias.detelenovelas.com/wp...-manterola.jpg
spuritos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 21:08   #16
Slažem se za Gaby, u Venganzi je bila prekrasna, danas ko porculanska lutka izgleda.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 21:10   #17
Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
Slažem se za Gaby, u Venganzi je bila prekrasna, danas ko porculanska lutka izgleda.
Da nekad je uistinu bila lijepa i slatka...ali sad
spuritos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 21:17   #18
ako se nećemo ograničit na Mehiko, Ana Paula Arosio je prekrasna
[LINK NA SLIKU OBRISAN]
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 21:19   #19
Quote:
spur kaže: Pogledaj post
Evo ovdje je Maite prekrasna...zrači iz nje nešto posebno...anđeosko lice ima... (mislim da ju je William par puta nazvao da je pravi angel...čak u onoj emisiji Muevete )...
...ali Maite odično izgleda s operiranim sisama..taman su joj napravili...skoro pa prirodne
Da Jacky je isto jako lijepa!
Helena Rojo

Joj moram spomenuti Paty Manterola(Acapulco dušom i tijelom meni jedna od omiljenih novela! )...ona mi je prekrasna...tad je u toj noveli bila prelijepa
http://noticias.detelenovelas.com/wp...-manterola.jpg
Je, par puta za vrijeme snimanja.

Što se Paty tiče, lijepa mi je, ali ima nekako čudan nos, pa mi nije baš nešto. Ali je, lijepa je.

Šteta za Gaby, ona se skroz unišitla, baš me zanima kako će sad u La Dueni izgledati.

EDIT

Ajme da, Ana Paula! Predivna je.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 00:43   #20
Ruby-Barbara Mori

__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.