Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2013., 17:36   #1961
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post

Ona budaletina Mehmet nalema Ferihu kao vrecu, a baba Riza salje Ferihu na selo. Koji vasar licemjerja....
I mene to živcira kako Mehmet može sve jer je sin,sve mu se tolerira (dug,Seher..),a Feriha pogleda nekoga i haj u selo .. A meni je pak smiješno kad god netko udari Ferihu, njoj se vazda usna rasječe.
Jadransko more is offline  
Old 03.09.2013., 17:45   #1962
Quote:
perlica55 kaže: Pogledaj post
Pogledala sam danas ne netu 67 epizodu..
Na tom sajtu imaju još 3 epizode serije Djevojka imena Feriha, al u toj
67 epizodi su se vjenčali F i E i čuo se pucanj i f je ubijena...
Jel to kraj serije, pa sad epizode iza tog su Emirov put il ?
Joj što su glupost napravili, ma trebalo je nakon vjenčanja, prestati gledani..
Sigurno ste o ovom pisali, al mi je jako teško čitati sve stranice, pa ak ima
neka dobra duša da mi pojasni... Hvala..
Jeste 67. je zadnja epizoda druge sezone, onda slijedi mislim 5 epizoda i to se zove ''Dala sam joj ime Feriha, Emitov put'', tu je Emir bukvalno zivi mrtvac, ne moze se pomiriti da Ferihe nema, uglavnom dosta je tužno za gledati ... Zatim slijedi 8 epizoda i taj dio se zove samo ''Emirov put'', dosta je novih likova i to je bukvalno druga serija sa par starih likova. Feriha se tu više i ne spominje Upoznat će Emir neku novu Gunes, i oko toga će se vrtiti radnja, ali to nije snimljeno do kraja. To je ukratko to. Po meni, čisto RAZOČARANJE!
Jadransko more is offline  
Old 03.09.2013., 18:22   #1963
Pojavio se Leventov brat Bulent..Oće on imati koju važniju ulogu,odnosno oće li ga spojiti s nekim? Il je on samo tu u prolazu i brzo ode??
Sanja 453 is offline  
Old 03.09.2013., 19:12   #1964
ja evo na 47 epizodi,počela gledat..i neznam šta bi rekla...ok feriha voli emira,sad su se vjenčali i znači sljedi kak ti prva bračna noć i ona ustukne tj ta spavaćica ju podsjeti na onu noć kad je ošla emiru,mislim halo??koji debilizam...ja nemrem vjerovat jer onu noć ju nitko nije tjerao k emiru,sama se spremila i ošla i sad kad je sve divno,krasno ona glumi šta???mislim ide mi na živce maksimalno...ja znam da je ta noć njoj bila neznam strašna,al ju nitko nije tjero...mislim neznam..baljezgam bezveze al sve u svemu glava me više boli od ferihe i njene gluposti..žalim emira s njom totalno...dečko je popušio onak na kubik što se uopće zacopo u nju..i na kraju krajeva tj na kraju serije u biti i ispada tako jer šta mu je donijela u živo?ništa osim bola,patnje,tuge..uz koji miligram sreće takozvane...
__________________
Od tad mi, niko drugi ne postoji dodiri na koži tvoji zauvjek vežu me,kao žig, na papiru, u futroli,i kad mazi i kad boli kao lanci ljubavi te...
Monika001.h is offline  
Old 03.09.2013., 19:56   #1965
Quote:
Monika001.h kaže: Pogledaj post
ja evo na 47 epizodi,počela gledat..i neznam šta bi rekla...ok feriha voli emira,sad su se vjenčali i znači sljedi kak ti prva bračna noć i ona ustukne tj ta spavaćica ju podsjeti na onu noć kad je ošla emiru,mislim halo??koji debilizam...ja nemrem vjerovat jer onu noć ju nitko nije tjerao k emiru,sama se spremila i ošla i sad kad je sve divno,krasno ona glumi šta???mislim ide mi na živce maksimalno...ja znam da je ta noć njoj bila neznam strašna,al ju nitko nije tjero...mislim neznam..baljezgam bezveze al sve u svemu glava me više boli od ferihe i njene gluposti..žalim emira s njom totalno...dečko je popušio onak na kubik što se uopće zacopo u nju..i na kraju krajeva tj na kraju serije u biti i ispada tako jer šta mu je donijela u živo?ništa osim bola,patnje,tuge..uz koji miligram sreće takozvane...
Ja sam tu negdje takodjer, gledam kraj 46. Ima vec stvari koje me podosta zamaraju, ali evo gledam dalje.
Sofi L is offline  
Old 03.09.2013., 20:09   #1966
Meni su osobno te epizode kad su u planinskoj kućici najbolje iako je Feriha puno puta tu kenjala i stalno spominjala svoju obitelj, ali nema veze.
I stvar koja mi je digla kosu na glavi je kad oni uđu u kuću i idu kod kamina grijat ruke i on joj uzme ruke i krene ih ljubit ona izmakne onak wtf
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 03.09.2013., 20:09   #1967
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
Ja sam tu negdje takodjer, gledam kraj 46. Ima vec stvari koje me podosta zamaraju, ali evo gledam dalje.
gledam i ja dalje,al me feriha živcira.tvrdoglava je na kubik!
__________________
Od tad mi, niko drugi ne postoji dodiri na koži tvoji zauvjek vežu me,kao žig, na papiru, u futroli,i kad mazi i kad boli kao lanci ljubavi te...
Monika001.h is offline  
Old 03.09.2013., 20:12   #1968
Quote:
dizzyfive kaže: Pogledaj post
Meni su osobno te epizode kad su u planinskoj kućici najbolje iako je Feriha puno puta tu kenjala i stalno spominjala svoju obitelj, ali nema veze.
I stvar koja mi je digla kosu na glavi je kad oni uđu u kuću i idu kod kamina grijat ruke i on joj uzme ruke i krene ih ljubit ona izmakne onak wtf
pa baš je čudna skroz!
__________________
Od tad mi, niko drugi ne postoji dodiri na koži tvoji zauvjek vežu me,kao žig, na papiru, u futroli,i kad mazi i kad boli kao lanci ljubavi te...
Monika001.h is offline  
Old 03.09.2013., 21:45   #1969
Ljudi sta ce biti kada Emir sazna za zaruke???
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 03.09.2013., 22:01   #1970
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Negdje tu na forumu sam pročitao da se scenarij radi za svaku epizodu posebno i da ni sami scenaristi nisu znali kako će završiti...
Ne znam jeli to stvarno tako? Mislim da moraju imati materijala za cijelu sezonu i onda eventualno nešto mijenjati usput - a ne da ne znaju što hoće i dokle će to ići.
Ali je činjenica da je došlo do greške i Hazal nisu na vrijeme obavijestili, pa je ona potpisala za neku drugu seriju ili film - tako da nje više nema - morala je umrijeti
Da, scenario se tako pise. Eventualno za dve, tri epizode unapred.
Pisu usput i ispipavaju puls gledalaca, citaju komentare, gledaju rejting.
Ako recimo padne gledanost, ubace neke sokantne dogadjaje i tako.
Ne mogu u startu da napisu scenario za 67 epizoda od po sat ipo vremena.

Hazal, Ceyda i svi ostali glumci su saznali da ce biti trece sezone kad i mi, iz stampe. A to je bilo dana kada se emitovala 66 epizoda, znaci nedelju dana pred kraj.

Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
Ljudi sta ce biti kada Emir sazna za zaruke???
Naljutice se, nece joj dozvoliti da mu objasni. Onda ce da se posvadjaju, Feriha ce biti povredjena i doci ce od njega u famoznoj beloj spavcacici.
Ali vrlo brzo sledi otmica i pomirenje.
Saraaaa84 is offline  
Old 03.09.2013., 22:01   #1971
ona mala dzansu je prasica kakve nema..ja neznan zasto ste vi proziv sanem toliko..pa muz joj je bia ocajan imala je pravo sta je nasla ljubavnika ..a tek ova mala..mah nije to sanem atum zasluzila bas mi ju je zaj..ali bas...
mandrijo is offline  
Old 03.09.2013., 22:05   #1972
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post


Naljutice se, nece joj dozvoliti da mu objasni. Onda ce da se posvadjaju, Feriha ce biti povredjena i doci ce od njega u famoznoj beloj spavcacici.
Ali vrlo brzo sledi otmica i pomirenje.
joj Emire pa dokada brate ces se tako ponasat??
a jos malo pa ta otmica,koliko epizoda traje ta otmica, da ne bi i s tim razvulki tjedan dana
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 03.09.2013., 22:20   #1973
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
joj Emire pa dokada brate ces se tako ponasat??
a jos malo pa ta otmica,koliko epizoda traje ta otmica, da ne bi i s tim razvulki tjedan dana
Otmica pocinje na kraju 41. U 42. je ona oteta, a u 43. oboje.
Ja vec od 43. racunam da su se pomirili, iako je zvanicno pomirenje u 44.
Saraaaa84 is offline  
Old 03.09.2013., 22:27   #1974
Dobro ljudi, evo iskapah oci gledajuci 47., vjencanje vec bilo, Feriha tuli li tuli... dakle do kraja serije taj brak uopce nece biti konzumiran?

Je li moguce da ce ova do smrti tuliti?
Sofi L is offline  
Old 03.09.2013., 22:28   #1975
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Otmica pocinje na kraju 41. U 42. je ona oteta, a u 43. oboje.
Ja vec od 43. racunam da su se pomirili, iako je zvanicno pomirenje u 44.
dobro je nece dugo otmica trajat, ali nije mi jasno zasto Feriha ide vratit dug ako je dug vec vracen??
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 03.09.2013., 22:29   #1976
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi, evo iskapah oci gledajuci 47., vjencanje vec bilo, Feriha tuli li tuli... dakle do kraja serije taj brak uopce nece biti konzumiran?

Je li moguce da ce ova do smrti tuliti?
Feriha me je nervirala u mnogim situacijama, ali u toj epizodi me je izludela.
Tu mi je bilo doslo da prestanem da gledam seriju.

Brak ce biti konzumiran u 52. epizodi.


Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
dobro je nece dugo otmica trajat, ali nije mi jasno zasto Feriha ide vratit dug ako je dug vec vracen??
Ne ide da vrati dug. Oni su se u svadji dotakli nepristojne ponude, ona je rekla nesto kao "To si uradio da bi me povredio." A on joj je odgovorio da je to uradio samo zato sto ju je zeleo (njeno telo). Povredio je tim recima i onda je otisla da mu da ono sto je zeleo.
Saraaaa84 is offline  
Old 03.09.2013., 22:41   #1977
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post

Ne ide da vrati dug. Oni su se u svadji dotakli nepristojne ponude, ona je rekla nesto kao "To si uradio da bi me povredio." A on joj je odgovorio da je to uradio samo zato sto ju je zeleo (njeno telo). Povredio je tim recima i onda je otisla da mu da ono sto je zeleo.
aha...joj a ona sad ide glumit nesto, pa ce mu kao dat ono sto zeli ( a kasnije ce trebat vjecnost da konacno spavaju zajedno )
stvarno me u nekim situacijama Feriha izluduje
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 03.09.2013., 22:48   #1978
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
aha...joj a ona sad ide glumit nesto, pa ce mu kao dat ono sto zeli ( a kasnije ce trebat vjecnost da konacno spavaju zajedno )
stvarno me u nekim situacijama Feriha izluduje
Upravo tako.

Vecnost ce im trebati zato sto babacim nije dao blagoslov za tu gresnu radnju. Ne bi mogla da se vrati u podrum bez nevinosti.
Saraaaa84 is offline  
Old 03.09.2013., 23:01   #1979
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Upravo tako.

Vecnost ce im trebati zato sto babacim nije dao blagoslov za tu gresnu radnju. Ne bi mogla da se vrati u podrum bez nevinosti.
gresnu radnju?? Svaki dan sve vise su zatucani, a Mehmet doveo zenu bez njene i svoje nevinosti
kao da ce stari skuzit da nije nevina, Emir stvarno ima jake zivce.....kada Emir ljubi ruku njenom ocu
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 03.09.2013., 23:07   #1980
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
gresnu radnju?? Svaki dan sve vise su zatucani, a Mehmet doveo zenu bez njene i svoje nevinosti
kao da ce stari skuzit da nije nevina, Emir stvarno ima jake zivce.....kada Emir ljubi ruku njenom ocu
Jeste, ali Meho je glasno i jasno rekao da su izgubili nevinost, on je sin, moze mu se. A Feriha je morala prvo da se zakune tetki na Kuran da je nevina, a onda je Mehi pala na pamet "sjajna" ideja, da odvedu Ferihu kod lekara na test nevinosti. Sva sreca da je Hazal Kaya odbila da igra tako nesto jer je ponizenje za zenu, inace bi Feriha isla na taj test.
Naravno krila je da se udala da bi mogla da se vrati kuci.

Ljubljenje ruke je negde pred kraj 62,63.
Saraaaa84 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.