Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2006., 21:15   #1
body piercing/nos-zagreb

ovak,neznam kakav je postupak busenja nosa doma u zagrebu,ali me zanima.kad sam opisala kak to tu rade,netko mi je rekel da tamo ne buse nos kao uho,pa nek mi netko ko zna tocno veli kakav je postupak-od a do z.i naravno,koje je popularno(isto tako-dobro)mjesto za to u zg-u.cjena me isto zanima kao i sto ti nabiju u nos nakon busenja-dal kakvo sitno okeco kaj lepo zgleda ili onu"bombicu"kak su nekad medicinke za uha bile?
thx!

ps.jel to mozes kad si u gradu obaviti i nastaviti dan ili te zaliju alkoholom i sl(jer ima i takvih!!)pa moras na preslacenje doma...he he
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 21:25   #2
Ne vjerujes amerima ili hoces pomoci domace gospodarstvo?
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 21:55   #3
Piercing studio u Tkalci!Tam sam pirsala pupak i isla sam s frendicom kad je pirsala nos!Kolko se ja sjecam pirsaju ti s nekom velikom iglom(neznam kak bi drukcije rekla ),nema nikakvog zalijevanja alkoholom,samo ti stave anesatetik,pricekas 10min i bok!I da,sam si izaberes nakit,nisu nikakve bombice,imas svasta,od onih lijepih raznobojnih dijamantica do nekih siljastih cuda!Za cijenu neznam
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:24   #4
United tatto Studios Zagreb & Gandalf http://www.tetoviranje.com
decko koji pierca je zakon, cijena je oko 200kn za bušenje i isto toliko otprilike za nakit.. a nakita ima svakakvog, pogotovo za nosić. i ne boli uopće
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:40   #5
Quote:
flakey kaže:
United tatto Studios Zagreb & Gandalf http://www.tetoviranje.com
decko koji pierca je zakon, cijena je oko 200kn za bušenje i isto toliko otprilike za nakit.. a nakita ima svakakvog, pogotovo za nosić. i ne boli uopće
cekaj,moras kupiti nakit ili mozes svoj upotrebiti-ja ih imam puno,ali znas kak te za uha pitaju,kakve oces medicinke???
a samo jedan je tam decko ili vise-kak se zove?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:08   #6
Quote:
AFRODITA69 kaže:
cekaj,moras kupiti nakit ili mozes svoj upotrebiti-ja ih imam puno,ali znas kak te za uha pitaju,kakve oces medicinke???
a samo jedan je tam decko ili vise-kak se zove?
mislim da mozes i svoj upotrijebiti, al to ti je najbolje da njih u mailu pitaš. samo je jedan dečko, Karlo se zove, meni je piercao i pupak i nos i super sam zadovoljna. nema nikakvog anestetika, samo velika igla i malo pretpriš bol... ništa strašno. imaš sve informacije na stranici, i o njemu i o nakitu...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 17:19   #7
Quote:
flakey kaže: Pogledaj post
United tatto Studios Zagreb & Gandalf http://www.tetoviranje.com
decko koji pierca je zakon, cijena je oko 200kn za bušenje i isto toliko otprilike za nakit.. a nakita ima svakakvog, pogotovo za nosić. i ne boli uopće
da li znaš cijenu piercinga za jezik?
tip se zove zele bila sam na tetoviranju tamo...
__________________
[Dat census honores." - Bogatstvo donosi čast
candy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:37   #8
Quote:
emy kaže:
Piercing studio u Tkalci!Tam sam pirsala pupak i isla sam s frendicom kad je pirsala nos!Kolko se ja sjecam pirsaju ti s nekom velikom iglom(neznam kak bi drukcije rekla ),nema nikakvog zalijevanja alkoholom,samo ti stave anesatetik,pricekas 10min i bok!I da,sam si izaberes nakit,nisu nikakve bombice,imas svasta,od onih lijepih raznobojnih dijamantica do nekih siljastih cuda!Za cijenu neznam
a da? vidis tu ti veli tj ti im velis gdje oces rupu na nosu,on ti sa pistoljem zbusi ko uho bez anestetika...tak da te zaboli i to jako..al samo onu sekundu.a kak dugo uzme da ti "probije nos"??? i kak se zove studio taj???dal trebas imati zakazano vrjeme ili samo dodes i zbuse ti nos i ides dalje???
da,zanimaju me kamencici u boji tj bjeli..ne bombice,a posle si ja stavim ili dijamantic ili kaj vec.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:33   #9
Quote:
uskasuknjica kaže:
Ne vjerujes amerima ili hoces pomoci domace gospodarstvo?

.....NE,imam ja nos probusen ovde u usa od prosle god.sve super.ali kad sam pisala kak su mi to napravili,neke kokosi su rekle da se to tak ne radi u zg...s druge strane ,zanima me jer bi si htjela rupicu malko pomaknuti na vislje,a staru tj ovu sadasnju da vise ne upotrebljavam...ako se naravno ne predosmislim.mogu ja i ovdje otici,nema frke...al kad sam tam,isla bi sa frendicom.u drustvu mi je nekak ljepse a mozda me ona i odgovori...al ja sam zapela za vislju rupu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:53   #10
Ama nije problem rupa u nosu...nego u glavi...
__________________
S ljudima zajedno smrdi, ali je toplo. U samocama-prazno. Znamo mi vrlo dobro, kako zapravo izgleda pod tudjim repom. Ali bez tog njuskanja ne moze se zivjeti. M.K.
Ćarli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 03:37   #11
HVALA CURE,no ja kad nesto zamislim,moram to i realizirati u tom momentu-tako da sam veceras otisla u jedan salon i spirsala si nos malkice vislje...dakle,nece mi biti potrebno!
hvala!

Zadnje uređivanje AFRODITA69 : 04.05.2006. at 04:28.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 23:09   #12
Piercing i sve o njemu

zanima me...koliko košta piercing nosa i jel mi možete preporučiti neki dobar i ne preskup studio u zagrebu.

mučas gracijas!
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 09:57   #13
cca 300 kn sa nakitom http://www.zagreb-tattoo.com/html/home_hr/home.asp
Molim te nemoj ići u Tkalču. Čula sam loše stvari..
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 12:32   #14
Quote:
pumpkin pie kaže:
cca 300 kn sa nakitom http://www.zagreb-tattoo.com/html/home_hr/home.asp
Molim te nemoj ići u Tkalču. Čula sam loše stvari..


kaj si cula? ja sam tamo probusila pupak...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 22:11   #15
Quote:
meg kaže:
kaj si cula? ja sam tamo probusila pupak...
infekcije & komplikacije
Al drago mi jeda je tebi bilo sve ok!


Kod mene isto ima par tih studia. Unapred sam znala di ću ići jer sam čula samo najbolje. Čisto informativno sam išla pogledat kod konkurenta, i... KATASTROFA! U istoj prostoriji ljudi sjede, puše, listaju kataloge i one pirsaju i tetoviraju!! Samo s druge strane pulta. Sve neš zmazano.. Izgleda mi ko u filmovima kad se mornari idu tetovirati!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 12:31   #16
Quote:
pumpkin pie kaže:
infekcije & komplikacije
Al drago mi jeda je tebi bilo sve ok!


Kod mene isto ima par tih studia. Unapred sam znala di ću ići jer sam čula samo najbolje. Čisto informativno sam išla pogledat kod konkurenta, i... KATASTROFA! U istoj prostoriji ljudi sjede, puše, listaju kataloge i one pirsaju i tetoviraju!! Samo s druge strane pulta. Sve neš zmazano.. Izgleda mi ko u filmovima kad se mornari idu tetovirati!

ja nisam imala nikakvih pretjeranih komplikacija, odmah sam si kupila u ljekarni oktanisept (tekucina u spreju za dezinfekciju rana, koze i sluznice; preporucam svima sa friskim piercevima), a jedino kad imam problema sa pupkom je drito prije nego kaj trebam dobiti mengu.... a to sam citala u njihovim uputama da je to i normalno za pierce na pupku... malo nabubri, ja naspricam oktanispetom i mirna bosna.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 10:24   #17
neću...čula sam i ja.
a di ima tatoo salona, osim zele?
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 10:34   #18
Robi tattoo, malo to proguglaj, ima svoju stranicu i forum ak se ne varam. Ako ti ista znaci, moje iskustvo je bilo jako ugodno. Mozes si otic kod njega i na "informativni" razgovor, jako su susretljivi.
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 11:08   #19
kolko kod njega kosta? i di je lociran? tnx tnx tnx!!!
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 11:27   #20
roby ne pirsa, on samo tetovira
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.