Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2007., 08:17   #1
Ljudi koji zloupotrebljavaju Božji oprost..

ja sam vjernica,ali brate među vjernicima ima takvih idiota da to nije normalno.. nije ni čudo da su ateisti ponekad ljuti na vjernike.. i da pljuju po crkvi, ali bit je u tome da vjera i Bog nisu = ljudi i kad bi se pouzdavali u ljude katolike, možemo izvisiti. među vjernicima ima takvih kretena, samodopadnih, koji misle da su nešto vrijednije i važnije od drugih i zato čine što žele, jer će im Bog oprostiti. koliko oćeš. tako i na Siciliji.. oni su kao najveći vjernici, pa okolo idu ubijati, jer će im Bog oprostiti grijehe. neki ljudi uistinu zloupotrebljavaju božji oprost maksimalno, a to nije vjera.. niti su oni vjernici.
ljupka 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:29   #2
bilo i bit će uvijek takvih ljudi...a kad će te prestati ljutiti...onda ćeš vidjeti da tako mora biti
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:37   #3
Ljubav je najvaznija

Ovo si jako dobro primjetila za ateiste.
Te ljude ja stvarno kuzim.

Oni su najcesce od tih "velikih vjernika" dozivjeli neugodne stvari, i razocarali se u crkvu, Boga i čovječanstvo. Nije uvijek lako u čovjeku prepoznati Boga niti u "velikom vjerniku" bit kršćanstva.

Kroz mnoge nam je nevolje proći. Sablazan je nezaobilazna.
__________________
--------------------
www.palotinci.hr
lujo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 22:42   #4
da ali to je dobro iako ne izgleda tako...jer kako bi se drugačije ispitala naša duša...no jel...nije za detaljnije pričanje...samo je i pred te "ateiste" stavljen veo "vjernika"....da bi odustali...pa sad jel...tko voli...
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.