Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2006., 08:56   #21
Quote:
Cats kaže:
Tijo, ova tema je o tome da mene treba tješit a ako ti je pritom dosadno, tvoj problem. Tješi, dakle, i usput, imam sličicu od Risa (193) pa ako ti treba javi.
ajgospeti, imam ja pametnijeg posla od toga da tješim tebe
A ko će mene utješit a? Već mjesec dana žicam sliju 46 i nitko me ne jebe pol posto
Ledo je izbacio par novih slaja a ja sam kao na dijeti, tugo moja pregolema
tješi ti mene.
jebo.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 09:02   #22
Quote:
Tija kaže:
Ledo je izbacio par novih slaja a ja sam kao na dijeti, tugo moja pregolema
tješi ti mene.
jebo.
Pa je, imaš pravo, baš zadnji put na kavi sam se mislila kako bi ti dijeta dobro došla




__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 10:03   #23
valjda ti je jasno da s tobom više ne razgovaram
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 10:59   #24
Quote:
Cats kaže:

A to betnovat, to je neki lijek ili skandinavska kletva kojom se proizvođačima silikonskih traka poručuje da se prže u paklu?
haha da da betnovat=dabogda ti narasle silokonske grudi na tabanima

bez zeze betnovat je i u cro kortisonska krema za probleme ovog tipa
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:01   #25
Cats, eto ti kad se oblačiš ko drolja
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:09   #26
Quote:
Blue kaže:
Cats, eto ti kad se oblačiš ko drolja
Slušaj, mladiću, dok ne navježbaš onaj solo ne javljaj se na moje teme s nekonstruktivnim naklapanjima.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:13   #27
Quote:
Cats kaže:
Dakle, ovo vam moram ispričat.

Jutros se spremam na posao i obučem suknju i čarape. Samostojeće. Nove, neke Sanpellegrino, crne, baš fine. Još zaključim onako u žurbi kako fino drži onaj silikon, i odjurim.

I cijeli dan na poslu, bilo je dosta toplo, al dobro, dalo se izdržat. Navečer pješačim doma, i nešto me počne zatezat u desnoj nozi. Mislim se, to me sigurno leđa zezaju jer teglim leptop i krcatu torbu i mogla sam i na taksi, i sve tako s noge na nogu dođem doma. Ono malo zateže, ništa posebno, desna noga. I doma se idem presvuć u štagod udobnije, počnem skidat čarape i aaaaaaaaargggggghhhhh zaboli i zapeče ko da kožu gulim. Gledam u ogledalo a ono na desnoj nozi dvi crvene štrike, svaka centimetar široka i pola cm izbočena, a na lijevoj nozi samo jedna, manja. Tamo di je bio onaj silikon. Užas!! I namažem to Bepantenom, obučem haljinu, narednih par sati ne sjedam nego okolo pospremam, peglam itd, i maloprije idem se istuširat kad ono o užasa, one štrike nisu više crvene nego izgledaju kao đerdani gnojnih mjehurića.

I sad sjedim onako s pol guze na stolcu i mislim se, oisusepremili, kako ću sutra prosjedit 12 sati na poslu?

Ajde, sad me tješite. Brzo.
Baš mi je drago.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:14   #28
Quote:
walter kaže:
Baš mi je drago.
Betnovat i tebi, mili.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:14   #29
Quote:
Blue kaže:
Cats, eto ti kad se oblačiš ko drolja
a nosenje carapa da prostis je droljasto?

postena rvat'ca valjda odjene noge u vlastito, pomno uzgojeno, krzno
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:16   #30
Normalno da je droljasto. Drolje jedne!!!!!
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:20   #31
Zamišljam najlon, urezan u salo, kao greben na oceanu. I nije lijepa slika.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:22   #32
Quote:
Cats kaže:

Ajde, sad me tješite. Brzo.


Meni je jednom silikon popustio pa mi je samozvanastojeća čarapa padala non-stop,i onda sati šepsanja i podizanja čarape, a ono elegantna, štikla, suknja, sve 5.

Da sam tad mogla odabrat, više bih voljela crvene štrafte doma u miru mazuckat bepantenom, nego ono ludilo..

Sam te utješila?
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:29   #33
Quote:
Blue kaže:
Cats, eto ti kad se oblačiš ko drolja
dobra
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:55   #34
Quote:
Cats kaže:
Dakle, ovo vam moram ispričat.

Jutros se spremam na posao i obučem suknju i čarape. Samostojeće. Nove, neke Sanpellegrino, crne, baš fine.
Gledaj, da tebi dr.sr.cr.mr.pr. psihologije teta Penelop@ objasni

Vako, tako se obuc za posal moze znacit samo jedno a to je da ti je za oko zapeja niki lipi, sesni muskarcic s posla ALI ti ipak nisi tamo neka dromfuljetna da ne znas da je to grij (ono ne sagrisi MISLJU, rjecju, djelom i propustom) pa ti je tilo reagiralo pristevima.
Aj sad izmoli parstotin zdravomarij, ocenasa i slava ocu.

penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:00   #35
Quote:
walter kaže:
Zamišljam najlon, urezan u salo, kao greben na oceanu. I nije lijepa slika.
mozes imat sto kila, ali ako kupis dovoljno velike carape, stane ti sve unutra, i nista se ne urezuje.

jel tako, Cats?

i kako mislis da je greben na oceanu urezan? il nisi nikad vidio zenu u tijesnim samostojecim carapama
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:02   #36
Quote:
violent_femmes9 kaže:
mozes imat sto kila, ali ako kupis dovoljno velike carape, stane ti sve unutra, i nista se ne urezuje.

jel tako, Cats?

i kako mislis da je greben na oceanu urezan? il nisi nikad vidio zenu u tijesnim samostojecim carapama
A šta ću ti reć, moja vajolent, ako mu ne stoje dobro nek ih ne nosi, nek proba štrample rađe.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:04   #37
Quote:
violent_femmes9 kaže:
mozes imat sto kila, ali ako kupis dovoljno velike carape, stane ti sve unutra, i nista se ne urezuje.
Vjerujem da ovu rečenicu svakog jutra upražnjavate kao molitvu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:08   #38
Quote:
Lyla kaže:
Meni je jednom silikon popustio pa mi je samozvanastojeća čarapa padala non-stop,i onda sati šepsanja i podizanja čarape, a ono elegantna, štikla, suknja, sve 5.

Da sam tad mogla odabrat, više bih voljela crvene štrafte doma u miru mazuckat bepantenom, nego ono ludilo..

Sam te utješila?
Meni je jednom jedna samostojeća skroz pala i to na putu do škole. Sva sreća što sam još uvijek bila 3 koraka od kuće (doslovno) pa sam "dostojanstveno" odšetala doma i zaklela se da nikad u životu neću više obući samostojeće čarape.

I da, nisam došla na prvi sat...
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:09   #39
Quote:
Tija kaže:
zake? Jab da pričamo o tome budući mi je tema dosadna jerbo živim na moru i pretoplo je i ne nosim čarape već cca mjesec dana A i inače ne nosim samostojeće i uopće ne kužim kako netko to može nosit zar nije propuh okolo kokole iliti pitchke? Mislim, obučem ih ja ponekad al onda idem u postelju a ne vanka , da prostiš.
zaboravih o čem je tema

ti i ja u posljednje vrime sve nešto isto mislimo
baš i ja kontam, da samostojeće koristim za sve nešto osim za njihovu "službenu" namjenu
valjda se alergija ni ne stigne razvit
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:11   #40
Quote:
Anastasia kaže:
ti i ja u posljednje vrime sve nešto isto mislimo
baš i ja kontam, da samostojeće koristim za sve nešto osim za njihovu "službenu" namjenu
valjda se alergija ni ne stigne razvit
Čekaj, ti sad oćeš reć da na poslu pokažeš svima jel se ispod suknje kriju dokoljenke, samostojeće ili hulahupke? Mislim, koda nas to još ne traže, zasad.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.