Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2007., 12:49   #41
a zašto te tolko muci? ja imam nesavrsen trbuh pa jebiga nosim malo sire majce! a ono naucis nekako pokazati ono sto imas i sakriti mane ali to ne znaci da moras stalno hodati u dugim hlacama!
__________________
I guess I thought you had the flavour!
tallulagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 14:24   #42
jao ja mrsim svoje noge. to mi je nejveci i ubiti jedini kompleks. onak su krive, moze se rec ikserice, jaci listovi i bedra a gore trbuh i cice su mi je najveci ponos samo kada sam mrsavija, odnosno od sada 5 kg manje noge mi ne izgledaju tak ruzno zato sam neprestano na nekim dijetama.

minice i kratke hlacice nosim samo na plazu.ah, zasto jednostavno ne mozemo biti potpuno savrsene??
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 19:53   #43
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
ja furam minice
sportske noge imam, ful mrsave ali misicave,
obozavam minice ljeti. kratke haljinice
suknje do ispod koljena ne volim jer mi listovi dolaze vise do izrazaja
Ista sam.Prije mi je bilo bas bed nosit ness krace,a
sad me zivo zaboli ko ce sta reci
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 06:50   #44
Thumbs up

Quote:
neverna...vtv kaže: Pogledaj post
Ista sam.Prije mi je bilo bas bed nosit ness krace,a
sad me zivo zaboli ko ce sta reci
tako je i ja suknje krace nisam htjela obuc jer mi je bilo bed jer sam si umislila da imam debele noge a sad? briga me! nosim sto hocu... kome se ne sviđa nek ne gleda! i svi sretni!
joanie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 12:31   #45
Quote:
joanie1 kaže: Pogledaj post
tako je i ja suknje krace nisam htjela obuc jer mi je bilo bed jer sam si umislila da imam debele noge a sad? briga me! nosim sto hocu... kome se ne sviđa nek ne gleda! i svi sretni!
Hehe sad cemo mi urotu napravit protiv onih s dobrim nogama
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 13:40   #46
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post


Slične su i moje. Iman jake listove, al jebiga šta sad. Kad je vruće nosin i minice i kratke hlače i minihaljine. Nekako ipak skupin hrabrosti, mada kad se kasnije vidin na slikama npr. pitan se di mi je pamet bila.
Inače, sa suknjama do kolina ne moš falit.
Ovakve noge su odlične, mesnate i ženstvene. Bila bi setna da imam ovakve. Al briga te. Krake hlačice svima dobro stoje.
gialala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 19:20   #47
od ove ženske uopce nisu debele noge!!!! to su prave ženstvene noge, a ne neke anoreksične ko od curice od 13 godina!
joanie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 21:35   #48
A nisam mislila debele, nego imaju mesa- taman. Baš za razliku od anoreksičnih. Normalne.
gialala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 00:58   #49
jel može ko ubacit par slika tih okserica, ja volim kad mi se slikovito objasni kakve ko noge ima

i ja imam "čudne" noge, nisu baš onakve kakve bi trebale bit al se ne zamaram baš previše
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 14:59   #50
Quote:
gialala kaže: Pogledaj post
A nisam mislila debele, nego imaju mesa- taman. Baš za razliku od anoreksičnih. Normalne.
nisam ni ja rekla da si ti rekla da su debele ..mali nesporazum
joanie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 15:20   #51
da ne ponavljam opet sliku, slične noge imam i ja...samo sam malo jača još u bokovima i listovima.

I nikada nisam obukla minjak, niti želim, niti išta.

No kaj ja znam...voljela bi da kratke hlačice lijepo stoje na meni, ili slično..

Ali više se ni ne zamaram time...Navikla sam, a i suknje mi relativno dobro stoje, kao i haljinice, pogotovo na one visoke špagerice ili visoke pete...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 19:18   #52
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
jel može ko ubacit par slika tih okserica, ja volim kad mi se slikovito objasni kakve ko noge ima

i ja imam "čudne" noge, nisu baš onakve kakve bi trebale bit al se ne zamaram baš previše
E pa i kod mene je to problem,pravila
sebi komplex krivih,a uopce nisam znala ni kakve su to krive noge...
kad sebi utuvis ness u glavu...
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 19:30   #53
Quote:
Sugarplum Fairy kaže: Pogledaj post
Ja imam štrkljave noge i mogu vas utješiti - nisu sve mršave noge po defaultu dobre. Moje izgledaju kao da je netko zabio dvije čačkalice u krumpir (krumpir = koljeno , a čačkalice su potkoljenica i natkoljenica). Sad izgledaju još i gore jer se gornja čačkalica (natkoljenica ) udebljala, pa to izgleda - salo, krumpir, čačkalica.
Au, kao da moje noge opisuješ. Uz to imam široke bokova i veliku guzicu, pa to onda izgleda- lubenica (guzica) iz koje idu dvije mrkve (natkoljenice) pa dva krumpira (koljena) i onda dolje dvije cackalice (listovi).

Imam najmršaviji list i gležanj ikada. Možda je bolje reci da ne posjedujem listove. Ali naucila sam s godinama kako to zakamuflirati. Vezice koje se vežu oko noge cine cuda, a i dužina suknje je pomno birana.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 21:06   #54
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
Au, kao da moje noge opisuješ. Uz to imam široke bokova i veliku guzicu, pa to onda izgleda- lubenica (guzica) iz koje idu dvije mrkve (natkoljenice) pa dva krumpira (koljena) i onda dolje dvije cackalice (listovi).

Imam najmršaviji list i gležanj ikada. Možda je bolje reci da ne posjedujem listove. Ali naucila sam s godinama kako to zakamuflirati. Vezice koje se vežu oko noge cine cuda, a i dužina suknje je pomno birana.
Lubenicu sam zaboravila.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 23:37   #55
evo da podignem temu danas sam probala skroz kratke traperice i mogu reći da sam si čak ok izgledala u njima prije mi nebi palo napamet ni da ih probam zbog svih mogućih kompleksa.. ali ipak nisam kupila jer su imali samo broj veće pa sam plivala u njima
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:45   #56
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
Ciao cure, svake sezone pitam se isto kakvi krojevi i dužina haljina paše curi s oksericama. Dakle nemam savršene noke ali nemam ni full zakrivljene tipa nogometaši ali isto kad obučem neki šos ili haljinicu kuži se da nisu lijepe noge

Vi koje imate problema s tim, izbjegavate šoseve ili znate trikove kako modelima, bojama, krojevima usmjerit pašnju na šos, haljinu a ne na noge

Ili jednostavno, nositi hlače

I još bolje ako imate slike haljinica kakve nosite...
I ja imam oksrice. I, k tome, užasno tanke štapiće od nogu - pogotovo listove. Bljak!
Ali nosim sve i svašta, posebno ljeti. Ne pada mi na pamet zatvoriti se u duge hlače.
Jednom mi je (davno) jedan prijatelj rekao da su njemu takve okserice baš slatke.

A moj sadašnji dečko oduvijek se divio mojim nogama. Pa sam pametno zaključila da s takvim treba ostati.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 21:36   #57
ja sam isto kao mlađa bila utuvila u glavu da mi minice dobro ne stoje,a nemam krive noge nit debele,pa kad sam ju prvi put obukla,svi su mi rekli da imam baš dobre noge,da sam si krivo utuvila,jer sam naravno mislila da samo one ultra mršavice ih smiju obuć,a ja nit sam debela ni mršava.

ali hm...mene više muči moj trbuščić...
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:33   #58
Quote:
fever kaže: Pogledaj post
ja sam isto kao mlađa bila utuvila u glavu da mi minice dobro ne stoje,a nemam krive noge nit debele,pa kad sam ju prvi put obukla,svi su mi rekli da imam baš dobre noge,da sam si krivo utuvila,jer sam naravno mislila da samo one ultra mršavice ih smiju obuć,a ja nit sam debela ni mršava.

ali hm...mene više muči moj trbuščić...
kao da sebe slušam
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 02:25   #59
prporučila bih široke hlače (ionako se sada nose), suknje do ispod, eventualno do iznad koljena. Nastoj da hlače budu jednostavnog kroja, a suknja može biti neobičnija. Idealno bi bilo da gornji dio tjela bude u upadljivoj boji jer tako odvraćaš pozornost s nogu. A štikle samo ako znaš hodat u njima, inače, ništa ti ne može pomoći. U prijevodu, izbjegavaj štikle.
black.buterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 20:01   #60
Quote:
Aurelié kaže: Pogledaj post
kao da sebe slušam
pa da,trbušćić mi je baš bolna točka
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.