Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2017., 11:36   #5561
@Frecume, sta si rekla? Ne čujem ništa jer imaš....začepljena usta 😂
Šalu na stranu, lijepe su ti usne

@aaatina, Joan Kim kaže da je innisfree orchid najbolja okoloočna. To kaže ona i njena majka, ima na youtube review nekih 10ak okoloočnih koje su rangirane njena mama i ona, a ova je objema prva
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 05.07.2017., 11:46   #5562
Rinchi, imas copy paste dijela mog ormarica
super je danahan, maska mi jos nije dosla na red.

upravo pokupila iz sanducica LuLuLun roze maske
polako stize sve naruceno i nemam pojma kojim redom krenuti
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.07.2017., 12:13   #5563
Azijska kozmetika vol. II

@Rinchi - slin slin
@menni - 🤣
@Xena - 11kn je patch za usne, neskupo, probaj

Meni stigle MBDice u roku 6 dana s Tajvana - seller ladypapa


Upravo sam skužila još jedan razlog ZA sheet maske - dovoljno su lagane i tanke da ih poštar odluči ponijeti u torbi i uspije ubaciti u sandučić pa ne treba predvečer trošiti vrijeme na pošti s ljubaznim državnim službenicima.
Frecume is offline  
Old 05.07.2017., 12:23   #5564
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Rinchi, imas copy paste dijela mog ormarica
super je danahan, maska mi jos nije dosla na red
Pa zbog tebe i @Ivie sam i uzela danahan, lijepo ste ga ishvalile Javljam dojmove
Rinchi Cinchi is offline  
Old 05.07.2017., 12:25   #5565
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Pa zbog tebe i @Ivie sam i uzela danahan, lijepo ste ga ishvalile Javljam dojmove
obavezno

nisam bas normalna. jos uvijek sejvam razne maske na wl
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.07.2017., 12:47   #5566
@Frecume-mislim da je Xena u pravu, vjer ima bolji učinak kod nekog starijeg kad usne izgube punoću ili ima laganih bora okolo.. Po boji usana bi rekla da si (jako) mlada, nekih 20ak nagađam?

@Xena kad te već spomenuh-jesi li ti već na moru, testiraš li svoj stash?

@Rinchi-krasno, ovaj set mi je bio do sad ispod radara, molim recenziju maski..

@frupy-nema tu kraja wl, meni su te maske nešto kao životinjsko carstvo ili Pokemoni za žene, stalno otkrivam nove.. Neznam šta bi ti prvo rekla da testiraš jel me SVE zanimaju, ali svakako kreniii!

Eto jedne morske..

Svizac15 is offline  
Old 05.07.2017., 12:50   #5567
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
@frupy-nema tu kraja wl, meni su te maske nešto kao životinjsko carstvo ili Pokemoni za žene, stalno otkrivam nove.. Neznam šta bi ti prvo rekla da testiraš jel me SVE zanimaju, ali svakako kreniii!
bas to
krenula sam ja vec odavno, ali imam "problem", a to je da mi jedna maska, tj. esencija iz iste, traje i po 3-4 dana pa onda sporo isprobavam nove
evo, jos za danas i sutra sigurno imam Illi Lotus pa cu se onda baciti na en ten tini i izabrati nesto jos neisprobano.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.07.2017., 12:59   #5568
Ajme Svizac, di si ti to? Osjecam kako mir izbija kroz fotografiju...
Nego...koliko sam ti duzna za kompliment? 31 godina u džepu


Sent from my iPad using Tapatalk
Frecume is offline  
Old 05.07.2017., 16:18   #5569
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
@Xena kad te već spomenuh-jesi li ti već na moru, testiraš li svoj stash?

Eto jedne morske..

Nego sto da testiram al da samo znas na sto to lici
"Prvo da vidim sto imam od nacetih testera.....(pljus sve pomalo na lice).....okeeeej, a sto jos nisam probalaaaaa.....(pa random neki sample).......dooooobrooooo, a sto su mi ono poslale curke....(pa nesto od hajpanih stvarcica)....."
I tak svastarim, nisam jos stavila nijednu sheet masku i nikako da isprobam iope kojem se jako veselim. Sve u svemu, jedva cekam zimu i neku normalnu rutinu, ubi me ovo

P.s. fotka je prekrasna, lici mi na moju plazu, da nismo negdje blizu?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 05.07.2017., 16:23   #5570
sad na kraju nisam skuzila - jesi vec na moru ili se tek spremas?

jesi istestirala biore na plazi?
glavno da je ona meni vec dvije godine (doslovno) na wl, a mislim da ju nikad necu kupiti.
no svejedno me zanimaju iskustva, nikad se ne zna.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.07.2017., 18:59   #5571
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
evo jos malo recenzija od mene
Skinfood premium lettuce & cucumber watery emulsion

ovo je kako i naziv kaze vodenasta emulzija, iako bih ja prije rekla da je to ludacko hidratantan toner.miris je divan, svjezi, biljni, bas za ovo vrijeme. slaze se sa svim linijama kaj imam cak i sa onima kaj nikog drugog ne podnose. on je bas jako,jako,jako hidratantan, nema masnoca u sebi, i mislim da bi bio bez problema za sve vrste koze.meni je za moju suhu/normalnu fantastican, koza bude tako divno nasaftana, dewy,sa npr hijaluronom se ludo voli i mozda cak najbolji efekt ikada imam sada sa mixom hijaluron i ona. uzasno mi je zao da imam samo testere,bit ce mi na knap, ali u jesen odmah uzimam full size, bit ce ovo super i za zimu bas kao jedan ultra hidratantan toner za nocnu njegu.
Kako si ovo lipo obrazložila, išla mi je ova emulzija odmah na WL.
Kremicu sam probala davno i bila mi je baš dobra.

Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post

Preuzela malo prije u posti, ima da budem zategnuta i da blistam
@frecume - zbilja, prelijepe usne
Kad isprobaš ovu deep sea maskicu, javi dojmove. Moje su na putu. A naručila sam i par onih s propolisom. Cure su toliko spominjale i hvalile Tosowoong propolis ampule da sam morala nešto poduzeti. A kako sam na nekom falšem no buy, propolis sheet maske su mi bile diplomatsko rješenje .
uppsala is offline  
Old 05.07.2017., 23:07   #5572
Kad smo kod Tosoowong propolis ampule kupujem dekant, moze i pola. Ne znam da li je vec bilo usporedbi s It's skin propolis efektorom ako je netko koristio oboje.
PO efektor mi je savrsen, bas sam veceras svasta nakeljila na lice, prvo kiku pa onda po redu losion, essence i serum iz sum secret linije i jako me zatezalo pa sam na sve to stavila PO efektor koji je spasio stvar. Ujedno je umirujuci, hidratantan i hranjiv, stvarno sam zahvalna curama sto su mi ga otkrile, mislim da ga je frupy hajpala
Kad sam ga tek pocela koristiti svaki dan sam na ocigled vidjela blistavost lica.
Tako da velika preporuka

Vidim Tosowoong deep sea water mask, bas me zanimaju dojmovi Alerija je preporucila tu masku a njene preporuke uvijek idu direktno na wishlist :klap:
Princez Krafna is online now  
Old 06.07.2017., 00:02   #5573
@frecume-onda stvarno jesi mladolika.. Plaža/otok kod Zadra..
@xena- tako se i ja često mackam pa držim fige da mi lice ne otpadne
Inače i ja sam se prešaltala na Biore za lice i zasad je ok, iako istini za volju ja izbjegavam jako sunce.. Jednostavno mi je toliko pošandrcala koža od kreme za sunčanje da nisam imala izbora, srećom pa nije dugi period.. Baš ne zanima kako će se druge "Azijatkinje" držati..
Svizac15 is offline  
Old 06.07.2017., 08:51   #5574
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Kad smo kod Tosoowong propolis ampule kupujem dekant, moze i pola. Ne znam da li je vec bilo usporedbi s It's skin propolis efektorom ako je netko koristio oboje.
PO efektor mi je savrsen, bas sam veceras svasta nakeljila na lice, prvo kiku pa onda po redu losion, essence i serum iz sum secret linije i jako me zatezalo pa sam na sve to stavila PO efektor koji je spasio stvar. Ujedno je umirujuci, hidratantan i hranjiv, stvarno sam zahvalna curama sto su mi ga otkrile, mislim da ga je frupy hajpala
Kad sam ga tek pocela koristiti svaki dan sam na ocigled vidjela blistavost lica.
Tako da velika preporuka

Vidim Tosowoong deep sea water mask, bas me zanimaju dojmovi Alerija je preporucila tu masku a njene preporuke uvijek idu direktno na wishlist :klap:
Baš sam jutros otpakirala PO efector, zasad mi se sviđa pakiranje ali baš me razveselio tvoj post..u isčekivanju sam blistavosti
Frecume is offline  
Old 06.07.2017., 08:54   #5575
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Baš sam jutros otpakirala PO efector, zasad mi se sviđa pakiranje ali baš me razveselio tvoj post..u isčekivanju sam blistavosti
koji je to PO efektor?
ja sam hajpala propolis, PO je nesto drugo. ili...?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 06.07.2017., 09:20   #5576
Ja sam mislila na propolis efektor.
Princez Krafna is online now  
Old 06.07.2017., 09:32   #5577
ovo je PO efektor
nisam ga probala, mislim da ga je menni nekad spominjala
a propolis je mrak.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 06.07.2017., 09:42   #5578
Ja sam mislila da je po propolis isprike cure. Sve mi se pomijesalo
Princez Krafna is online now  
Old 06.07.2017., 09:54   #5579
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da je po propolis isprike cure. Sve mi se pomijesalo
I ja isto mislila na propolis
Frecume is offline  
Old 06.07.2017., 11:48   #5580
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sad na kraju nisam skuzila - jesi vec na moru ili se tek spremas?

jesi istestirala biore na plazi?
glavno da je ona meni vec dvije godine (doslovno) na wl, a mislim da ju nikad necu kupiti.
no svejedno me zanimaju iskustva, nikad se ne zna.
Na moru sam, ali nisam ju jos isprobala na plazi, drzim se hlada. Javim cim prodje suncanje i kupanje, frka me onog najavljenog pecenja za oci....

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
@xena- tako se i ja često mackam pa držim fige da mi lice ne otpadne
Skuzila sam da je moja ljetna rutina da nemam ljetnu rutinu. Toliko se toga razlicitog skupilo tijekom zime i proljeca, pogotovo aio, tonici i "ljetne" kreme, puno je toga u sampleovima, pa sad to sve trosim napreskokce i samo u zelji da me ne masti. A tako necu nis postici, to mi je jasno, jer nista ne moze pokazati neki narociti ucinak ako ne koristim neko vrijeme u komadu. I kako mi se sada cini, u proljece cu vjerojatno imati opet muke po slaganju ljetne rutine
(tu spada i bb krema, isprobala nekoliko sampleova ali uglavnom su ostavljene za zimu, ljetnu jos nisam pronasla...)

Nego, vi koje se razumijete u sastave i molekule kolagena koje prolaze ili ne u kozu, sto mislite o ovoj kremi?
https://hr.iherb.com/pr/Mizon-Collag...oz-50-ml/71605

Imam samo tester, ali dovoljan je za nekoliko nanosenja i svidja mi se. Stavljam ju navecer i ujutro mi je koza pod rukom nekako cvrsca i prilicno ujednacene boje. Kao da fakat ucvrscuje, no ne znam prolazi li taj kolagen u kozu ili je to prividni efekt nekog drugog sastojka.
Ima netko kakvu pametnu?



Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.