Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 11:50   #3721
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Dragi memulice,

Prvo ti preporučujem da naučiš razliku između kopnenog leda i morskoga leda.
Kad ćeš više shvatiti da led nema veze sa preživljavanjem tih životinja?












Također te molim da nam svima pokažeš tu DIREKTNU uzročno-posljedničnu vezu famoznog ljudskog CO2 sa događanjima na Antartici.

memulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:31   #3722
Quote:
memulica kaže: Pogledaj post
Kad ćeš više shvatiti da led nema veze sa preživljavanjem tih životinja?












Također te molim da nam svima pokažeš tu DIREKTNU uzročno-posljedničnu vezu famoznog ljudskog CO2 sa događanjima na Antartici.

Kakve veze imaju pingvini sa polarnim medvjedima i arktičkim tuljanima ?

Jesi imao ti prirodu i društvo u školi ? Upali nekad animal planet
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:57   #3723
Pa onih '97% odgovornih znanstvenika' se slažu, kako ih truje ljudski CO2 i da će svi izginut vrlo brzo, a bez leda još i brže. Da se izrazim pravilno; brzinom bez presedana ili nikad prije viđenom

Da li se slažeš sa njima?


PS
U međuvremenu taj isti njihov alkemičarski ljudski CO2 istovremeno topi i stvara led.
memulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:12   #3724
Quote:
memulica kaže: Pogledaj post
Pa onih '97% odgovornih znanstvenika' se slažu, kako ih truje ljudski CO2 i da će svi izginut vrlo brzo, a bez leda još i brže. Da se izrazim pravilno; brzinom bez presedana ili nikad prije viđenom

Da li se slažeš sa njima?


PS
U međuvremenu taj isti njihov alkemičarski ljudski CO2 istovremeno topi i stvara led.
Samo nekolicina vrsta pingvina živi toliko južno.

Većina ih obitava u umjerenom pojasu čak i neke vrste žive u ekvatorijalnom pojasu totalno neovisno o južnom polu. Niti im ledeni pokrivač igra ulogu u njihovom razmnožavanju. Barem ne većini pingvina.

Ima li polarnih medvjeda na ekvatoru ? Opet ponavljam, kakve veze imaju pingvini sa Arktikom i polarnim medvjedima kojima je evolucija čak i podarila bijelo krzno da su manje uočljivi ?


I btw imaš totalne miskoncepcije u vezi CO2. Preporučio bih ti da kreneš ispočetka ili da linkaš to što govoriš o trovanju.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:47   #3725
Sve viśe "trube" da nailazi zima stoljeća.
Eto i priroda je protiv globalnog zaglupljenja...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:36   #3726
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Sve viśe "trube" da nailazi zima stoljeća.
Eto i priroda je protiv globalnog zaglupljenja...
Tko najavljuje ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 18:22   #3727
Neki meteorolozi o ćemu piśu u stranim ćasopismima ili na internetu.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:00   #3728
Quote:
memulica kaže: Pogledaj post
Pa onih '97% odgovornih znanstvenika' se slažu, kako ih truje ljudski CO2 i da će svi izginut vrlo brzo, a bez leda još i brže. Da se izrazim pravilno; brzinom bez presedana ili nikad prije viđenom

Da li se slažeš sa njima?


PS
U međuvremenu taj isti njihov alkemičarski ljudski CO2 istovremeno topi i stvara led.
ma taj co2 ce uraditi sve za kes

ti sto veruju u te price kako je co2 odgovoran za sve ove pandemije bolesti medju ljudima, zivotinjama , biljkama... su totalne gluposti i skretanje paznje sa bitnih stvari..

na tv se reklamira mcdonalds i ariel i zracenje i onda ljudi posle par godina zderanja tih i tome slicnih sranja kazu kako se guse od puno co2

da ne pricamo sto se prska po hrani otrova na megatone.. kao nikada u istoriji pa su nam kise kisele i isparenja od istih pa se jos i prska i po nama tesko sranje..

pa sve mi da puknem od smeha kad vidim da se jos uvek neki tripuju na taj co2.. svi treba da znaju da je ta prica samo radi vece kontrole nad ljudima i klasicna laz.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:08   #3729
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
...svi treba da znaju da je ta prica samo radi vece kontrole nad ljudima ...
... i njihovim djepovima
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 09:17   #3730
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Neki meteorolozi o ćemu piśu u stranim ćasopismima ili na internetu.
Daj link.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:43   #3731
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
... i njihovim djepovima
Samo prosle godine je poznati mmf samo iz Srbije izneo 10milijardi evra samo sto se zna!

.. kolko su uzeli od Hrvatske ili kolko tek od Engleske ili Brazila... i to vec godinama na citavom svetu..

verovatno jedan dobar deo novca potrose na guranje laznih podataka i javno laganje u vezi co2 ali zato ostane dosta i da se kojesta drugo uradi...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:47   #3732
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Samo prosle godine je poznati mmf samo iz Srbije izneo 10milijardi evra samo sto se zna!

.. kolko su uzeli od Hrvatske ili kolko tek od Engleske ili Brazila... i to vec godinama na citavom svetu..

verovatno jedan dobar deo novca potrose na guranje laznih podataka i javno laganje u vezi co2 ali zato ostane dosta i da se kojesta drugo uradi...
Gdje si došao do podataka ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:17   #3733
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Gdje si došao do podataka ?

Od Dragana Petrovica.

Sta mislis da ce takve stvari pricati na vestima? mozda je pala vest u nekim novinama onako izmedju nekih drugih tipova vesti ali sad zamisli..ili bar probaj..

da si ti taj koji krade a usput imas kontrolu nad medijima, googlom itd.. jel bi javljao redovito ljudima da svi cuju kolko si ih pokro?
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:53   #3734
Quote:
memulica kaže: Pogledaj post
Pa onih '97% odgovornih znanstvenika' se slažu, kako ih truje ljudski CO2 i da će svi izginut vrlo brzo, a bez leda još i brže. Da se izrazim pravilno; brzinom bez presedana ili nikad prije viđenom :d.
Nisi skužio , oni slažu se, s lažu, slizali su se s laži, zalažu se s laži, žive u laži
How simple.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:33   #3735
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Od Dragana Petrovica.

Sta mislis da ce takve stvari pricati na vestima? mozda je pala vest u nekim novinama onako izmedju nekih drugih tipova vesti ali sad zamisli..ili bar probaj..

da si ti taj koji krade a usput imas kontrolu nad medijima, googlom itd.. jel bi javljao redovito ljudima da svi cuju kolko si ih pokro?
Jel Dragan naveo izvor informacija ?

Znaš li koliko je Srbija dobila novca od istog tog MMF-a ?

Odakle povlačiš paralele između MMF-a i CO2 ? Jel to imaš neku studiju ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:10   #3736
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Jel Dragan naveo izvor informacija ?

Znaš li koliko je Srbija dobila novca od istog tog MMF-a ?

Odakle povlačiš paralele između MMF-a i CO2 ? Jel to imaš neku studiju ?
Dragan je izvor informacija posto je clan ds-a u Srbiji.

I dalje isto razmisljas da dok nije na wiki dotle ne verujes.. tj ko da ni ne razmisljas vec ti mahinalno tako.

Dobila je nesto preko miliardu evra u 2016oj (od davnina se vuce dug i samo raste i kamate rastu al se nama dug tek na 24miliarde digao tako da verujem da od vas jos vise kradu ako uopste znas kolki je dug Hrvatske (da ne pricamo o dugu usa) i kad ce to otplatiti ili cemo samo kamate placat do kraja krajeva...) naravno uz debelu kamatu a povezanost price sa co2 ti je upravo bila opisana u tom postu.. odakle im para da placaju Hollywoodske glumce da lazu na tv o co2 stetnosti i naucnike da placaju za lazne izjave i analize... mnogo se kesa ulaze u sve one sumite o co2 itd itd.. otkud lova?...pa iz nasih dzepova druze

Ili sta mislis da su bacali malter sa sve cetri da bi skupili tolko love kako bi ih trosili na takve idiotarije?

Globalna PROMENA klimatskog stanja u svetu je zbog zracenja i zbog enormno puno hemije koje svakodnevno unosimo u prirodu.. pisao sam vec dosta o tome.. mozda ne dovoljno...
__________________
end

Zadnje uređivanje iormas : 14.11.2017. at 12:23.
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:21   #3737
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Dragan je izvor informacija posto je clan ds-a u Srbiji.

I dalje isto razmisljas da dok nije na wiki dotle ne verujes.. tj ko da ni ne razmisljas vec ti mahinalno tako.

Dobila je nesto preko miliardu evra u 2016oj (od davnina se vuce dug i samo raste i kamate rastu al se nama dug tek na 24miliarde digao tako da verujem da od vas jos vise kradu ako uopste znas kolki je dug Hrvatske i kad ce to otplatiti ili cemo samo kamate placat do kraja krajeva...) naravno uz debelu kamatu a povezanost price sa co2 ti je upravo bila opisana u tom postu.. odakle im para da placaju Hollywoodske glumce da lazu na tv o co2 stetnosti i naucnike da placaju za lazne izjave i analize... mnogo se kesa ulaze u sve one sumite o co2 itd itd.. otkud lova?...pa iz nasih dzepova druze
Dragan mi nije nikakav izvor informacija ako ih izvlači iz guzice

Nema veze wiki, poenta je da daješ dokaze za svoja lupetanja.

I jedan SAD je u dugovima pa što to onda nebi bile jedna Srbija i Hrvatska ?

Čuj odakle im para da plaćaju glumce, pa onda to nadovezuješ na CO2 ?

Znači 99% znanstvenika je u jednoj velikoj zavjeri, plaćaju im se milijuni da prave lažne studije i da to daju glumcima koji će opet lagati, a onih 1% sa internet fakultetima su pravi znanstvenici koji nisu na platnoj listi, pogotovo ne naftnih kompanija ? Ahaaaam, suit yourself
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:53   #3738
Porażavajući tok miśljenja ali svatko ima svoj...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 15:26   #3739
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Porażavajući tok miśljenja ali svatko ima svoj...
Hoćeš da se gađamo brojkama ? Da vidimo tko sponzorira pseudo znanstvenike, a tko ostatak znanstvene zajednice ?

Hoćeš da vidimo gdje se veća lova vrti ?

Za jednog čovjeka koji jako želi vjerovati u teorije zavjere logika ti nije na jačoj strani.

Postoji jedan lobi jači od bilo kojeg drugog, a to zeleni lobi sigurno nije

Ako hoćeš primjer iz povijesti, duhanske kompanije su plaćale pseudo studije o dobrobitima duhana. Ali žao mi je što tvoj tok mišljenja ne uzima u obzir logiku.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:26   #3740
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Porażavajući tok miśljenja ali svatko ima svoj...
Ipak mislim da je porazavajuce zapravo ono kad covek ostane u zabludi skolstva , medija i kojecega gde se zapravo okrece sam protiv sebe tj da bi se iz njega izvuklo ono sto nekom ko njime upravlja odgovara a istu osobu ustvari unistava...

A ne vidim gde je moje misljenje porazavajuce, benny?
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.