Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 22:56   #5501
Da prijavim zadnje potroseno:
* innisfree orchid enriched cream - potrosen ful size u 5 mjeseci, 3x dekantirano malo - odlična, hranjiva krema, predivne kremaste teksture i divnog mirisa orhideja. Osjetljivima na miris moglo bi smetati malo, ali brzo se izgubi. Nahranjena koža i ako se ne varam od arbutina koji je jedan od sastojaka, koža je pod kontrolom crvenila. Pogodna je za osjetljivu kožu, ali svakako treba pogledati listu sastojaka. Kupit ću je ponovo, sad mi je žao što je neki dan nisam uzela na kmall24 kad je bila po $14 i free shipping. Ali ok.
* na njeno mjesto sjela je sulwhasoo everfine (ex goa) i to je isto jedna divna bogata krema. Naravno, nemam full size nego one od 5ml travel size. Tako da curke koje tražite goa (crna kutija) toga više nema nego je everfine zamijenila tu liniju, navodno je formulacija ista samo naziv izmijenjen. O tome me obavijestila topinkgirl nakon sto sa zbidala set 5ml kremica. Ne set cijeli nego nekoliko tih kremica. Probala sam par dana i first impression je wow.
* na poklon od sweetcorea sam dobila sulwhasoo whitening isto 5ml kutijicu pa ću to rotirati kako budem već raspolozena. Nisam probala uopće, samo sam stavila na tacnu s ostalim mazalicama da mi bude na dohvat ruke.

Ne razumijem kako mi tako pašu kreme koje su toliko hranjive u ovo doba godine. Moja koža nije suha nikad bila. Dehidrirana da, ali to vise nije. Masna da, ali to niti više nije. Rekla bih normalna. Ujutro se ne probudim masna nimalo.


Probala sam mebiku, sumnjicim je za dva cc, jedan s lijeve strane čela, a drugi s desne. :feelinglikeadevilhimself:
Dat ću joj još koju šansu.
Pyu****yul me na prvu neodoljivo podsjeća na tosowoong propolis sparkling ampoule, ali je ipak tosowoong za pol koplja bolji. Ne znam, taj mi je propolis HG da ga ne može ni jedan proizvod skinut s trona. Trebam još malo koristiti i rotirati za dati konačni dojam.


Kad smo kod tronova, ima li još tko a da se veseli događaju koji slijedi za...and counting....14 dana????
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 03.07.2017., 23:17   #5502
Žene, jel vam vruće?

Popodne sam imala trenutak ludila pa sam očistila lice foreom, stavila BHA, pa AHA, pa glinenu masku, pa skinfood rice masku. Nije mi koža otpala nakon svega. Al pore su čiste ko suza.

@Rinchi Cinchi, može biti da ti je jedno mali paket a drugo veliki.
Meni sve dolazi u poštu u kvartu ali kada sam očekivala veći paket, morala sam po njega u glavnu poštu. Tamo su mi objasnili da se po velike pakete uvijek ide u glavnu.
Ne razumijem zašto kompliciraju.
Ivie is offline  
Old 03.07.2017., 23:44   #5503
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
@Rinchi Cinchi, može biti da ti je jedno mali paket a drugo veliki.
Meni sve dolazi u poštu u kvartu ali kada sam očekivala veći paket, morala sam po njega u glavnu poštu. Tamo su mi objasnili da se po velike pakete uvijek ide u glavnu.
Ne razumijem zašto kompliciraju.
Sve znaš, čudo si Mora bit da je to jer čekam i jedan paket s ASOS-a, koji bi spadao u te veće pakete. Ali, u pravu si, baš kompliciraju - sad treba čekat red na dva mjesta. Ma....
Rinchi Cinchi is offline  
Old 04.07.2017., 00:35   #5504
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Da prijavim zadnje potroseno:
* innisfree orchid enriched cream - potrosen ful size u 5 mjeseci, 3x dekantirano malo - odlična, hranjiva krema, predivne kremaste teksture i divnog mirisa orhideja. Osjetljivima na miris moglo bi smetati malo, ali brzo se izgubi. Nahranjena koža i ako se ne varam od arbutina koji je jedan od sastojaka, koža je pod kontrolom crvenila. Pogodna je za osjetljivu kožu, ali svakako treba pogledati listu sastojaka. Kupit ću je ponovo, sad mi je žao što je neki dan nisam uzela na kmall24 kad je bila po $14 i free shipping. Ali ok.
* na njeno mjesto sjela je sulwhasoo everfine (ex goa) i to je isto jedna divna bogata krema. Naravno, nemam full size nego one od 5ml travel size. Tako da curke koje tražite goa (crna kutija) toga više nema nego je everfine zamijenila tu liniju, navodno je formulacija ista samo naziv izmijenjen. O tome me obavijestila topinkgirl nakon sto sa zbidala set 5ml kremica. Ne set cijeli nego nekoliko tih kremica. Probala sam par dana i first impression je wow.
* na poklon od sweetcorea sam dobila sulwhasoo whitening isto 5ml kutijicu pa ću to rotirati kako budem već raspolozena. Nisam probala uopće, samo sam stavila na tacnu s ostalim mazalicama da mi bude na dohvat ruke.

Ne razumijem kako mi tako pašu kreme koje su toliko hranjive u ovo doba godine. Moja koža nije suha nikad bila. Dehidrirana da, ali to vise nije. Masna da, ali to niti više nije. Rekla bih normalna. Ujutro se ne probudim masna nimalo.


Probala sam mebiku, sumnjicim je za dva cc, jedan s lijeve strane čela, a drugi s desne. :feelinglikeadevilhimself:
Dat ću joj još koju šansu.
Pyu****yul me na prvu neodoljivo podsjeća na tosowoong propolis sparkling ampoule, ali je ipak tosowoong za pol koplja bolji. Ne znam, taj mi je propolis HG da ga ne može ni jedan proizvod skinut s trona. Trebam još malo koristiti i rotirati za dati konačni dojam.


Kad smo kod tronova, ima li još tko a da se veseli događaju koji slijedi za...and counting....14 dana????
Bravo za normalnu kozu :klap:
Inace, kad god ti nesto napises ja moram surfat, sad se moram podsjetit i za ovu orhideju jer sam vec zaboravila kako izgleda od kad ste je spominjali
A da goa ima novu ambalazu sam, ajde, zapamtila kad si spominjala prije neki dan. To cu jos detaljnije proucit.
Sad sam se sjetila komentara neke od cura s poceta ovog vol II. - nesto u stilu da slusa @menni, da joj ona dodje ko Ustavni zakon Slicno i ja, cim ti nesto napises ja moram proucit
Rinchi Cinchi is offline  
Old 04.07.2017., 06:31   #5505
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kad smo kod tronova, ima li još tko a da se veseli događaju koji slijedi za...and counting....14 dana????
ja sam toliko van svega da pojma nemam o cemu pricas.
ajd, i taj tosowoong ide na wl.
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Žene, jel vam vruće?
za divno cudo, zadnjih par dana nije.
ali vidim prognozu za iducih tjedan dana pa mi zlo dodje.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 04.07.2017., 08:18   #5506
Quote:
menni kaže: Pogledaj post

Kad smo kod tronova, ima li još tko a da se veseli događaju koji slijedi za...and counting....14 dana????
Ako mislimo na isto, godpodina Snowa i ekipu, onda jaaaaaaaaaaaaaaaaa!

BTW, kontala sam da neću ništa naručivati do jeseni, ali... Popustila neki dan i sad čekam hrpu tiga-maskice, LI effector, kremice... Nadam se da neće doći čudnih boja i mirisa.
blonde11111 is offline  
Old 04.07.2017., 08:35   #5507
Quote:
Hoppy kaže: Pogledaj post
Jeli i one My sheming (kako li) isto loše? Ja sam jednu probala i bila mi je ok, ali nisam gledala sastav.

Rincchi sad se trackam,a viče mali Mama jel se naćapavaš???:klap::klap:
Totalno sam razotkrivena
Ja sam bas jucer stavila "My schemming" iz Muellera, onu arbutin i moja je koza bas bila zadovoljna ali preskup je to sport...26kn, odnosno za tu cijenu ocekujem da mi maska i sudje opere
Frecume is offline  
Old 04.07.2017., 09:34   #5508
Cure moze malo o sleeping packu? Da li ih trenutno koristite i koji vam je najdrazi?
aaatina is offline  
Old 04.07.2017., 09:41   #5509
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Nije ta, ipak, Bila je ona obična modra sa žuto-narančastim čepom. Ne znam je li natpis bio na hrvatskom, moguće i da jest. Možda je žena pročitala da su zapadnjačke SPF kreme bolje od njihovih, pa je opustošila DM, ili je natrpla nesesere ko neki (nećemo ih imenovat ), pa joj nije stala ta krema i opet je morala u DM

Pusto je večeras, nigdje nikoga....


Da, bas je pusto....
Ja onako skicnem svako malo al nigdje nikog....

Quote:
Hoppy kaže: Pogledaj post
Eeej Rincchi baš pusto. Uhvati me nervoza kad se ova stranica ne miče
Tipični znakovi ovisnosti... a biće žene imaju pametnijeg posla.
Bojim se da ce ovako biti do rujna, dok ne krenu narucivanja i noviteti, te opet slatke brige oko zimske rutine.

Malo sam skratila vecernju rutinu i mogu vam reci da mi pase. Malo mi se i ne da, moram priznati, kad sam na godisnjem onda se sva ulijenim...
Danju trenutacno stavim samo meishoku, eventualno narancasti kohaku i kremu. Preko toga biore spf.
Ne mogu za biore jos nista reci jer se nisam suncala, a za hodanje po gradu i nabavkama je super. Takodjer mi se svidja sto mi je od nje lice na dodir fino glatko. I kao da taj efekt ostaje i kad ju skinem


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 04.07.2017., 09:59   #5510
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kad smo kod tronova, ima li još tko a da se veseli događaju koji slijedi za...and counting....14 dana????
Quote:
blonde11111 kaže: Pogledaj post
Ako mislimo na isto, godpodina Snowa i ekipu, onda jaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Ja sam totalno zbunjena.....

Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Cure moze malo o sleeping packu? Da li ih trenutno koristite i koji vam je najdrazi?
Cesce ih koristim zimi, zapravo ne cesce nego svaku noc.
Sada tu i tamo, sto zbog toga jer je rutina "tanja", sto zato jer mi se ne da
Najdrazi, najbolji i car medju sleeping packovima za mene (ali nisam probala sulwhasoo i one skuplje) je mizon good night wrinkle care sleeping mask. Kad sam njega koristila imala sam najljepsu kozu ikad.
(Nevjerojatno, to sam ustanovila toliko puta i nikako da ga opet narucim, zelja za isprobavanjem novog je jaca....)


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 04.07.2017., 10:15   #5511
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Bravo za normalnu kozu :klap:
Inace, kad god ti nesto napises ja moram surfat, sad se moram podsjetit i za ovu orhideju jer sam vec zaboravila kako izgleda od kad ste je spominjali
A da goa ima novu ambalazu sam, ajde, zapamtila kad si spominjala prije neki dan. To cu jos detaljnije proucit.
Sad sam se sjetila komentara neke od cura s poceta ovog vol II. - nesto u stilu da slusa @menni, da joj ona dodje ko Ustavni zakon Slicno i ja, cim ti nesto napises ja moram proucit
Umirem od smijeha, nemoj tako ozbiljno shvaćati što ja pišem. Nekad stvarno pišem svašta
Šalu na stranu, za Innisfree je kriva @frupy sto sam uzimala 💖💖


Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ja sam toliko van svega da pojma nemam o cemu pricas.
ajd, i taj tosowoong ide na wl.
Bome, pametan ti izbor.


You know nothing, frupy i XenaRatnica (Google it)

Quote:
blonde11111 kaže: Pogledaj post
Ako mislimo na isto, godpodina Snowa i ekipu, onda jaaaaaaaaaaaaaaaaa!
To.




Vis a vis noviteta, voila - when effectors meet sheetmasks >>>




Najdraži sleeping pack mi je sulwhasoo overnight mask i koristim ga svaki dan. Ama baš svaki dan.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 04.07.2017., 10:21   #5512
Joj, ove sheet maske ce, vec vidim, bit super

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 04.07.2017., 10:40   #5513
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Sve znaš, čudo si Mora bit da je to jer čekam i jedan paket s ASOS-a, koji bi spadao u te veće pakete. Ali, u pravu si, baš kompliciraju - sad treba čekat red na dva mjesta. Ma....
Ja sam ti samo lajava pa nisam izdržala da ne pitam zašto sam morala prijeći cijeli grad (doslovno s jednog kraja na drugi) i čekati u ogromnom redu u Hercegovačkoj zbog paketa koji je tako jednostavno mogao doći i u moju poštu.
I onda kad se našlo još njih troje iza mene koji su se priključili gunđanju, čovjek objasnio.
Jučer u mojoj pošti je u jednom trenu pao sustav jer im rade nešto s kabelima. Kažu da je tako u svim poštama u Splitu. Pa da se znaš pripremit... Popij Normabel.

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Probala sam mebiku, sumnjicim je za dva cc, jedan s lijeve strane čela, a drugi s desne. :feelinglikeadevilhimself:
Dat ću joj još koju šansu.
Pyu****yul me na prvu neodoljivo podsjeća na tosowoong propolis sparkling ampoule, ali je ipak tosowoong za pol koplja bolji. Ne znam, taj mi je propolis HG da ga ne može ni jedan proizvod skinut s trona. Trebam još malo koristiti i rotirati za dati konačni dojam.


Kad smo kod tronova, ima li još tko a da se veseli događaju koji slijedi za...and counting....14 dana????
Meni od ampule ostane koža nekako više plump. Ali Pyu (neka mu ovo bude nadimak) mi je isto nezamjenjiv po ovim vrućinama jer kao da ode više u dubinu. Ne znam objasnit. U kombinaciji su prava ljetna hidro bomba.

Oće netko objasnit nama neznalicima šta je za 14 dana?

Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Cure moze malo o sleeping packu? Da li ih trenutno koristite i koji vam je najdrazi?
Ja često završim s emulzijom otkad su večeri ovako vruće. Swanicoco waterfall ili Laneige.
Super za ljeto mi je i Whoo hydrating overnight mask jer je lagana a hidratizira. I osjetim ginseng, njega volim.
I Laneige water sleeping pack, iako nisam prijetila da nekome paše ovdje (on uopće nije antiage), ali meni je baš za ljeto da doda hidrataciju i zaključa sve ispod da ne ispari. Gelast i lagan.
Dobar mi je i innisfree green tea sleeping pack ali me niacinamid previše posvijetli pa mi je lice kao duh u odnosu na tijelo. Ipak sam malo pocrnila.
Često stavim i The saem Iceland water volume kremu.
Uglavnom sve lagano i gelasto, inače se ujutro probudim kao špek a to mi onda loše djeluje na pore.

Jedina iznimka mi je Ohui miracle moisture krema koja mi paše u svako doba godine. Malo je hranjivija ali koža je obožava. Valjda zbog ceramida.
Ivie is offline  
Old 04.07.2017., 10:49   #5514
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Super za ljeto mi je i Whoo hydrating overnight mask jer je lagana a hidratizira. I osjetim ginseng, njega volim.
Gdje si našla sastav? Ja sam u fazi isprobavanja, nekako je teksturom jako luksuzna, samo me taj intenzivni miris cvijeća ne oduševljava. I iako je gelasta nekako mi je dosta "teža" od recimo innisfree bamboo koji mi je baš lagan.
Frecume is offline  
Old 04.07.2017., 10:54   #5515
You no longer know nothing

http://www.digitalspy.com/tv/game-of...teasers-leaks/

Game of Thrones S07

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 04.07.2017., 10:57   #5516
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Meni od ampule ostane koža nekako više plump. Ali Pyu (neka mu ovo bude nadimak) mi je isto nezamjenjiv po ovim vrućinama jer kao da ode više u dubinu. Ne znam objasnit. U kombinaciji su prava ljetna hidro bomba.

Svakako ću kombinirati i dalje, možda su se samo sastojci rutine posudarali. I ja sam po recenzijama stekla dojam da je to hydrating bomba. Probat ću nekako drugačije posložiti jer mi se po svemu čini jako dobar proizvod.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 04.07.2017., 13:19   #5517
Da prijavim jedan dobar proizvod za sanaciju nakon raskopanog prištića. Dakle prvo ga raskopam , onda nalijepim cosrx patch i kad njega skinem mažem nekoliko puta dnevno u debelom nanosu s innisfree bija cica balmom - ružičasta boja flekice brže blijedi i nekako mi se čini da dubinski hrani to područje
Frecume is offline  
Old 04.07.2017., 14:13   #5518
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
You no longer know nothing

http://www.digitalspy.com/tv/game-of...teasers-leaks/

Game of Thrones S07

aha
ne gledam to

Hoppy, dobre su My Scheming maske, efekt mi je vecinom super, ali uglavnom u sastavu imaju onaj Methyliso...... koji nije bas vrhunski sastojak pa ih izbjegavam u zadnje vrijeme.
inace su mi bolje od MBD, iako MBD koliko se sjecam ima bolje sastave.
sad sam malo zabrazdila u skuplje varijante sheet maski (mislim, skuplje u smislu 3-5 dolara po komadu za razliku od ovih koje su oko dolar i pol) cisto da vidim kakva je razlika.
i pokazalo mi se da koliko para, toliko muzike - ne mogu lagati.

e, da, uzela sam u dm-u one (korejske?) nosestrips s aktivnim ugljenom koje je Acid negdje hvalila i sad me strah to probati. poznavajuci sebe nespretnu i moju osjetljivu kozu - otkinut cu si nos.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 04.07.2017., 14:49   #5519
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Da prijavim jedan dobar proizvod za sanaciju nakon raskopanog prištića. Dakle prvo ga raskopam , onda nalijepim cosrx patch i kad njega skinem mažem nekoliko puta dnevno u debelom nanosu s innisfree bija cica balmom - ružičasta boja flekice brže blijedi i nekako mi se čini da dubinski hrani to područje

Ja ga imam u košarici na sweetcorei već neko vrijeme, uopće ne znam zašto sam ga stavila Podsjetio me na nešto zapadnjačko s nazivom cica i puf eto ga u košarici. Tako ja kupujem
BellaMare is offline  
Old 04.07.2017., 15:05   #5520
Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Ja ga imam u košarici na sweetcorei već neko vrijeme, uopće ne znam zašto sam ga stavila Podsjetio me na nešto zapadnjačko s nazivom cica i puf eto ga u košarici. Tako ja kupujem
Mene to jedino podsjeti na
Uglavnom, evo, možda ti ni ne treba, tj. nadam se da ti ne treba
Frecume is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.