Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2007., 21:50   #81
Jebooo.....dobijem danas racun od iskona i nije mi jasna jedna stavka na racunu i to ona prva....

Znaci odmah ispod opis usluge redni broj jedan kaze ovak:

1. 64CDRs 43620668 kilobytes 135,19 kn.....
A ove ostale su mi usluge jasne...naknada za promet za brzinu, telefonski razgovori fiksni i mobitel...i tako dalje.....

E sad koji je kurac ovaj CDRS i 43 gige podataka koje ja nisam potrosio vec sam maloprije gledao i u 12 mjesecu sam potrosio 12 gigi a u prvom 32 gige podataka...tj pocuclao sa neta....a i da sam pocuclo te 43 gige boli njih kita kad sam ja na flatu...i ak misle mi takvu sprehu prodavat odo ja sa iskona.....odo radije necu imat net neg da me debili cijede i varaju.......

A ak se misle izvlacit na sprehu da sam ja nes potpisao....e nece ic jer sam gledo ugovor i ja tak nes...kaj je tu navedeno nisam potpisivao a niti uzimao....

E sad se sam nadam da je ovo neka greska.....inace iskon bye bye....
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 22:56   #82
pa kak te 43 gige mogu doci 135kn?
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 23:12   #83
Danas se cuo sa reklamacijama i ispricala se zenska jer su se zajebali..pa ce mi sljedeci racun umanjit za ovu cifru....
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 16:37   #84
Happy T-com family

Drito Konj, plakala sam kad sam prvi put procitala tvoj post (dobila ga mailom od frenda) - svaka cast.

Onda se desilo i meni, pa sam opet plakala...


Na T-comov KATASTROFALAN ADSL i stalna pucanja mreze smo vec u firmi svi navikli, na Croadria katastrofa mail servis, za kojeg ti trebaju debeli zivci i par poziva u korisnicki servis SVAKI PUT kada hoces administrirat mail - isto smo oguglali.

Ali kad nam zeznu HOSTING, ko sto je to bilo danas - i jos se ponesu krajnje bezobrazno, bahato i arogantno - fakat pokazuju kam ih treba stjerat..

Nakon sto nam je site (=glavno sredstvo poslovanja) bio vise od 4 sata offline i nakon XY obavljenih razgovora s tupastim djelatnicima korisnickog servisa i generalnog muljanja s njihove strane, oni oko podneva mrtvi hladni dignu site i kazu: "sorry, imali smo update php-a, a nismo vam nista rekli - update, naravno, nismo niti dobro testirali (jer nas boli dzon)".


Trazimo mi naravno odstetu zbog par tisuca kuna (izravno mjerljive) stete, a oni - da nisu krivi zbog toga sto novi update nije dobro funkcionirao odnosno u prijevodu "ko vas je.."


Nakon sveg sranja i potrosenih brda zivaca (skratila sam malo pricu, dalo bi se tu jos kojecega nadrobiti) stigne mi ljubazni Iskonov marketinski mail - "Dragi korisnici, od sada nas mozete pronaci na novoj adresi bla bla bla...".

Usrani mail o pripremanom updateu php-a naravno nisu mogli poslati...


Happy T-com family
dardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 04:40   #85
Quote:
dardana kaže: Pogledaj post
Drito Konj, plakala sam kad sam prvi put procitala tvoj post (dobila ga mailom od frenda) - svaka cast.
He, kod mene Iskon.duo nisu dosla instalirati dva lika kao Drito Konju, niti se router konfigurira (vec se fleshira), niti je to ADSL tehnologija, niti ima switcha, niti brzina ADSL2+ konekcije (ovisi o udaljenosti do centrale) ima ikakve veze sa ogranicenom brzinom protoka podataka, koju su njemu valjda krivo postavili na DSLAM-u, a i ja imam brzinu nesto vecu od narucene. Najludji mi je dio da se na WLAN-u gubi 30% brzine. Pa i da se WLAN spoji na 30% manjoj brzini (od max 54mbit) big deal.
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 09:20   #86
Quote:
xvx1 kaže: Pogledaj post
He, kod mene Iskon.duo nisu dosla instalirati dva lika kao Drito Konju, niti se router konfigurira (vec se fleshira), niti je to ADSL tehnologija, niti ima switcha, niti brzina ADSL2+ konekcije (ovisi o udaljenosti do centrale) ima ikakve veze sa ogranicenom brzinom protoka podataka, koju su njemu valjda krivo postavili na DSLAM-u, a i ja imam brzinu nesto vecu od narucene. Najludji mi je dio da se na WLAN-u gubi 30% brzine. Pa i da se WLAN spoji na 30% manjoj brzini (od max 54mbit) big deal.
Sorry škvadro, ali imamo li drugog izbora?

Homebox - pušiona
Amis i Iskon koriste istu tehnologiju: ADSL2+, VoIP, Thomsonovi routeri...
MaxADSL - skup, nedostupan, bezobrazan, a i tehnologija im više nije naj.
VodaTEL - nema svoju optičku infrastrukturu - tek je grade.

No glavni je problem što smo mi hrvati zajedljivi, nikad nam ništa nevalja, zavidni, baš nam se ne radi, uvijek ide politika: ma neko drugi će, a kad netko drugi nešto i učini onda se isčuđavamo. A taj netko drugi je uvijek stranac, pa iz nas izvlači korist. E, pa moj narode - tko nam je kriv?!

pozdrav,

BTW, ja sam prešao na ISkon.DUO i baš sam zadovoljan. Sve radi po mom ukusu i LAN, WLAN i internet...
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 15:30   #87
Quote:
zpintar kaže: Pogledaj post
Sorry škvadro, ali imamo li drugog izbora?

Homebox - pušiona
totalno

Quote:
Amis i Iskon koriste istu tehnologiju: ADSL2+, VoIP, Thomsonovi routeri...
amis je dostupan u svega nekoliko kvartova

Quote:
MaxADSL - skup, nedostupan, bezobrazan, a i tehnologija im više nije naj.
cula sam da ce od uskrsa sve staviti na flet, povecat brzine, a cijene ostat iste, al ko zna.. al maxADSL je najdostupniji od svih, i prisiljena sam uzet iako ga mrzim

Quote:
VodaTEL - nema svoju optičku infrastrukturu - tek je grade.
a nisu ni oni jeftini

Quote:
No glavni je problem što smo mi hrvati zajedljivi, nikad nam ništa nevalja, zavidni, baš nam se ne radi, uvijek ide politika: ma neko drugi će, a kad netko drugi nešto i učini onda se isčuđavamo. A taj netko drugi je uvijek stranac, pa iz nas izvlači korist. E, pa moj narode - tko nam je kriv?!
upravo to

Quote:
BTW, ja sam prešao na ISkon.DUO i baš sam zadovoljan. Sve radi po mom ukusu i LAN, WLAN i internet...
meni nisu dostupni, a u centrali pored jesu
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 14:44   #88
Evo i moje "pohvale" na račun Iskona:

Dakle prije malo više od mjesec dana predao sam zahtjev za iskon duo, provjerio sam dostupnost, sve je bilo u redu, predao sam sve papire i čekao... U međuvremenu sam još par puta zvao da provjere dostupnost jer online provjera nije 100% pouzdana. Njihov odgovor je bio: "Da, da, sigurno ste dostupni, provjerili smo više puta". Ja rekoh dobro, valjda oni znaju. Zovu oni prije 10-ak dana, i kažu da dolaze 13.3. u 16 sati tehničari da sve to priključe i instaliraju. U međuvremenu sam platio sva dugovanja prema T-comu da bi mogli prebaciti broj. I došao je 13.3. i nazovu me u 13 sati (dakle PAR SATI prije njihovog navodnog dolaska) i kažu: "gospodine, imamo "malih" problema, neće vam danas doći tehničari jer vam iskon duo usluga uopće nije dostupna?????

Ja sam ostao bez teksta, takva neprofesionalnost je jednostavno nevjerojatna.

Dakle, od dana današnjeg Iskon za mene predstavlja ime jedne cirkusantske kvazi-firme s kojom više nikad ne želim imati nikakvog posla.

Iskon
vladobrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 15:12   #89
Quote:
vladobrad kaže: Pogledaj post
Evo i moje "pohvale" na račun Iskona:

instaliraju. U međuvremenu sam platio sva dugovanja prema T-comu da bi mogli prebaciti broj. I došao je 13.3. i nazovu me u 13 sati (dakle PAR SATI prije njihovog navodnog dolaska) i kažu: "gospodine, imamo "malih" problema, neće vam danas doći tehničari jer vam iskon duo usluga uopće nije dostupna?????
He, He, dobra fora za utjerivanje dugova. Kao ono, mi i T-comu smo ljuti konkurenti, pa nam T-Com nece dati pristup centrali (u vlasnistvu naseg zajednickog tate), ako njima ne platite racun. Ma to sto nam je dobit za 2006 iskazana zajedno, to je samo da se zamazu oci ulagacima, a u stvari smo ljuti ljuti konkurenti.
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 18:45   #90
Evo prije par tjedana i ja se maknuo od iskona i t-kome. Presao na Amis 2u1 i sretan i zadovoljan. Kaj se mene tice iskon i t-com nikad vise, dosta mi je monopolista.
 
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 23:57   #91
Neki dan sam steru zenu na reklamacijama u kurac jer je fakat glupa ko kurac....pokusavala mi nes objasnit...ali ja joj tupim sasvim nes drugo...al ne ona dalje po svom pa sam ju steru u tri pizde materine i poklopio....slusalicu...

Prosli mjesec mi naplatili promet 135kn +pdv(makar imam flat) a ovaj mjesec poslali specifikaciju racuna da su mi naplatili nakndadu za brzinu od 2mbit(makar imam 1 mbit ) a ne promet....i to umanjeno za 115 kn +pdv al mi to nece bit kao naplaceno prek trajnog naloga.....uglavnom specifikacija racuna ne stima.....i znam da nes muljaju tak da jedva cekam da mi prodje ova god dana.....i odo ja nekam drugdje...ide mi iskon laganini nakurac....
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 11:22   #92
Quote:
Morski vražičko kaže: Pogledaj post
Neki dan sam steru zenu na reklamacijama u kurac jer je fakat glupa ko kurac....pokusavala mi nes objasnit...ali ja joj tupim sasvim nes drugo...al ne ona dalje po svom pa sam ju steru u tri pizde materine i poklopio....slusalicu...

Prosli mjesec mi naplatili promet 135kn +pdv(makar imam flat) a ovaj mjesec poslali specifikaciju racuna da su mi naplatili nakndadu za brzinu od 2mbit(makar imam 1 mbit ) a ne promet....i to umanjeno za 115 kn +pdv al mi to nece bit kao naplaceno prek trajnog naloga.....uglavnom specifikacija racuna ne stima.....i znam da nes muljaju tak da jedva cekam da mi prodje ova god dana.....i odo ja nekam drugdje...ide mi iskon laganini nakurac....

zato se ne potpisuje ugovor
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 22:00   #93
Drito konj bas mi te je zao... Nadam se da ces uspjeti nekako to rijesiti sve...


A sto se tice iskona, t-coma i drugih providera svi su isti i dok je sve ok su mila srdasca, a kad nesto zasteka posve drugacije ponasanje... i ono sto se lako da zakljucit iz svih vasih postova je da jedino prijetnje raskidom ugovora i izlazom u medije funkcioniraju!!

imala sam i ja sa t-comom problema. cekali adsl vise od godinu dana. ispalo je da nam treba promijenit tel liniju jer je ova stara istrunula.. ja zvala i zvala i nis, ali dala tati telefon i on je nazvao neku tetu u odnosima s javnoscu fino se izderao i drugi tjedan je adsl bio instaliran i radi bez problema!! jos da naucim od tate se tako derat za buduce situacije...
mimi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:43   #94
Question Iskon Duo vs T-Com

Zanima me što je jeftinije? Malo sam se počeo raspitivati o drugim operatorima i Iskon Duo mi se čini kao primamljiva ponuda. Ali imam jedno pitanje kod Iskon Dua. Ako plaćam 99kn/mj tu mi nije zaračunat nikakav ADSL promet?

Da li se isplati preći na Iskon Duo ili ostati na T-comu.
Na T-comu trenutno koristim Halo Start paket i ADSL Start.

I zanimaju me samo konstruktivni prijedlozi i kritike, a ne tipa "T scum ništa ne valja....bla...bla..."
mika007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 20:04   #95
Quote:
mika007 kaže: Pogledaj post
Zanima me što je jeftinije?
Kod Iskon.duo: ADSL FLAT + telefon je 150 kn, kod T-Coma to dodje nekih 370 kn.

Quote:
Ako plaćam 99kn/mj tu mi nije zaračunat nikakav ADSL promet?
Ne, u 99 kn je uracunata telefonska i ADSL pretplata. Tel. impulsi
su cca 30% jeftiniji nego kod T-Coma, a ADSL promet kosta
15 kn/GB. Ako dodas jos 51 kn onda dobijes ADSL FLAT.

Quote:
Da li se isplati preći na Iskon Duo ili ostati na T-comu.
Sa T-Coma sigurno. Iskon i T-Com pripadaju istoj grupaciji (T-HT), a Iskon ustvari sluzi da zadrzava T-Com pobjeglice unutar T-HT-a.

Logika T-HT-a je jednostavna: vecina ljudi je inertna i nece se micati od T-Coma, njima opalimo viske cijene, a za one koji nisu interni i traze najjeftinije, tu je Iskon, on neka ima nize cijene od konkurencije.

Ne znam jesi li skuzio? Iskon je u 100% vlasnistvu T-HT-a (kao i T-Com) i bit ce jeftiniji od T-Coma i glavne konkurencije, dok god HAT to bude dopustao (Optima je vec tuzila T-HT, HAT-u zbog Iskonovih cijena).
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 20:17   #96
ja sam uzo Iskon duo , sad ceka mda mi dodju to ukopcat.
neznam , rekoh dosad sam mjesecno placo 70 kuna pretplate tcomu + 80 kuna pretplate az adsl + potrosen promet ,a to je bilo 70 kuna mjesecno (optima minflat-socijalni flat koji zapravo i nije flat).

dakle to me doslo 220 kuna mjesecno , ali s tim da mi se cini da su neke minute razgovora ukljucene u to.

sad sam uzeo iskon duo sam 768/192 kb/s flat rateom.
150 kuna me dodje , dobije se i bezicni telefon besplatno.

mislim da je to puno povoljnije . Jedino kaj je kod tcoma bolje je to velim kaj mislim da imaju ukljucene neke impulse u ovih 70 kn ,a iskon nema nsi u ovih 100.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 20:34   #97
Već sam prije znao da Iskon i T-Com pripadaju istoj grupaciji. Mislim sigurno ću preći na Iskon Duo. Samo čekam da postane dostupan i na mom kvartu
mika007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 20:45   #98
Quote:
Hrvoje xyz kaže: Pogledaj post
ja sam uzo Iskon duo , sad ceka mda mi dodju to ukopcat.
neznam , rekoh dosad sam mjesecno placo 70 kuna pretplate tcomu + 80 kuna pretplate az adsl + potrosen promet ,a to je bilo 70 kuna mjesecno (optima minflat-socijalni flat koji zapravo i nije flat).

dakle to me doslo 220 kuna mjesecno , ali s tim da mi se cini da su neke minute razgovora ukljucene u to.

sad sam uzeo iskon duo sam 768/192 kb/s flat rateom.
150 kuna me dodje , dobije se i bezicni telefon besplatno.

mislim da je to puno povoljnije . Jedino kaj je kod tcoma bolje je to velim kaj mislim da imaju ukljucene neke impulse u ovih 70 kn ,a iskon nema nsi u ovih 100.
kojih 100?
150 kuna je flat + koliko potrošiš na tel. razgovore....ili možda griješim.
__________________
Ako nevjerujete meni,pitajte Antu....oduševit će te se
Vrag_Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:42   #99
Gledali smo mi te opcije, ispala je razlika od par kuna. Ne isplati se vagati. Očito je da će T-Com progutati Iskon.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 01:28   #100
Quote:
Vrag_Osobno kaže: Pogledaj post
kojih 100?
150 kuna je flat + koliko potrošiš na tel. razgovore....ili možda griješim.
Bez flata je 100 kn (tocnije 99 kn) + 15 kn/GB
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.