Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2009., 20:22   #261
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
Nije. To je roba kao i svaka druga.
hvala!
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 14:35   #262
Imam jedno pitanje.Ispričavam se unaprijed,ako već negdje piše o tome...
Konkretno,kupila sam jednu dječju haljinicu u Turbo limaču kod Rotora i sad kad sam došla kući,shvatim da je ipak prevelika pa bi ju trebala zamijeniti...
Jel mogu to zamijeniti u bilo kojem Turbo limaču u gradu ili moram baš tamo gdje sam kupila???

Btw,na računu ne piše ni gdje je točno kupljeno,niti ikakav broj za informacije, samo piše broj za reklamacije ali na njega se nitko ne javlja... Ako mi itko može sa sigurnošću odgovoritii,bila bi zahvalna. Thanks!
cia80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 15:19   #263
jedanput sam u mangu kupila majicu koja mi je, kad sam došla doma i probala je, bila prevelika. Naime, mislila sam da je odjeća na hrpi složena od najmanje na vrhu do najveće na dnu, pa sam tako automatski uzela prvu koja je bila na vrhu. Ispostavilo se da je majica bila m umjesto s koji mi odgovara. Kako sam to kupila u subotu pred vrijeme zatvaranja, ništa nisam mogla napraviti do ponedjeljka. tako sam u pon nazvala dućan i objasnila im što se dogodilo, rekli su da dođem i da će mi zamijeniti odgovarajući broj. tako je i bilo na kraju
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 15:32   #264
Ne bojim se da neću moći zamijeniti robu,već me zanima da li ju moram doći zamijeniti u baš tu istu trgovinu gdje sam kupila ili mogu u bilo kojem Turbo limaču u gradu?!
cia80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:58   #265
Quote:
cia80 kaže: Pogledaj post
Ne bojim se da neću moći zamijeniti robu,već me zanima da li ju moram doći zamijeniti u baš tu istu trgovinu gdje sam kupila ili mogu u bilo kojem Turbo limaču u gradu?!
mozes u bilo kojem ak imaju takvu istu!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 18:44   #266
samo bi htjela napomenuti da je jedno mijenjanje robe a drugo reklamacija
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 21:29   #267
ja imam pitanje koje nije bas o odjeci ali mislim da nema smisla otvarat novi topic.
kupila sam kutiju tampona u apoteci i kad sam dosla doma, otvorila sam kutiju i skuzila da su tamponi size super, niti jedan tampon nije otvoren (radi se o tamponi s aplikator pa je svaki posebno upakiran u papir jos) samo kutija ali je stvar u tome da je kutija onako da je zaljepljena zatvorena a nije onako da se moze otvarat i zatvarat masu puta ugl otisla u apoteku u nadi da cu zamijenit ali su mi rekli da nemoze jer je otvarano... sta kazete? meni se cini glupo posto da je kutija ona koja se otvara i zatvara nikom nista tj ne bi ni znali da je otvoreno
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 00:38   #268
a na kutiji nije pisalo da je super size ili?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 09:41   #269
ma uglavnom svuda mijenjaju stvari, meni je cak teta u DM-u promijenila bez racuna, dakle radi se i o povjerenju, ako moze mala reklama: pohvala radu Dm-a u Krku
__________________
bolje biti pijan nego star
luccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 18:59   #270
pisalo je ali sam ih ja prvi put kupovala pa nisam opce znala da postoje razne velicine a teta u apoteci mi naravno nije rekla, tj nije bas pisalo super size pisalo je samo "super"
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 20:05   #271
Meni su uvijek svuda bez problema zamijenili, čak i nakon dugo vremena, ako nisam bila u ZG, stoga čuvajte račun i to je to... ma da mnogi kažu da ne treba čuvati račune jer donosi nesreću..nemam pojma zašto ali sad sam one praznovjerne dodatno nafilala..
__________________
Neki ljudi čak ni u svom životu ne igraju glavnu ulogu.
malleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 14:33   #272
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
pisalo je ali sam ih ja prvi put kupovala pa nisam opce znala da postoje razne velicine a teta u apoteci mi naravno nije rekla, tj nije bas pisalo super size pisalo je samo "super"
Mislim da ti onda nece proc to,jer si otvarala
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 21:45   #273
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja imam pitanje koje nije bas o odjeci ali mislim da nema smisla otvarat novi topic.
kupila sam kutiju tampona u apoteci i kad sam dosla doma, otvorila sam kutiju i skuzila da su tamponi size super, niti jedan tampon nije otvoren (radi se o tamponi s aplikator pa je svaki posebno upakiran u papir jos) samo kutija ali je stvar u tome da je kutija onako da je zaljepljena zatvorena a nije onako da se moze otvarat i zatvarat masu puta ugl otisla u apoteku u nadi da cu zamijenit ali su mi rekli da nemoze jer je otvarano... sta kazete? meni se cini glupo posto da je kutija ona koja se otvara i zatvara nikom nista tj ne bi ni znali da je otvoreno
ja sam čula da se u apoteci nesmije ništa mjenjat bez obzira imo račun ili ne!!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 23:09   #274
ja sam ovo ljeto zamjenila nuxe ulje, kupila sam sa sljokicama pa sam se preodmislila nakon par sati i zamjenila sam ga .naravno,nisam ga otvarala
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 14:22   #275
Da li je netko imao iskustva sa vraćanjem robe u Urban Republicu??
Evo ja prije koji sat kupila balerinke za ples, došla doma i probala trčkarat kad sam skužila da mi prst previše leti van i da, ako budem plesala u njima, probit će ih moj palac jer su od ful tankog materijala... E, sad bi ja pare da si kupim jedne deblje koje sam poslije vidjela u Top shopu.
Kaj vi mislite, hoće se smilovat ili će me popljuvat??
-meryelen- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 15:51   #276
nisu ti duzni vratiti novce vec se pisalo o tome, pogledaj malo po temi
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 17:57   #277
Bok,
molim savjet. Jučer kupila cipele (polusandale) od 1.250,00 kn. Zatražila sam na probu broj 40, i kad sam ih stavila na nogu činilo mi se da su mi male, nisu me tiskale već mi je palac malo previše virio van. Na moje traženje broja 41 trgovac mi kaže da nemaju, ali i da imaju da je siguran da bi mi bile prevelike i da probam bez čarapa jer mi sada noga klizi. Poslušala sam ga i skinula čarape i stvarno je bilo bolje. Napravila sam nekoliko koraka po dučanu, cipele mi se stvarno sviđaju i kupila ih.
Međutim kad sam došla doma i obula cipele da mama vidi što sam kupila, skužila sam da su mi ipak premale jer kad sam ih izula nakon pet minuta na prstima mi se vidio cijeli otisak ruba cipele. I što sad. ???
Cipele imaju nedostatak - premale su
Nemaju broj veće za zamjenu, a u dućanu nema više crnih cipela koje mi se sviđaju ( trebam crne ).
Stvarno je glupo da sad moram uzeti nešto što mi ne treba.
Kako da se postavim i koja si mi prava ???
Deni.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 18:40   #278
Quote:
ivana146 kaže: Pogledaj post
a vezano za springfild. na njih sam ljuta ko pas (...)
Ovo je bilo čisto zavlačenje vas kao kupaca! To je metoda kojoj trgovci najčešće pribjegavaju i onda se izvlače na istekli rok za žalbe.
Prvo pravilo: isti dan kada ste se došli žaliti morali ste inzistirati da se to riješi. Ako ste već i pisali prijavu i došli za tjedan dana kako su vam i rekli onda ste pogotovo trebali inzistirati na rješavanju problema. Jednostavno lijepim glasom objasniš da se nećeš maknuti iz dućana dok ne dođe odgovorna osoba i riješi problem.
Ako i dalje gnjave... ostaje zadnja mogućnost, a to je prijetnja da ćeš ih prijaviti državnom inspektoratu. Na žalost, ali to je gotovo jedina stvar na koju trzaju.
Upiši si u mobitel broj telefona inspektorata (01 6503000 i 01 6503016 ovo su brojevi za Zagreb, ako se dobro sjećam) tako da budeš spremna a ne da moraš blefirati.
Oni stvar moraju riješiti i točka.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 08:41   #279
Quote:
Deni.m kaže: Pogledaj post
Bok,
molim savjet. Jučer kupila cipele (polusandale) od 1.250,00 kn. Zatražila sam na probu broj 40, i kad sam ih stavila na nogu činilo mi se da su mi male, nisu me tiskale već mi je palac malo previše virio van. Na moje traženje broja 41 trgovac mi kaže da nemaju, ali i da imaju da je siguran da bi mi bile prevelike i da probam bez čarapa jer mi sada noga klizi. Poslušala sam ga i skinula čarape i stvarno je bilo bolje. Napravila sam nekoliko koraka po dučanu, cipele mi se stvarno sviđaju i kupila ih.
Međutim kad sam došla doma i obula cipele da mama vidi što sam kupila, skužila sam da su mi ipak premale jer kad sam ih izula nakon pet minuta na prstima mi se vidio cijeli otisak ruba cipele. I što sad. ???
Cipele imaju nedostatak - premale su
Nemaju broj veće za zamjenu, a u dućanu nema više crnih cipela koje mi se sviđaju ( trebam crne ).
Stvarno je glupo da sad moram uzeti nešto što mi ne treba.
Kako da se postavim i koja si mi prava ???
a probaj ih vratit - al hoce li ti vratit lovu, ovisi o njihovoj dobroj volji.
Za nesto drugo sigurno mozes zamijenit, jel cipele nisu nosene; no to tebi ne dolazi u obzir.
Mozda imaju jos koji ducan ili mogu narucit broj 41?
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 20:21   #280
Hej,
evo mene sa povratnom informacijom. Bila u dućanu i sve riješila tako da su mi vratili novac. Moram priznati da sam ostala ugodno iznenađena jer je danas to kod nas stvarno rijetkost da netko prema kupcu ima tako profesionalan pristup i spremni su mu izaći u susret.
E sad nije zgodno znam da reklamiranje nije dozvoljeno ali ja ću napisati o
kojem se dućanu radi jer zaslužuju svaku pohvalu.
Aledona cipele, Radićeva

Zadnje uređivanje Deni.m : 04.05.2009. at 20:29.
Deni.m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.