Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2008., 00:24   #61
U zadnje mi se vrijeme Mozilla Firefox 3 gasi sama od sebe i piše mozilla crash reporter i ponuđeno mi je Quit ili Restart. Da li itko zna što to znači i zašto do toga dolazi?
jussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 02:11   #62
Eh, kleo sam se u Firefox dok nije doshla Opera 9,50
Sad mi na pamet ne pada upalit Firefox, IE da ne govorim
Strajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 23:35   #63
Dvojka mi je mrvicu bolja....
Expensive_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 08:03   #64
Quote:
Cokaric kaže: Pogledaj post
Jel ima ko problem ili ga zna riješit da se ni moga logirat na rapidshare sa firefox .om 3.0.1, firefox mi je zapamtija krivi pass i umisto da me vrati na predhodnu stranicu tj na stranicu za login uvik me vrača da sam pogrešno unia pass, bilo kako da pokuša se logirat kaže da mi je pass kriv, čak mi ne nudi opciju da upišem username ili pass več me odma redict -a na stranicu da mi je pass pogrešan
imao jednom isti problem i vračao se na dvojku zbog toga dok nisam skužio da ako i obrišem cookies da se kod slijedećeg paljenja firefoxa opet vrate pa je bilo pitanje od kuda
malo pronjuškao i onda sam obrisao sadržaj cookies.txt (u profilu) i od onda sve radi kako treba
voorhees is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:49   #65
Quote:
jussy kaže: Pogledaj post
U zadnje mi se vrijeme Mozilla Firefox 3 gasi sama od sebe i piše mozilla crash reporter i ponuđeno mi je Quit ili Restart. Da li itko zna što to znači i zašto do toga dolazi?
Meni se isto to događalo al me ni bilo briga jel bi mi zapamtilo tabove, al ja mislim da jeto zbog količine memorije koje zauzima, meni zauzme 112 000 K , a rekli su da u to popravili

Quote:
voorhees kaže: Pogledaj post
imao jednom isti problem i vračao se na dvojku zbog toga dok nisam skužio da ako i obrišem cookies da se kod slijedećeg paljenja firefoxa opet vrate pa je bilo pitanje od kuda
malo pronjuškao i onda sam obrisao sadržaj cookies.txt (u profilu) i od onda sve radi kako treba
thx no koristit ču je kad nebude beta, sad na kom imam Mozilla Firefox 3.0.1 i 2.0.16.
__________________
Kako oblikovati potpise
Cokaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 18:04   #66
Trojka mi se dopada, na početku isti problem sa crashom, al sad dosta vremena mi se to nije dogodilo
syrmaticus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 11:10   #67
Zašto ne mogu instalirati ni jedan add ons a niti temu. Pojavi mi se ovo
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 11:18   #68
Kako misliš 'pojavi mi se ovo'?
Taj prozor upozorenja se uvijek pojavi — samo trebaš pričekati da se odbroje one 3 sekunde (broj 3 na Install dugmetu) i onda ga možeš instalirati.
Možda si mislio na nešto drugo?
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 12:00   #69
Quote:
itreius kaže: Pogledaj post
Kako misliš 'pojavi mi se ovo'?
Taj prozor upozorenja se uvijek pojavi — samo trebaš pričekati da se odbroje one 3 sekunde (broj 3 na Install dugmetu) i onda ga možeš instalirati.
Možda si mislio na nešto drugo?
Ajd idem probati vidjeti te tri sekunde na instal dugmetu.
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 12:08   #70
Nije stvar u one tri sekunde. Normalno da sam sačekao da mi se aktivira instal dugme ali poslije mi se pojavi ova situacija Izgleda kao da je negdje neka zabrana uključena u postavkama
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 15:50   #71
Pozdrav svim članovima!
Kao i svaki geek, odmah sam skinuo i isprobao, a još brže deinstalirao i ponovo vratio dvojku.
Razlog: Koristim AI Roboform za prijave na sve moguće forume, bankovne račune, VOIP programe i tko zna što još sve ne..... Kad TRT! FF3 jednostavno ne podržava Roboform (sa najnovijim update-om).... a ona Apple šminka mi ne znači baš ništa. Toliko o tome...
Arhangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 02:15   #72
Quote:
krszas kaže: Pogledaj post
Nije stvar u one tri sekunde. Normalno da sam sačekao da mi se aktivira instal dugme ali poslije mi se pojavi ova situacija Izgleda kao da je negdje neka zabrana uključena u postavkama
jesi proba neki drugi add on ili je samo taj problem
__________________
Kako oblikovati potpise
Cokaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 22:52   #73
Quote:
Cokaric kaže: Pogledaj post
jesi proba neki drugi add on ili je samo taj problem
Zašto ne mogu instalirati ni jedan add ons a niti temu. Pojavi mi se ono. Nekoliko postova gore. Probao sam i druge.
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 22:27   #74
Kako da potpuno isključim mozillin download manager i koristim zaseban??
__________________
Close enough for rock 'n' roll
ivek84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 05:10   #75
instaliraj flashgot ekstenziju koj radi u kombinciji sa svim poznatim download managerima
voorhees is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 10:34   #76
Riješena stvar, hvala !
__________________
Close enough for rock 'n' roll
ivek84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 21:22   #77
je li vi imate problema s ekstenzijom "scrapbook"?

ja sam je morala posebno instalirati kod ove trice i nije mi ostala sačuvana niti jedna stranica koju sam prethodno imala sačuvanu s dvicom. pokušala sam se vratiti na staru verziju (dakle, dvicu) ali sada nemam ni u njoj ništa sačuvano/spašeno.

je li netko zna kako mogu pronaći stranice koje sam sačuvala? baš su mi važne. pretpostavljam da su možda negdje pohranjene jer su mi nedavno pali windowsi i nadgrađivan i mijenjan mi je hard pa je sve te katastrofe scrapbook "preživio".

hvala na svakoj pomoći
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 12:36   #78
halo narode da vas pitam
jel imate vi problema sa LIVE BOOKMARKS UPDATE
(npr ja imam forum nove teme kao live bookmark
I NECE DA UPPDATIRA AUTOMATSKI, nego moram desnim klikati i izabrati Update

Da, da, zanm za setting: browser.bookmarks.livemark_refresh_seconds, stavila sam ga na 60

al nista se ne desava. tako mi je na 3 kompa gdje imam MF3

any ideas????
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 12:30   #79
Thumbs up

Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
meni se malo prečesto ruši... u zadnjih sat-dva mi se već dvaput pojavila ona krasna poruka 'firefox.exe has encountered a problem and needs to close' i tak svaki dan otkad sam ga instalirala...a za sve extenzije koje sam stavila piše da su kompatibilne s trojkom mislim da ću se vratit na dvojku
Ako imaš instaliran AVG antivirus u mozillinim opcijama disejblaj "AVG safe search"
dakle Otvoriš Mozillu - Tools - Options - Main - Manage Add-ons.
boorgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 11:32   #80
Kako napraviti da na imam tab toolbar?
Mozilla Firefox 3.0.3
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.