Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2018., 11:56   #1
Fortnite Battle Royal

Fortnite je sandbox, survival igra, od kreatora Epic Games,

u igru se spawnate u misticnom letecem vozilu, te zajedno sa 100 ljudi se borite

u mapi, u kojoj mozete naci razna oruzja, craftati, igra je jako dobra, mnogi je usporedjuju sa pubg, igra s predivnom grafikom, specificnom bi rekao,

igra je jos friska hrabro bi rekao, vjerujem da ce s vremenom postati jos bolja,

napominjem da je igra free to play, uskoro bi i osnovna igra trebala biti free,navodno je tak receno , ako i ne bude ostane nam ovaj divan mod, Batlle Royal, mnoge igre uvode ovaj mod u igre, jer je stil igranja doista zabavan,

za uspjeh se treba dobro naoruzati, opremiti s zivcima, i krenuti u borbe

Ovu temu posvecujem svima koji igramo Fortnite, u smislu da igramo igru, da se okupimo u timovima, napravimo neki najbolji team medju nama,

naravno sve u granicama nekim ,postovati pravila foruma


Now shoot, mislim neka rasprave pocnu
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 12:33   #2
koja je razlika između free verzija i verzija koje se placaju?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 12:55   #3
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
koja je razlika između free verzija i verzija koje se placaju?
u placenoj verziji imas pricu i sve, kupio za ps4, mogu rec da je zabavno, pogledaj si koji gameplay pa najbolje sam prosudi

neg evo video za nove ljudove koje hoce igrat batlle royal,

neki savjeti, po meni video je koristan full

https://www.youtube.com/watch?v=DuwCBPl_FQk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 13:29   #4
fornite jedino sto nece nikad imat detaljnu zensku anatomiju tijela, sto je bilo u testu pubg , camel toe
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 15:58   #5
Imam veeliki problem s ovom igricom. Mojem tinejdžeru je to omiljena igra s frendovima. Zadnjih dana smo nešto razmatrali kupnju novog monitora koji bi imao možda G-Sync i vidjela sam negdje na netu da se u NVidia Control Panelu mora omogućiti G-Sync, pa sam išla provjeravati gdje je to. I pritom sam primijetila da je raspoloživ nekakav update drivera pa sam to išla skidati. Nakon toga, mali više ne može pokrenuti igricu. Dođe do koraka "Launch", pa se to onda čeka i završi s crnim ekranom. Ništa od akcije. Nemam pojma što sam zeznula, ali si nekak mislim da sam valjda nešto deinstalirala.
Grafička kartica u laptopu je GTX960M, a na printscreenu se vidi što je od NVidie instalirano.



Može li se prema ovome reći što još fali ili iz opisane situacije zaključiti što sam zabrljala i što treba napraviti pa da igrica proradi. Jer, praznici su počeli... i moj tinejdžer je očajan.

Zadnje uređivanje anita : 29.03.2018. at 15:59. Reason: izmjena
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 16:03   #6
Reinstaliraj igricu najbolje
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 20:07   #7
To smo odmah napravili, ali nije pomoglo. I probala sam vratiti sve na datum prije toga, ali sam dobila poruku da je vraćanje završeno neuspješno. To mi se nikada još nije dogodilo.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 21:01   #8
Driver od graficke samo ponovo instalat, i to je to
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 02:50   #9
Veliko hvala na pomoći. Evo u čemu je bio problem. Skinula sam driver za desktop, a ne za notebook. Tek sam noćas shvatila da je to odvojeno.
Kad sam na Nvidijinoj stranici tražila drivere, shvatila sam da kartice za laptop imaju na kraju slovo M.
Sad sve funkcionira, a oduševljenje mojeg tinejdžera ne mogu uopće opisati.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 12:08   #10
Quote:
anita kaže: Pogledaj post
Veliko hvala na pomoći. Evo u čemu je bio problem. Skinula sam driver za desktop, a ne za notebook. Tek sam noćas shvatila da je to odvojeno.
Kad sam na Nvidijinoj stranici tražila drivere, shvatila sam da kartice za laptop imaju na kraju slovo M.
Sad sve funkcionira, a oduševljenje mojeg tinejdžera ne mogu uopće opisati.
eto super

samo neka radi
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 20:23   #11
igra li itko na ps4 da me doda pa da odigramo koju skupa,timski ili sta god a da nije noob teski
noviac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 08:48   #12
Imam pitanje vezano za ovu igricu. Zna li netko kako dodati postojeći acc na drugi ps4? Hvala
mala-ruri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 09:04   #13
Quote:
mala-ruri kaže: Pogledaj post
Imam pitanje vezano za ovu igricu. Zna li netko kako dodati postojeći acc na drugi ps4? Hvala
Jednostavno samo se,spoji na ps4 drugi s podacima, u opcijama aktiviras racun kao primarni

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 22:07   #14
Quote:
Phinkal kaže: Pogledaj post
Jednostavno samo se,spoji na ps4 drugi s podacima, u opcijama aktiviras racun kao primarni

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
Hvala, probat ću.
mala-ruri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 08:15   #15
acc

klinci mi igraju to, apsolutni početnici (6 i 9god), no uglavnom s amerima i ostatkom svijeta pa naglabaju, pokušavaju pričati engleski..
Ako ima tko kakvog početnika za umrežavanje nek im pošalje zahtjev, nick: SUPERNIKOLICI
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 17:07   #16
Molim pomoc...
Mama sam klinca koji igra na xboxu...prije igrao na pc ali je ocito preslab pa puno bolje i bez smrzavanja ide na xboxu.
Kad je poceo igrati na xboxu nije mogao igrati sa pc frendovima i to mu jako tesko palo.
Sa sezonom 7 taj dan kad je uplodao prikazali su mu se svi frendovi i sreci nije bilo kraja.
Danas pali i najednom nema nijednog frenda...niti ga oni mogu pronaci...sta da radimo???? Ocajan je i ja s njime..
Molim helppppppp
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2018., 08:13   #17
Quote:
anita kaže: Pogledaj post
Veliko hvala na pomoći. Evo u čemu je bio problem. Skinula sam driver za desktop, a ne za notebook. Tek sam noćas shvatila da je to odvojeno.
Kad sam na Nvidijinoj stranici tražila drivere, shvatila sam da kartice za laptop imaju na kraju slovo M.
Sad sve funkcionira, a oduševljenje mojeg tinejdžera ne mogu uopće opisati.
Samo mali tip za ubuduće. Nemojte skidat drivere za grafičku sa stranice. Pošto imate Nvidia GeForce grafičku možete instalirat GeForce Experience. To vas obavijesti kad je nova verzija drivera spremna i možeš updejtat bez ikakve zafrkancije s traženjem drivera po stranici.
PixWiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2019., 07:54   #18
Pozz!
Primjetio sam kako mi na win7 treba vremena da se komp spoji na net prilikom startanja, zivcrialo me pa sam učačkavao, uglavnom po services-ima. Popravio. Inace, fortnite sam podesio tako da starta s windowsima, u game se ulazi 2min nakon paljenja pc.
Problem - nema voice chata.
Probao sam sve i svašta s googleta, zadnje sto sam napravio je reinstalacija igre.
Nije pomoglo.
Pitam se - postoji li neki services koji sam mozda disablirao a mogao bi imati veze s funkcijom chata u FT?!
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2019., 13:04   #19
..ili mozda neki od deinstaliranih windows features-a
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 12:11   #20
Fortnite

Poooozdrav!!!!

Nov sam u PS svijetu pa vas molim da mi objasnite nešto o igrici iz naslova....

Imam PS4 i klinac bi htio igrati fortnite. Koji fortnite da nabavim? Ima više verzija ili samo jedna?

Onda vjerojatno moram kupiti Play station plus card? Jel tako?
I što nakon toga?
Vidim da ekipa prodaje fortnite accounte...

Znači molim da mi netko u par riječi opiše od prvog do zadnjeg koraka što sve trebam da igram tu igricu.

hvala!!!!
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.