Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2008., 17:52   #41
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Super, nadam se da će ić više puta tjedno i da će uskoro otvoriti broj za prijave. Imaš kakav linkić na članak?
nemam link jer sam čitao print izdanje... ali ići će 2 ili 3 puta tjedno (pon, uto, sri) - sad sam već zaboravio koliko često... uglavnom, u 20h na 2. programu!!! možda ovaj put napokon upadnem!
__________________
That gum you like is going to come back in style...
lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 18:22   #42
vraćajte Pervana...
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:39   #43
Znaci NAPOKON preuzimaju americki model. Nadam se samo da ce biti onoliko zabavno koliko je zabavan deal or no deal.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:34   #44
Quote:
lizard kaže: Pogledaj post
nemam link jer sam čitao print izdanje... ali ići će 2 ili 3 puta tjedno (pon, uto, sri) - sad sam već zaboravio koliko često... uglavnom, u 20h na 2. programu!!! možda ovaj put napokon upadnem!
I ja se nadam Broj za prijave je još zatvoren. Mislim da će sad natjecatelji lakše dolaziti na red jer će 21 hostesa otvarati kutije i predstavljati županije, po meni to znači da će produkcija imati već unaprijed pripremljene natjecatelje za pojedinu emisiju. To je dobro jer kandidati neće morati stalno dolaziti u ZG na snimanja. Ili će se možda slučajnim odabirom kao u Milijunašu birati između nekoliko natjecatelja.

A što se tiče odabira natjecatelja, glupi su mi oni castinzi, nek jednostavno slučajnim odabirom odaberu, kao da za taj kviz treba znanja.

A volio bi da Mario Valentić bude voditelj.
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:36   #45
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Znaci NAPOKON preuzimaju americki model. Nadam se samo da ce biti onoliko zabavno koliko je zabavan deal or no deal.
Kakav je američki model, daj nam pojasni malo.
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 23:01   #46
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
A što se tiče odabira natjecatelja, glupi su mi oni castinzi, nek jednostavno slučajnim odabirom odaberu, kao da za taj kviz treba znanja.
Pa nemaju castinzi s tim veze jel to kviz znanja il nije, to je potrebno jer si u jednom showu gdje si puno emisija u igri i ocekuje se da dobro funkcioniras u grupi, jer se oni prvenstveno ko kolektiv trebaju dobro nac, da si dobar pred kamerama, a i logicnije mi je da u kvizu di je ipak sve u sreci postoji jos ta stepenica s castingom, da nije samo upadanje u emisiju sa automata
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 23:29   #47
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Kakav je američki model, daj nam pojasni malo.
Pa isti je princip i pravila igre jedino sto kutije otvaraju cure i sto show izgleda mnogo spektakulranije.....meni je licno prezabavna verzija. na youtubeu imas klipove pa vidi
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 23:32   #48
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
A volio bi da Mario Valentić bude voditelj.
Zbog čega? Taj ne zna sastavit dvije rečenice. Jedino ako se netko ne želi nagledat njegove guzice
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 00:59   #49
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Zbog čega? Taj ne zna sastavit dvije rečenice. Jedino ako se netko ne želi nagledat njegove guzice
Simpatičan je i super bi se snašao.
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 02:23   #50
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Simpatičan je i super bi se snašao.
Jea rajt.

Simpatičan? Daj molim te, lik izgleda ko da mu je netko nabio metlu u guzicu. Bar je tako izgledalo kad je vodio HRF.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 02:39   #51
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Zbog čega? Taj ne zna sastavit dvije rečenice. Jedino ako se netko ne želi nagledat njegove guzice
Rađe on nego Petreković. Taj je toliko preafektiran i preglumljava da je teško gledat išta gdje je on.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 09:35   #52
Pitanje?

Molim drage forumaše ako znaju kako se može prijaviti na kviz uzmi ili ostavi? Hvala
Silvi sibenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 13:29   #53
Quote:
Silvi sibenik kaže: Pogledaj post
Molim drage forumaše ako znaju kako se može prijaviti na kviz uzmi ili ostavi? Hvala
Treba pričekati da HTV otvori liniju za pozive 060 88 33 88 i tek tada možeš pokušati upasti na snimanje...
__________________
That gum you like is going to come back in style...
lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 14:04   #54
Hvala

hvala od srca na informaciji jer nigdi nisam vidila da reklamiraju brojeve telefona za prijavu.
Silvi sibenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 09:55   #55
pozdrav.

jesu u ovom kvizu davali kes ili pak iznos na potrosackoj kartici?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 17:18   #56
Je li ih Thompson tužio zbog stiha iz geni Kameni?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 11:45   #57
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pozdrav.

jesu u ovom kvizu davali kes ili pak iznos na potrosackoj kartici?

Potrošačka kartica. Nisu mogli davati lovu, jer format nije kviz znanja. To je otprilike game show na granici igre na sreću, stoga razlika u odnosu na druge HTV-ove projekte. Nisam sudjelovao, ali znam neke koji jesu pa su mi pojasnili.
__________________
That gum you like is going to come back in style...
lizard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.