Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2014., 21:51   #1
[HRT] Hrvatska pomaže, prijenos humanitarnog koncerta (26.5. u 20h)



Quote:
Hrvatska glazbena unija i Hrvatska radiotelevizija, uz veliku pomoć gradova Zagreba, Splita i Rijeke, te Hrvatskog društva skladatelja u ponedjeljak, 26. svibnja, organiziraju velike humanitarne koncerte u Zagrebu, Splitu i Rijeci za pomoć stradalima u poplavama pod nazivom "Hrvatska pomaže".
Na Trg bana Jelačića dođite već od 18 sati!
Na splitskoj Rivi i riječkom Korzu očekujemo vas u 20 sati!
Prijenos koncerata iz hrvatskih gradova pratite na Hrvatskoj radioteleviziji od 20 sati! Budite uz nas na Prvom programu HTV-a, Drugom programu HR-a, Radio Puli, Rijeci, Zadru, Kninu, Splitu, Dubrovniku, Osijeku i na Radio Sljemenu.
Na Trgu bana Jelačića nastupaju Aerodrom, Mejaši, Severina, Vatra, Novi fosili, Silente, Goran Bare i Majke, Aki, Hus i Brk, Neno Belan i Fiumens, Massimo, Hladno pivo, Elemental, Colonia, Psihomodo pop, Bosutski bećari i mnogi drugi.
Na splitskoj Rivi za stradale u poplavama pjevat će Gibonni, TBF, Marijan Ban, Doris Dragović, Jelena Rozga, Meri Cetinić, Giuliano, Jole, Libar, klape Rišpet, Sinj, Cambi, Split i klapa Hrvatske ratne mornarice.
Na riječki Korzo pozivaju vas Let 3, Gustafi, Damir Urban i Atomsko sklonište,
a popis izvođača u svim gradovima produžuje se svakog trenutka.

Poplavljenim područjima možete pomoći pozivima na već poznati telefon i račun Crvenog križa. Zovite donatorski telefon 060 90 11. Novac možete uplatiti na žiro račun IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 08.

Prilikom uplate iz inozemstva koristite SWIFT: PBZGHR2X (račun otvoren u Privrednoj banci Zagreb)
Budite uz program HRT-a!
Pridružite nam se putem društvenih mreža - na internetu, Facebooku i Twitteru uz #hrvatskapomaze

Podržite akciju Hrvatska pomaže!
Zajedno - pomozimo stradalima!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 22:01   #2
Ide pod top teme do kraja koncerta.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 21:03   #3
Stvarno odlična ponuda.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 20:02   #4
Službeni stream: http://www.hrt.hr/enz/live/htv1/
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 20:53   #5
je li to pomoć Slavoniji, ili regiji?
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 21:10   #6
http://www.vecernji.hr/estrada/hrvat...a-grada-940927
Quote:
Večeras će Zagrebom od 18 sati, a od 20 sati Rijekom i Splitom odjekivati glasovi većine hrvatskih glazbenika za srce Slavonije.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 21:17   #7
hvala, srce si (iako se nazivaš Luciferom )
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 21:31   #8
Jel Rijeka u Hrvatskoj? Kakava je ovo slika iz Rijeke ?! SRAMOTAAAA


iphone / tt
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 21:33   #9
Prekrasna, punokrvna 4:3 slika iz Rijeke iz Splita. Uvodni film u 2.35:1 omjeru. Ne mogu se nadiviti koliko su tupavi i nesposobni.

Zanima me samo koliki je rok toj 4:3 kamarili kamera koju imaju? Nisu valjda pokupovali na akciji zadnje modele koji se još mogu nabaviti pa će im trajati još 10 godina?
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 22:06   #10
4:3, a što ste drugo očekivali? Danas je i, primjerice, Jezik za svakoga išao u 4:3 formatu, iako je dosad uvijek bio u full 16:9. Vraćamo se polako korijenima i pravom 4:3 formatu kakav HRT i zaslužuje.
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 22:19   #11
Tako je. Evo danas me susjed zvao da dođem k njemu u podrum, davnih dana mi je obećao svoj stari riz da mogu u miru pratiti SP u optimalnoj rezoluciji. Popodne sam ga donio i očistio i sad uživam u koncertu.

__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 22:30   #12
Poklonim ti ja još i jedan stabilizator napajanja da nemaš nikakve brige, možeš nesmetano i bez straha pratiti SP 2014.
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 22:34   #13
Da, da, zeznuo me, nije mi ga dao
Imali smo ga davno prije, mislim da je još živ (ali zbilja) na tavanu.


Btw, ne sekiraj se za mene, odavna sam si osigurao HD prijenose bez naše televizije, još 2011. Ali moram malo, ipak se 80kn daje
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 22:39   #14
Vakula (inače glavni meteorolog HRT-a) razgovarao s gostom (nisam siguran s kojim), mogao je HRT dovesti još jednom novinara, ako mogu ljudi iz informativne redakcije raditi u sportskom programu, onda ni ovo nije ništa čudno.
Mezzzzo, mogli su i Dnevnik voditi s terena, kao što je radio RTL s RTL-om danas, kada je Papa bio u Zagrebu ili kada je bio snijeg u Splitu, pa bi i oni bili na terenu.

Zadnje uređivanje teletubiess : 26.05.2014. at 22:45.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 22:40   #15
Iskreno, koncert je lijepo realiziran na HRT-u. Brijem da su svi voditelji osim voditelja Dnevnika koji danas imaju emisiju, na terenu. Mozda su oko toga malo pretjerali, ali stvarno lijepo. Samo steta sto i prijenos iz Rijeke nije na razini..
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 00:27   #16
ova indira je pukla ko kokica, ta treba neki radikalni zaokret u karijeri.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 00:58   #17
HRT je bezveze završio s prijenosom prije kraja, mogli su i Hladno pivo pustiti do kraja.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.