Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2014., 14:43   #1
[Z1] Glazbena zona

Zanima me sjeća li se neko glazbene emisije "Glazbena zona" na Z1, emitirala se negdje 2007,2008 godina...Voditelji su bili Ivan Vukušić,Rajana Radosavljev...
Znam da se emisija sastojala od dva djela...Prvi je bio njihova top lista...a drugi bi ugl.imali nekog gosta? Zna li netko o čemu govorim?
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 15:38   #2
Sjećam se ja predobra emisija, to je valjda zadnji period kad se negdje moglo nešto kvalitetno s domaćom glazbom pogledati, top lista i premijere, gosti, stvarno odlično. Šteta što danas nema takvo nečega u to gluho doba dana oko 13-14h kad se to emitiralo
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 22:05   #3
Ajde bar netko
Stvarno šteta što nema takvog neceg više
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 22:34   #4
Sićan se, bila je to skroz u redu emisija, svaki dan kad sam došel iz škole sam to gledal.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 22:40   #5
da i ja gledao. već je prošlo 7 godina od tog? počinjalo je oko 12:15 pa su prvo ljudi zvali na telefone i naručivali spotove, to mi je bio najzanimljiviji dio pa onda bi bili neki gosti u studiu. u to vrijeme sam dosta pratio z1. i navečer je bila neka slična emisija di je ekipa zvala isto je ja mislim vodio vukušić i još neki, mislim da se zvala z1 index.. al poslje su dolazili napušeni i vrijeđali ljude koje zovu,pa sam prestao gledat

a bio je i onaj dječji kviz Halo djeco oko 16h bi išao,to bi isto gledao

Zadnje uređivanje margaretron : 20.08.2014. at 22:51.
margaretron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.