Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2012., 20:45   #2121
svjetliju od boje obrva.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 18:00   #2122
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Artdeco ti ima sjenila za obrve, koštaju 36 kuna. Sva su mat.
Illamasqua, Kryolan, Inglot, Make Up Factory, catrice, essence (i još vjerojatno dosta drugih brandova) isto imaju sjenila za obrve.
hvala, nadam se da će me artdeco zadovoljittt!!
__________________
život je san.
Liza11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 21:55   #2123
oke ja sam jučer otkrila na netu čupanje obrva koncem i aspolutno sam oduševljena <3 brzo, ne boli, sporije rastu <3
mogu se i nausnice ko ima, ili dlacice ispod pupka ma preporođena sam
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 17:26   #2124
Quote:
Emma1313 kaže: Pogledaj post
Cure koju boju od artdeco olovaka za obrve da kupim..? Imam tamno smedju kosu, svjetli ten, a obrve su mi tamno smedje, ali ne kao kosa, svetlije su...da li da uzmem olovku tamno smedju 2 ili svetliju 3, sta vi mislite koja izgleda prirodnije...?
ja imam broj 2 i prezadovoljna sam sa njom
savrsena je i mislim da je nikad necu moci potrositi
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 20:15   #2125
Što s plavim obrvama? Ono, plavuša plavuša obrve. Vide se one jer su gušće, ali slabo. Koje sjenilo, olovka, nešto?
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 22:24   #2126
za nijansu dvije tamnije sjenilo/olovka od boje kose
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 22:30   #2127
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
za nijansu dvije tamnije sjenilo/olovka od boje kose
Kosa mi je pepeljasto plava. Ali svejedno ne znam što uzeti, ono, konkretan proizvod. Sve je pretamno, presivo, presmeđe.
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 22:34   #2128
ja sam plava i koristim catrice olovku date with the ash tone, tako nešto... samo malo pripazim da ne pretjeram i super mi je, malo su obrve tamnije od kose, ali to mi je tako super.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 22:37   #2129
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
ja sam plava i koristim catrice olovku date with the ash tone, tako nešto... samo malo pripazim da ne pretjeram i super mi je, malo su obrve tamnije od kose, ali to mi je tako super.
Da, gledala sam to, ali mi se činila dosta tamna. Mogla bih pokušati. I jedno glupo pitanje - koliko lako se obriše to s obrva? Ne bih da prođem rukom i da mi nestane pola obrve
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 22:41   #2130
Quote:
nebeskoplava kaže: Pogledaj post
Da, gledala sam to, ali mi se činila dosta tamna. Mogla bih pokušati. I jedno glupo pitanje - koliko lako se obriše to s obrva? Ne bih da prođem rukom i da mi nestane pola obrve
i meni se činila, ali nije, samo ja pažljivo nanosim malo po malo. ne mo'š uprit ko konj

ne briše se lako. ja znam i proć preko obrva po licu, i zaspat glave zabijene u kaput ili šal il tako nešto (na predavanju, jel) i ne obriše se
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 23:05   #2131
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
i meni se činila, ali nije, samo ja pažljivo nanosim malo po malo. ne mo'š uprit ko konj

ne briše se lako. ja znam i proć preko obrva po licu, i zaspat glave zabijene u kaput ili šal il tako nešto (na predavanju, jel) i ne obriše se
Hvala
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 09:04   #2132
Pri kraju mi je Artdeco sjenilo za obrve (nijansa 5) pa sad gledam Catriceov set. Može li netko napraviti usporedbu? Artdecoom sam prezadovoljna, jedini problem mi je pakiranje. Na ovom mi se poklopac strgao kad sam bila negdje na polovici. Catrice mi izgleda da ima dosta čvršću kutiju. U biti pitanje se svodi na to je li Catrice dovoljno sličan ovome?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 11:14   #2133
Može preporuke za svijetlu pepeljastu olovku/sjenilo za obrve?
Inače sam svijetlije puti i kose (a nerijetko dajem i plave pramenove i farbam se u još svijetlije) i obrve su mi svijetle pa mi je većina olovaka (uglavnom neke smeđkaste) na koje sam naišla pretamna i izgledam s njima nakaradno...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 15:12   #2134
deborah olovka za obrve 285, catrice date with ashton
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 15:31   #2135
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
deborah olovka za obrve 285, catrice date with ashton
ja ovu koristim i super mi je mislim da bi ti bila dobra.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 19:32   #2136
Hvala na preporukama
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 19:50   #2137
Postoji posebna tema za prodaju!!

Zadnje uređivanje raverica : 01.01.2013. at 14:56.
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 16:57   #2138
molim vas pomozite mi. posle vjece pijanke ostao sam bez pola obrva..tj obe su obrijane do pola od strane usiju ka nosu. muskarac sam i nikako mi ne ide da ih docrtavam, dajte neko resjenje...unaprijed zahvalan
cocojumboboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 17:10   #2139
Quote:
cocojumboboy kaže: Pogledaj post
molim vas pomozite mi. posle vjece pijanke ostao sam bez pola obrva..tj obe su obrijane do pola od strane usiju ka nosu. muskarac sam i nikako mi ne ide da ih docrtavam, dajte neko resjenje...unaprijed zahvalan
Dobra pijanka! Nažalost, bojim se da nema nekog rješenja osim čekati da narastu, ili ih nacrtati.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 13:20   #2140
za plavuše bi bilo dobro i Artdeco mat sjenilo iz Dita Von Teese kolekcije br. 520



inače, ja sam plavuša (prirodna, tamna) bojam se za jedno 3-4 nijanse svijetlije a obrve su mi prirodno tamno smeđe meni treba sjenilo nijanse kao ovo 524, inače mi se ništa ne vidi u obrvama. probala sam sa svim i svačim, no Artdeco #5 sjenilo za obrve jedino drži cijeli dan na licu (ostala sjenila samo "spuznu" s njega) i dobra je nijansa.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.