Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2015., 21:22   #2741
Ili možda ekstenzije obrva... da, i to sada postoji, prouči malo tko je dobar u tome u tvome gradu
mateas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 13:12   #2742
Molila bi preporuku..koji fiksator za obrve kupiti? ici cu do Muller-a pa bi tamo kupila...imala sam essence ,al koma,treba mi nesto da ih ucvrsti/da stoje na mjestu (mozete li molim vas staviti sliku )
__________________
...ALBUM...
baloncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:42   #2743
alverde prozirni gel za obrve. stvarno ih dobro drži. jedino što taj brend drži samo dm.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 20:14   #2744
..za taj nisam znala ...ako je dobar mogu i njega probati samo da nije voda unutra ko u essence
__________________
...ALBUM...
baloncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 21:33   #2745
nije
nekakav je gel, ali priličino suh pa na četkici ostane taman količina dovoljna da fiksira obrve bez da izgledaju sljepljeno i ljigavo
prozirni izgleda ovako
imaju i dva u boji, ali ne znam kakvi su.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 21:44   #2746
Imam i ja taj Alverde, nije bomba ko Anastasia, ali fiksira (za razliku od Essence koji je obicna vodica).
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 22:54   #2747
Quote:
baloncica kaže: Pogledaj post
Molila bi preporuku..koji fiksator za obrve kupiti? ici cu do Muller-a pa bi tamo kupila...imala sam essence ,al koma,treba mi nesto da ih ucvrsti/da stoje na mjestu (mozete li molim vas staviti sliku )
Možeš ih učvrstiti i lakom za kosu, pošpricaš ga na prst i pređeš po obrvama,
uzmeš extra strong lak
Vanyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 23:07   #2748
hvala cure
__________________
...ALBUM...
baloncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 15:56   #2749
Imaš u ljekarni Ricinusovo ulje, košta nekih 17,18 kn ( barem kod mene ) i ja sam mazala obrvu štapićem za uho par puta na dan, sa razmakom od 2,3h. No ja sam krivo počupala pa mi je malo falilo da popravim oblik. Traje malo duže, meni je mjesec dana trebalo da to malo se popuni, sad ne znam koliko bi tebi trajalo.

Pokušaj, nemaš što izgubiti
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 01:52   #2750
dobar post!

http://www.vampyvarnish.com/2015/04/...brow-products/
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 23:01   #2751
vidim da većina od vas ima prirodno lijepe obrve (jebte se ) a ja imam problema s tim kaj su prirodno tanke i jednostavno ne rastu. Ne rastu. Imala sam uvijek tanke i dost svijetle obrve, čupala sam ih samo u ranosrednjoškolskoj fazi kad je Gwen Stefani bila popularna i čini mi se da odonda ne rastu. Moram ih popunjavat jer nisu jednake baš. Htjela bi da malo narastu i popune se a ne znam kak. Mažem ih vazelinom kolko mogu i stignem, ali nekak mi se čini da niš baš ne pomaže. Za trajnu šminku nemam love jednostavno.
Ima netko neki prijedlog?
Sve ovo s ricinusom i kokosom i ostalim uljima uglavnom vrijedi za obrve koje su prepočupane pa samo treba ubrzat rast, ali ne vidim nekog rješenja za prirodno slabe obrvice
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 11:35   #2752
rapidbrow pomaže da ti obrve počnu rasti. čak i ako godinama nisu rasle. samo treba koristiti par mjeseci i onda pustiti još par mjeseci da se pokrenu.


za slabe obrve mi je bio dobar artdeco night grow serum
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 11:53   #2753
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
vidim da većina od vas ima prirodno lijepe obrve (jebte se ) a ja imam problema s tim kaj su prirodno tanke i jednostavno ne rastu. Ne rastu. Imala sam uvijek tanke i dost svijetle obrve, čupala sam ih samo u ranosrednjoškolskoj fazi kad je Gwen Stefani bila popularna i čini mi se da odonda ne rastu. Moram ih popunjavat jer nisu jednake baš. Htjela bi da malo narastu i popune se a ne znam kak. Mažem ih vazelinom kolko mogu i stignem, ali nekak mi se čini da niš baš ne pomaže. prirodno slabe obrvice
ne znam baš kako bi vazelin trebao pomoći rastu obrva znam da si rekla da ne vjeruješ da bi ti ricinus pomogao, ali radije probaj s njim nego vazelinom ako već mažeš možeš dodati i ulje pšeničnih klica skupa s ricinusom.
i ovo što je hellie preporučila naravno
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 15:40   #2754
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
ne znam baš kako bi vazelin trebao pomoći rastu obrva znam da si rekla da ne vjeruješ da bi ti ricinus pomogao, ali radije probaj s njim nego vazelinom ako već mažeš možeš dodati i ulje pšeničnih klica skupa s ricinusom.
i ovo što je hellie preporučila naravno
Ja imam isto problem kao i ona i ricinusovo ulje ne pomaže.
Koristim ga za trepavice, kosu i obrve i nema efekta po pitanju obrva, pa i dalje ljubomorno hodam gradom posmatrajući lijepe obrve. :
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 23:07   #2755
Uf bogati skup je tak Rapidbrow sad gledala na ebayu baš je ono... nemrem.
A ne znam to s vazelinom evo koristim ga dva tjedna i popunila mi se jedna praznina onak taman. Nisu počele divlje rast al ono... primjetila sam da se popunila. Vele ljudi da pomaže pročitala sam na masu tih stranica sa savjetima... kako i zbog čega neam pojma. Kupit ću si i ricinus svakako, hvala cure
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 13:41   #2756
je skup je ali djeluje. ja sam ga kupila na lookfantasticu kad su imali 25% tijekom black fridaya (krajem 11. mj). ne bi ga kupila po punoj cijeni, preskup je
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 10:56   #2757
Cure, ima li možda koja pincetu Tweezerman? Gledam na feel-u, ne mogu se odlučiti između mini tweezermana i one normalne veličine. Htjela bi kupiti neku poštenu pincetu (živciraju me one tinimini obrve, koje ne mogu isčupati s ovom mojom shitty pincetom ), pa sam spremna investirati.

Čitala sam recenzije na netu, velika večina je pozitivnih, ali koje vaše mišljenje ne bi bilo naodmet .
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 15:17   #2758
da li je itko igdje zamijetio

http://www.catrice.eu/hr/proizvodi/o...finer-020.html

u avenue ga nema ni u DMu ni u mulleru ni u Areni u DMu

hvala!
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 16:46   #2759
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
da li je itko igdje zamijetio

http://www.catrice.eu/hr/proizvodi/o...finer-020.html

u avenue ga nema ni u DMu ni u mulleru ni u Areni u DMu

hvala!
Kozmo isto drži Catrice proizvode, možda oni imaju. Probaj možda i u Bipi pogledat
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 17:08   #2760
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Cure, ima li možda koja pincetu Tweezerman? Gledam na feel-u, ne mogu se odlučiti između mini tweezermana i one normalne veličine.
Koliko sam vidjela obje su iste na zavrsetku, samo je drzac manji odnosno veci pa kako kome odgovara, kao sto npr. AnastasiaBH ima veci i manji kistic za dip pomade a funkcija im je ista.
Ja cu kupiti vecu, mislim da se ljepse primi u ruku i lakse cu hendlati nego s manjom. Javi svakako kad uzmes kakva ti je.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.