Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 19:28   #21
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Mislim da ti ipak imaš određenu ideju tko je smislio taj napad. Sigurno nisu zle bakice iz Montyja Pythona.
Čuj, ja ništa nisam mislio insinuirati, to je bilo samo moje mišljenje da iza svakog uzroka dolazi i posljedica... što se mene tiče, mogla je to biti i španjolska inkvizicija... njih ionako nitko ne očekuje
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 11.03.2008., 19:29   #22
čekaj kakav je stav armade prema tom četniku?
nomadi is offline  
Old 11.03.2008., 19:32   #23
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Čuj, ja ništa nisam mislio insinuirati, to je bilo samo moje mišljenje da iza svakog uzroka dolazi i posljedica... što se mene tiče, mogla je to biti i španjolska inkvizicija... njih ionako nitko ne očekuje
grifone is offline  
Old 11.03.2008., 19:34   #24
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
čekaj kakav je stav armade prema tom četniku?
Pa nakon početnog žestokog protivljenja recimo da ga sad nevoljko trpe...
grifone is offline  
Old 11.03.2008., 19:48   #25
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
čekaj kakav je stav armade prema tom četniku?
Ovako mu je bilo cijelu prvu sezonu na Kantridi:
"Žiliću, Žiliću, govno jedno smrdljivo, p.... četnička, mi te mrzimo, majmune, pederčino" na melodiju od Abba-e "Super Trooper" (ili daleko, daleko..., al' življe mi je reć super trooper)
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.03.2008., 00:26   #26
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ovako mu je bilo cijelu prvu sezonu na Kantridi:
"Žiliću, Žiliću, govno jedno smrdljivo, p.... četnička, mi te mrzimo, majmune, pederčino" na melodiju od Abba-e "Super Trooper" (ili daleko, daleko..., al' življe mi je reć super trooper)
jadan čovjek, kad se sjetim kaj ste mu sve radili
da je Hrvat bio bi u repki...
wallace is offline  
Old 12.03.2008., 00:35   #27
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ovako mu je bilo cijelu prvu sezonu na Kantridi:
"Žiliću, Žiliću, govno jedno smrdljivo, p.... četnička, mi te mrzimo, majmune, pederčino" na melodiju od Abba-e "Super Trooper" (ili daleko, daleko..., al' življe mi je reć super trooper)
Rugala se teča loncu....


Ajde neka mi neko od momaka iz Armade objasni ono bratimljenje sa ciganima u finalu kupa 1987. godine u Beogradu. To me uvik interesiralo...
Normala00 is offline  
Old 12.03.2008., 01:37   #28
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
čekaj kakav je stav armade prema tom četniku?
otprilike ovakav:
Žilić obrani penal, cijela armada(zajedno s ostatkom stadiona) plješće s osmijehom na licu - 5 minuta poslije ništa posebno se ne događa na terenu a armada mu pjeva pjesmicu koju je B52 napisao; Žilić obrani nemoguće a cijela zapadna tribina uzdahne u olakšanju - 5 minuta kasnije ponovo pjesmica...
Dosada nisam vidio nikakve dokaze koji bi dokazali ono za što su ga optuživali kada je dolazio. ako nisam ništa propustio, čovjek je samo došao braniti i nije ničime zaslužio skandiranje...
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 12.03.2008., 09:09   #29
Samo sam htio reć da je ovo zasad najbolji topic na podforumu.

A kaj se Žilića tiče, mislim ak ste bili toliko protiv onda ste treba stisnut upravu u početku, kasnije skandiranje pizdarija i nije imalo baš nekog smisla, jer kak je "Ri" reko: u problemima si kad ti taj lik spašava klub svojim obranama a ti mu jebeš mater.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 12.03.2008., 14:38   #30
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Samo sam htio reć da je ovo zasad najbolji topic na podforumu.

A kaj se Žilića tiče, mislim ak ste bili toliko protiv onda ste treba stisnut upravu u početku, kasnije skandiranje pizdarija i nije imalo baš nekog smisla, jer kak je "Ri" reko: u problemima si kad ti taj lik spašava klub svojim obranama a ti mu jebeš mater.
Pa i stislo se upravu odmah na početku...hrvoje je došao u Ri u vezi dogovora, no nakon Armadine reakcije je ubrzo sav taj proces prekinut i uprava je odlučila ne ga angažirati...no nakon malog kiksa Radmana na Poljudu, uprava kluba ipak ga uzima i tada počinje potpuni prekid odnosa sa upravom i protesti protiv ribara...i nikad ali nikad se hobotnici ne plješće nakon što spasi koju loptu niti ga se nakon toga ne pljuje(govorim baš o Armadi).
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 12.03.2008., 14:45   #31
Iskreno pitanje, bez podjebavanja...
Koliki vam je uteg na leđima to šta je opća poznata zajebancija/provokacija da ste svi vi gore srbi?
MEP is offline  
Old 12.03.2008., 14:45   #32
Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
Pa i stislo se upravu odmah na početku...hrvoje je došao u Ri u vezi dogovora, no nakon Armadine reakcije je ubrzo sav taj proces prekinut i uprava je odlučila ne ga angažirati...no nakon malog kiksa Radmana na Poljudu, uprava kluba ipak ga uzima i tada počinje potpuni prekid odnosa sa upravom i protesti protiv ribara...i nikad ali nikad se hobotnici ne plješće nakon što spasi koju loptu niti ga se nakon toga ne pljuje(govorim baš o Armadi).
Ma meni se čini da je Žilić kupljen prije tog kiksa Radmana, jedino nije bio registriran ili spreman, tako nešto. Nisam siguran. A i vjerujem da ga je Ježić uzeo pomalo i za inat Armadi da pokaže da se njemu ne diktira ništa. Tad je došlo do "zamrzavanja" odnosa Armada - klub. U međuvremenu je došlo ipak do zatopljenja, da tako kažem.
grifone is offline  
Old 12.03.2008., 14:49   #33
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Iskreno pitanje, bez podjebavanja...
Koliki vam je uteg na leđima to šta je opća poznata zajebancija/provokacija da ste svi vi gore srbi?
Ha ha, neke to prilično muči, neke uopće nije briga.
grifone is offline  
Old 12.03.2008., 14:50   #34
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Iskreno pitanje, bez podjebavanja...
Koliki vam je uteg na leđima to šta je opća poznata zajebancija/provokacija da ste svi vi gore srbi?
Dobro pitanje, jer baš je negdje bilo potegnuto pitanje kako bi mi ili Torcida puno lakše prešli prek činjenice da nam je golman srbin jer nemamo taj uteg srpstva oko vrata.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 12.03.2008., 14:57   #35
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje, jer baš je negdje bilo potegnuto pitanje kako bi mi ili Torcida puno lakše prešli prek činjenice da nam je golman srbin jer nemamo taj uteg srpstva oko vrata.
Onako najiskrenije, nije mi nimalo jasno odakle je nastala ta jednadžba Riječani = Srbi. Rijeka nikad nije bila u Srbiji kao ni Zagreb ni Split, Srba je bilo u Rijeci kao i u Zagrebu i u Splitu, ima ih i sad nakon rata kao i drugdje, naravno manje jer su mnogi otišli. Može li to meni netko pojasniti?
grifone is offline  
Old 12.03.2008., 15:02   #36
dobro lik je srbin pa sta sada
u rijeci ima jako puno srba i tko god kaze da nije tako laze, vjerujem da cak i medu tom ruljom na tribini ima srba ili ljudi koji imaju u svome stablu nekog srbina, da li su i to cetnici
ako lik nije (a koliko sam ubrao nije) nikada koketirao sa cetnistvom, nikada nista lose izjavljivao, posteno dosao zaraditi svoj kruh i trudi se, koji k je armadi da mu se tako pjeva
Bankina is offline  
Old 12.03.2008., 15:02   #37
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Onako najiskrenije, nije mi nimalo jasno odakle je nastala ta jednadžba Riječani = Srbi. Rijeka nikad nije bila u Srbiji kao ni Zagreb ni Split, Srba je bilo u Rijeci kao i u Zagrebu i u Splitu, ima ih i sad nakon rata kao i drugdje, naravno manje jer su mnogi otišli. Može li to meni netko pojasniti?
Iskreno ja ne mogu, nisam to nikad mislio al ljudi jednostavno tak percipiraju Rijeku i riječane.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 12.03.2008., 15:02   #38
nastala je nakon finala kupa 87. di je armada sa delijama zagrljena pjevala na tribini
__________________
Druze Mamicu samo reci,letjet cemo kao meci!!!!!!!
cubalobill is offline  
Old 12.03.2008., 15:03   #39
da žilić dođe u Dinamo to bi mu bilo kao da si je potpisao smrtnu presudu!ne znam stvarno ali armada kao grupa je to trebala riješit odma u korijenu ali vidi se neće nitko svog svoga istjerat

da je ne znam kakav golman nama ne treba srbin u HNL-u....ima momaka koji bi rado stali na vratnice bilo kojeg kluba HNL-a

isto tako protupitanje zašto u srbiji nema nijednog Hrvata da igra ili da im treba?odgovor već svi znamo
nomadi is offline  
Old 12.03.2008., 15:12   #40
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
da je ne znam kakav golman nama ne treba srbin u HNL-u....ima momaka koji bi rado stali na vratnice bilo kojeg kluba HNL-a
isto tako nam ne trebaju ni razno razni crnci, cernati i takva ekipa, imamo i za te pozicije nasu djecu pa se ta djeca vucaraju po razno raznim pripizdinama na posudbama
Bankina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.