Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2008., 00:43   #1
Neopravdani sati u srednjoj školi

Zanima me jedna stvar u vezi neopravdanih sati?
Je li moguće da nam škola prenosi neopravdane sate iz jednog razreda u drugi, npr iz 2 u 3 razerd, kao s razlogom jer smo ""najgori razred""?Ako je bi topic oprostite al stvarno je hitno i ako mi neko odgovori nek stavi link od kud je to izvuko, najpozeljnije bi bilo s stranice ministarstva(ili neki drugi izvor koj je pouzdan) ili ako je 100% siguran u to nek kaze.
Unaprijed hvala!
Nameless1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 08:48   #2
nemam ništa ''crno na bijelo''
al se to ne radi- prošli razred je prošli razred- što je bilo- bilo je, zatvorena knjiga, the end..
a u novi razred krećeš sve ispočetka
ne znam- te neopravdane iz prošlog razreda su trebali evidentirati u tom razredu..

druga stvar je npr ako na maturalcu napravite neku glupost pa da dobijete opomenu/ukor/ukor pred isključenje/izbace vas zbog toga- pa ste u novoj školskoj godini već u startu u nepovoljnoj poziciji
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 08:54   #3
i da-
postoji još jedna opcija-->
ako ste se vi prošle školske godine dogovorili s profom/raskom da vam prebaci višak neopravdanih u ovu šk.godinu- jer bi vam onda prijetilo izbacivanje bla bla.. onda bi bilo fer da igrate pošteno i da poštujete taj dogovor.. Znači ako je raska pokazala svoju dobru volju i vjerovala da ćete se popraviti u tom 3.razredu, željela vam izaći u susret, prebaciti vam te neopravdane- onda neka tako i bude.. time ste u tom 2.razredu nešto dobili, u 3. ste odmah u lošijoj poziciji.. al sve su to vaši neopravdani.. i vi stojite iza njih..
i budite fer.. dogovor je dogovor. niste više klinci
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 14:11   #4
Od pocetka do kraja skolske godine ti se broje opravdani i neopravdani. Skupljanjem neopravdanih u JEDNOJ skolskoj godini dolazis do opemene i sl.
Ne moze ti nitko prebaciti izostanke u iducu sk. god., to bi ti bilo ko da ti neke ocjene prebaci...
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 13:11   #5
nema prebacivanja
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 18:09   #6
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Od pocetka do kraja skolske godine ti se broje opravdani i neopravdani. Skupljanjem neopravdanih u JEDNOJ skolskoj godini dolazis do opemene i sl.
Ne moze ti nitko prebaciti izostanke u iducu sk. god., to bi ti bilo ko da ti neke ocjene prebaci...
slažem se
iwonchy18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 18:35   #7
A sad nas zanima zasto to pitas?
snake1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 20:10   #8
....dečko je valjda nadrapao..
vedro777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 14:12   #9
Ma nisam ja tolko nadrapao nego se cijela skola okomila na nas razred pa ono smisljaju svakakve nacine da nas "smire", ocito je da izmisljaju nove zakone XD samo za nas
Nameless1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:24   #10
ocigledno ste jako dobri kada gube svoje vrijeme smisljajci kazne.

mislim da pokusavaju gluposti pa da vide oce li proci.
odma recite NE i pitajte ih odakle im to. vjerovatno ce poceti srati, a ti njima: ja gledao u zakon i toga nema. vidit ces kako odma zasute.
Double size is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:31   #11
Quote:
Double size kaže: Pogledaj post
ocigledno ste jako dobri kada gube svoje vrijeme smisljajci kazne.

mislim da pokusavaju gluposti pa da vide oce li proci.
odma recite NE i pitajte ih odakle im to. vjerovatno ce poceti srati, a ti njima: ja gledao u zakon i toga nema. vidit ces kako odma zasute.
To je vec dokazano da zasute nakon toga
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:17   #12
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
To je vec dokazano da zasute nakon toga
Ma kako?

I ne mozete trpiti nikakve sankcije kao razred jer ste prosle godine bili najgori...
Pa evo, mi smo prosle godine bili najbolji razred po ocjenama na cijeloj skoli, dok smo sa izostancima bili najgori... i naravno, uspjeh i to sve dobro sto nas razred ima nitko nikada nije spomenuo, dok se uvijek u zbornici o nasem razredu jako lose prica.
snake1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:28   #13
Quote:
snake1 kaže: Pogledaj post
Ma kako?
Iz osnovne primjer...

Quote:
snake1 kaže: Pogledaj post
I ne mozete trpiti nikakve sankcije kao razred jer ste prosle godine bili najgori...
Pa evo, mi smo prosle godine bili najbolji razred po ocjenama na cijeloj skoli, dok smo sa izostancima bili najgori... i naravno, uspjeh i to sve dobro sto nas razred ima nitko nikada nije spomenuo, dok se uvijek u zbornici o nasem razredu jako lose prica.
Ma andjelcici
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 22:15   #14
To je nemoguće.
Govori ti osoba koja je imala čak 50 neopravdanih u 4. razredu, ali je na sreću stare slave i neizmjerne ljubavi razrednice uspjela proći razred samo s ukorom pred usključenje
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.