Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2004., 08:17   #1
Smile a zapravo nish posebno....

samo...

pa na danashnji dan u jedan i pet ujutro prije 16 godina rodjen je moj Junior, moja najveca sreca

Malo sam *shmrc* i i zheljela sam to podijeliti s vama
magic is offline  
Old 29.04.2004., 08:26   #2

za juniora od pici i mene
i za mamu
Lisa is offline  
Old 29.04.2004., 08:26   #3
Cestitke Junioru-to su najljepse godine!

lela77 is offline  
Old 29.04.2004., 08:32   #4
... al ako ćeš mu pravit tortu za rođendan, ne uzimaj pudinge od T@nje i Pesice - za svaki slučaj.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 29.04.2004., 08:41   #5
Quote:
Cats kaže:
... al ako ćeš mu pravit tortu za rođendan, ne uzimaj pudinge od T@nje i Pesice - za svaki slučaj.
predlažem tortu buba mara. Ispečeš crni biskvit. Onda ispečeš bijeli biskvit. Pa oba iskidaš na komade. Pa povežeš kremom koju napraviš tako da.....
Herostrat is offline  
Old 29.04.2004., 08:47   #6


sretan rodjendaaan!!!
iggix is offline  
Old 29.04.2004., 08:52   #7
Re: a zapravo nish posebno....

Quote:
magic kaže:
samo...

pa na danashnji dan u jedan i pet ujutro prije 16 godina rodjen je moj Junior, moja najveca sreca

Malo sam *shmrc* i i zheljela sam to podijeliti s vama
uuuu magic..damn ja sam mislila da mene to puca jer sam ja rodila prije godinu dana al bude li me pucalo..*onako kako me sad puca* i nakon shesnajste.. neche bit dobro..
cestitam ..oboma..bili ste vrlo hrabri..
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Old 29.04.2004., 09:00   #8
Cestitke!!!

I mojoj curi bio jucer rodjendan, slavlje imamo u subotu.
Danas pecem tortu......od jagoda!


Magic, kak bu izgledao tulum 16-ogodisnjaka?
T@nja is offline  
Old 29.04.2004., 09:01   #9
Quote:
Cats kaže:
... al ako ćeš mu pravit tortu za rođendan, ne uzimaj pudinge od T@nje i Pesice - za svaki slučaj.
Ne citaju svi Gastronomiju!

T@nja is offline  
Old 29.04.2004., 09:04   #10
Tvoj Junior je Ovan, ma bude svasta od njega, bit ce zenskaros i jebeni frajer, samo ce htjeti tuci s muskarcima i jebati cure i ostaviti njih nakon svake seve. Sa sobom ce nositi nekoliko razvoda, i obvezni je neki cugos. (Opisala si njegovo oca kao takvog).

To kazem jer moj dobar frend je isti takav, ubojiti Ovan! Ima dvije curice i sada sevi okolo, a prije 3 godine se razveo od majke njihove curice....pije svaki dan ko smuk...svasta...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Old 29.04.2004., 09:04   #11
Quote:
T@nja kaže:
Ne citaju svi Gastronomiju!

Hej, pa nije valjda da zelite magicinom malom uvaliti te pudinge???

Nemojte tako, ipak je on drago dijete (valjda...)
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 29.04.2004., 09:06   #12
Sretan rođendan tvojem Junioru!
Moj će imati 16 za otprilike mjesec dana!
ana_m is offline  
Old 29.04.2004., 09:07   #13
sretan rodjendan junioru a mami
sunshine is offline  
Old 29.04.2004., 09:28   #14
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Tvoj Junior je Ovan....
Sorry, ali moj je Junior chisti Bik.
magic is offline  
Old 29.04.2004., 09:30   #15
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Tvoj Junior je Ovan,
Nije.
Da je, cestitala bih mu, ovako necu.
Ne zna ni kad se treba roditi, tko ga sljivi nesposobnog.


UPS!

Dobrodošlicu želimo: Junior
Trenutno vrijeme: 09:33.

Gospon Pes is offline  
Old 29.04.2004., 09:52   #16
juniore, znam da ovdje dolaziš špijunirati mamu pa stoga ti želim sretan , odnosno lijepu i dragu , da provedeš što više vremena uz glazbu koju voliš .
pazi na mamu i nemoj previše .
pusa.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 29.04.2004., 09:55   #17
Ups, sorry, imas praf, medziko. Onda u ovom slucaju ispricavam se, a to je nekako sigurnije nego da tvoj sincek preslikava tvog bivseg muza...

Dakle, u tom slucaju, moj najbolji frend jeste Bik i evo imas sve dobre superlative, od moje zenice brat jeste Bik, miran covjek, previse masta, ali ce nesto od tih mastanja jedno sigurno ce se ostvariti. Moj necak jeste Bik. sve pet!

Medziko, odlicno si ga prebacila za Bik, tako si izbjgela losih strana epiteta svih Ovnova.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Old 29.04.2004., 10:06   #18
Quote:
T@nja kaže:


Magic, kak bu izgledao tulum 16-ogodisnjaka?
E ovako...ove je godine po prvi put Junior pozhelio svoj 'odrasli' rodjendan - dakle ne u stanu, samo prijatelji - pravi tulum.

Najprije sam mislila da mu dam lovu pa nek idu gdje zhele...opet, koliko love? koliko njih? gdje da uopce izadju a da se druzhe?

Razbijala sam glavu danima...i shetam ja tako psa a ispred kafica tochno preko puta nashe kuce iskrcava gazda nekaj iz auta...bok, bok, gdje si komad i te shprehe...i meni sine...subota je 1. svibnja - neradni dan, pa valjda i za kafice...

I pitam ja njega kao okolonaokolo, da li ce radit u subotu, a on meni kazhe mozhda neshto sitno, upichkumaterinu to mu je kao jedini dan kad nesh zaradi, a ovako - nish.

A ja onda namjestim i kazhem da mu imam izvrsnu ideju da mu neshto ipak kapne...

Odmah me pozvao na kavu

Da ne duzhim. Junior u subotu ima na raspolaganju cijeli kafic tochno prekoputa kuce

Klopa i cuga nasha.

Kljuch vracamo u nedjelju u 9.30.
magic is offline  
Old 29.04.2004., 10:09   #19
Super!


PS 'oces i moju djecu primit buduci da slavimo isti dan?

Ja cu donijet tortu
T@nja is offline  
Old 29.04.2004., 10:10   #20
Quote:
magic kaže:
E ovako...ove je godine po prvi put Junior pozhelio svoj 'odrasli' rodjendan - dakle ne u stanu, samo prijatelji - pravi tulum.

Najprije sam mislila da mu dam lovu pa nek idu gdje zhele...opet, koliko love? koliko njih? gdje da uopce izadju a da se druzhe?

Razbijala sam glavu danima...i shetam ja tako psa a ispred kafica tochno preko puta nashe kuce iskrcava gazda nekaj iz auta...bok, bok, gdje si komad i te shprehe...i meni sine...subota je 1. svibnja - neradni dan, pa valjda i za kafice...

I pitam ja njega kao okolonaokolo, da li ce radit u subotu, a on meni kazhe mozhda neshto sitno, upichkumaterinu to mu je kao jedini dan kad nesh zaradi, a ovako - nish.

A ja onda namjestim i kazhem da mu imam izvrsnu ideju da mu neshto ipak kapne...

Odmah me pozvao na kavu

Da ne duzhim. Junior u subotu ima na raspolaganju cijeli kafic tochno prekoputa kuce

Klopa i cuga nasha.

Kljuch vracamo u nedjelju u 9.30.
Ma kako si to uspjela izvest???

Gdje je tu gazdi kafica zarada?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.