Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2013., 11:47   #7121
...

Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
Kako sam najavio, počeo sam pripremati grupne radionice - pripremu za AC. Ako se skupi 10-ak ljudi, onda team exercise ima smisla. Primam predbilježbe.
count me in ... if i'm in
sadevi is offline  
Old 15.01.2013., 11:51   #7122
misterija i dalje

ne sumnjam u tvoju jezikoslovnost, nisam mislio raspravljati samo se osvecujem za tvoje prijasnje korisne postove, nisam mogla odoliti

i m i ž i lgbt i marsovac



ajd pozdrav idem opet u mirovinu i cistiti snjeg
suntze is offline  
Old 15.01.2013., 12:17   #7123
ne razumijem zašto nam suntze ne želiš dati rezultat za statistiku? što veći uzorak to bolje, a iza nicka si anoniman/na
FIRST is offline  
Old 15.01.2013., 13:18   #7124
Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
Kako sam najavio, počeo sam pripremati grupne radionice - pripremu za AC. Ako se skupi 10-ak ljudi, onda team exercise ima smisla. Primam predbilježbe.
pa, evo, i ja bih mogla biti za, ovisno o cijeni i pocetnoj prezentaciji
pahuljasta is offline  
Old 15.01.2013., 15:04   #7125
@gigi
terugBaletan, Da sam se toga ranije sjetio...
Zadaci su se promijenili na Arboreusu. Znam jer sam kod njih kupio paket verbalnih, plus dobio jos dodatnih 100 besplatnih pitanja jer sam im izmijesio tamo nekakvu pricu. Tako mi je ostalo dosta neiskoristenih pitanja do samog ispita. Tjedan dana prije, vise-manje, drugacija su pitanja pocela dolaziti. Ocito je bilo da su nova, ne samo zbog koncepta, vec i zbog toga sto nisu bila klasificirana kao easy, medium, hard. Ta nova su bila fakat slicna EPSOvim.

@barbaraXS
Hvala na ispravci
terugBetalen is offline  
Old 15.01.2013., 15:17   #7126
LL

kad budu rezultati za LL? ovaj tjedan?
goingon is offline  
Old 15.01.2013., 15:29   #7127
Quote:
terugBetalen kaže: Pogledaj post
Zadaci su se promijenili na Arboreusu. Znam jer sam kod njih kupio paket verbalnih, plus dobio jos dodatnih 100 besplatnih pitanja jer sam im izmijesio tamo nekakvu pricu. Tako mi je ostalo dosta neiskoristenih pitanja do samog ispita. Tjedan dana prije, vise-manje, drugacija su pitanja pocela dolaziti. Ocito je bilo da su nova, ne samo zbog koncepta, vec i zbog toga sto nisu bila klasificirana kao easy, medium, hard. Ta nova su bila fakat slicna EPSOvim.
strava
potverdorie! ik wil dat ze me terugbetalen.
barbaraXS is offline  
Old 15.01.2013., 15:40   #7128
Quote:
barbaraXS kaže: Pogledaj post
strava
potverdorie! ik wil dat ze me terugbetalen.
Ja, je moet klagen

Kako to da pricas nizozemski? Lokacija ti je ZG. Zivjela si gore?
terugBetalen is offline  
Old 15.01.2013., 15:50   #7129
jesam.
pokupila ponešto u hodu, i još malo više.
voljela bih se vratit u velikom stilu... al bojim se da će mi usfalit bodova.
amarkulin, ne bum tvoj đak. šteta. a voljela bih privirit.
barbaraXS is offline  
Old 15.01.2013., 15:52   #7130
Quote:
barbaraXS kaže: Pogledaj post
amarkulin, ne bum tvoj đak. šteta. a voljela bih privirit.
Priviriti uvijek možeš - ništa ne košta i niš ne boli.
A prolazak u drugi krug na AD/244/12 nije nikako uvjet, jer da jest onda ni ja ne bih mogao na svoje radionice.
Bit će još natječaja, a znanje je jedino što nam nitko ne može ukrasti.
amarkulin is offline  
Old 15.01.2013., 16:31   #7131
Smile

Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
1) Dosta nas ovdje je na numeričkom imalo 10/10. Kaj ćeš bolje instruktore?
2) Zakaj ne bi mogla doći na bilo kakvu radionicu?
3) Smajliće imaš desno sa strane, kad kreneš pisati odgovor, uključivo i ove koje trebaš.
Bok,

Ha haa...

Imala sam 3/10 u numericu, tako da ste mi stvarno najbolji instruktori, ali vi se spremate u AC, a ja opet za CBT ...šmrc, šmrc https://www.forum.hr/images/smilies/rolleyes1.gif - to se dešava kad pokušam staviti smajlića, Moža je razlog što pišem sa Macbook-a, a nisam familijarna s macom. ako je nešto drugo please, reci mi.
sad bih opet stvila smajlića....
pozdrav
mery61 is offline  
Old 15.01.2013., 16:36   #7132
Upitno je još tko će se za što spremati...
Možda je razlog za problem sa smajlićima stvarno u tome. Ja inače nemam problem s macom, pa bih se vjerojatno i s tvojom brzo familijarizirao.
amarkulin is offline  
Old 15.01.2013., 16:42   #7133
Quote:
mery61 kaže: Pogledaj post
Bok,

Ha haa...

Imala sam 3/10 u numericu, tako da ste mi stvarno najbolji instruktori, ali vi se spremate u AC, a ja opet za CBT ...šmrc, šmrc https://www.forum.hr/images/smilies/rolleyes1.gif - to se dešava kad pokušam staviti smajlića, Moža je razlog što pišem sa Macbook-a, a nisam familijarna s macom. ako je nešto drugo please, reci mi.
sad bih opet stvila smajlića....
pozdrav

Ma, ak' je totalni antitalent (ja) uspješno riješio numerical, onda uz malo spremanja nemaš brige. A ne treba zaboraviti ni tremu - bez obzira na znanje, ona strašno utječe na rezultat (znam kako moji inače dobri studenti padaju). Moramo svi biti malo više zen

Edit: I nije do Maca, ja sam trenutno na njemu, pa smajlić prolazi.

Zadnje uređivanje Murkes : 15.01.2013. at 16:42. Reason: Smajlić
Murkes is offline  
Old 15.01.2013., 17:01   #7134
Smile

Quote:
Murkes kaže: Pogledaj post
Ma, ak' je totalni antitalent (ja) uspješno riješio numerical, onda uz malo spremanja nemaš brige. A ne treba zaboraviti ni tremu - bez obzira na znanje, ona strašno utječe na rezultat (znam kako moji inače dobri studenti padaju). Moramo svi biti malo više zen

Edit: I nije do Maca, ja sam trenutno na njemu, pa smajlić prolazi.
Kad stisnem za odgovor, pojavi se ovaj ekran i za ikone postova označeno je bez ikone, tada označim ikonu jednog smajlića, i sa strane ga povučen i ne dobijem link, a kad stisnem : i ) tada se pojavio smajlić na forumu, ali ne i kod mene dok sam pisala.
Uh, sad sam vas zamarala s mojim problemom, koji je i dalje na snazi.
Pozdrav
- e, ako su ovo smajlići ja sam
mery61 is offline  
Old 15.01.2013., 17:25   #7135
Jos sam zelen tu na EPSO forumu pa ne kuzim sta se dogadja s ovim duplim profilima. Vec drugi put vidim da ovaj drot brise neke osobe.
Jel netko vidi poantu u zahebavanju ove populacije koja, na rubu zivaca , iscekuje EU testove i rezultate?

@barbaraXS
Drzim ti fige. Vidim ja da ti gustas u nizozemskom/flamanskom

@mery61
Ja vidim tvoje smajlice
terugBetalen is offline  
Old 15.01.2013., 17:42   #7136
Smile Translators AD option 2

Pozdrav svima,

Otkrih ovaj forum u potrazi za ljudima u istoj situaciji ko ja. Nova sam na forumima pa nemojte nista zamjerit molim vas, znam da prekidam tijek AD rasprave sa mojim pitanjcima. Ukoliko sam dobro procesljala ovaj forum onda Neutroroberts, Telica i Analkin imaju AC isti dan kao ja.. 05.02. Ne znam jesu li nam jezici isti ili po cemu smo svrstavani, ima li tko ideju?

Pretpostavljam da je većini prevoditelja engleski u kombinaciji jezika pa reko da pitam ima li dobrovoljaca koji bi podijelili svoj prijevod oglednog primjera aa EPSO stranca? Očajnički trazim usporedbu sa nekim profesionalcem, jer ja to naravno nisam

HVALA!!
whiterabbit is offline  
Old 15.01.2013., 18:31   #7137
Pa, reci što te buni ili nisi siguran, netko će se sigurno naći.
Rainalcar is offline  
Old 15.01.2013., 18:53   #7138
Quote:
whiterabbit kaže: Pogledaj post
Ukoliko sam dobro procesljala ovaj forum onda Neutroroberts, Telica i Analkin imaju AC isti dan kao ja.. 05.02. Ne znam jesu li nam jezici isti ili po cemu smo svrstavani, ima li tko ideju?
Eh ja sam 18.3. i kombinacija mi je EN/GER-HR. Nemam blage veze po čemu su nas svrstavali i nekak me to ni ne brine. Trenutno mi je prva preokupacija prijevod, pa hoću li preživjet let avionom. Ak to uspijem, sve ću preživjet :P

Nego, tvoje pitanje mi je dalo jednu ideju. Odaberemo tekst iz guardiana/economista ili whatever, netko napravi grubi prijevod, zašeramo na google docsima i više nas može editirati real-time uz popratne komentare zašto mu se nešto čini bolje ili lošije - mislim da kao vježba ne bi bilo loše? Mislim da je dobro vidjeti kak različiti ljudi razmišljaju o istom tekstu, nešto slično sam radila na nekim radionicama i jako mi je bilo korisno.

Ak je netko za, nek viče.

Btw, Englezi i Nijemci, šta se nosi od rječnika? Ja sam si danas kupila buce tak da ne opadnem u petak noseći torbu s cca 75 kila rječnika
telica is offline  
Old 15.01.2013., 19:10   #7139
Quote:
telica kaže: Pogledaj post

Btw, Englezi i Nijemci, šta se nosi od rječnika? Ja sam si danas kupila buce tak da ne opadnem u petak noseći torbu s cca 75 kila rječnika
Za engleski Bujasa i neki jednojezični (Oxford ili Longman - prvi mi je bolji ali se bojim da se putem ne raspadne, jadan izgleda kao da je preživio dva svjetska i još pokoji manji rat ), za njemački Duden i Kljajićku. Ta četiri sigurno. A onda ću malo prerovati po polici i možda pokupiti još koji stručni, business, itd.
Murkes is offline  
Old 15.01.2013., 19:22   #7140
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Naravno da ih EPSO nije smislio. I sam sam 5 godina išao u školu u kojoj su me učili isključivo soft skills, ali se nikada ne bih usudio ljudima prodavati "školicu" o tome kako proći EPSO centar procjene. Također sam gotovo siguran da ti ne možeš znati kakvo točno ponašanje EPSO traži u centru procjene (osim ako imaš insajderske informacije ili si ga već uspješno položio). I nemoj mi, molim te, prodavati priče o altruizmu jer u današnjoj HR u njih ne vjerujem.

Sretno sa "školicom"!
S obzirom sta se sve prodaje pod nekim seminarima, ne razumijem u cemu je ovdje problem. Po mom misljenju, poanta u tom vjezbanju je da se stekne neka sigurnost, posebno u prezentacijskom dijelu... Hmm, nadam se da se necete morati svi isto ponasati kako bi prosli AC.

Sretno svima koji idu dalje!
Themis is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.