Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 14:04   #61
neznam šta bi reko...baka i teta su mi mučki ubijene i zapaljene u kući, i sijećam se kako smo sretni bili kad je Oluja počela i kad smo konačno dočekali dan da se vratimo u njeno selo...otac se vračao kući koju je svojim rukama gradio...gledao sam tu zapaljenu ruševinu sa bolom i tugom...zapalio svijeću...ali bio ponosam što smo opet na svome...
I onda se nađu majmuni i vele da "zločinački pothvat"
a mi nakon pet godina dolazimo na svoju njivu, na svoju kuću u svojoj zemlji unutar njenih granica...pa ko je tu lud...

neznam baš sam tužan danas
__________________
Los Borrachos Del Tablon Van Con Vos
HinchadaMasLoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:06   #62
Stjepane Mesiću,

neću te prokleti da ne gadim svoju dušu ali sram te može biti zbog veleizdaje svog naroda, lažnog svjedočenja i davanja ama baš svakog transkripta kojima se služilo da se stvari izvuku iz konteksta i stvaraju nepostojeće teze.

Želim ti što duži život, jer vjerujem da te poslije toga čeka mjesto tamo gdje je 'plač i škrgut zuba'!

Kao vjernik ću se moliti za tebe i tvoju dušu kojoj, bojim se, nema spasa.
adidassler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:07   #63
puno se pise a nisat se nece napravit,na ulicama triba popricat o svemu ovome
__________________
"postoji ljudi koi su fizički jaki i borbeno sposobni.No,kada dođe vrijeme za takve teme uvijek se pokaže da ti top ljudi ne postoje "
maslina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:08   #64
ČETNICI LIKUJU KOMENTARI NA NJIHOVOM " INDEXU "

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=506318
Đorđ Kostanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:08   #65
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jer spominje Izraelce.

Da neki njihov dužnosnik da strancima ovako osjetljive transkripte, našli bi ga drugo jutro u jarku sa metkom u čelu i metalnom žicom oko vrata ili bi iznenada i nadasve slučajno umro od infarkta miokarda. U najboljem slučaju bi ga osudili na 59 godina robije za izdaju države. Tak se to rješava u ozbiljnim državama.

Top lista krivaca:

1. Stjepan Mesić koji je iz vlastite, osobne mržnje prema Tuđmanu dao brijunske transkripte i time je izravan krivac za ovo.
2. Kleptomansko-banditska stranka HDZ koja je od ponovnog dolaska na vlast radila isključivo na dodvoravanju strancima, ne zato jer su veliki kozmopoliti, nego zato jer su mislili da će im tolerirat lopovluk.
3. Kmetovski mentalitet većine Hrvata koji samo gleda kako će se kome uvuć u guzicu i što manje talasat. Po mogućnosti ušićarit neku paru i privilegiju.
Još dodaj smeće SDP komunističko¸čim je došlo na vlast usvojilo zakon po kojem Haški sud ima nadležnost za Oluju ¸što do tada nije bio slučaj.
Jeben mater svima više puta koji su provodili detuđmanizaciju.
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:10   #66
Quote:
maU maU kaže: Pogledaj post
najgore od svega sto ce oni zajednicki povuc optuznice,pa ce ANTE I MLADEN biti slobodni za 2 - 3 godine,kazem najgore jer ce tad dokazat koliko su odluka donili zajedno preko njihovih ledja
slažem se, izdala nas vlastita država i stoka koju smo izabrali. Sve je to politička igra i volja. Treba zapaliti svijeću večeras za generala Gotovinu i Markača i objesiti Hrvatsku zastavu na prozor,a nakon toga izaći na ulice i konačno pokazati što mislimo, dosta je bilo šutnje i skrivanja.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:11   #67
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Sami smo si krivi za ovo.
naravno da smo sami...
pa nisu nam kazahstanci birali političare i predsjednike
nisu kazahstanci gledali mirno dok nam se hapse i proganjaju branitelji
nisu kazahstanci pustili četnika i gradonačelnika okupiranog Vukovara voju stanimirovića u hravatski sabor
nisu nam kazahstanci opljačkali podravku,plivu,inu,hž...
nisu nam kazahstanci radili autocestu zg-st di je oprano više milijardi kuna

sve smo sami krivi,ali nisu krivi Gotovina i Markač
nisu krivi oni kojih više nema
nadam se da ne gledaju ovo
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:13   #68
http://www.youtube.com/watch?v=ZuFi_NmuzbY

-Antraks- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:13   #69
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
Još dodaj smeće SDP komunističko¸čim je došlo na vlast usvojilo zakon po kojem Haški sud ima nadležnost za Oluju ¸što do tada nije bio slučaj.
Jeben mater svima više puta koji su provodili detuđmanizaciju.
U načelu se slažem, ali HDZ je odvratniji jer je izbore dobio na Sanaderovom urlikanju na Rivi, da bi na kraju bio još gori od ovih...

Iako da, i jedni i drugi su izdajnici i lopine, odavno ih zovem Dvoglava aždaja.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:14   #70
nisi ovo trebao stavljati
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:14   #71
http://www.youtube.com/watch?v=AqbJO...embedded#at=13

covjek je znao sto govori.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:15   #72
Quote:
Đorđ Kostanza kaže: Pogledaj post
ČETNICI LIKUJU KOMENTARI NA NJIHOVOM " INDEXU "

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=506318
ma nemam pametnijeg posla nego čitat njihove komentare...jebe mi se za njih...
pogledajmo mi sebe...Mi smo krivi za sve ovo...mi smo ovo dozvolili...naša vlada i bivši predsjednik za koga smo mi glasali...

to je najžalosnije
__________________
Los Borrachos Del Tablon Van Con Vos
HinchadaMasLoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:15   #73
Ovo je tek prvostupanjska presuda.. Treba čekati odluku žalbenog vijeća.


Bez euforije. I da su ih danas sve oslobodili, ne znači da nebi na drugom stupnju dobili zatvorske kazne.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:15   #74
Idem popit nesto da se smirim, nadam se kad dodem da cu vidit poziv navijackih skupina na prosvjed sutra. Da ce se nesto napravit, da se nece samo stajat po strani.
Volio bi da sam ja taj koji ce pokrenuti to, ali nazalost nisam odgovoran za taj dio posla, pomoci cu koliko mogu.
Dao sam ideje i eto sad cekam zapovijed!
Poštarelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:17   #75
Quote:
Poštarelo kaže: Pogledaj post
Idem popit nesto da se smirim, nadam se kad dodem da cu vidit poziv navijackih skupina na prosvjed sutra. Da ce se nesto napravit, da se nece samo stajat po strani. Volio bi da sam ja taj koji ce pokrenuti to, ali nazalost nisam odgovoran za taj dio posla, pomoci cu koliko mogu.
Dao sam ideje i eto sad cekam zapovijed!
Slažem se, kad ćemo ako nećemo sutra! Treba pozvati sve navijačke skupine sutra u Zagreb,kao i za Vukvoar kad smo išli!
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:17   #76
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
U načelu se slažem, ali HDZ je odvratniji jer je izbore dobio na Sanaderovom urlikanju na Rivi, da bi na kraju bio još gori od ovih...

Iako da, i jedni i drugi su izdajnici i lopine, odavno ih zovem Dvoglava aždaja.
ima li ijedna država ovoliko izdajnika?

http://www.google.hr/url?sa=t&source...XXBMrA&cad=rja
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:18   #77
http://www.youtube.com/watch?v=6eEKWg_IlhQ
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:19   #78
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Ovo je tek prvostupanjska presuda.. Treba čekati odluku žalbenog vijeća.


Bez euforije. I da su ih danas sve oslobodili, ne znači da nebi na drugom stupnju dobili zatvorske kazne.
Nema više čekanja...čekali smo i previše...
ciao tifo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:19   #79
Quote:
maslina007 kaže: Pogledaj post
puno se pise a nisat se nece napravit,na ulicama triba popricat o svemu ovome
I što, idemo bacati boce na policiju koja je kriva koliko i mi za sve ovo...? Ima ih svakakvih, kao i nas, ali misliš li da su oni manje rezignirani i razočarani od nas ?

Neka se narod međusobno tuče, a 'njuške' će i dalje šetati visoko uzdignute glave, imati plaće od 20 000 kuna i ne znam koliko ukradenih milijuna na računima.

Nema to smisla, jedino gdje treba masovno izaći su parlamentarni izbori i reći dosta ovim parazitima, i lijevima i desnima, i istim licima koji nam rade to što rade već 20 godina.

Razbijeni prozori, desetine privedenih, uhićenih, premlaćenih - neće promijeniti ništa. Radije otiđite danas na Križni put, pomolite se i zapalite svijeće za naše generale i njihove obitelji.
adidassler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:20   #80
Bilo bi dobro kada bi se na svim stadionima u odredjenom minutu izvuke na desetine EU zastava i zapalile na zgrazenje vlade, medija i predsjednika
jeftina piva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.