Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 18:40   #61
ljudi, ovaj topic nije za kretene koji misle da su frajeri ako su nesto prosrali ili podjebali druge. te djecje fore slobodno cuvajte za neke druge forume a ovdje se pokusajte skulirati i konstruktivno pisati bez idiotarija.
kome se normalno pisanje ne svidja taj slobodno moze odjebati i nikad se ne vratiti.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 08.03.2013., 19:05   #62
Quote:
PeščaBoys kaže: Pogledaj post
Nisi papak sigurno ali brate od fajtera si miljama udaljen. Mogao si i češće podmetnut buljsona kad je trebalo.
A otkud bi ti znao nešto o tome.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 19:10   #63
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
A otkud bi ti znao nešto o tome.
pa njegov brat ti je bio frend
crnomereczgb is offline  
Old 08.03.2013., 19:14   #64
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
pa njegov brat ti je bio frend
Premalo i pišem koliko znam.
TuljanBoys is offline  
Old 08.03.2013., 19:15   #65
Quote:
PeščaBoys kaže: Pogledaj post
Premalo i pišem koliko znam.
...ali iz druge ruke
crnomereczgb is offline  
Old 08.03.2013., 19:19   #66
Quote:
PeščaBoys kaže: Pogledaj post
Premalo i pišem koliko znam.


Fala dragom bogu, skoro pa kompletna ekipa s kojom sam se ja ikad družio vezano za tekme je i dalje aktivna, pa se vrlo lako provjeri moj navijački CV. Čak i kod ljudi koji su pripadnici drugih grupa.

Naravno, ja nisam niti tvrdio da sam fajter (rekao sam da sam bio lud s 5 godina i kao klinac). Ne zato jer nisam fizički jači od 80% ljudi na ovom forumu, jer jesam, nego zato jer me nasilje nikad nije zanimalo. Ali svejedno sam bio u šorama kakve ti nisi gledao niti u filmu.

Ajde molim te, prestani uništavat sve teme ovog foruma svojim suludim upisima.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 08.03.2013., 19:25   #67
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
jer jesam

__________________
i nije istina da nema dinama..
Alex the Large is offline  
Old 08.03.2013., 19:25   #68
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post


Fala dragom bogu, skoro pa kompletna ekipa s kojom sam se ja ikad družio vezano za tekme je i dalje aktivna, pa se vrlo lako provjeri moj navijački CV. Čak i kod ljudi koji su pripadnici drugih grupa.

Naravno, ja nisam niti tvrdio da sam fajter (rekao sam da sam bio lud s 5 godina i kao klinac). Ne zato jer nisam fizički jači od 80% ljudi na ovom forumu, jer jesam, nego zato jer me nasilje nikad nije zanimalo. Ali svejedno sam bio u šorama kakve ti nisi gledao niti u filmu.

Ajde molim te, prestani uništavat sve teme ovog foruma svojim suludim upisima.


Daj me nemoj jebat, lakši sam od tebe 20 kila ali brijem da te sfrčem ko Uri Geler žlicu. Čekao si da ja odselim pa da se počneš mangupirat
TuljanBoys is offline  
Old 08.03.2013., 19:33   #69
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post


Fala dragom bogu, skoro pa kompletna ekipa s kojom sam se ja ikad družio vezano za tekme je i dalje aktivna, pa se vrlo lako provjeri moj navijački CV. Čak i kod ljudi koji su pripadnici drugih grupa.

Naravno, ja nisam niti tvrdio da sam fajter (rekao sam da sam bio lud s 5 godina i kao klinac). Ne zato jer nisam fizički jači od 80% ljudi na ovom forumu, jer jesam, nego zato jer me nasilje nikad nije zanimalo. Ali svejedno sam bio u šorama kakve ti nisi gledao niti u filmu.

Ajde molim te, prestani uništavat sve teme ovog foruma svojim suludim upisima.


Nebu prestal dok god buš ga doživljaval i kontriral mu na svaki njegov irelevantni upis...isto ti vrijedi i za tovarske dušebrižnike...

Savjet- IGNORAJ SVE TO I...

DIŽI SVE KAJ HODA!!!! NEDJELJA 18:00
dinamov sjever is offline  
Old 08.03.2013., 19:37   #70
Drugi o nama...

"Tko kaže da gostovanja van otoka ne mogu biti čupava? U listopadu 1999. godine igrali smo s Croatiom iz Zagreba, koja se prije zvala Dinamo, i sa sobom sa poveo 40-ak ljudi iz svoje agencije. Smjestili smo se u pristojnom hotelu u centru grada s još nekim reporterima i ponekim navijačima uniteda gledali TV. U otprilike 20:30 sati posudio sam nečiji telefon da obavim razgovor, a pošto sam htio mir i privatnost otišao sam do susjednog bara i sjeo na terasu. Odjednom se u mraku našla grupa paklenog izgleda. Izgledali su kao vojska, svi kratko ošišani poput skinheadsa s bomber jaknama, vojnim čizmama i prokletim desničarskim pogledom.

Okružili su i napali bar gdje su Unitedovi navijači gledali TV. Sjedio sam iza njih i gledao ih, ali me nisu primjetili. Vjerujte mi, sakrio sam se ispod stola i telefonirao. Pomislio sam: "Kvragu, što je ovo?!" Sljedeća stvar - napadaju Unitedove navijače. Poletjele su flaše i stolovi, a Unitedovci su se povukli u bar i pokušali zatvoriti vrata. Čuli su se uzvici i strašni krikovi dok su hrvatski psihopati bacali stolove na njih, a ja sam cijelo vrijeme sjedio po strani. Nisam se usudio pojaviti zbog modrice pod okom koju sam zadobio ranije kad smo igrali s Marseilleom jer bi me prokantali. Ne po prvi puta u svojoj navijačkoj karijeri pomislio sam da cu umrijeti. Djevojka od mog prijatelja došla je do mene, a ja sam pomislio "Odlazi, ne mogu ja tu ništa!". Ali naravno, došla je do mene i rekla "Ajde, ti si Tony O`Neil, napravi nešto!". Ne u ovoj situaciji, pomislio sam. Zgrabio sam ju, polegao na svoja koljena i rekao joj da ništa ne brine. Sjedio sam 30-ak sekundi s njom i mislio sam "ženo, samo šuti". Flaše, staklo, stolovi još su letjeli zrakom i prozori su pucali. kako je sve to brzo počelo, tako je i završilo. Kao jedan, Hrvati su pobjegli u mrak prije nego što je policija došla. Novi problem je nastao kada je policija došla i popisala nas, te odmah nakon toga ostavila nas same, a mi smo još trebali otići do hotela, upravo u smjeru gdje su ti skinheadsi pobjegli.

Nešto kasnije sjedio sam u predvorju hotela s nekoliko prijatelja kad je dio tih hrvatskih psihopata gledao kroz prozor i tražio mjesto za novi napad. Kasno uvečer neki ljudi uzeli su taksi i otišli u noćne klubove pa sam na kraju i ja učinio isto. Imali smo sreće da je policija čuvala noćni klub tako da sam se ubio od alkohola. Znao sam na kakvom sam ludom mjestu, u ludom gradu i bez svoje ekipe mogao sam se samo usrati. Jedan veliki redar na ulazu u klub mi je rekao: "Lijepo vas je vidjeti ovdje, ali sutra vi umirete i to je nogomet." Još sam nekoliko brandya ubacio u sebe i otišao u hotel na spavanje.

Za vrijeme ručka sljedećeg dana ponovo sam vidio te likove kako kruže gradom ali sam do tada naučio neke stvari o njima, da se zovu Bad Blue Boys i da su jebeno opasni. Navodno neki ljudi vjeruju da su zaslužni za raspad Jugoslavije zbog utakmice sa Crvenom Zvezdom iz Beograda u Srbiji, na kojoj su ušli u teren i i napali protivničku ekipu i policiju. Kad živiš u takvom ratnom okruženju, kada vidiš da se ljudi svakodnevno bore za život, onda ti je jasno da ljudi ne mogu biti normalni. Na dan utakmice saznajemo da su napali neke Unitedove navijače iz Beograda i izmasakrirali ih. Na utakmici se nalazilo dvije tisuće vojnika-policajaca (interventna policija, op.p.) koji su čuvali 400 Unitedovih navijača. Atmosfera oko stadiona je bila toliko divlja da je to bilo nestvarno. Odmah nakon utakmice uzeo sam taksi da me odbaci ravno u hotel. Mislim da smo bili sretni što toga dana nismo bili u Zagrebu kao cijela ekipa Unitedovih huligana jer bi bili poklani. Tražio sam nadalje informacije o njima i saznao da su protiv svih i svega, predsjednika, vlasti, kluba. Oni su kao desničarska organizacija i svi su im neprijatelji. Jednostavno sam tih dana bio u strahu od svega što mi se moglo dogoditi."

Ulomak iz knjige Tonya O`Neila, vodeceg lika Manchesterove ekipe "MIB":
bluelions1986 is offline  
Old 08.03.2013., 21:18   #71
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Nema problema, ali mislim da je uz podršku klubu to jedan od važnijih segmenata navijaštva, jer to daje nekakvu draž i povećava adrenalin na gostovanjima.. A ovo zadnje sta si napisao ti je glupost, niko ne govori o domaćim utakmicama već o gostovanjima di se transparenti mogu izgubit..

Ali dao si mi odgovor na moje pitanje, makar i nije neki ali bolje išta nego ništa..
Kako nije neki, kad je onaj koji trebaš dobiti.
Zna se što se dogovorilo nakon bojkota i iza čega se stoji/stajalo. Kaj ti nije jasno tu
Vidio si na torcidi da je fora kad se ekipa prepire sa mukteom pa si i ti došao probati?

Između ostalo, ne sjećam se kad se zadnji puta desilo da se itko čak i približio nekom transparent druge grupe. Osim onih vikend transparenata kojima se zadnje mastilo brk i koji idu na sramotu vama, a bome i nama.

A i kaj da ih nosimo i da nam je puna ograda istih, onda vaši ne bi ni stigli vidjeti da skidamo vrata pa bi tek bila frka panika
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Old 08.03.2013., 22:08   #72
Jel ovaj topic sluzi za razgovore o grupi bad Blue Boys,a ne nekakvim nebitnim sranjima,bar kolko sam skuzio..
a sto se tice transparenata, briem da se ni manji doma nece nosit vec 'SLOBODA DINAMU' .. a sto se tice nosenja manjih transparenata od svakojakih ekipa,malo bi bilo glupo jer par ljudi doslo predsavljat ekipu,koja nije aktivna..
__________________
Veniet die illa .. 1986
PTBC is offline  
Old 08.03.2013., 23:19   #73
Quote:
PTBC kaže: Pogledaj post
Jel ovaj topic sluzi za razgovore o grupi bad Blue Boys,a ne nekakvim nebitnim sranjima,bar kolko sam skuzio..
a sto se tice transparenata, briem da se ni manji doma nece nosit vec 'SLOBODA DINAMU' .. a sto se tice nosenja manjih transparenata od svakojakih ekipa,malo bi bilo glupo jer par ljudi doslo predsavljat ekipu,koja nije aktivna..
sta ti znaci nosenje krpa??? za koga?? 3 covika nose krpu na feste i sigurna mista?? i sta ti to znaci??? drzi je doma, ako nema ekipe dobre koja ga predstavlja, njih ima 100 na tribini i sta bi tribalo bit 25 krpa???? ka nama u vinkovcima i koprivnici??? i sta si dobija s tim?? nas min 7-8 je svako gostovanje i europsko i domace tu, a ne nosimo krpu vec dugo jer nazovimo ga "vođa" smatra da nije stasala ekipa za to, osim nas 3 starijih koji zele to prenit na mlade, iako san i ja mlad...najlakse nosit krpu i sta onda kad dode do sranja??? iznervira san se inace ne pisen puno ode, al jebemu mater seremo po drugima i mi i bojsi, a ne gledamo sebe niti malo, dok nam scena trune mi pricamo neke bajke tu...gadi mi se sve vise....
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Old 08.03.2013., 23:27   #74
http://www.youtube.com/watch?v=65zMpggXT3g
south1986 is offline  
Old 08.03.2013., 23:47   #75
A da se nose transparenti svi, onda bi bilo "zasto imate tako puno transparenata kad vas je tako malo"
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Old 09.03.2013., 09:39   #76
http://www.jutarnji.hr/legendarni-ka...jete-/1089745/
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 09.03.2013., 09:56   #77
Diži sve kaj hoda!!!

Sutra svi na istok!

Vraća se dobar dio starijih ekipa i svi skupa dižemo grupu!
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 09.03.2013., 13:41   #78
http://www.24sata.hr/politika/mamic-...-pjesmu-305476


__________________
Oni navijaju za bilu boju, a nose crne majice
BSD is offline  
Old 09.03.2013., 14:22   #79
ovo nisu istine

reko bi pervan
lako je kad ti neko priča a ti ne vjeruješ
nego je problem kad gledaš vlastitim očima i ne vjeruješ

__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Old 09.03.2013., 14:36   #80
http://www.index.hr/images2/hdz7_mam...kek_cropix.jpg
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.