Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2013., 17:40   #1
nova tema o novom vremenu

vrijeme će pokazati ali

ako stisnu zakonima kako su najavili... bit će uzbudljivo...

pa pišite...
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 18:01   #2
Novo vrijeme zahtjeva nove načine borbe.Pod time ne mislim raditi trule kompromise, ali mislim da treba razmisliti u našem slučaju u borbi sa glavonjom naći način kako ga uvrijediti a da time ne popušimo svi zabrane pa da nas upće nema na tribini.
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 18:03   #3
livade
mark my words is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 18:10   #4
uglavnom, sve stranice portala opet vrve od navijačkog problema
činjenica je da je ovo na ri-haj ispalo bezveze, jer nitko nije nikog "nabio" uništena je dobra bakljada jer je u prvom planu ispao problem huliganizma

a ovima gore je došla idealna situacija da postrože zakon. podsjeća me na onaj zadnji odlazak navijača na sjever

nekako naivno, od ljudi koji bi trebali kužiti stvar
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 18:13   #5
Ne baš ići glavom kroz zid...
 
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 00:18   #6
Quote:
klanac kaže: Pogledaj post
Novo vrijeme zahtjeva nove načine borbe.Pod time ne mislim raditi trule kompromise, ali mislim da treba razmisliti u našem slučaju u borbi sa glavonjom naći način kako ga uvrijediti a da time ne popušimo svi zabrane pa da nas upće nema na tribini.
Jednostavno se za početak može zamjeniti na stadionu riječ cigane sa nečim što ne spada pod te zakone o poticanju diskriminacije, mržnje i nasilja. Već se iskristaliziralo nekoliko stvari na koje je okupator alergičan. Glavonja, Joca Amsterdam, lopov i slično.
Glavonja lopove, odlazi iz Svetinje ili
... Joca Amsterdam, Joca Amsterdam, Zdravko Mamić - Joca Amsterdam oooo...
na melodiju:
http://www.youtube.com/watch?v=IwzY1XXOUhY
Zbog ove zadnje šaljive metafore i sprdanja valjda nebi ni u ovoj bespravnoj državi mogli djeliti zabrane po bilo kojoj osnovi.

Btw. jel netko dobio zabranu radi Z.M. ratni profiter ili sličnog skandiranja?
__________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe!"
Za europskim stolom

Zadnje uređivanje Angel_of_Death : 02.10.2013. at 00:36.
Angel_of_Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 20:05   #7
Sta kad se zbog baklji prekine 3-4 utakmice i tako iz kola u kolo..
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 20:38   #8
ovako razjebani medusobno i razjedinjeni ovu bitku ne mozemo i necemo dobit. pocnite se pripremat za livade
mamic86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 22:27   #9
Kakve veze livade imaju sa vaučerima za gostovanja???
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 22:51   #10
Quote:
ZGV kaže: Pogledaj post
Kakve veze livade imaju sa vaučerima za gostovanja???
Baš to,jebale vas više livade...ak ocete odite na livade i mlatite se do besvjesti,al oko ovog se nesto mora pokrenut jer cemo ga popit samo tako...
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 00:38   #11
Quote:
ZGV kaže: Pogledaj post
Kakve veze livade imaju sa vaučerima za gostovanja???
nemaju nikakve direktne veze, ali malo po malo, korak po korak i
mamic86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 01:04   #12
Quote:
Dennis Reynolds kaže: Pogledaj post
Baš to,jebale vas više livade...ak ocete odite na livade i mlatite se do besvjesti,al oko ovog se nesto mora pokrenut jer cemo ga popit samo tako...
Zašto se većina ljudi zgražava nad ''livadama''? Usrali ste se šore na šake ili?

ne mora to bit livada, bilo koje mjesto di ne može najebat slučajan prolaznik i di te rija nemre pokupiti

Livada donosi samo prednosti, nema nedostataka..
__________________
Me lo dijo una gitana, me lo dijo con fervor: o largas la marihuana o te vas para el cajon. Me lo dijo una gitana, yo no le quise creer, yo le sigo dando al vino, a los fasos y al papel!! BUDALO BUDI BUDAN // Mamiću odlazi!
San Lorenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 01:22   #13
Imaš npr. zabranu ili nemaš vaučer, pa ionako ne možeš van države ili u drugu državu, ne možeš na utakmicu, moraš se javljat muriji, pa bi najbolje bilo naći se na livadi par dana prije... ili poslije... neke utakmice... koju netko negdje igra.
A kad već nema veze ni s grupom, ni klubom može doći tko god hoće, pa nek se nađe što više utreniranih likova za šoru.
Samo još unajmit suca i neke dobre maličke da prošeću polugole sa najavom početka dvoboja... a poslije pobjednici dižu ruke poraženima iz fair playa, kao pravi sportaši...
malo po malo...
Jebiga, svako vrijeme nosi svoje.
Ko voli...
Wheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 01:49   #14
Quote:
Wheat kaže: Pogledaj post
Imaš npr. zabranu ili nemaš vaučer, pa ionako ne možeš van države ili u drugu državu, ne možeš na utakmicu, moraš se javljat muriji, pa bi najbolje bilo naći se na livadi par dana prije... ili poslije... neke utakmice... koju netko negdje igra.
A kad već nema veze ni s grupom, ni klubom može doći tko god hoće, pa nek se nađe što više utreniranih likova za šoru.
Samo još unajmit suca i neke dobre maličke da prošeću polugole sa najavom početka dvoboja... a poslije pobjednici dižu ruke poraženima iz fair playa, kao pravi sportaši...
malo po malo...
Jebiga, svako vrijeme nosi svoje.
Ko voli...
upravo to...jebote jos ce se pocet hodat po europi nevezano di ti klub igra samo da se osvetis il da napadnes nekog ko je jak
to je za mene kurac od ovce,a vi kak hocete...i neam nis protiv fer šore, dapace di bi nam bio kraj da se to postuje ,al ovdje se neradi o van stadionskim aktivnostima...
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 05:29   #15
Ako stisnu zakonima, ne da će biti uzbudljivo, nego nas neće biti. Kakva su to jebena zavaravanja, da se mi ovako razjedinjeni možemo obračunat s nekim? Sa sindikatom tajnica se nebi mogli, kamoli s mafijom i murjom. Ja stvarno neznam dal su cijelom hrvatskom narodu pri porodu obavili lobotomiju i pola mozga (onog razumnog i racionalnog) izbacili van ili su svi poispadali iz ruku doktora u više navrata, da budemo ovce poslušne polupismenim pastirima!?
Ugasili su navijačku scenu u Engleskoj, koja je svojedobno bila jedna od najjačih, di neće nas. Ali ogromnom broju glava, to je neshvatljivo. Zakonski nas već 10 godina jebu, a mi još živimo u 7 nebu da nam nitko ne može ništa.

Ali uzalud ja ovo pišem i pogotovo na f.hr. Nikad se nećemo ujedinit radi viših interesa, jer smo mali ljudi, kompleksaši. Baš tipični balkanci. Jedan citat iz filma Vidimo se u čitulji od strane policijskog inspektora može dočarat to:
"on će prije uzeti 10 000 maraka odma da nekoga zavrne, nego da od tog čoveka kroz godinu dana uzme 100 000 maraka". Tako i mi, rađe ćemo se odmah međusobno poubijat po livadama, nego da radi viših interesa stanemo svi pod jedan barjak, obračunamo se s mafijom po njihovoj igri, a kasnije se možemo tući po livadama do mile volje.
Ko jebe to što neki nemogu na svoj stadion, ko jebe to što neke drže na kamenjaru više sati, ko jebe to što na gostovanju moraš pišat u bocu od Nestea ledenog čaja, jer te nepismeni idiot ne pušta pišat itd...
Opet jedna jednostavna predodžba koja može dočarat to. Susjedu gori kuća i umjesto da mu pomogneš, ti mu se smiješ i igraš gta 5 na xbox 360 i boli te kurac za njega i uopće te se ne tiče to, jer si u gadnoj svađi s njim i dao bog da krepa on i da mu izgori njegova kuća. Kad se plamen proširi na tvoju, onda će ti on biti najbolji frend i onda ćeš ga u panici molit za pomoć.

A sad i dalje možemo glumit militariju 1950, prvu bandu europe 1986, najjače na kvarneru 1987 itd. Ubrzo će jedini front biti forum.hr

Zovu nas livadee...
vonabiultras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 06:16   #16
...zanimljivo kako neke stvarno boli kurac šta im zakon nameće dok se drugi boje zatvora i silovanja.Debili!A di su "vam" livade s mupom?

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

...talijani pičke,rusi objasnili,fejs vlada i izdaje.
__________________
J.N.
poland1939 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 09:10   #17
Ne razumijem vas, kakve livade tu spominjete...ljude će jebat da ne mogu na utakmice, valjat im vaučere i slično, vi o livadama pišete...
pa idemo ili ne idemo na livadu svejedno, na utakmice nećemo moći kao i do sada...
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 10:08   #18
Jebale vas livade,mi smo tu zbog nogometa koji nam je uzela mafija.Navijači su im jedina prepreka pa kaj mislite da im nebi odgovaralo da nas maknu sa tribina na livade gdje se međusobno mlatimo a oni iz udobnosti svojih loža i dalje vladaju.Koliko ovdje ima glupih ljudi.
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 11:02   #19
Već sam objasnio više puta, ali da objasnim još jednom, u jednoj rečenici.

Mafiju se ranije podcjenjivalo - kad je trebalo bit svjestan što rade, tj. nitko nije vjerovao da ona stoji iza represije i terora, a sada kad je to svima jasno, ih se precjenjuje.

Oni plešu na tankoj žici i to je svakom pametnijem jasno. Tko misli da su spokojni i jaki neka samo analizira poteze i nervozu. Ili pogleda fotku Zdravka Mamića.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 11:17   #20
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Već sam objasnio više puta, ali da objasnim još jednom, u jednoj rečenici.

Mafiju se ranije podcjenjivalo - kad je trebalo bit svjestan što rade, tj. nitko nije vjerovao da ona stoji iza represije i terora, a sada kad je to svima jasno, ih se precjenjuje.

Oni plešu na tankoj žici i to je svakom pametnijem jasno. Tko misli da su spokojni i jaki neka samo analizira poteze i nervozu. Ili pogleda fotku Zdravka Mamića.
Kome je jasno? 2000 ljudima? Ako je jasno, reci mi konkretne stvari koji su se poduzele u borbi protiv njih. 2 zajednička skandiranja i 3 poruke!? Ili smo mazohisti koji volimo pendrek pod rebra, pa se nećemo bunit!?
Na koji način ih se precjenjuje?
vonabiultras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.