Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Pogledaj rezultate ankete: HRT-ovo praćenje SP (emisije, komentiranje utakmica, popratni sadržaj) ocjenjujem:
nedovoljan (1) 5 12.50%
dovoljan (2) 10 25.00%
dobar (3) 10 25.00%
vrlo dobar (4) 11 27.50%
odličan (5) 4 10.00%
Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2014., 00:16   #81
Saša nije u Brazilu, mladi kolega forumašu.
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 00:18   #82
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
Saša nije u Brazilu, mladi kolega forumašu.
Nije?
A ostali?
Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 00:20   #83
Svi ostali gore nabrojani jesu, valjda su u Saši vidjeli rješenje kako komentirati one najmanje atraktivne utakmice... Šteta, jer on se zasad pokazao najboljim. ;-)
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 00:26   #84
Ma po cemu tebi Marko i Mila nisu zasluzili put u Brazil? Mila Horvat je jedna od najboljih voditeljica za sport, i u potpunosti zasluzeno joj je pripala cast voditi emisije iz Brazila. Takodjer i Marko, jedan je od boljih komentatora na HRT-u, no ne vjerujem da ce toliko prilike imati jer vidim cesto radi priloge za emisiju. Ali takodjer, zasluzen put u Brazil.

A ako tu postavljas i pitanje placanja puta, naravno da to placa HRT tj. svi mi - porezni obveznici. Ali suludo bi bilo da HRT otkupi cijelo prvenstvo i onda nema ni jednog covjeka tamo


iphone / tt
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 00:26   #85
Quote:
Kasije Hereja kaže: Pogledaj post
Ne bih htio biti neregularan pretplatnik HRT,ali me doista zanima,koliko je članova osoblja otišlu Brazil i koliko će nas to stajati?
U Brazil su otišli Ćosić, Čampa, Balog, Šapit, Jelečević, Jelavić, Mihovil Horvat, Nikolić (inače politički novinar), Mila, Vlaović kao sukomentator. Ne znam da li je otišao tko od snimatelja i ostalih.
teletubiess is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 01:59   #86
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Takodjer i Marko, jedan je od boljih komentatora na HRT-u, no ne vjerujem da ce toliko prilike imati jer vidim cesto radi priloge za emisiju. Ali takodjer, zasluzen put u Brazil.
Koji Marko jbt? Valjda Miha?
A pls, reci da se šališ ako držiš da je on jedan od boljih.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 02:16   #87
Marko Šapit, to je onaj što je nekad vodio studijsku emisiju, kada je Formula 1 išla na HRT-u.
teletubiess is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 03:16   #88
Znam tko je on, hvala bogu, ne po formuli1 doduše, samo ovaj pita zašto miha i mila idu, a ovaj odgovara da marko ide zasluženo.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 08:24   #89
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Znam tko je on, hvala bogu, ne po formuli1 doduše, samo ovaj pita zašto miha i mila idu, a ovaj odgovara da marko ide zasluženo.

Pri odgovoru sam zamijenio osobe, ja sam pricao o Marku Sapitu, ali gle, pa Mihovil Horvat je jedan od boljih reportera. Prepoznatljivo je lice HRT-a. Cesto se javljao sa Sljemena kada je Snjezna kraljica i javljanja uz teren kada su utakmice. Bolje je poslati neko prepoznatljivo lice, nego anonimuse iz informativnog programa. Naravno, to je moje misljenje..


iphone / tt
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 14:28   #90
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
U Brazil su otišli Ćosić, Čampa, Balog, Šapit, Jelečević, Jelavić, Mihovil Horvat, Nikolić (inače politički novinar), Mila, Vlaović kao sukomentator. Ne znam da li je otišao tko od snimatelja i ostalih.
Hvala na informaciji.

Ali pitanje je opravdano nadam se;
što radi Mihovil i Mila u Brazilu?
Molim Vas suvisli odgovor?
Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 14:32   #91
Mila kao njihov najkvalitetniji član ima potpuno pravo biti u Brazilu, makar mogli su ju puno bolje iskoristiti da bude voditeljica studijskih emisija iz Zagreba, a ne ona dvojice krepila Bruka i Viki.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 14:54   #92
Trebao bi HRT zaposliti kojeg mlađeg komentatora jer ih nema dosta, pa za Svjetsko/Europsko prvenstvo i Olimpijske igre moraju angažirati one s Arene.
teletubiess is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 16:44   #93
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Mila kao njihov najkvalitetniji član ima potpuno pravo biti u Brazilu, makar mogli su ju puno bolje iskoristiti da bude voditeljica studijskih emisija iz Zagreba, a ne ona dvojice krepila Bruka i Viki.
Molim?!
Tebi je dakle normalno da se njima plaća put?
I što hočeš reći-da ti je Mihovil neki bratić čim ga braniš sa spikom da je kvalitetan?Po čemu je kvalitetan?

Avaj..Tebi je to u redu.Meni nije.Ja ne želim plaćati svakoj budali put u Brazil.
Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 17:12   #94
Quote:
Kasije Hereja kaže: Pogledaj post
Molim?!
Tebi je dakle normalno da se njima plaća put?
I što hočeš reći-da ti je Mihovil neki bratić čim ga braniš sa spikom da je kvalitetan?Po čemu je kvalitetan?

Avaj..Tebi je to u redu.Meni nije.Ja ne želim plaćati svakoj budali put u Brazil.
ja se isto slažem i men je mihovil dobar sportski novinar.. neznam zašto ali među boljim mi je novinarima verovatno jer zna pričat normalno a i ima neki topli glas pa mi paše. tako mi od komentatora dobar i šapit, mićo dušanović i cvitković. dobar mi je i stjepan balog, ali samo kad komentira atletiku. tako da zaslužuju mihovil i mila horvat ići u brazil, njima vrijedi plaćat put. žao mi je samo što odlaze u mirovinu dušanović i cvitković, sad i mila ide na duži odmor. to znači više slušanja sušeca, ivanovića i bruke a to znači više gledanja stranih tv programa. kad njih slušam osjećam da mi iq naglo pada
infinity6000t is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 17:16   #95
Quote:
Kasije Hereja kaže: Pogledaj post
Molim?!
Tebi je dakle normalno da se njima plaća put?
I što hočeš reći-da ti je Mihovil neki bratić čim ga braniš sa spikom da je kvalitetan?Po čemu je kvalitetan?

Avaj..Tebi je to u redu.Meni nije.Ja ne želim plaćati svakoj budali put u Brazil.
Nigdje nisam rekao da je Mihovil trebao ići niti sam ga podržao.

Pročitaj opet moj upis.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 17:58   #96
Quote:
infinity6000t kaže: Pogledaj post
ja se isto slažem i men je mihovil dobar sportski novinar.. neznam zašto ali među boljim mi je novinarima verovatno jer zna pričat normalno a i ima neki topli glas pa mi paše. tako mi od komentatora dobar i šapit, mićo dušanović i cvitković. dobar mi je i stjepan balog, ali samo kad komentira atletiku. tako da zaslužuju mihovil i mila horvat ići u brazil, njima vrijedi plaćat put. žao mi je samo što odlaze u mirovinu dušanović i cvitković, sad i mila ide na duži odmor. to znači više slušanja sušeca, ivanovića i bruke a to znači više gledanja stranih tv programa. kad njih slušam osjećam da mi iq naglo pada
Pročitao sam tvoj upis i sa ničim se nimalo ne slažem.
Nijedan argument nisi dao za njihov put u Brazil osim što zadovoljaju tvoje emocije.To je nije dovoljno za pretplatnike HRT da podmiruju račune bitangama.
Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 18:00   #97
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Nigdje nisam rekao da je Mihovil trebao ići niti sam ga podržao.

Pročitaj opet moj upis.
Ispričavam se.
Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 21:38   #98
Quote:
Kasije Hereja kaže: Pogledaj post
Ne bih htio biti neregularan pretplatnik HRT,ali me doista zanima,koliko je članova osoblja otišlu Brazil i koliko će nas to stajati?
I oprostite na riječniku,ali čemu je animir-dama Horvat u Brazilu?Ili onaj mutavi Mihovil?Čemu oni služe?
Dal to znači da je Sušec Junior poveo i ženicu Zlatu sa sobom?
Malo manje čitaj žutu štampu i trash portale, a više prati HRT pa će ti biti jasno tko je otišao tamo i zašto.

Bitno da se razbacuješ s uvredama tipa: bitanga, mutavi i animir dama. Čak znaš i kako se zove čija žena. I na kraju zahtijevaš argumente zašto je netko tamo?

Btw, kakvi su to "neregularni" pretplatnici HRTa?
GGG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 11:19   #99
Quote:
Kasije Hereja kaže: Pogledaj post
Nijedan argument nisi dao za njihov put u Brazil osim što zadovoljaju tvoje emocije.
Kojih si ti lišen. Not.
PETIT-BEURRE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 19:41   #100
Quote:
GGG kaže: Pogledaj post
Malo manje čitaj žutu štampu i trash portale, a više prati HRT pa će ti biti jasno tko je otišao tamo i zašto.

Bitno da se razbacuješ s uvredama tipa: bitanga, mutavi i animir dama. Čak znaš i kako se zove čija žena. I na kraju zahtijevaš argumente zašto je netko tamo?

Btw, kakvi su to "neregularni" pretplatnici HRTa?
Zaboravi.
Ja plaćam pretplatu HRT i držim da imam pravo reći svoj stav.
Tebi je očito u redu sve što se tamo događa.Da se ne prepiremo oko ničega,odustajem od debate.
Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.