Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2013., 18:30   #1
Thumbs up Komentiranje kuće - drvo i sjekira

Iz ovih postova

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=111
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=112
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=113

Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:32   #2
Ja čekam da free komentira... Ona je stručnjak za šareno
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:34   #3
Ja nisam shvatila jel' samo ona mala slika prije, ili su sve prije osim ove zadnje blagovaone?
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:38   #4
i ja sumnjam da su tu tri vremena. nadam se da je sve kako je na zadnjoj slici u prezentu
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:41   #5
Ne kuzim sto je ovdje danas, a sto jucer, a sto prekjucer
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:48   #6
ja bih rekla da je prva fotka zatečeno stanje, ostale kako su si prilagodili, a zadnja je današnja (ne nužno u istom prostoru)

dobra transformacija u odnosu na zatečeno stanje. ugodno.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:55   #7
Prvo, hvala na otvaranju prostora za komentiranje

Znači, prva slika, ona smeđa, to vam je slika kad smo se muž i ja uselili u tu "kuću na korištenje". Nakon toga, sve šarene slike su vam iz te ere, ali morate uzeti u obzir da je situacija bila: dakle, kuća iz pedeset i neke, otad sav namještaj, sve što nekome više nije trebalo u muževoj familiji, išlo je ondje, a ne smiješ ništa baciti, eventualno ukloniti na tavan.

Prozori se raspadaju (toliko tanki, da kad vani puhne, unutra se miču zavjese), parket toliko neodržavan da sam "proizvodi" prašinu, crvići ordiniraju po drvenom namještaju

Dakle, išla sam na efektnost, na žarke boje, a opet da se nekako to posloži Ponavljam, teško je kad nije tvoje, a unutra boraviš, a želiš da je prozračno, a u biti sve bi trebalo baciti (ne znam jeste li skužili "model" kreveta i ormara u spavaćoj ).

Ova zadnja crno- bijela kombinacija, to je dio moje kuhinje danas, na kraju smo se odselili i kupili svoju kuću

Inače, ove šarene slike su od zime, po ljeti je pola toga "letilo" van, ne znam da li uočavate koliko je ondje bilo stolica :facepam: I to je bilo raskrčeno

Skupljam hrabrost da stavim slike kako mi sad dom izgleda

Inspiraciju u bojama pronalazim kod ovog dečka:

http://vijestigorila.jutarnji.hr/gor...matosic_satovi

nadam se da ću jednom kupiti njegov sat, ili barem ono za ključeve

[IMG][/IMG]

Ne znam, meni fuksija i plava totalno idu
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 18:58   #8
Crvenkapica, hvala

Iako je to sve totalna prošlost, ta se kuća navodno prodaje, sve je bijelo i žućkasto, a vratili su sve tepihe i "ukrase", stavili svoje zavjese
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 19:27   #9
Kad sam vidila koockasti tabure na podu u d.b. momentalno sam poželila BAJADERU.
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 19:38   #10
Ne spominji U tim "tabureima- bajedarama" koje smo kupili smo držali donje rublje i slično jer su ormari bili... A ono, ne smiješ ih zatvoriti.

Inače, ja sam vam malo poremećena za čistoću, ali bilo je gadno. Zbilja. Po zimi radi vlage i loše izolacije trošili smo po 15m drva....
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 19:39   #11
Da mi je netko opisao riječima boje i stvari u ovom prostoru, vjerojatno bi mi se digla kosa na glavi
Ali nekako ste to posložili da se uklapa jedno sa drugim i ne izgleda loše. Nije remek-djelo, ali uzevši u obzir postojeće stanje i to da niste mogli ulagati u namještaj, ja bih rekla da je dobro odrađen posao
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 19:45   #12
Kako bih rekla- komplicirano je. A nismo baš ni imali tada novaca, a nema ondje ni nekih efektnih buvljaka i slično. Premda, imam dva slučaja gdje su moje prijateljice nakon boravka ondje napokon skupile hrabrost i obojale zidove u svojim stanovima Doduše, jednu stranu, jedan komad, ali jesu
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 21:41   #13
Spavaca je cisti retro. To je sad in.
A da je ista obojana u bijelo, krevet i ormar, bila bi skandinavski
retro.
Nisam polovila iz koje je price zadnja fotka.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 21:53   #14
Koliko sam skužila sad živite u drugoj kući? To je ono na zadnjoj slici? A čemu onda slike od one kuće? I zašto nema više slika od te nove kuće?
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:00   #15
slazem se
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:11   #16
Quote:
maja4 kaže: Pogledaj post
Koliko sam skužila sad živite u drugoj kući? To je ono na zadnjoj slici? A čemu onda slike od one kuće? I zašto nema više slika od te nove kuće?
Da, to je zadnja slika. Slike su radi usporedbe koliko se može ići u "prostoru na korištenje", gdje nema bacanja starog, taman sam se nadovezala na forumašicu s postovima prije mene.
Pa... Malo me strah reakcije kako smo ovo sad uredili Želim reći, ovo sad je zbilja najbolje što smo dosad imali, i napokon ne spavamo na tuđim madracima (prije "kuće na korištenje" bili smo podstanari) i malo me strah kritike. Zato sam stavila komad kuhinje da "ispipam" teren


Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Spavaca je cisti retro. To je sad in.
A da je ista obojana u bijelo, krevet i ormar, bila bi skandinavski
retro.
Nisam polovila iz koje je price zadnja fotka.
Eh, da Ali trebalo je sve "odobriti"... To je bilo po principu "vaše je", a kad kreneš nešto mijenjati moraš proći 100 pregovora, iako smo mi sve platili.

Eh, da sam imala ondje posve slobodne ruke ili da muž nije bio na brodu pa da mi ima tko držati leđa

Zadnja fotka je dakle iz naše nove kuće.
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:50   #17
Daj ti nama slike nove kuće
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:58   #18
Ae, kad je bal- nek' je bal

Stavit ću, ali sutra, slikat ću po danu, inače i sad imam novogodišnju jelku, čeka muža, al' ne smeta, zamislimo da je nema

Unaprijed molim ljubaznu moderatoricu da mi opet otvori link za komentiranje iz istog razloga kao i ranije
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 23:01   #19
Ne smeta nama jelka
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 23:08   #20


To me i brine

Samo... Malo sam šizika za boje (sad neki čitaju i misle malo )

tako da i ovdje ima boja, ali pripitomljavam se, pripitomljavam...
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.