Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 18:22   #41
Quote:
nikpalj kaže: Pogledaj post
spakiraj sve i vozi, vozi, vozi što dalje odatle, što je prije moguće!!!
Ma joooj
Kao što netko reče gore - ne obraćati pažnju i gotovo.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 18:26   #42
Nikpalj je odlično napisao. Ne kažem da je to istina, ali jako mi se sviđa njegov tekst, i sve takve ideje.
A možda je i istina. Ne znam je li znanost pokušala razviti uređaje da detektira tu realnost i u stvarnosti, osim u filmu "Ghostbusters".
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 19:09   #43
nisam peder i ne zajbavam se. ozbiljno bi prespavo noc tamo, cisto da se uvjerim. doci cu tamo s curom ako oces, ali ne vjerujem da ce ona htjet prespavat tamo

u svakom slucaju cuo sam vec puno prica o tome. i uvjek treba nesto napraviti da to prestane. uglavnom je dovoljno zvati svecenika koj ce ti blagosloviti kucu. ali ako ti to uspije ubit ces tu silu i bit ce gotovo zauvjek. mogu barem doc do vas jedan dan poslje podne, bilo kad? samo pogledat. kao sto sam reko doci cemo ja i cura zajedno ako treba, a ako mi dozvolis da to malo promatram sam cu financirat rekvizite i sve ostale potrepstine da se ovo dokumentira.

btw kuca nije na groblju jer ocito jedini koj ima probleme je on u njegovom stanu, mora da se desilo nesto u tom stanu a ne na tom podrucju prije gradnje kuce.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 19:17   #44
uživaj dok su tu, falit će ti kada odu
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 19:47   #45
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ma odakle samo to vadiš? to si sigurno vidio na devianartu ili na majici nekog pijanog metalca.
malo se pretjerivalo s tripšovima u zivotu..vidis da su postovi "spaljeni"...
nemojte plasiti zenu..
ima ljudi koji zive u stanovima po 400 god.starim i sve je ok.
po nikpalju je svaki stan pun dugova i svi duhovi su zli i zlostavljaju ukucane i prozdiru malu djecu,a usput pogledaju i strumfove ako su na tv dok ti sjedis kraj njih i pijes caj
masta radi svasta

uglavnom neka proba sa standardnim realnim metaodama istjerivanja duhova(svecenik),ali cak vise mislim sa psiholoskog aspekta-jer snaga uma je nesto veliko...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 19:48   #46
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Himna pedera
Pjesma od Village Peoplea
Evo ti friško s mog kompa i slika jednog od "pjevača" koji se pojavljuje u spotu

http://img185.imageshack.us/img185/6...cap0215fk9.jpg
a znam sad..vajemsiej...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 19:49   #47
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ma odakle samo to vadiš? to si sigurno vidio na devianartu ili na majici nekog pijanog metalca.
ma gledao je 'egzorcista'
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 19:52   #48
on topic: mislim da i ja imam duhove i kuci jutros sam nasla kemijske i cepove u kosari za kruh i prozvakanu i zabaljenu skriptu iz matematike...








a ne cek mozda je papiga
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 19:54   #49
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
Miris paljevine!!

Ako se budite u 03.00. ...

pogledajte Egzorcizam Emily Rose...

ali spakirajte stvari prije, jer poslije nećete stići...
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 20:00   #50
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
a ne cek mozda je papiga
a jebate
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 20:13   #51
eh da zaboravila sam, nekad osjecam hladan zrak a nema propuha






to on stoji meni na ramenu i vjezba krila
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 21:34   #52
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Nekoliko puta osjetila sam miris tatinog odjela (stalno je nosio isto ) i kolonjske vode koju je koristio. Uskoro će biti 14 godina kako je umro, a kad je umro, imao je 50 godina i koristio je one "starinske" kolonjske kakvih danas baš ni nema. Dakle, to je bio baš "njegov" prepoznatljiv miris. I moja mama je osjetila taj miris. Otprilike je to bilo tako da sjedim u dnevnom boravku i samo odjednom se u prostoriji osjeti taj miris. To traje nekoliko trenutaka (dovoljno da ti ne bude svejedno i da ga ne ignoririraš) i onda nestane....
Ako se previše zadubiš u sjećanje možeš nešto takvo doživit...što ne umanjuje mističnost
__________________
Infinity is space between two finite understandings
saifu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:25   #53
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Miris paljevine!!

Ako se budite u 03.00. ...

pogledajte Egzorcizam Emily Rose...

ali spakirajte stvari prije, jer poslije nećete stići...
Joj šuti, zasmrdilo je jednom meni nakon tog filma po paljevini
I smrdi ga smrdi, zovem ukućane a oni ne osjete, ispala sam samo ja luda
Jest da je bilo podne a ne 3 am al nije bilo ugodno...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:38   #54
Quote:
saifu kaže: Pogledaj post
Ako se previše zadubiš u sjećanje možeš nešto takvo doživit...što ne umanjuje mističnost
Hm, da...
Evo, recimo jedan primjer, sjedim u dnevnom i prisjećam se nečega, npr. prošlog ljeta, vrtim slike u glavi, osjećaji postaju sve intenzivniji u meni i toliko se vratim u prošlost, u jedan konkretan događaj, u još konkretniji dio događaja - trenutak i znam svaki detalj, uključujući pjesmu koju sam slušala, mirise koje sam osjetila, osjećaje koje sam osjećala itd. I to mi je jasno čega je posljedica. Ali ovo je bilo drukčije. Nisam ništa radila, nisam se prisjećala ničega, sjedila sam i samo sam odjednom osjetila TAJ miris, prepoznala ga, ali nisam se sjetila nikakvog događaja, nego osobe. Miris je ubrzo nestao. To je to.
Ne želim ništa mistificirati. Dogodilo se tako kako se dogodilo. Što je to bilo - zaista ne znam i mislim da uskoro neću ni saznati.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:45   #55
jebo
godinama sam na ovom forumu i po prvi put kliknem na rub znanosti i sad neću moći spavati jer me strah

svejedno, ja bi tila da nikpalj još piše
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 00:07   #56
Quote:
Tinchi kaže: Pogledaj post
Joj šuti, zasmrdilo je jednom meni nakon tog filma po paljevini
I smrdi ga smrdi, zovem ukućane a oni ne osjete, ispala sam samo ja luda
Jest da je bilo podne a ne 3 am al nije bilo ugodno...
Upravo čitam ovo...samo šta se nisam onesvistila na stolici: dobila sam nekakvi osvježivač zraka koji se valjda sam pali svako po ure,miris je očajan... , danas smo ga stavili, a već sam zaboravila da je tu....
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 00:15   #57
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Upravo čitam ovo...samo šta se nisam onesvistila na stolici: dobila sam nekakvi osvježivač zraka koji se valjda sam pali svako po ure,miris je očajan... , danas smo ga stavili, a već sam zaboravila da je tu....
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 09:24   #58
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Hm, da...
Evo, recimo jedan primjer, sjedim u dnevnom i prisjećam se nečega, npr. prošlog ljeta, vrtim slike u glavi, osjećaji postaju sve intenzivniji u meni i toliko se vratim u prošlost, u jedan konkretan događaj, u još konkretniji dio događaja - trenutak i znam svaki detalj, uključujući pjesmu koju sam slušala, mirise koje sam osjetila, osjećaje koje sam osjećala itd. I to mi je jasno čega je posljedica. Ali ovo je bilo drukčije. Nisam ništa radila, nisam se prisjećala ničega, sjedila sam i samo sam odjednom osjetila TAJ miris, prepoznala ga, ali nisam se sjetila nikakvog događaja, nego osobe. Miris je ubrzo nestao. To je to.
Ne želim ništa mistificirati. Dogodilo se tako kako se dogodilo. Što je to bilo - zaista ne znam i mislim da uskoro neću ni saznati.
Pa i meni se ponekad desi tako nešto. To je valjda zato jer mozak redovito kopa po starim podacima.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 09:29   #59
cudni su putevi neuro sinapsi...
terminal frost is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 09:35   #60
Quote:
terminal frost kaže: Pogledaj post
cudni su putevi neuro sinapsi...
... u komunikaciji s umnim tijelom.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.