Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2010., 09:32   #201
ot: Moram priznati da sonata izgleda jako dobro, svidja mi se iznutra i izvana i cijena nije losa. Head si ti zadovoljan?
Tonii is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 13:04   #202
Bio sam dok lik iz suprotnog smjera nije izgubio kontrolu nad vozilom i stukao mi lijevu stranu.

Sad se natežem sa Crosigom,ali bit će složen, i svi dijelovi promijenjeni...

Napravio sam oko 5 000 km s njim bez ikakvih problema, a kupljen je sa 146 XXX km...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 14:08   #203
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Bio sam dok lik iz suprotnog smjera nije izgubio kontrolu nad vozilom i stukao mi lijevu stranu.

Sad se natežem sa Crosigom,ali bit će složen, i svi dijelovi promijenjeni...

Napravio sam oko 5 000 km s njim bez ikakvih problema, a kupljen je sa 146 XXX km...
gle, meni se ovdje čini, koliko ti hvališ, TRCZ da ti radiš za njih ili si možda neki njihov suradnik jer na sve imaš odg "oni su zakon"... Razgovarao sam s čovjekom koji je njihov vanjski suradnik auti kad dođu su u koma stanju, za km iskreno neznam, i većina auti je poprilično razjebana.
A ako misliš da si tako jeftino kupio auti, evo jednog prijedloga, lijepo ga prodaj pa zaradi koji 20 000 kuna, opet ćeš biti 20 000 jeftiniji od tržišne vrijednosti (barme kak ti kažeš). Sory ali mislim da su ti ga prodali po realnoj cijeni jer i oni znaju kak se drugdje krećeju cijene i nisu glupi da popuše tolike novce ako auto zaista vrijedi kak si ti napisao.
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 15:05   #204
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
gle, meni se ovdje čini, koliko ti hvališ, TRCZ da ti radiš za njih ili si možda neki njihov suradnik jer na sve imaš odg "oni su zakon"... Razgovarao sam s čovjekom koji je njihov vanjski suradnik auti kad dođu su u koma stanju, za km iskreno neznam, i većina auti je poprilično razjebana.
A ako misliš da si tako jeftino kupio auti, evo jednog prijedloga, lijepo ga prodaj pa zaradi koji 20 000 kuna, opet ćeš biti 20 000 jeftiniji od tržišne vrijednosti (barme kak ti kažeš). Sory ali mislim da su ti ga prodali po realnoj cijeni jer i oni znaju kak se drugdje krećeju cijene i nisu glupi da popuše tolike novce ako auto zaista vrijedi kak si ti napisao.
Ako si razgovarao sa njihovim vanjskim suradnikom, kako to da ne znaš da li skidaju kilometre?

Zdrava logika mi kaže da će "svaki" diler rabljenih auta skidati kilometre i muljati ako ima 20tak-30tak auta na lageru i na njima MORA zaraditi da bi bio i dalje u poslu... Koliko sam ja vidio, ako zbrojiš aute od TRCZ-a samo u Zagrebu (sesvete, zelina i kobiljak) doći ćeš do brojke od oko 1500 auta... Misliš da bi se netko tko ima tolike aute išao zajebavati sa skidanjem kilometara?
ShaiUlud is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 16:43   #205
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
gle, meni se ovdje čini, koliko ti hvališ, TRCZ da ti radiš za njih ili si možda neki njihov suradnik jer na sve imaš odg "oni su zakon"... Razgovarao sam s čovjekom koji je njihov vanjski suradnik auti kad dođu su u koma stanju, za km iskreno neznam, i većina auti je poprilično razjebana.
A ako misliš da si tako jeftino kupio auti, evo jednog prijedloga, lijepo ga prodaj pa zaradi koji 20 000 kuna, opet ćeš biti 20 000 jeftiniji od tržišne vrijednosti (barme kak ti kažeš). Sory ali mislim da su ti ga prodali po realnoj cijeni jer i oni znaju kak se drugdje krećeju cijene i nisu glupi da popuše tolike novce ako auto zaista vrijedi kak si ti napisao.
Nikakve poslovne veze nemam s njima, niti blizu- a kad smo već kod cijene, Za Sonatu sam tjedan dana nakon kupnje dobio ponudu od 15 000 eura tu u KŽ gdje živim, ali dobar auto se ne prodaje.

I da imaš malo veći staž ovdje na forumu, znao bi da sam jedna od realnijih osoba ovdje, i da sam se npr. osvjedočio oko TRCZ-a da su lopine, ili nanjušio neku muljažu koju su išli poricat, prvi bi ih posrao nadugo i naširoko. Taman da mi je rođeni otac vlasnik.

Mene samo živciraju kontra postovi ljudi (u koje se i ti ubrajaš) tipa rekla-kazala, ono, čuo sam od zaovine tetke da je pašanac unuka njene sestrične iz trećeg koljena bio prevaren u TRCZ-u.

Ili totalno nerealne usporedbe dvaju istih vozila, RAZLIČITE SNAGE i OPREME itd. itd.

Više od pola života sam živio u Miramarskoj ulici u ZG kraj auto kuće Pleter, čak sam i jedno vrijeme hodao sa gazdinom kćerkom, e ak u nekoga oko muljaže oćeš upirat prstom, preporučam ti da prođeš malo po njihovom prodajnom krugu i čuješ kakve prosere imaju njegovi prodavači...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 21:06   #206
Quote:
ShaiUlud kaže: Pogledaj post
Ako si razgovarao sa njihovim vanjskim suradnikom, kako to da ne znaš da li skidaju kilometre?

Zdrava logika mi kaže da će "svaki" diler rabljenih auta skidati kilometre i muljati ako ima 20tak-30tak auta na lageru i na njima MORA zaraditi da bi bio i dalje u poslu... Koliko sam ja vidio, ako zbrojiš aute od TRCZ-a samo u Zagrebu (sesvete, zelina i kobiljak) doći ćeš do brojke od oko 1500 auta... Misliš da bi se netko tko ima tolike aute išao zajebavati sa skidanjem kilometara?
Ne, oni to ne bi nikad! Majko mila laprdanja
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 22:11   #207
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
http://www.trcz.hr/oglas/vw-passat-2.0-tdi-2841.html



godina proizvodnje:
2005.
prijeđenih kilometara:
55.741
snaga:
140 KS
zapremnina:
1.968 ccm
cijena:
104.900 kn
lokacija:
Sesvete

a koliko su ovdi skinuli 150 000.....

moze li se di provjerit tablica zg 3479 bj
Prepiši broj šasije, pripremi 25 kn i svoju osbnu kartu i odpelji se do 1. stanice za tehnički pregled. Tamo će ti izdati potvrdu koliko je taj auto imao km na svakoj registraciji od 2006 god. vrlo jednostavno...ja bih taj passat kupio za te pare, al mene zeza sto je prestar za leasing tj. mogu ga dobiti na 2 god. otplate a meni bi odgovaralo 4 god., za što mora biti 2007 godina.
colgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 09:29   #208
Quote:
colgate kaže: Pogledaj post
Prepiši broj šasije, pripremi 25 kn i svoju osbnu kartu i odpelji se do 1. stanice za tehnički pregled. Tamo će ti izdati potvrdu koliko je taj auto imao km na svakoj registraciji od 2006 god. vrlo jednostavno...ja bih taj passat kupio za te pare, al mene zeza sto je prestar za leasing tj. mogu ga dobiti na 2 god. otplate a meni bi odgovaralo 4 god., za što mora biti 2007 godina.
Neće.
Moraš imati originalnu prometnu dozvolu, čak ni fotokopija ne prolazi.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 10:14   #209
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Neće.
Moraš imati originalnu prometnu dozvolu, čak ni fotokopija ne prolazi.
Osim ako nemaš na tehničkom frenda iz školskih dana ko ja pa može provjeriti sve kaj hoćeš.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 10:39   #210
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
http://www.trcz.hr/oglas/vw-passat-2.0-tdi-2841.html



godina proizvodnje:
2005.
prijeđenih kilometara:
55.741
snaga:
140 KS
zapremnina:
1.968 ccm
cijena:
104.900 kn
lokacija:
Sesvete

a koliko su ovdi skinuli 150 000.....

moze li se di provjerit tablica zg 3479 bj


.....cak su ga i oprali prije nego su ga uslikali da izgleda novije...
Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 15:06   #211
[QUOTE=ShaiUlud;25112123]Ako si razgovarao sa njihovim vanjskim suradnikom, kako to da ne znaš da li skidaju kilometre?

Za taj dio ga nisam pitao i nemogu reći niti jedno niti drugo.
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 23:13   #212
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Neće.
Moraš imati originalnu prometnu dozvolu, čak ni fotokopija ne prolazi.
vjerovatno mislis na stanicu za tehnicki!?
to je vjerojatno do sluzbenika...ovi moji u dugom selu bih ti to napravili bez problema, samo moras imati broj sasije i broj prometne...
colgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 20:22   #213
Da i ja podijelim malo iskustva s dotičnom firmom.Evo kupio onu sivu octaviu od policije(vozio načelnik pp) za 80000kn sa 80000km u 11/2009.Znam da je malo puno za tu godinu proizvodnje 10/2006 al nemam se kaj žalit,stvarno nisam nikaj uočio da ne štima.Isprva sam htio uzet onu bijelu kaj je vozila ophodnja,cijena primamljivih 59 999kn:-),al hmm;krov farban(majstor potrefio krivi ton boje),tapecirunzi iznutra katastrofa,na instrument ploči neznaš iz koje če rupe kaj iskočit kolko ih ima...Nisam nikakav fan TRCZ,al moje iskustvo s njima je pozitivno.
silicone_soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 02:05   #214
Quote:
silicone_soul kaže: Pogledaj post
Da i ja podijelim malo iskustva s dotičnom firmom.Evo kupio onu sivu octaviu od policije(vozio načelnik pp) za 80000kn sa 80000km u 11/2009.Znam da je malo puno za tu godinu proizvodnje 10/2006 al nemam se kaj žalit,stvarno nisam nikaj uočio da ne štima.Isprva sam htio uzet onu bijelu kaj je vozila ophodnja,cijena primamljivih 59 999kn:-),al hmm;krov farban(majstor potrefio krivi ton boje),tapecirunzi iznutra katastrofa,na instrument ploči neznaš iz koje če rupe kaj iskočit kolko ih ima...Nisam nikakav fan TRCZ,al moje iskustvo s njima je pozitivno.
sretno
neznam jel jos tamo ona crna rs tdi octavija od peveca, jesi je gledao? i sta nije ta tvoja octavija srebrna od peveca?
colgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 19:23   #215
Quote:
Rok kaže: Pogledaj post
.....cak su ga i oprali prije nego su ga uslikali da izgleda novije...
netrebaš ni ići tamo vidiš odmah na slici da je vozačevo sjedalo razvaljeno dakle bije izlazio iz njega
Bekantan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 21:57   #216
Ukoliko ovih dana netko od forumaša ide u TRCZ, te je voljan odvojiti par minuta za razgled ovog auta (Mercedes S350, 2006. sa 241.234 prijeđenih kilometara, cijena 190.900 kn) http://www.trcz.hr/oglas/mercedes-s-350-1846.html molim lijepo da napiše svoje utiske: jel auto dobro očuvan, bio možda karamboliran, isplati li se to za te novce? Zbog posla nisam u mogućnosti naredna dva tjedna potegnuti do Zagreba da ga osobno pogledam
argusX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 22:16   #217
Quote:
argusX kaže: Pogledaj post
Ukoliko ovih dana netko od forumaša ide u TRCZ, te je voljan odvojiti par minuta za razgled ovog auta (Mercedes S350, 2006. sa 241.234 prijeđenih kilometara, cijena 190.900 kn) http://www.trcz.hr/oglas/mercedes-s-350-1846.html molim lijepo da napiše svoje utiske: jel auto dobro očuvan, bio možda karamboliran, isplati li se to za te novce? Zbog posla nisam u mogućnosti naredna dva tjedna potegnuti do Zagreba da ga osobno pogledam
)) Pa je cijena je OK...3500 ccm, tak litru benzina potrosi samo da ga upalis ali po ljeti...
forumer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 22:25   #218
Quote:
forumer kaže: Pogledaj post
)) Pa je cijena je OK...3500 ccm, tak litru benzina potrosi samo da ga upalis ali po ljeti...
da i jos 5 litara dok izadje iz dvorista
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 22:29   #219
Quote:
forumer kaže: Pogledaj post
)) Pa je cijena je OK...3500 ccm, tak litru benzina potrosi samo da ga upalis ali po ljeti...
Mislim da onome ko kupuje ovakav auto nije u pitanju potrošnja..
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 11:48   #220
Pozz,

zanima me šta mislite o ovome, da li je možda netko vidio auto. Da li vam se čini da su kilometri skidani (5g = 70 tkm, 14 tkm godišnje)

http://www.trcz.hr/oglas/renault-lag...-dci-2479.html

Kakvo je stanje s registriranim vozilima tamo, tj. da li su neka od vozila i dalje pod važećom registracijom?

Thnx
jafidos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.