Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 13:08   #921
Transurfing upravo stavih na to-read listu.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 23:44   #922
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Sad se isto nešto pitam budući da mi se poklopilo: da li je trenutak kad smo otkrili Tajnu i Transurfing slučajan, (doduše, nešto malo o Tajni sam znala i prije), ili su nas oni sami našli po principu kad je učenik spreman, učitelj se pojavi..
Ja bih se osvrnula na ovo, a evo mog primjera.. Za Tajnu prvi put sam cula slucajno 2007god na Tv-u bila je tema u Oprinoj emisiji, al kako nisam dobro pratila emisiju, phvatala sam nesto tipa "zapisi zelje na papiru i misli na njih".. tada sam jos bila trudna, naravno samo 1 placa koja jedva stize za rentu i reziju a beba na putu .. Dok je trajala emisija zapisala sam si na listic svoje zelje i zaboravila (naravno na njih) 15tak dana kasnije zove nas buduca krsna kuma i pita me dali smo "rijesili" kinderbed, kolica, robicu... mislim si kuma draga od kud mi, a kazem joj "ma ima vrijemena jos nismo" e, super da niste, saljem Vam ako zelite sve to imam i naravno vise ne koristim (njen sincic tada je imao 3 god)
Nakon razgovora sjetim se da sam zapisala svoje zelje na papiricu nakon emisije, pronasla papiric u spavacoj sobi na ladici pored kreveta, a lista je bila:
"kinderbed
kolica
robica
posteljnina
kozmetika"
par dana nakon razgovora sa kumom nazvali me moji dali imamo sve sto nam treba za bebicu jer su oni vidjeli nekakvu foru posteljninu koju bi je htjeli kupiti a da ne pricam da nam je prijatelj mog supruga iz Austrije poslao paket kozmetike za njegu bebe

Ok dolsa beba, ja zaboravila totalno na Tajnu, iako sa naslovom knjige ili dokumentarcem sam se susretala svugdje oko mene (naletjela na temu na netu, ili bila emisija na Tv).. Za Bozic od svojih krsnih kumova dobili smo na poklon CD sa dokumentarcem The Secret .. muz ga nikad nije pogledao, rekao je - to su gluposti i stavio tocku na to.

On ne vjeruje u alternativu ili ista sto nema dopirne tocke sa realnoscu ili nekakvu po njegovom "logiku"
Kada je sin napunio 2 godine, ja sam ostala bez posla, suprug radio 4000 kn, a programer sa vrsnim znanjem i sposobnoscu, za te novce radio je svom "gazdi" i nakon posla (od doma jer je njemu bilo sve hitno) i za vikende..
Nabrzo bili smo "stjerani u kut" u stanu od 40m2 kojeg smo placali 300 €, sa bebom, bez novaca bez perspektive.. moj svijet se polako rusio, jedino o cemu sam razmisljala bilo je "nemamo novaca" "stigao je racun za ovo" "stigao je racun za ono"... polako sam padala u depresiji..

I ponovno, na internetu naletim na The Secret (tada, prije 4 god mogli smo je naci na net samo na engleskom, bez prijevoda) tocno se sjecam da je bilo podne, vrijeme rucka i natjera, ne, prisilila sam supruga da pogledamo dokumentarac.. pogledali ga i blagoreceno ostali smo "paf"... odlucili da cemo primjenjivati tehnike na sebi...

Moram priznati da najtezi dio mi je bio "budi zahvalan" i "misli pozitivno".. ujutru stala bi sa cetkicom za zube u usta ispred ogledala i mislila sam si.. "zahvalna .. na sto?" .. " na to sto imas zdravo i normalno dijete budalo jedna!" (doslovce to su bile rijeci moje potsvjesti koje su me probudile)
Zahvalna na to sto smo svi zdravi, sto imamo krov nad glavom, zahalna sam sto sam sa dvojica muskaraca kojeg volim najvise na svijetu i koje vole mene podjednako jako (moj suprug i nas sin), zahvalna sam na ovo ljepo jutro i na dan kojeg cu provest u setnju sa sinom, zahvalna sam sto moj suprug radi... i kada sam se jednom "pokrenula" vise se nisam mogla zaustaviti.. iz dana u dana ja sam se pocela mijenjati, tu promijenu primjetio je i moj suprug, koji je poceo mijenjati svoj stav, svoje poglede, svoje ambicije ...

Napisla sam na listic svoje zelje (jos uvjek imam poteskoca sa vizualizacijom i osjecajem krivnje da mozda previse trazim, al radim i na tome )

Nabrzo nakon sto smo pogledali Tajnu sasvim slucajno naletjela sam na oglas za stan (nemoram rec kvadratura i raspored kakvu sam oduvjek zeljela, a tek cijena!!!) 120m2 3 spavace sobe, 1 radna soba, otvoreni prostor od 50m2 za boravak, blagovaonu i kuhinju, 2 kupaone 2 prostrane terase i cijeli boravak u staklu - cijena? ono najbolje 250 € !!! (ljudi ne zive u Hr i iznajmljuju ga tek toliko da ga netko odrzava)

Sasvim slucajno (ili ne) moj suprug naleti na stariju gospodju koja bi htjela investirati u nekoga, ona da financira otvaranje i pokretanje tvrtke i nadalje da joj se isplacuje dio profita !!! suludo!! ja sve do trena dok zena nije iskesirala u to vrijeme 25.000 kn nisam mogla vjerovati da se to nama desava!!

Danas, 4 godine nakon sto smo prvi put pogledali Tajnu, imamo svoj posao i radimo ono sto smo oduvjek zeljeli raditi, nikome ne polazemo racune, sami raspolazemo sa vlastitom vrijemenu, putujemo, posjetili smo mjesta o kojima sam sanjala, moj suprug vozi auto kakvog si ga je oduvjek prizeljkivao... cilj nam je nasa vlastita kuca, nas dom... i radimo na tome (cak sam je i nasla i napravila kolaz od unutrasnjosti kuce sa nas u njoj) ludo zvuci, al vrijedi pokusati jer prilike su tu oko nas, trebamo samo prepoznati pravu
Bejbi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 15:57   #923
Bravo, to je to Ne vjerujem u slucajnosti, samo treba vjerovat i misliti pozitivno te biti zahvalan na onome sto imas i sigurno ce se zelje ostvariti. Bas mi je drago kada procitam tako lijepo i pozitivno iskustvo

Sent from my Galaxy S4 mini using tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:57   #924
Konačno :klap:

Danas mi se dogodila zanimljiva stvar: javila sam ovdje ono da kad sam vizualizirala novac sam našla prazan novčanik na ulici, a danas novčanicu :klap: Puno manje od vizualiziranog, al nije bitno, poanta je u tome da ak je slučajno je tajming jako zanimljiv, jer zadnji put kad sam našla novčanicu na cesti, bar koliko pamtim, to je bilo 2011.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 00:52   #925
Gošća,jesi vizualizirala da ćeš naći novčanicu putem ili?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:10   #926
Da, ali proteklih dana, jučer ne Znači da je bio potreban lagani vremenski odmak A to što je novčanica drugog iznosa od vizualiziranih je možda stvar u tome da sam ja prilikom vizualizacije zamišljala novčanice od nekoliko različitih iznosa Probajte se držati baš određenog.

Interesantno da kad sam prije 3 godine zadnji put našla novac na cesti je isto bilo nakon čitanja duhovne literature, Celestinskog proročanstva, baš sam se tada u vezi toga zezala na Književnosti
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 13:38   #927
Ja imam problema sa koncentracijom i kad krenem da vizualiziram raspoloženje mi se promijeni u loše rekla bih ,zato jer mi je teško povjerovati da bi se tako nešto moglo dogoditi tj. da je nemoguće naći više od 5 kn na cesti
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:29   #928
Sad mi dadoste par ideja koje nameravam da testiram...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:40   #929
Quote:
Titan1976 kaže: Pogledaj post
Zvuči interesantno. Znači da ako uspijem vizualizirati golu ženu, to ću i dobiti.
Otprilike, samo ne nadaj se emocijama od nje. Malo sam proučavala te principe i iskustva ljudi i može se privući i određena osoba, u smislu susreta i sl., ali, naravno, ne možeš je natjerati da te voli ili bude u vezi s tobom zbog njene slobodne volje, makar ti sebe vizualizirao sretnog s njom u vezi. To je odgovor na ono moje pitanje što sam ovdje postavila da zašto onda popularne osobe ne hodaju sa svima koji ih privlače Tajnom: slobodna volja

Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ja imam problema sa koncentracijom i kad krenem da vizualiziram raspoloženje mi se promijeni u loše rekla bih ,zato jer mi je teško povjerovati da bi se tako nešto moglo dogoditi tj. da je nemoguće naći više od 5 kn na cesti
Poznam taj osjećaj jako dobro, zna i meni biti tako, ali za veće stvari. Ipak probaj zamišljati, pa kad nađeš tu lovu na cesti povećat će ti se vjera.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]

Zadnje uređivanje Gošća : 26.11.2014. at 14:46.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:28   #930
Ja ću baš početi od 20 lipa doslovno ,pa 50,pa 1 kn i tako sve dok se ne uvjerim da zaista mogu privući i više novca ili u ovom slučaju naći...
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:33   #931
Tako je, dobra metoda Ja redovito nalazim lipe po cesti i uvijek ih uzmem, jer se savjetuje da tako prihvaćaš priljev novca, al papirnate eto, svakih par godina, ako i onda Zato mi je ovo i ispalo zanimljivo

I ajde pls ak ti upali javi
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:42   #932
Sad se baš radujem ovoj tehnici
Naravno javim sve tu
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 09:56   #933
Nisam procitao Tajnu, ali znam o cemu govori. Istina je da zakon privlacnosti tj odbojnosti postoji. U to sam se uvjerio kada sam usvojio neke negativne stavove. Zivot mi se polako ali sigurno pretvorio u pakao i nista mi vise nije islo od ruke.
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 16:45   #934
Thumbs up

Quote:
wharyo kaže: Pogledaj post
Nisam procitao Tajnu, ali znam o cemu govori. Istina je da zakon privlacnosti tj odbojnosti postoji. U to sam se uvjerio kada sam usvojio neke negativne stavove. Zivot mi se polako ali sigurno pretvorio u pakao i nista mi vise nije islo od ruke.
A da probas sada sa malo pozitivnim rezmisljanjima i zeljama,sada kada si uvjeren u Tajnu..dobro bi bilo..
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 20:59   #935
Quote:
nebeski prah kaže: Pogledaj post
A da probas sada sa malo pozitivnim rezmisljanjima i zeljama,sada kada si uvjeren u Tajnu..dobro bi bilo..
pa bilo bi dobro, ali tesko se rijesiti starih navika
osim toga i negativa ima nekih svojih prednosti, u suprotnom ne bi postojala
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 23:28   #936
Našla sam 1 kn na podu ali sam zato izgubila 10 kn Ne znam što je moralo biti
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 02:07   #937
Quote:
wharyo kaže: Pogledaj post
pa bilo bi dobro, ali tesko se rijesiti starih navika
osim toga i negativa ima nekih svojih prednosti, u suprotnom ne bi postojala
A da nam kazes koje su to prednosti..
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 03:12   #938
Quote:
nebeski prah kaže: Pogledaj post
A da nam kazes koje su to prednosti..
nisam mislio na nista nadnaravno ako to pitas
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 21:52   #939
Quote:
wharyo kaže: Pogledaj post
nisam mislio na nista nadnaravno ako to pitas
Ne,rekao si da i negativa ima i nekih svojih prednosti,pa sa na to mislila,koje su to prednosti da nam kazes..razumijes me..
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 05:40   #940
Negativa te uči više cijeniti pozitivu
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.